Hoşgeldiniz!

itfaiyesi

Çizgi Film 3D - Yap ve oyna (Build and Play) - İtfaiye merdiven kamyonu 03:03
Çizgi Film 3D - Yap ve oyna (Build and Play) - İtfaiye merdiven kamyonu 2.057 izlenme - 2 yıl önce Darmadağın parçaları toplayıp birleştirerek itfaiye merdiven aracı oluşturmak bir ekip işi olsa gerek.Haydi parçaları toplayıp birleştirelim böylelikle bir çok mahsur kalmış canlıyı kurtaracak bir itfaiye arabası yapalım. Sonra da arama kurtarma operasyonuna katılalım. Muhtemelen yükseklerde mahsur kalmış kedicikleri kurtardığımızda ekipçe bu itfaiye merdiven kamyonunu yaptığımız için çok mutlu olacağız.Haydi hepbirlikte yapalım. İtfaiyecilik bir ekip işidir.
Mancınık Yöntemiyle Kedi Kurtaran Adana İtfaiyesi 03:48
Mancınık Yöntemiyle Kedi Kurtaran Adana İtfaiyesi 1.808 izlenme - 3 yıl önce Her yerde kurtarma adı altında geçiyor ama ben burda kurtarma gibi bir durum göremedim ki. Kedi kendi düşseysi bundan daha soft düşerdi, bildiğin yere çarptı.
İtfaiyecinin Kurtarmak İstediği Kadını Yere Düşürmesi 03:01
İtfaiyecinin Kurtarmak İstediği Kadını Yere Düşürmesi 703 izlenme - 2 yıl önce Rusya'da çekilen yürek burkan görüntüler efendim. Metrelerce yükseklikteki apartmanda mahsur kalan kadını itfaiye kurtarmak istiyor. Ama ortaya hiç beklenmedik kötü bir sonuç çıkıyor. Kendini itfaiye merdivenine atayım derken aşağı düşen kadını son anda itfaiye elemanı tutmayı başarıyor. Bir süre sonra gücü biten itfaiye kadını elinin arasından kaydırıyor. Metrelerce yükseklikten düşen kadın hayatını kaybetmiş. Kazanın da, acemiliğin de böylesine yuh artık diyorum.
Soba Zehirlenmesi Kamu Spotu Gaziantep İtfaiyesi 03:44
Soba Zehirlenmesi Kamu Spotu Gaziantep İtfaiyesi 218 izlenme - 3 yıl önce gaziantep itfaiye daire başkanlığı olarak kış aylarına girmemiz sebebiyle vatandaşlarımızı bilinçlendirmek amacıyla kamu spotunu yaptık
Beyoğlu Grup Stajerler 03:02
Beyoğlu Grup Stajerler 1.120 izlenme - 10 yıl önce beyoğlu grubu a postası ve medyatik stajerler(ali,sefer,şenol) fatih grubuna yardıma gidiyorr her seferınde köprüden geri dönüyor bi karşıya gecemedık
elazığ kovancılar itfaiyesi 2010 tatbikatları 07:15
elazığ kovancılar itfaiyesi 2010 tatbikatları 762 izlenme - 8 yıl önce elazığ ili kovancılar belediye itfaiyesi’nin 2010 yazına hazırlık için yaptığı tatbikatlar...
GoPro Objektifinden Kocaeli İtfaiyesi 03:00
GoPro Objektifinden Kocaeli İtfaiyesi 273 izlenme - 3 yıl önce İzlemesi oldukça heyecanlı ve keyifli bir video, tabi arkaplanda çalan müziğinde etkisi büyük (Rammstein - Feuer Frei).
Su Sıkarak Kedi Kurtarmak 00:38
Su Sıkarak Kedi Kurtarmak 212 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da yaşanan olayda, ağacın tepe noktasına çıkıp inemeyen kediyi kurtarmaya itfaiye geliyor en kolay en ucuz ve en aptalca kurtarma yöntemini kullanarak kediyi onlarca metreden aşağıya düşürüyorlar.. Geçenlerde Alkışlarla Yaşıyorum'a yüklenen Türk itfaiyesinin kedi kurtarma operasyonuyla bu operasyonu kıyaslarsak Rusya medeniyet anlamında bizden baya geri diyebiliriz..
Haymana İtfaiyesi Tatbikat 10:49
Haymana İtfaiyesi Tatbikat 256 izlenme - 8 yıl önce haymana itfaiyesinin haymana nuri bektaş anadolu lisesi öğrencilerine yangın tatbikatı yapıyor
Gönüllü İtfaiyeci 05:59
Gönüllü İtfaiyeci 178 izlenme - 5 yıl önce Kocaelin İtfaiyesi Gönüllü İtfaiyeci İsmail Yıldırım
 GoPro Objektifinden Kocaeli İtfaiyesi 03:00
GoPro Objektifinden Kocaeli İtfaiyesi 83 izlenme - 3 yıl önce İzlemesi oldukça heyecanlı ve keyifli bir video, tabi arkaplanda çalan müziğinde etkisi büyük (Rammstein - Feuer Frei).
Çinli İtfaiyecilerin İp Atlamalı Zorlu Eğitimi 03:11
Çinli İtfaiyecilerin İp Atlamalı Zorlu Eğitimi 19 izlenme - 9 ay önce Ufak bir hatayı bile affetmeyen eğitim'de çinli itfaiyeciler zorlayıcı eğitimlerinden sadece birisini izliyoruz efendim.
İstan İtfaiyesi 06:23
İstan İtfaiyesi 107 izlenme - 8 yıl önce kahramanlar ordusu İstanbul İtfaiyesi