Hoşgeldiniz!

italyada

italyada büyük deprem 01:02
italyada büyük deprem 7.805 izlenme - 8 yıl önce büyük deprem
2. fa - makedonya - İtalya'da aşk 02:29
2. fa - makedonya - İtalya'da aşk 4.725 izlenme - 8 yıl önce 2. fragman awards - makedonya - italya'da aşk
the lizzie mcguire movie fragmanı 1 01:01
the lizzie mcguire movie fragmanı 1 3.743 izlenme - 5 yıl önce lizzie mcguire ve kankaları gordo kate ve ethan okulu halletikten sonra italya'ya doğru bir yolculuğa çıkıyorlar. çizme onlar için daha önce yaşamadıkları duyguların ve deneyimlerin beşiğine dönüşecektir. pop yıldızı olmanın ne demek olduğunu tadan arkadaşlığın kıymetini keşfeden grubun kendi ülkelerinden yola çıkan beklenmedik ziyaretçileri de olacaktır...the lizzie mcguire movie disney kanalının ünlü şovu. 2000-2001 yıllarında 65 bölüm olarak yayınlanan komedi şimdi de beyazperdede.
the lizzie mcguire movie 01:01
the lizzie mcguire movie 1.495 izlenme - 6 yıl önce lizzie mcguire ve kankaları gordo kate ve ethan okulu halletikten sonra italya'ya doğru bir yolculuğa çıkıyorlar. çizme onlar için daha önce yaşamadıkları duyguların ve deneyimlerin beşiğine dönüşecektir. pop yıldızı olmanın ne demek olduğunu tadan arkadaşlığın kıymetini keşfeden grubun kendi ülkelerinden yola çıkan beklenmedik ziyaretçileri de olacaktır...the lizzie mcguire movie disney kanalının ünlü şovu. 2000-2001 yıllarında 65 bölüm olarak yayınlanan komedi şimdi de beyazperdede.
the lizzie mcguire movie fragmanı 3 02:14
the lizzie mcguire movie fragmanı 3 509 izlenme - 5 yıl önce lizzie mcguire ve kankaları gordo kate ve ethan okulu halletikten sonra italya'ya doğru bir yolculuğa çıkıyorlar. çizme onlar için daha önce yaşamadıkları duyguların ve deneyimlerin beşiğine dönüşecektir. pop yıldızı olmanın ne demek olduğunu tadan arkadaşlığın kıymetini keşfeden grubun kendi ülkelerinden yola çıkan beklenmedik ziyaretçileri de olacaktır...the lizzie mcguire movie disney kanalının ünlü şovu. 2000-2001 yıllarında 65 bölüm olarak yayınlanan komedi şimdi de beyazperdede.
italya'da tartışma yaratan film 02:12
italya'da tartışma yaratan film 147 izlenme - 6 yıl önce
the lizzie mcguire movie fragmanı 2 01:02
the lizzie mcguire movie fragmanı 2 204 izlenme - 5 yıl önce lizzie mcguire ve kankaları gordo kate ve ethan okulu halletikten sonra italya'ya doğru bir yolculuğa çıkıyorlar. çizme onlar için daha önce yaşamadıkları duyguların ve deneyimlerin beşiğine dönüşecektir. pop yıldızı olmanın ne demek olduğunu tadan arkadaşlığın kıymetini keşfeden grubun kendi ülkelerinden yola çıkan beklenmedik ziyaretçileri de olacaktır...the lizzie mcguire movie disney kanalının ünlü şovu. 2000-2001 yıllarında 65 bölüm olarak yayınlanan komedi şimdi de beyazperdede.
İtalya'da yılın golüne aday gol! 00:15
İtalya'da yılın golüne aday gol! 125 izlenme - 3 yıl önce Palermo'yla oynadıkları maçta Parma'lı oyuncular yaptıkları organizasyonla harika bir gole imza attılar.
the lizzie mcguire movie fragmanı 4 01:01
the lizzie mcguire movie fragmanı 4 167 izlenme - 5 yıl önce lizzie mcguire ve kankaları gordo kate ve ethan okulu halletikten sonra italya'ya doğru bir yolculuğa çıkıyorlar. çizme onlar için daha önce yaşamadıkları duyguların ve deneyimlerin beşiğine dönüşecektir. pop yıldızı olmanın ne demek olduğunu tadan arkadaşlığın kıymetini keşfeden grubun kendi ülkelerinden yola çıkan beklenmedik ziyaretçileri de olacaktır...the lizzie mcguire movie disney kanalının ünlü şovu. 2000-2001 yıllarında 65 bölüm olarak yayınlanan komedi şimdi de beyazperdede.
İtalyada savaŞ gİbİ portakal karnavali 01:21
İtalyada savaŞ gİbİ portakal karnavali 84 izlenme - 7 yıl önce
 İtalya'da şampiyonluk golünü fırtına attı! 00:44
İtalya'da şampiyonluk golünü fırtına attı! 30 izlenme - 3 yıl önce Kaleci vurdu rüzgar topu tersine çevirdi gol oldu. İtalya Ligi Seri D'de şampiyonluk maçında karşılaşmanının kaderisini fırtına belirledi...
İtalyada Da Vinci nin yeni eseri bulundu 01:55
İtalyada Da Vinci nin yeni eseri bulundu 39 izlenme - 5 yıl önce Dünya gündemindeki alternatif haber dosyaları Ahmet Rıfat Albuz'un hazırlayıp sunduğu Atlas'ta.
İtalya'da Portakal Savaşı - Tvnet 01:41
İtalya'da Portakal Savaşı - Tvnet 14 izlenme - 4 yıl önce Dünya Gündemindeki Alternatif Haber Dosyaları Ahmet Rıfat Albuz'un Hazırlayıp Sunduğu Atlas'ta.