Hoşgeldiniz!

itici

Ablasını Tokatlayan Ruh Hastası Çocuk 05:49
Ablasını Tokatlayan Ruh Hastası Çocuk 48.163 izlenme - 2 yıl önce İnternette rastladığım "ben az önce ne izledim lan" dedirten bir içerik. Fazlasıyla şımartılmış olan bu itici çocuk ablasını tokatlıyor işte.
Erkek Arkadaş Nasıl Rahatsız Edilir 2 04:58
Erkek Arkadaş Nasıl Rahatsız Edilir 2 37.195 izlenme - 3 yıl önce Önceki videosundan tanıdığımız Tiffany ablamız erkek arkadaşını rahatsız etmeyi sürdürüyor. Yeni teknikler uygulamayı ihmal etmemiş eheheh. Önceki videosunu izlemeyenler sizi şöyle alalım http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/227163/erkek-arkadas-nasil-rahatsiz-edilir
Röportaj - Kızlara Göre Erkekleri İtici Yapan Şeyler 02:40
Röportaj - Kızlara Göre Erkekleri İtici Yapan Şeyler 7.873 izlenme - 2 yıl önce Kızlar, erkeklerin nesine takık acaba? Erkeklerin nelerinden şikayetçiler? Sakalsız olmalarından mı, yoksa kısa boylu olmalarından mı? Bol dert yanmalı, iğnelemeli yerlebir etmeli röportajımızı Keyifle izlemeniz dileğiyle. Sosyal Deney http://sosyaldeney.org/
Erkek Arkadaş Nasıl Rahatsız Edilir? 03:51
Erkek Arkadaş Nasıl Rahatsız Edilir? 13.588 izlenme - 3 yıl önce Evet arkadaşlar hanım kızımızın rahatsız hallerini izliyoruz. Ne kadarda itici değil mi? Böyle kızlar olmaz olsun... (!)
Türk Kızının Bir Haftası 12:17
Türk Kızının Bir Haftası 8.491 izlenme - 2 yıl önce Youtube de dolaşırken denk geldiğim bi video arkadaşlar duygu özaslan isminde türk makyaj ve vlog kanalı işleten bir youtuber kendisinin bir günün kameraya kaydetmiş.
Tren İttiricileri İş Başında 01:05
Tren İttiricileri İş Başında 5.323 izlenme - 2 yıl önce Japonya'nın başkenti Tokyo, 38 milyon nüfusuyla dünyanın en kalabalık şehirleri arasında.. Hal böyle olunca günün en kalabalık saatlerinde metroya binmek neredeyse imkansız. TREN İTTİRİCİLER İNSANLARI METROYA SIĞDIRIYOR Japonların bunun için başvurdukları yöntem ise oldukça ilginç. İstasyonlarda yer olan 'tren ittiriciler' yolcuları metroya sığdırmak için bulunuyor.
Scorp - Vurur Yüze İfadesi 01:03
Scorp - Vurur Yüze İfadesi 5.751 izlenme - 2 yıl önce Bir şarkıda geçtiğini öğrendiğim çok itici ve sinir bozucu bir cümlenin sosyal medya da dile getirilmesi.
Burcu Bakdur İle Aşırı Entel Gece Sohbetleri-2 05:44
Burcu Bakdur İle Aşırı Entel Gece Sohbetleri-2 2.723 izlenme - 2 yıl önce Burcu hanım bu bölümde de kendisi hakkında yazılan eleştiri okumuş.Ekşisözlükte yazılanları okumak kolay tabi bi de bu sitede olan yorumları okusana Burcu hanım.Eleştirinin en hası asıl burda kendini filozof zanneden itici bayan.
Erkeklere Göre Kızları İtici Yapan Şeyler? - Sokak Röportajı 02:58
Erkeklere Göre Kızları İtici Yapan Şeyler? - Sokak Röportajı 2.957 izlenme - 2 yıl önce Pek çok kız, erkeklerin bazı özelliklerinden şikayetçidir. Peki erkekler kızlar hakkında ne düşünüyor? Erkeklerin perspektifinden kızları itici yapan şeyleri sokak röportajında vatandaşa sormuşlar.
Nano Teknoloji ve Yeni Deneyler! 00:22
Nano Teknoloji ve Yeni Deneyler! 1.048 izlenme - 6 yıl önce Telefonu yüzdürmeyi başardık!
Küfür Eden Kızlar İtici Midir ? 10:36
Küfür Eden Kızlar İtici Midir ? 216 izlenme - 11 ay önce Bizi takip etmek ve topluluğumuza katılmak için; Abone olun!https://goo.gl/pWWbem Subscribe!https://goo.gl/pWWbem **** Scorp uygulamasını ücretsiz indirmek için hemen tıklayın! Scorp Android - https://goo.gl/VvjIWw Scorp İOS - https://goo.gl/iczFBg **** - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Bize buralardan da ulaşabilirsiniz; https://scorpapp.com/ https://www.facebook.com/scorpapp https://twitter.com/scorpapp https://instagram.com/scorpapp/
Karşı Cinsin En İtici Yönü - Sarı Mikrofon 02:17
Karşı Cinsin En İtici Yönü - Sarı Mikrofon 617 izlenme - 2 yıl önce Sarı Mikrofon, bu defa İskenderun'da, karşı cinsin en itici davranışını soruyor. Soruya verilen cevaplar, tam olarak bizi mi yansıtıyor yoksa bize çok mu uzak izleyip görelim.
Sakız Çiğnemek İtici midir? 02:41
Sakız Çiğnemek İtici midir? 828 izlenme - 4 yıl önce Sakız Çiğnemek İtici midir? - Deney
bikininin itici olduğu anlar 01:00
bikininin itici olduğu anlar 747 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
Kadınlarda İtici Bulduğunuz Şeyler Nelerdir? 02:35
Kadınlarda İtici Bulduğunuz Şeyler Nelerdir? 571 izlenme - 3 yıl önce Kadınlarda itici bulduğunuz şeyler nedir diye erkeklere sorduk; cevapların çoğu kan akıtacak cinstendi. Şimdi halkımızın verdiği cevapları izleyeceğiz.
Günümüz Aydın Genci (Entelektüel Demagoji İçerir) 14:31
Günümüz Aydın Genci (Entelektüel Demagoji İçerir) 400 izlenme - 2 yıl önce Günümüz toplumunda sıkça rastlanılan kendisini "aydın", "bilgin", "üstün" gören bu tür entelektüel demagoglar oldukça türedi. Bu tür entelektüel demagogların felsefeci olarak adlandırılması niçe'lerine hakarettir. Her şeye karşı çıkmayı bir bok zanneden yeni bir düşünce tarzı var artık. Cahiller, cahilliklerinden kandırılıyorken kendini aydın zanneden bu itici tipler ise "orantısız zeka" olduklarını düşündürülerek bastırılıyorlar.
uçak mororunun itici gücü 00:18
uçak mororunun itici gücü 917 izlenme - 9 yıl önce adamı nasıl savurdu
Asuman Krause'den  Rahatsız Olmak - TGRT/Anlat Bakalım 07:42
Asuman Krause'den Rahatsız Olmak - TGRT/Anlat Bakalım 331 izlenme - 3 yıl önce Bir zamanların mahallenin bıçkın delikanlısı olan Süleyman çakırın kalbinin çıkarılmak suretiyle mıncıklanması sonucu ertesi sene TGRT'nin Tabu çakması Anlat Bakalım isimli yarışmanın sunuculuğunu üstlenmiştir.Haftanın konukları Asuman krause,Hakan altun ve yine zamanının Google Database'ine adını frikik kelimesiyle kazımış olan Açelya Akkoyundan başkası değildir.Ne yazık ki video ilerledikçe Hakan Altun'un ''Devekuşu!'' ''Islak Mendil!'' ''Gergedan!'' gibi eşine zor rastlanır bir espri-tespit kabiliyetini de bünyesinde saklı tuttuğu fark edilecektir.Asuman Krause ile ilgili herhangi bir yorumda bulunmak istemiyorum takdir yüce Türk milletinin.Velhasıl iyi seyirler olsun.
Ahmet Özhan'ın Pezevenk Gafına Saba Tümer'in Samimi Gülüşü 00:48
Ahmet Özhan'ın Pezevenk Gafına Saba Tümer'in Samimi Gülüşü 365 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Özhan'ın pezevenk demesine çok samimi ve şen kahkahalar atan Saba Tümer izleyenlere eğlenceli dakikakalar yaşatacaktır. Ben de kendilerine gül gül öldük ne kadar komiksiniz demek isterim.
Arkadan İtişli Araçlarda Yeni Bir Soluk 00:22
Arkadan İtişli Araçlarda Yeni Bir Soluk 315 izlenme - 2 yıl önce malum günümüzdeki çoğu araç önden çekişli, oysa eski araçlarda arkadan itişliler daha popülerdi yanlamalar, driftler için vb. sivaslı gençler de arkadan itişli kısmını biraz fazla yanlış anlamış gibiler.
Aşırı İtici Market Reklamı 01:37
Aşırı İtici Market Reklamı 71 izlenme - 9 ay önce Gerçeklik dışı bir reklam izliyoruz arkadaşlar. O kadar itici ki boş bir beyinle izledim gerçekten. Söyleyecek başka sözüm yok.
Kızları itici yapan şeyler 09:31
Kızları itici yapan şeyler 105 izlenme - 2 yıl önce Kızları itici yapan şeyler Şey var, hani mesela yolda yanlışlıkla birine çarparsın, ayağına basarsın ya da ne bileyim mesela en basitinden elin kadının memesine değer, adamın çüküne değer falan, işte öyle bir durumda kadının verdiği tepkiyle erkeğin verdiği tepkiye bakıyorum bazen, erkekler genelde "rica ederim, yok önemli değil, iyi günler" falan diye alttan alıp "insanlık hâlidir efendim, olur böyle şeyler" minvalinde hareket ederken, kadınların (bır kısmı) aşırı tepki verip yüksek de bir sesle "üff önüne baksana be hayvan", "napıyosun sen yaa sapık mısın?" ya da "öküz" şeklinde kendilerinden beklenmeyecek cevvallikte hareket edebiliyorlar. hatta şaşkınlıktan hâlen özür dilemekle meşgul olan adamın "yaa çok afedersiniz, yanlışlıkla oldu, kusura bakmayın" demesine aldırış bile etmeden "üff siktir git gerizekalı" deyip sözde prensesliklerinden taviz vermemelerini aşırı derecede itici buluyorum. kadının hanzosu da hiç çekilmiyor arkadaş. başlı başına bir kelime, bir "oha" demesi bile korkunç. - kirlikedi Scorp Fenomen Bizi takip etmek ve topluluğumuza katılmak için; Abone olun!https://www.youtube.com/channel/UCX3z... Subscribe!https://www.youtube.com/channel/UCX3z... https://www.facebook.com/scorpfenomen https://twitter.com/scorpfenomen
Su Geçirmeyen Ayakkabı 00:38
Su Geçirmeyen Ayakkabı 166 izlenme - 5 yıl önce Herkes Kendi Ayakkabısını Bu Hale Getirebilir!
Sakız Çiğnemek İtici midir ? 02:41
Sakız Çiğnemek İtici midir ? 104 izlenme - 2 yıl önce Sakız markası için yapılan harika bir çalışma. Sakız çiğnemek kötü bir izlenim bırakır iç görüsünün doğruluğunu çok ilginç bir deneyimle sorgulayan yukarıdaki işte 5 ikiz kardeşe aynı kıyafetler giydirilmiş ve aynı pozisyonda oturtulmuş. Aralarında tek fark ise etkinlik boyunca biri sakız çiğneyecek. 481 kişi bu deneye katılmış ve sü sakız çiğneyen kişinin kötü bir izlenim bıraktığını düşünmemiş. Aksine çiğnemeyene gıcık kapmışlar. Etkinlik Del Campo Saatchi & Saatchi tarafından Buenos Aires'deki Çağdaş Sanatlar Müzesi'nde gerçekleştirilmiş. Çok iyi bir iş.İzliyoruz
Seyircilerin Tribündeki Oyununu Bir Anda Bozan Adam 00:36
Seyircilerin Tribündeki Oyununu Bir Anda Bozan Adam 99 izlenme - 3 yıl önce Maç öncesi tribünde buldukları top ile eğlenen taraftarlar bir süre sonra top kendisine gelince patlatan adamın yaptıklarıyla şok oldu. Bir anda topu ayaklarının altına alıp patlatan adam bir yandan eleştirildi ama bir yandan ise kendini alkışlattı. Ne denilir bilmiyorum.
En İtici Erkek Tipleri? - Sokak Röportajı 01:04
En İtici Erkek Tipleri? - Sokak Röportajı 22 izlenme - 1 yıl önce Sokak röportajında vatandaşlara en itici erkek tipleri sorulmuş bakalım vatandaşlara en itici gelen erkek tipleri nelermiş.
En İtici Erkek Tipi - Scorp 05:50
En İtici Erkek Tipi - Scorp 24 izlenme - 1 yıl önce Scorp Nedir? Belirli kategorilerle ilgili yorumlarını hazırladıkları videolarla paylaşıyor ya da yeni bir başlık oluşturarak kategori açabiliyor olduğunuz sosyal paylaşım platformudur. Videolar, Scorp haber akışında üzerlerinde başlıklarıyla sıralanıyor, bu sayede kullanıcılar gittikleri kategoriyle bağlantılı diğer videoları da görebiliyor; Aynı konuda onlarca farklı yaklaşım ve yorumla ele alınan bilgilendirici ya da eğlenceli kısa içerikleri izleyebiliyor. SCORP NASIL KULLANILIR? Gündemini Yarat 15 saniyede çevrenden haberdar ol. Popüler başlıklar oluştur. Kategorini Seç İlgi alanlarını takip et. Yeni şeyler öğren. Özgür Ol İstersen anonim bir şekilde kendini ifade et. Hayalet moduyla video paylaş.
artac nano cam koruma 00:16
artac nano cam koruma 95 izlenme - 6 yıl önce artac nano cam koruma farkı
Bir Erkeği İtici Yapan Şey Nedir? - Röportaj 03:29
Bir Erkeği İtici Yapan Şey Nedir? - Röportaj 15 izlenme - 1 yıl önce Kimilerine göre erkeğin cimri olması ve sigara içmesi, kimine göre ise kaşlarını alması ya da paçalarını katlaması sizce bir erkeği itici yapan şey nedir?
Karşı Cinsi İtici Yapan Şeyler? - Röportaj 03:03
Karşı Cinsi İtici Yapan Şeyler? - Röportaj 16 izlenme - 1 yıl önce Sokak röportajında vatandaşlara karşı cinsi itici yapan şeyler nelerdir sorusu sorulmuş ve ilginç cevaplar alınmış.