Hoşgeldiniz!

italyan işi

İtalyan İşi Fragman 02:43
İtalyan İşi Fragman 4.553 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Donald Sutherland, Mark Wahlberg, Edward Norton yer alan ve intikam için soygun yapanların hikayesini konu aldığı aksiyon suç tarzındaki italyan işi fragmanı.
italyan işi 2 06:37
italyan işi 2 3.769 izlenme - 9 yıl önce
the ıtalian job fragmanı 2 02:56
the ıtalian job fragmanı 2 1.349 izlenme - 7 yıl önce azılı bir suçlu olan charlie croker'ın önderliğinde bir suçlu çetesi detaylı bir hazırlık sürecinden sonra los angeles'ın tarihindeki en kötü trafik sıkışıklığına sebep olurlar. böylece yapacakları mücevher hırsızlığı için zaman kazanacaklardır. planları soygunu gerçekleştirdikten sonra yaya kaldırımlarında sürebilecek kadar küçük olan mini cooper'larını kullanarak trafik açılmadan önce kaçabilmektir.
italyan işi 1 06:31
italyan işi 1 1.114 izlenme - 9 yıl önce
Sivas'ta The Bank Job Gibi Akılalmaz Soygun 03:32
Sivas'ta The Bank Job Gibi Akılalmaz Soygun 165 izlenme - 3 yıl önce The Bank Job filmini tekrar tekrar izleyen hırsızlar tam olarak filmdeki gibi bir soygun girişiminde bulunmuşlardır ve amacına ulaşmışlardır izliyoruz efendim
Nazan Kesal İtalyan İşi'nde 00:22
Nazan Kesal İtalyan İşi'nde 350 izlenme - 4 yıl önce Serra ile İtalyan İşi'ne Oyuncu Nazan Kesal konuk oluyor... Keyifli bir alışverişin ardından mutfakta İtalyan rüzgârı esiyor...Nazan Kesal, dizi ve sinemadaki yeni projelerini, yönetmenliğini yaptığı ödüllü kısa filmini anlatıyor... Serra ile İtalyan İşi, 26 Nisan Cumartesi 12.10'da CNN TÜRK'te!
THE ITALIAN JOB (2003) | Soygun Sahnesi 09:59
THE ITALIAN JOB (2003) | Soygun Sahnesi 152 izlenme - 3 yıl önce VCD Dublaj | Soygun Sahnesi Full Yönetmen: F. Gary Gray Oyuncular: Mark Wahlberg, Charlize Theron, Edward Norton devamı... Tür: Aksiyon , Gerilim , Polisiye
Koray Candemir, İtalyan İşi'nde 00:26
Koray Candemir, İtalyan İşi'nde 30 izlenme - 4 yıl önce Serra ile İtalyan İşi'ne bu hafta Müzisyen Koray Candemir konuk oluyor... Keyifli bir alışverişin ardından mutfakta İtalyan rüzgârı esiyor... Koray Candemir, geçmişte rol aldığı "Cahil Periler " deki sinema deneyimlerini, Amerika yolculuğunun müziğine ve hayatına etkilerini anlatıyor... Serra ile İtalyan İşi, 15 Şubat Cumartesi günü 12.10'da CNN TÜRK'te! Programın tüm videoları: http://tv.cnnturk.com/italyanisi
Ferzan Özpetek, İtalyan İşi'nde 00:27
Ferzan Özpetek, İtalyan İşi'nde 16 izlenme - 4 yıl önce Serra ile İtalyan İşi'ne bu hafta Yönetmen Ferzan Özpetek konu oluyor... Keyifli alışverişin ardından mutfakta İtalyan rüzgârı esiyor... Ferzan Özpetek, yeni romanı "İstanbul Kırmızısı" hakkında merak edilenleri anlatıyor... Sinemadan, tiyatroya yeni projelerin müjdesini veriyor... Serra ile İtalyan İşi, 8 Şubat Cumartesi günü 12.10'da CNN TÜRK'te!
Ahmet Ümit, İtalyan İşi'nde 00:22
Ahmet Ümit, İtalyan İşi'nde 8 izlenme - 4 yıl önce Serra ile İtalyan İşi'ne Yazar Ahmet Ümit konuk oluyor... Beyoğlu'nun en güzel abisi alışverişe çıkıyor, İtalyan lezzetlerinin peşine düşüyor... Edebiyattan tarihe sohbetin tadına doyulmuyor... Serra ile İtalyan İşi, 1 Mart Cumartesi günü 12.10'da CNN TÜRK'te!