Hoşgeldiniz!

italiano

Pier Paolo Pasolini. Salo 09:03
Pier Paolo Pasolini. Salo 6.090 izlenme - 2 ay önce Pier Paolo Pasolini, director de cine italiano, retratando la doctrina del fascismo.
Toto Cutugno - L'italiano (Sanremo 1983) 03:01
Toto Cutugno - L'italiano (Sanremo 1983) 21.381 izlenme - 7 yıl önce Toto Cutugno - L'italiano (Sanremo 1983) / www.OGOR2008.tr.gg
L'italiano ( L Asciatemi Cantare  ) Toto Cotugno - 03:59
L'italiano ( L Asciatemi Cantare ) Toto Cotugno - 30.792 izlenme - 9 yıl önce bir efsane...
Tribüne Çıkıp Taraftara Tekme Atan Futbolcu 00:18
Tribüne Çıkıp Taraftara Tekme Atan Futbolcu 4.028 izlenme - 1 yıl önce Şili Ligi'nde Audax İtaliano oyuncusu Sebastian Pol kendisine küfür eden taraftara tekme attı. Olay, Güney Amerika basınında manşetlere taşınırken Pol yaptığı açıklamada taraftarın kendisini ve ailesini hedef alan sözler söylediğini belirtti.
Köpek Dövüşleri Ve Domuz Avcısı Köpekler Bölüm 3  (Cane Corso İtaliano Attacak ) 03:39
Köpek Dövüşleri Ve Domuz Avcısı Köpekler Bölüm 3 (Cane Corso İtaliano Attacak ) 3.507 izlenme - 1 yıl önce Yabani hayvanları avlamakta, köpek dövüşlerinde , savaş esnasında askerlere destek güç olarak ve beçi köpekliğinde kullanılan itallaya kökenli bu muhteşem hayvanlar bir çok köpek ırkı gibi geçmişinde çok zor günler geçirmiş ve köpek dövüşlerinde kullanılmıştır soyu tükenme tehlikesi altındayken köpek ırkları federasyonları tarafından çoğaltılarak bu tehlike atlatılmıştır italyan kökenli olmasına rağmen şuan bu ırkın en çok beslenildiği ülke amerikadır. Her video açıklamamızda söyledigimizi bu videomuzdada tekrarlıyoruz malesef bu köpek ırkıda kötü sahipleri tarafından ya saldırgan yetiştiriliyor yada köpek dövüşlerinde kullanılıyor ( Kötü köpek yoktur kötü sahip vardır ) sözcügünü birçok kez tetrarladık ve bu videoyla yine tetrarlıyoruz malesef..
Mambo İtaliano 03:25
Mambo İtaliano 5.526 izlenme - 6 yıl önce Mambo italiano
Paranormal Xperience 3D fragmanı 02:03
Paranormal Xperience 3D fragmanı 3.640 izlenme - 6 yıl önce Paranormal Xperience 3D fragmanı
Violetta: Federico canta en italiano ¨En mi Mundo¨ (Ep 47 Temp 2) 00:46
Violetta: Federico canta en italiano ¨En mi Mundo¨ (Ep 47 Temp 2) 3.024 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri: En Mi Mundo Ahora sabes que, yo no entiendo lo que pasa, Sin embargo sé, nunca hay tiempo para nada Pienso que no me doy cuenta, y le doy mil y una vueltas, mis dudas me cansaron, Ya no esperaré... Y vuelvo a despertar en mi mundo Siendo lo que soy, Y no voy a parar ni un segundo Mi destino es hoy Nada puede pasr, voy a soltar Todo lo que siento todo, todo Nada puede pasar, voy a soltar Todo lo que tengo, nada me detendrá Ahora ya lo sé, lo que siento Va cambiando, Y sin miedo ¿qué? Abro puertas, voy girando, Pienso que no me doy cuenta, Y le doy mil y una vueltas, Mis dudas me cansaron, Ya no esperaré... Y vuelvo a despertar en mi mundo Siendo lo que soy, Y no voy a parar ni un segundo, Mi destino es hoy Nada puede pasar, voy a soltar Todo lo que tengo, nada me detendrá Türkçe Kendi Dünyamda Şimdi biliyorsun ki, ne olduğunu anlamıyorum, Yine de biliyorum asla hiçbir şey için zaman yok, Sanırım anlamıyorum, Ve üstüne düşünüp duruyorum, Şüphelerim bitti, Artık beklemeyeceğim... Nakarat: Yeniden uyanıyorum kendi dünyamda, Olduğum gibi olarak, Bir dakika bile durmayacağım, Kaderim bugün. (x2) Hiçbir şey olamaz, oluruna bırakıyorum, Hissettiğim her şeyi, her şeyi, her şeyi, Hiçbir şey olamaz, oluruna bırakıyorum, Sahip olduğum her şeyi, hiçbir şey beni durduramaz. Şimdi biliyorum artık ne hissettiğimi, Değişiyor, Ve hiç korkusuz, ne? Kapıları açıyorum, etrafımda dönerek, Sanırım anlamıyorum, Ve üstüne düşünüp duruyorum, Şüphelerim bitti, Artık beklemeyeceğim... Yeniden uyanıyorum kendi dünyamda, Olduğum gibi olarak, Bir dakika bile durmayacağım, Kaderim bugün, Hiçbir şey olamaz, oluruna bırakıyorum, Hissettiğim her şeyi, her şeyi, her şeyi, Hiçbir şey olamaz, oluruna bırakıyorum, Sahip olduğum her şeyi, hiçbir şey beni durduramaz.
Shaft - Mambo İtaliano Kivanc Onder 2010 Remix 03:57
Shaft - Mambo İtaliano Kivanc Onder 2010 Remix 2.722 izlenme - 8 yıl önce shaft - mambo italiano kivanc onder 2010 dance remix
Violetta: Fede canta ¨Te creo¨ en italiano (Ep 49 Temp 2) 01:43
Violetta: Fede canta ¨Te creo¨ en italiano (Ep 49 Temp 2) 2.315 izlenme - 4 yıl önce Sitio oficial: http://www.disneylatino.com/disneychannel/ Síguenos en Facebook: http://www.facebook.com/disneychannellatinoamerica ¡Haz click en "Suscribirse...
oggy e i maledetti scarafaggi Metamorfosi in italiano 2015 18:17
oggy e i maledetti scarafaggi Metamorfosi in italiano 2015 723 izlenme - 2 yıl önce oggy e i maledetti scarafaggi Metamorfosi in italiano 2015 oggy e i maledetti scarafaggi Metamorfosi in italiano 2015 Maledetti scarafaggi (Oggy et les cafards) è una serie televisiva animata francese prodotta da Gaumont e Xilam a partire dal 1998 al 2013 per un totale di 265 episodi da 6 minuti e mezzo circa e da 4 special da 13 minuti e mezzo circa. La serie è andata in onda per la prima volta in Francia su NTV dal 6 settembre 1998. In Italia le prime tre stagioni sono state trasmesse da Mediaset sulle reti Italia 1 e Hiro con il titolo Maledetti scarafaggi, mentre la quarta stagione è stata trasmessa da K2 con il titolo Oggy e i maledetti scarafaggi oggy e i maledetti scarafaggi in italiano, oggy e i maledetti scarafaggi, oggy e i maledetti scarafaggi nuovi episodi, oggy e i maledetti scarafaggi in italiano nuovi episodi, oggy e i maledetti scarafaggi il film, oggy e i maledetti scarafaggi sigla, oggy e i maledetti scarafaggi il film completo, oggy e i maledetti scarafaggi k2, oggy e i maledetti scarafaggi s4 ep 89, oggy e i maledetti scarafaggi sigla originale Sulla serie televisiva sono stati prodotti un fumetto, un videogioco per Android e un film intitolato Oggy e i maledetti scarafaggi- Il film.
Sophia Loren - Mamabo Italiano 02:53
Sophia Loren - Mamabo Italiano 541 izlenme - 3 yıl önce a girl went back to napoli because she missed the scenery the native dances and the charming songs but wait a minute, something's wrong hey, mambo! mambo italiano! hey, mambo! mambo italiano go, go, go you mixed up sicialiano all you calabraise-a do the mambo like a crazy with a hey mambo, don't wanna tarantella hey mambo, no more a mozzarella hey mambo! mambo italiano! try an enchilada with da fish a bac a lab and then a hey goombah, i love a how you dance a rhumbah but take a some advice paisano learn how to mambo if you gonna be a square you ain't a gonna go nowhere hey mambo! mambo italiano! hey mambo! mambo italiano! go, go, joe, shake like a giovanno hello kess-a-deetch-a you getta happy in the feets a when you mambo italiano shake-a baby shake-a cause i love a when you take a me mama say "stop-a or i'm gonna go to papa" and a hey ja drool you don't a have to go to school just make-a wid da beat bambino it's a like a vino kid you good a lookin' but you don't a-know what's cookin' till you hey mambo, mambo italiano hey mambo, mambo italiano ho, ho, ho, you mixed up siciliano it's a so delish a ev'rybody come copisha how to mambo italianoooooo! 'ats nice! unh!
Yarım Metre Karda Finoyu Doğaya Salan Adam 00:14
Yarım Metre Karda Finoyu Doğaya Salan Adam 419 izlenme - 2 yıl önce Hem güldüm hem üzüldüm karılık duygular içerisine girdim güldüğüm için üzüldüm üzüldüğüm için güldüm. Köpeğin cinsinin fino olmadığını ben de biliyorum bütün küçük köpekler benim gözümde birer finodur.
Elena Feat. Glance - Mamma Mia (He's italiano) 03:51
Elena Feat. Glance - Mamma Mia (He's italiano) 627 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri (lyrics): He's name is Tony He's from Milano He whispers softly in my ears in Italiano He never leaves me Coz I'm his Cinderella He say that I'm his only one molta bella He follows everywhere I go He calls me baby This Little gigolo has got me getting crazy I just get off my mind It's so amazing! My heart says: yes! My mum says: No! Just let him go, go, go! Oh Mamma Mia He's Italiano His gonna tell me how … my life Oh Mamma Mia He's Italiano I know the way I looked in his eyes Oh Mamma Mia He says I love you So let me touch you But mama told me That Italian is a macho He says come love me Don't listen to your mama And I just hope that It's not gonna ending drama He follows everywhere I go He calls me baby This Little gigolo has got me getting crazy I just get off my mind It's so amazing! My heart says: yes! My mum says: No! Just let him go, go, go! Oh Mamma Mia He's Italiano His gonna tell me how … my life Oh Mamma Mia He's Italiano I know the way I looked in his eyes Oh Mamma Mia So shake that thing up there Baby girl play with your fancy hair I love the way you lick your lips Here we go and start to share I rock this club and you rock this dance Gonna think is a bad romance Gonna flip-flap that tail, yeah Crazy, and you rock this dress So shake that thing, baby I rock this club, baby Is a bad romance, maybe Baby, yeah, yeah, yeah
Toto Cutugno - L italiano 03:55
Toto Cutugno - L italiano 331 izlenme - 2 yıl önce Lasciate mi cantare, con la chitarra in mano, diye başlayan laşantemikantare diye soylediğimiz eser. Bir ara tv8 de serie a başlarken calarlardı. Afiyet olsun.
Rosemary Clooney - Mambo Italiano (1954) 01:36
Rosemary Clooney - Mambo Italiano (1954) 219 izlenme - 3 yıl önce En az Rosemary Clooney kadar tatlı, en az İtalya kadar karmaşık ritimli ve 'mambo' kadar kıvrak 1954 kalitesiyle, o günlerden fırlamış zevkli bir Rosemary Clooney şarkısı ve videosu. Çoğumuzun hayatına 'misbon' reklamıyla girmiş şarkının, orijinali. Şarkı Sözleri (lyrics): A girl went back to Napoli Because she missed the scenery The native dances and the charming songs But wait a minute, something's wrong Hey, mambo! Mambo italiano! Hey, mambo! Mambo italiano Go, go, go you mixed up sicialiano All you calabraise-a do the mambo like a crazy with a Hey mambo, don't wanna tarantella Hey mambo, no more a mozzarella Hey mambo! Mambo italiano! Try an enchilada with da fish a bac a lab and then a Hey goombah, I love a how you dance a rhumbah But take a some advice paisano Learn how to mambo If you gonna be a square You ain't a gonna go nowhere Hey mambo! mambo italiano! Hey mambo! mambo italiano! Go, go, Joe, shake like a Giovanno Hello kess-a-deetch-a you getta happy in the feets a When you mambo italiano Shake-a Baby shake-a cause i love a when you take a me Mama say "stop-a or I'm gonna go to papa" And a hey ja drool you don't a have to go to school Just make-a wid da beat bambino It's a like a vino Kid you good a lookin' but you don't a-know what's cookin' till you Hey mambo, Mambo italiano Hey mambo, Mambo italiano Ho, ho, ho, you mixed up Siciliano it's a so delish a ev'rybody come copisha How to mambo italianoooooo! 'Ats nice! UNH
Violetta - Las Chicas Cantan En İtaliano (temp 2 - Ep 32) 03:22
Violetta - Las Chicas Cantan En İtaliano (temp 2 - Ep 32) 296 izlenme - 4 yıl önce Violetta - Las Chicas Cantan En İtaliano
Patty Pravo - La Bambola (1968) 03:00
Patty Pravo - La Bambola (1968) 169 izlenme - 2 yıl önce Tu mi fai girar Tu mi fai girar Come fossi una bambola Poi mi butti gi? Poi mi butti gi? Come fossi una bambola Non ti accorgi quando piango Quando sono triste e stanca tu Pensi solo per te No ragazzo no No ragazzo no Del mio amore non ridere Non ci gioco pi? Quando giochi tu Sai far male da piangere Da stasera la mia vita Nelle mani di un ragazzo no, Non la lascer? Pi? No ragazzo no Tu non mi metterai Tra le dieci bambole Che non ti piacciono pi? Oh no, oh no Tu mi fai girar, Tu mi fai girar... Poi mi butti gi?, Poi mi butti gi?...
Violetta: Federico Canta En İtaliano ¨en Mi Mundo¨ (Ep 47 Temp 2) 00:46
Violetta: Federico Canta En İtaliano ¨en Mi Mundo¨ (Ep 47 Temp 2) 243 izlenme - 4 yıl önce Violetta: Federico canta en italiano ¨En mi Mundo¨ (Ep 47 Temp 2)
Ramazana Özel: Efsane Lezzetler (Extravaganzza, Italiano, Bol Malzemos) 13.90 Tl 00:15
Ramazana Özel: Efsane Lezzetler (Extravaganzza, Italiano, Bol Malzemos) 13.90 Tl 237 izlenme - 4 yıl önce Ramazan boyunca Efsane Lezzetleri kaçırma! Italiano, Extravaganzza, Bol Malzemos 13.90 TL! Yanında sadece 4.90 TL'ye Ev Usülü Çorba, Nefis Tavuk Menü ya da Çikolatalı Sufle de seni bekliyor.
Canlı Yayında Korkunç Olay 01:18
Canlı Yayında Korkunç Olay 77 izlenme - 2 yıl önce İtalyan kanalında yayınlanan Mezzogiorno İtaliano isimli yemek programa konuk olan Lisa Fusco'nun bacak açma hareketi yürekleri ağızlara getirdi. 37 yaşındaki showgirl programı hareketlendirmek adına bir anda sahneye fırladı ve bacak açma hareketini yaptı. Ayakkabılarının azizliğine uğrayan Fusco uzun süre yerden kalkamadı. Olaya şaşıran sunucu Fusco'nun yanına gidip durumu sordu. Ancak seksi showgirl kendine gelemeyine program reklama girmek zorunda kaldı.
Il Console Italiano Fragman 01:34
Il Console Italiano Fragman 76 izlenme - 4 yıl önce Il Console ItalianoIl Console Italiano
Violetta: Fede Canta ¨te Creo¨ En İtaliano (Ep 49 Temp 2) 01:43
Violetta: Fede Canta ¨te Creo¨ En İtaliano (Ep 49 Temp 2) 82 izlenme - 4 yıl önce Violetta: Fede canta ¨Te creo¨ en italiano (Ep 49 Temp 2)
Ore D'amore Over And Over O  The World We Knew 02:58
Ore D'amore Over And Over O The World We Knew 127 izlenme - 6 yıl önce nicola pezzella canta la cover della canzone gia successo di frank sinatra in inglese e di fred bongusto in italiano visita la pagina www.nicolapezzella.com