Hoşgeldiniz!

iteklemek

Son Model Pagani'yi İttirmek 00:44
Son Model Pagani'yi İttirmek 8.011 izlenme - 3 yıl önce Aslında her şey net ve ortada. Kim isterdi ki böyle bir arabası olsun ve çalışmayıp insan gücüyle kendine gelsin. Oluyor işte böyle şeyler, insan yapısı sonuçta.
Arabayı İterken Bir Şeyi Hesaba Katmayan Dayı 00:11
Arabayı İterken Bir Şeyi Hesaba Katmayan Dayı 298 izlenme - 3 yıl önce Abimiz arabayı iteklerken malesef bu önemlİ ayrıntıya dikkat etmiyor.. İzlerken çok güldüm, gerçekten büyük geçmiş olsun umarım ciddi bir durumu yoktur abimizin.. Yandaki elemanında hiç oralı olmaması ayrı bi dikkatlik olay.
Rus Kızı Şaka Yapamazsa 00:15
Rus Kızı Şaka Yapamazsa 468 izlenme - 3 yıl önce Bikinili Rus kızımız, rıhtımdaki erkek arkadaşını suya itelemeye çalışıyor, sonrası görünüyor zaten.
Tofaş Kullanmak Bir Felsefedir 00:53
Tofaş Kullanmak Bir Felsefedir 218 izlenme - 3 yıl önce 72 milletten gençleri bir araya toplayıp PISA benzeri bir teste tabi tutulup ''Birinde benzin olmayan iki arabayı birbirine bağlamadan nasıl hareket ettirirsiniz?'' diye sorulursa... Yurdum apaçisi müthiş kıvrak zekasını gözler önüne sererken, trt haberin kullandığı hakaretvari üslubu da kınıyoruz. Ortada müthiş bir fikir ürünü var. Sonra vay efendim bu ülkeden neden bilim adamları çıkmıyor diye hayıflanıyoruz..Önce zihniyetleri değiştirmek lazım...
Son Model Pagani'yi İttirmek 00:44
Son Model Pagani'yi İttirmek 79 izlenme - 3 yıl önce Aslında her şey net ve ortada. Kim isterdi ki böyle bir arabası olsun ve çalışmayıp insan gücüyle kendine gelsin. Oluyor işte böyle şeyler, insan yapısı sonuçta. Bu arada son model felan değil, öylesine yazdım.