Hoşgeldiniz!

iti

Köpek Eğitmeyi Abartan Kadın 03:56
Köpek Eğitmeyi Abartan Kadın 911 izlenme - 2 yıl önce Alman çoban köpeğine verdiği eğitimle izleyenleri hayran bırakan kadın, köpek eğitimi konusunda oldukça başarılı olduğunu kanıtladı.
Elazığ iti bu farkı olmalı 01:35
Elazığ iti bu farkı olmalı 340 izlenme - 2 yıl önce Elazığ iti bu farkı olmalı
Org Darbuka 02:41
Org Darbuka 538 izlenme - 8 yıl önce
Tarkan Film Serisi Müzikleri - IV 02:36
Tarkan Film Serisi Müzikleri - IV 441 izlenme - 2 yıl önce Tarkan (Altar'ın oğlu) film müziklerinden ünlü kurt müziği... Kurt bu müzikle birlikte koşar, coşar, seyirtir, zıplar, dil çıkarır, ağzıyla halat çeker, düz duvara tırmanır, denize atlar, yılanlar arasında kalır, ipleri çözer, nöbetçilerin donunu bile indirir. Büyüler ve kadınlar Tarkan'ı etkileyebilir, ancak kurda sökmez bu martavallar. Duman eder adamı vallahi... Bir de ana kurdun (Tarkan'ı emziren) akıbeti belli değildir ve baba kurt vardır, öldürülür. Bir zaman da, "Keskin" rolündeki Cüneyt Arkın'ın çevirdiği güççük kovboy filiminde yumurcağın sapanla adam vurduğu sahnelerinde çaldığı görülmüştür ya da duyulmuştur. Aranan müzik: For a Fistful of Dollars (A Fistful of Dollars) film müziği La Reazione, Ennio Morricone
Leyla ile Mecnun - Leyla'nın Ölüm Haberi 03:10
Leyla ile Mecnun - Leyla'nın Ölüm Haberi 224 izlenme - 3 yıl önce "Süper Baba - Fiko İpek'in Ölümcül Hastalığını Öğrenir" videosunu izleyince aklıma direkt bu sahne geldi. Sizleri de bu efsane sahneden mahrum etmek istemedim. Ali Atay'ın performansını alkışlarla izliyoruz.
Turpmen 2 - Turp Baskını - Osmaniye 03:03
Turpmen 2 - Turp Baskını - Osmaniye 172 izlenme - 3 yıl önce Türkiye’nin turp ihtiyacının yüzde 80’inin karşılandığı Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde bir grup amatör oyuncu tarafından çekilen “Turpmen 2” komedi klibi sosyal medyada fenomen haline geldi. Bir grup çok fazla amatör oyuncu birleşerek Kadirli turpu için komedi tarzında klip çekmişler. İçimiz gıcıklana gıcıklana izliyoruz efenim.
Susturun Şu İti 03:35
Susturun Şu İti 143 izlenme - 8 yıl önce üniversiteli kadınlar derneğine yapılan çok harika bi şarkı
Andreea Feat Costı Lonıtaeu İti Dau Dragostea 03:31
Andreea Feat Costı Lonıtaeu İti Dau Dragostea 163 izlenme - 5 yıl önce harika bir müzik...
Çanakkale Bir Destandır 01:54
Çanakkale Bir Destandır 193 izlenme - 7 yıl önce çanakkalede mehmetçiğin başında olan hz. muhammed s.a.v. bu gün bizim içimizde hala dolaşıyor.
Kör Fakının tuş olan iti 07:25
Kör Fakının tuş olan iti 51 izlenme - 6 yıl önce kör fakının tuş olan iti