Hoşgeldiniz!

itfaiye

Arjantin'in Ateşli Taraftarlarına Suyla Müdahale 00:12
Arjantin'in Ateşli Taraftarlarına Suyla Müdahale 850.841 izlenme - 3 yıl önce Arjantin Kupası'nda oynanan Villa Krause - Quilmes maçında çıkan olaylarda taraftarlara tazyikli su ile müdahele edilmiş. Çıkan olayların yatıştırılamaması nedeniyle Villa Krause hükmen mağlup olmuş.
İtfaiye Aracının Şerit Değiştirme Manevrası 00:31
İtfaiye Aracının Şerit Değiştirme Manevrası 6.959 izlenme - 3 ay önce Manevra yaparak şerit değiştiren itfaiye aracının dorsesi ve lastiklerinin direksiyona göre yön değiştirmesi araç içi kameraya böyle yansımış efendim.
Evini Yakan Adama Tesbih ve Sigara Uzatan Ankara İtfaiyesi 02:02
Evini Yakan Adama Tesbih ve Sigara Uzatan Ankara İtfaiyesi 3.225 izlenme - 4 hafta önce gelir guzu gibi gelir o..
Oyuncaklarla oynuyoruz - Vinç kamyonu acil kurtarma aracına yardım ediyor 05:10
Oyuncaklarla oynuyoruz - Vinç kamyonu acil kurtarma aracına yardım ediyor 70.024 izlenme - 2 yıl önce Acil kurtarma araçları nelerdir? Arıza yapan ve zor durumda kalan acil kurtarma araçlarının hemen sorunları giderilmeli ve onlara herzaman öncelik tanınmalıdır. Haydi bu acil kurtarma araçlarından birisini tanıyalım ve kurtaralım. Okul öncesi dönemde çocuklar için izletilebilecek en iyi videolardan olup gelişime katkı sağlamaktadır. Video muzu paylaçımınız için teşekürler.
Tutitu İtfaiye 03:00
Tutitu İtfaiye 69.209 izlenme - 5 yıl önce Tutitu İtfaiye
Çizgi film - İş Makineleri - İtfaiye arabası (İtfaiye kamyonu) 03:40
Çizgi film - İş Makineleri - İtfaiye arabası (İtfaiye kamyonu) 75.499 izlenme - 4 yıl önce
Yangın Merdiveninden Atılan Çocuğu İtfaiyeci Havada Yakaladı 01:12
Yangın Merdiveninden Atılan Çocuğu İtfaiyeci Havada Yakaladı 2.314 izlenme - 1 ay önce ABD' nin Georgia eyaletinde bulunan Atlanta şehrinde bir apartmanda yaşanan yangın esnasında başka bir itfaiyecinin itfaiye merdiveninden aşağıya attığı çocuğu, merdiven yanında bulunan itfaiyeci inanılmaz bir refleksle yakaladı.
Robocar Poli ile trafik lambalarını öğrenelim. 03:00
Robocar Poli ile trafik lambalarını öğrenelim. 97.643 izlenme - 2 yıl önce Haydi bebeürk çocukları sabır ve enerji yaratan oyunumuzu kaçırmayın.Robocar Poli Ambulans Amber ve Roy Trafik lambasını öğreniyor. Nasıl mı? Tabiki kendileri için oluşturulmuş trafik ve yol platformunda.Trafik işaretlerini öğrenelim. Bu bölümde en önemli ve keyifli trafik işareti olan trafik lambasını öğreniyoruz.
İzmirli Sürücülerin İtfaiyeye Fermuar Sistemi İle Yol Vermesi 00:44
İzmirli Sürücülerin İtfaiyeye Fermuar Sistemi İle Yol Vermesi 4.222 izlenme - 3 ay önce İzmir'de çıkan yangına giden itfaiye ekiplerine Konak Tünelleri içindeki sürücüler, fermuar sistemiyle yol vererek örnek bir davranışa imza attı.
Fireman Sam Oyunu 00:20
Fireman Sam Oyunu 44.595 izlenme - 4 yıl önce İtfaiyeci Sam Oyunu...
Dougie Kılık Değiştiriyor İtfaiyeci Oluyor 07:43
Dougie Kılık Değiştiriyor İtfaiyeci Oluyor 33.095 izlenme - 3 yıl önce En güzel çizgi film ve çocuk şarkıları için www.izlesene.com/cizgifilm kanalımıza abone olmayı unutmayın.
Fırtınada Havalanan İtfaiyeci 00:44
Fırtınada Havalanan İtfaiyeci 33.625 izlenme - 4 yıl önce Hırvatistan'ın Rijeka şehrinde bugün çıkan fırtınada birçok çatı uçtu. İtfaiyeci de bu çatılardan biriyle uğraşırken kendini havada buldu.
itfaiye 02:12
itfaiye 20.300 izlenme - 6 yıl önce
Müşterisini Yakan Berber 01:29
Müşterisini Yakan Berber 4.372 izlenme - 6 ay önce Konya'da müşterisinin kulağındaki tüyleri çakmakla almak isteyen berber, müşterisinin bir anda alev alan saçlarını su dökerek söndürdü.
İnternetin Yeni Fenomeni: İtfaiyeci Kedi 00:22
İnternetin Yeni Fenomeni: İtfaiyeci Kedi 26.878 izlenme - 5 yıl önce Mahsur kaldığı basketbol potasından inişi itfaiyecilere ytaş çıkaran kedi, internetin yeni fenomeni oldu.
Çizgi Film dizisi - Dört araba yangın söndürüyor. 03:08
Çizgi Film dizisi - Dört araba yangın söndürüyor. 10.043 izlenme - 1 yıl önce Dört küçük araba Videolarımız ile çocuklara renkleri, sayıları, geometrik şekilleri ve daha bir çok şey öğretiyoruz. Çizgi filmlerimiz hem eğlenceli hem de eğiticidirler. Ufaklar harika bir vakit geçirecekler. Bizi Facebook'ta takip ediniz: www.facebook.com/groups/mutlucocuktv/ https://www.facebook.com/KapukiKanuki Vkontakte : http://vk.com/kapukikanuki https://vk.com/bebeturk
Kadının İtfaiyeden Gülümseten İsteği 04:07
Kadının İtfaiyeden Gülümseten İsteği 2.333 izlenme - 5 ay önce Antalya’da ocakta yemeklerin bulunduğu evinin anahtarını yanlışlıkla çöpe atan ve daireye giremeyen kadının yardımına itfaiye yetişmiş. Kadının eve balkondan giren itfaiyeye, “İçeriye ayakkabılarla girmeyin, gelirken sigaramı getirmeyi unutmayın” sözleri ise gülümsetmiş.
4 Cars - Firecar ( 4 Araba - İtfaiye Arabası) 03:03
4 Cars - Firecar ( 4 Araba - İtfaiye Arabası) 6.974 izlenme - 10 ay önce Videolarımız ile çocuklara renkleri, sayıları, geometrik şekilleri ve daha bir çok şey öğretiyoruz. Çizgi filmlerimiz hem eğlenceli hem de eğiticidirler. Ufaklar harika bir vakit geçirecekler. Bizi Facebook'ta takip ediniz: www.facebook.com/groups/mutlucocuktv/ https://www.facebook.com/KapukiKanuki Vkontakte : http://vk.com/kapukikanuki https://vk.com/bebeturk
Otobüs Tayo , arkadaşlarına garaja gelen araç renklerini öğretiyor 02:23
Otobüs Tayo , arkadaşlarına garaja gelen araç renklerini öğretiyor 27.392 izlenme - 2 yıl önce Tayo küçük Otobüs ü çocuklar o kadar çok seviyor ki. Tayo otobüs ekibinin isimlerini de o kadar merak ediyorlar. Ekipteki otobüs ve kahranmanların isimlerini ses ile olamasa bile açıklamalarda size bahsetmek istedik değerli çocuklar. Kırmızı otobüs Gani,Kırmızı itfaiye arabası Frank, Sarı otobüs Lani ,Yeşil otobüs Rogi , ve elbette Mavi otobüs Tayo .Çocuklarımız neredeyse tayo nun her yaptığını dikkatlice izliyorlar.Artık bir kahraman oldu. Hastanelerde yatıp tedavi gören çocuklar kendilerini Tayo ile avutuyorlar.Enjeksiyon yapılsa bile kendilerini avutan bir oyuncak haline gelmiş. Onun sayesinde kendilerine cesaret kazandırıyorlar. Bebeturk olarak bizde çocuklarımıza küçük bir hizmet vermek istedik.
Kuyu Köpeğin Atv Haber'e Konuk Olması! 00:58
Kuyu Köpeğin Atv Haber'e Konuk Olması! 5.892 izlenme - 1 yıl önce Günler sonra düştüğü kuyudan çıkarılan ve sağlık durumu iyi olan "Kuyu" atv ana haber bülteninde...
Çizgi Film - Spedy ve Bus ile beraber oyuncak arabalarla oynuyoruz 05:21
Çizgi Film - Spedy ve Bus ile beraber oyuncak arabalarla oynuyoruz 22.012 izlenme - 2 yıl önce İki kafadar kaydıraklı oyun parkında oynamayı çok seviyor. Sıradan bir günde yine oyun parkında oynarken adı hızlı anlama gelen mavi araba spedy sanki çölde serap görmüş gibi heyecanlanarak etrafında gördüğü arabaları bildirmek için okul otobüsü olan Bus a seslenir ve etraflarında bir sürü araba olduğunu bildirir Tabi biraz uyuşuk olan Bus yavaş yavaş hareket ederek spedy nin yanına gelir. Beraber etraflarındaki arabaları tanıyan iki kafadar en son darmadağın bir araba görürler ve toplamaya karar alırlar. Kendi akıllarınca arabayı toplayınca kahraman olacaklarını düşünürler. Fakat asıl amaçları araba parçalarının hangi model arabaya dönüşeceğidir. Haydi gelin beraber hangi arabaya dönüştürecekler izleyelim.
İtfaiye Kediyi Öldürüyordu 00:27
İtfaiye Kediyi Öldürüyordu 9.603 izlenme - 4 yıl önce Metrelerce yükseklikteki ağaca tazyikli su tutarak indirdikleri kedi şans eseri ölmedi. 02.09.2013 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'İtfaiye Kediyi Öldürüyordu' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Dubai'de İtfaiyecilerin Yangına Jetpack ile Müdahale Etmesi 00:59
Dubai'de İtfaiyecilerin Yangına Jetpack ile Müdahale Etmesi 2.790 izlenme - 1 yıl önce Dubai Sivil Savunma Teşkilatı artık jetpack ve jetski yardımıyla müdahale edecekmiş. İzliyoruz efendim.
İntihar Etmek İsteyen Kadını İtfaiye Erinin Tekme Atarak Kurtarması 01:13
İntihar Etmek İsteyen Kadını İtfaiye Erinin Tekme Atarak Kurtarması 8.144 izlenme - 3 yıl önce İntihar Etmek İsteyen Kadını İtfaiye Eri Tekme Atarak Kurtardı Yüksek bir binanın üst katına çıkıp intihar etmek isteyen kadını itfaiye eri tekme atarak kurtardı. Yüksek bir binanın tepesinde intihara hazırlanan kadın tahmin etmediği bir kurtarma operasyonuna maruz kaldı. Binadan atlamak isteyen kadına çatıdan sessizce yaklaşan itfaiye eri, genç kadına tekme atarak hayatını kurtardı. O anlar kameralara da yansıd
Rc Oyuncaklarla Yangın Söndürme Tatbikatı 10:49
Rc Oyuncaklarla Yangın Söndürme Tatbikatı 1.738 izlenme - 7 ay önce RC İtfaiye ve Kamyonlarla yapılan çeşitli görevleri izliyoruz.
Kamyonlar Çizgi Film - Çekici - Oto kurtarma (Trucks) 03:04
Kamyonlar Çizgi Film - Çekici - Oto kurtarma (Trucks) 16.118 izlenme - 2 yıl önce Arabalar bazen trafikte arıza yapabilir. Lastikleri patlayabilir.Eğer arızalanan arabayı hemen yoldan almazsak trafik sıkışır ve kimse yoluna devam edemez. Trafiğin sıkışmaması için oto kurtarıcı denilen çekici kamyonları icat etmişler. Bu kamyonlar bozulan arabaları trafikten hemen alıyorlar yani kurtarıyorlar. Bu oto kurtarma araçlarını haydi beraber izleyelim.
itfaiye 03:43
itfaiye 5.101 izlenme - 6 yıl önce
o suyla ne yapacaklar ? 00:32
o suyla ne yapacaklar ? 13.748 izlenme - 9 yıl önce komedi yaa
Çapkın adam pencereden böyle kaçtı! 01:12
Çapkın adam pencereden böyle kaçtı! 9.994 izlenme - 5 yıl önce Kızgın koca eşini basınca çapkın adam çareyi pencereden atlamakta buldu
İtfaiye Aracının Teybini Çalmak 01:22
İtfaiye Aracının Teybini Çalmak 1.753 izlenme - 10 ay önce Bu acayip olay tabi ki ilginçliklerle dolu şehrimiz Adana'da olmuş.