Hoşgeldiniz!

itibar

Oylum Talu, 00:38
Oylum Talu, "sanal Ortamda İtibar Yönetimi" Adlı K 5.534 izlenme - 8 yıl önce Haberturk tv’de yayınlanan Oylum Talu’yla Burası Haftasonu programında Oylum Talu "sanal ortamda itibar yönetimi" adlı kitabı gösteriyor. Gamze Er’in yazdığı bu kitabın tam adı: "sanal ortamda itibar yönetimi - kurumsal itibar yönetimi ve internet’te itibarı izlemenin, korumanın ve güçlendirmenin yolları".
Osman Ünlü Hoca - İtibar Görmemek 00:15
Osman Ünlü Hoca - İtibar Görmemek 2.208 izlenme - 3 yıl önce Süâl: İnsanlar içinde hiç itibar görmemenin nedeni ne olabilir? CEVAP İlllet, zillet, kıllet mümini kırk gün içerisinde yakalar. Başkalarının itibar etmesi d...
erkekler küpe takıyor kıza itibar kalmadı 02:50
erkekler küpe takıyor kıza itibar kalmadı 2.872 izlenme - 6 yıl önce / www.ozanlaryurdu.com / oltu havzası aşıklar kültür ve dayanışma derneği geleneksel 3. aşıklar gecesi'nden. sosyal hiciv "erkekler küpe takıyor kıza itibar kalmadı insanlar oldu estetik poza itibar kalmadı" oltu havzası aşıklar kültür ve dayanışma derneğinin / www.ozanlaryurdu.com / adresinden bölgemiz aşıkları ile ilgili daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. hazırlayan temel vural
Özlem Ay - Seviyorum 04:15
Özlem Ay - Seviyorum 1.673 izlenme - 4 yıl önce Özlem Ay - Seviyorum - İtibar - Türkçe Pop
özlem ay - itibar 2011 [yeni albüm] 03:47
özlem ay - itibar 2011 [yeni albüm] 1.651 izlenme - 6 yıl önce
Sırrı Süreyya Önder'in Ntv Canlı Yayında Ntv'ye Verdiği Ayar 00:26
Sırrı Süreyya Önder'in Ntv Canlı Yayında Ntv'ye Verdiği Ayar 385 izlenme - 1 yıl önce rivayet odur ki oğuz aksever bu ayardan sonra b"ben bi köye varıp gidirem" deyip "allaaaah" nidalarıya topukları götüne vura vura koşmaya başlamış.
Özlem Ay - Sensiz Olmuyor 04:15
Özlem Ay - Sensiz Olmuyor 1.046 izlenme - 4 yıl önce Özlem Ay - Sensiz Olmuyor - İtibar - Türkçe Pop
Özlem Ay - Hoşgeldin 05:24
Özlem Ay - Hoşgeldin 810 izlenme - 4 yıl önce Özlem Ay - Hoşgeldin - İtibar - Türkçe Pop
Özlem Ay - Bir Adım 03:14
Özlem Ay - Bir Adım 779 izlenme - 4 yıl önce Özlem Ay - Bir Adım - İtibar - Türkçe Pop
özlem ay - itibar 2011 yeni albüm damarabeskci 03:47
özlem ay - itibar 2011 yeni albüm damarabeskci 1.081 izlenme - 6 yıl önce damarabeskci facebook orjinal profil sayfamız [ www.facebook.com/damarabeskc1] arabeskci facebook orjinal profil sayfamız [ www.facebook.com/arabeskci.kral ] facebook profil ve hayran sayfamıza tüm arabeskci arkadaşları bekleriz...
Baban Gibi Hırsız Ol ki İtibar Göresin - Namuslu ( Şener Şen) 00:30
Baban Gibi Hırsız Ol ki İtibar Göresin - Namuslu ( Şener Şen) 343 izlenme - 2 yıl önce Namuslu, yönetmenliğini Ertem Eğilmez'in yaptığı ve başrolünde Şener Şen'in oynadığı 1984 yapımı Türk komedi filmidir. Ali Rıza Öğün (Şener Şen), kendi halinde dürüst, namuslu bir mutemettir. Bu özellikleriyle çevresinde hor görülür, kendisine saygı gösterilmez. Bir ay başı çalıştığı dairenin maaşlarını almak için Merkez Bankası'na gider. Güvenlik görevlisi daha önce istifa ettiği için yalnızdır. Çıkışta parayı iki soyguncuya kaptırır. Şüpheler Ali Rıza üzerinde yoğunlaşır. O ne kadar reddetse de herkes paranın onda olduğunu sanır ve ortak olmaya çalışır. Böylece Ali Rıza'nın itibarı birden artar. Sonunda Ali Rıza hırsız damgası yiyerek itibar görmeye tahammül edemez hâle gelir ve çevresinden intikam almaya karar verir.
Özlem Ay - Adını Anınca 05:12
Özlem Ay - Adını Anınca 663 izlenme - 4 yıl önce Özlem Ay - Adını Anınca - İtibar - Türkçe Pop
Özlem Ay - Kaçamak 04:07
Özlem Ay - Kaçamak 533 izlenme - 4 yıl önce Özlem Ay - Kaçamak - İtibar - Türkçe Pop
Özlem Ay - Oyuncağın Oldum 04:51
Özlem Ay - Oyuncağın Oldum 627 izlenme - 4 yıl önce Özlem Ay - Oyuncağın Oldum - İtibar - Türkçe Pop
Özlem Ay - Revamı 03:52
Özlem Ay - Revamı 504 izlenme - 4 yıl önce Özlem Ay - Revamı - İtibar - Türkçe Pop
Özlem Ay - Selam Ver 04:21
Özlem Ay - Selam Ver 591 izlenme - 4 yıl önce Özlem Ay - Selam Ver - İtibar - Türkçe Pop
Zeka Testi ! IQ Seviyenizi Değerlendirin 02:20
Zeka Testi ! IQ Seviyenizi Değerlendirin 260 izlenme - 1 yıl önce Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Twitter: https://twitter.com/sahtearap Instagram:http://instagram.com/sahtearap Herkese Sahte Arap bilim kanalından merhabalar.Bu gün sizlerle ironik bir test yapacağız.Emeklilerin daha başarılı olacağını düşündüğüm bu test biraz bulmacalara benziyor.ahi.Görsel bir test olan beyninizde alarma çalmasına neden olabilir.beyninize ve gözünüze gelen verileri iyi değerlendirin.dizi film tadında bilim kanalı olan sahte araptan iyi seyirler diler
Hangisi Daha Hızlı Dönüyor ? ZEKA OYUNU 02:14
Hangisi Daha Hızlı Dönüyor ? ZEKA OYUNU 232 izlenme - 1 yıl önce Zeka Oyunu ! Hangisi Daha hızlı dönüyor.Zihin oyunları Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Twitter: https://twitter.com/sahtearap Instagram:http://instagram.com/sahtearap Herkese sahte arap bilim kanalından merhabalar.bu gün sizlerle ironik bir test yapacağız.gelen verileri dikkatli analiz edin.kriz yönetimi yapın.sesle pek işiniz olmasa da gözünüz kulağınız açık olsun.daha fazla laf cambazlığı yapmadan sizi dizi film tadında ki sahte arap kanalında iyi seyirler diliyorum.
Özlem Ay - Gurur 04:54
Özlem Ay - Gurur 344 izlenme - 4 yıl önce Özlem Ay - Gurur - İtibar - Türkçe Pop
Hengâme - İtibar-I Rap (Official Video 1080p) 02:55
Hengâme - İtibar-I Rap (Official Video 1080p) 102 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen:Samet Sayın. Oyuncular : -Ömer Duman -Onur Can -Ahmet Özcan Emeklerinden dolayı Berkay Güngör ve Gürkan Çamur" a teşekkürker. Kurgu : Ömer Duman Montaj: Hengâme Mix: Uğurcan Çolak Kayıt:Nova Production // Seydi Pepe Sözler------- Dik durman gerekir bazen dışarda kalırsın doluysa mahsen anlatman gereken çok şey var bunu bilipte kendine dönsen geri dursun beni bulsun istersen rapim al senin olsun sokakların sesi farklı geliyo tabi beni geçibiliyosa bendini bulsun isterdim tabi olmasını güneşimin ufukda doğmasını duman kokar benim odam be hergün (Cünkü) istiyorum bunun olmasını kendim den korkuyorum gecelere bendimi dayarmıyım ? insaniyetimi yok ettiniz ben o günden beri karanlığım Dostum var benim Düşmanımda isterseniz beni dışlayın lan sikimdemi değil tabi hayatı tutuyorum uçlarından sevmiyosan beni çıkar rayımdan elimden tutki veriyim payımdan anlamı arayan bi ton insan var geçemedi hiç biri bu son sayılmaz ! ----------------------------------------­--------------------- ----------------------------------------­--------------------- Aklımdan sorunlarım var arkandan soranların var seçeneğim olmadı hiç bi zaman onu bulupta kafasına tek sıkasım var Sözlere anlam katmalıyım bunu görüpte ritmini tatmalıyım piyasanın hepsinden vazgeçtim gene gelipte tek kişi yapmalıyım aklımdan geçenlerin insanları hep seçen benim dışladınız beni sokakda kaldım bu yollardan bi geçen bilir kimlerdenim aga hatırada hep istersen bide itibar-ı Rap tep beni vur geri bedduadır hep nerden geliyo bu itibar-ı Rap üşenmeden bide kalkıp gel insanlar buna maskesi der düşünce aslan olmuyo yem hengo deyimlere kendini ver hergün yazıp bu kinimi döktüm insanlardamı delirdiler duman kokan bu yerden elveda beynimin içince düşünceler !
Özlem Ay - İtibar 03:47
Özlem Ay - İtibar 168 izlenme - 4 yıl önce Özlem Ay - İtibar - İtibar - Türkçe Pop
Aşık Hüseyin Kırmaz 03:16
Aşık Hüseyin Kırmaz 298 izlenme - 7 yıl önce hacıbayram köyü bayat/çorum
Liderler Sınıfı - İtibar Sırası - 1991  07:49
Liderler Sınıfı - İtibar Sırası - 1991 40 izlenme - 11 ay önce Yıl 1991. İlk özel kanal Star TV ilk halleriyle karşımızda. Belki duymuşsunuzdur. 1001 Surat olarak tanınan Atilla Arcan o dönemki siyasileri ve siyasi olayları yerine göre hiciv, yerine göre ise saf komedi olarak bizlere aktarmış. Temsil edilen isimleri saysak inanın bitmez. İzlemesi ve yorum yapması sizden, paylaşması yine http://beytepeyasamrehberi.com ailesinden!
gurur özlem ay 04:54
gurur özlem ay 252 izlenme - 5 yıl önce
Para Testi ! Göreceli Fiyat Dünyası 02:59
Para Testi ! Göreceli Fiyat Dünyası 142 izlenme - 1 yıl önce Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Herkese Sahte Arap Kanalımdan Merhabalar.Bu gün sizlerle bomba gibi bir testle yine karşınızdayım.Testimizi izlerken kalp atışlarınız hızlanabilir ama siz sakin olun.Eğer iyi bir motivasyon olursa testimizden kolayca geçebileceğinize şüpheniz olmasın.Kan basınç yükselebilir yada beyninizde alarm zilleri çalmaya başlayabilir.Dizi film tadın olan sahte arap kanalına genelde bilimle veya testle ilgili videolar yüklüyorum. Hergün olmasada gün aşırı videolar yüklemeye çalıştığım kanalıma abone olmayı unutmayın , şimdiden iyi seyirler
Olumsuz İçerik Temizleme 09:46
Olumsuz İçerik Temizleme 16 izlenme - 4 ay önce OLUMSUZ İÇERİK TEMİZLEME UZMANI EMRE HASAN ATEŞ www.cyberajans.com internetten olumsuz ,müstehcen resim ve video temizleme. www.cyberajans.com internete koyulan istenmeyen resimler kaldırılır, itibar korunur. bilişim suçluları yakalanır. internette istenmeyen haberler kaldırılır. markanız için logo oluşturma , gazete ve televizyonda reklam çalışmasında yardım.
Atilla Taş'tan Gazetecilere Destek 01:36
Atilla Taş'tan Gazetecilere Destek 42 izlenme - 1 yıl önce Sanatçı Atilla Taş Vatan Caddesi'ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü önüne giderek gözaltına alınan gazeteci ve televizyonculara destek verdi. Taş, "İtibar için saray yaptılar ama bu operasyonla itibarımızı yerin dibine soktular" dedi.
Cübbeli Ahmet Hocanın Başharfleri Cah'ın Manası 01:19
Cübbeli Ahmet Hocanın Başharfleri Cah'ın Manası 34 izlenme - 2 yıl önce Rasûlüllâh (Sallâllâhu Aleyhi ve Sellem)'in cahı,makamı,itibarı
Özlem Ay - Seviyorum ( Enstrumantal ) 04:13
Özlem Ay - Seviyorum ( Enstrumantal ) 52 izlenme - 4 yıl önce Özlem Ay - Seviyorum ( Enstrumantal ) - İtibar - Türkçe Pop
Olumsuz İçerik Temizleme Uzmanı 09:46
Olumsuz İçerik Temizleme Uzmanı 3 izlenme - 4 ay önce OLUMSUZ İÇERİK TEMİZLEME UZMANI EMRE HASAN ATEŞ www.cyberajans.com internetten olumsuz ,müstehcen resim ve video temizleme. www.cyberajans.com internete koyulan istenmeyen resimler kaldırılır, itibar korunur. bilişim suçluları yakalanır. internette istenmeyen haberler kaldırılır. markanız için logo oluşturma , gazete ve televizyonda reklam çalışmasında yardım.