Hoşgeldiniz!

İtici Videoları İzle

Ablasını Tokatlayan Ruh Hastası Çocuk 05:49
Ablasını Tokatlayan Ruh Hastası Çocuk 43.588 izlenme - 11 ay önce İnternette rastladığım "ben az önce ne izledim lan" dedirten bir içerik. Fazlasıyla şımartılmış olan bu itici çocuk ablasını tokatlıyor işte.
Boyu Mu? İşlevi Mi? - Scorp 06:47
Boyu Mu? İşlevi Mi? - Scorp 48.875 izlenme - 2 yıl önce Geleceğin annelerine sormuşlar önemli olan boyu mu? işlevi mi? diye. Önemli not: Öncelikle sakin olun, bir sakinleştirici kullanın. Videodaki yapmacık, itici, gevşek tipleri görünce kendinizden geçebilirsiniz. Not 1: 00:37'deki uzaylıydan sonrasını sara sara baktım.
Erkek Arkadaş Nasıl Rahatsız Edilir 2 04:58
Erkek Arkadaş Nasıl Rahatsız Edilir 2 36.482 izlenme - 2 yıl önce Önceki videosundan tanıdığımız Tiffany ablamız erkek arkadaşını rahatsız etmeyi sürdürüyor. Yeni teknikler uygulamayı ihmal etmemiş eheheh. Önceki videosunu izlemeyenler sizi şöyle alalım http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/227163/erkek-arkadas-nasil-rahatsiz-edilir
Röportaj - Kızlara Göre Erkekleri İtici Yapan Şeyler 02:40
Röportaj - Kızlara Göre Erkekleri İtici Yapan Şeyler 7.596 izlenme - 2 yıl önce Kızlar, erkeklerin nesine takık acaba? Erkeklerin nelerinden şikayetçiler? Sakalsız olmalarından mı, yoksa kısa boylu olmalarından mı? Bol dert yanmalı, iğnelemeli yerlebir etmeli röportajımızı Keyifle izlemeniz dileğiyle. Sosyal Deney http://sosyaldeney.org/
Türk Kızının Bir Haftası 12:17
Türk Kızının Bir Haftası 7.796 izlenme - 1 yıl önce Youtube de dolaşırken denk geldiğim bi video arkadaşlar duygu özaslan isminde türk makyaj ve vlog kanalı işleten bir youtuber kendisinin bir günün kameraya kaydetmiş.
Erkek Arkadaş Nasıl Rahatsız Edilir? 03:51
Erkek Arkadaş Nasıl Rahatsız Edilir? 12.976 izlenme - 2 yıl önce Evet arkadaşlar hanım kızımızın rahatsız hallerini izliyoruz. Ne kadarda itici değil mi? Böyle kızlar olmaz olsun... (!)
Burcu Bakdur İle Aşırı Entel Gece Sohbetleri-2 05:44
Burcu Bakdur İle Aşırı Entel Gece Sohbetleri-2 2.632 izlenme - 8 ay önce Burcu hanım bu bölümde de kendisi hakkında yazılan eleştiri okumuş.Ekşisözlükte yazılanları okumak kolay tabi bi de bu sitede olan yorumları okusana Burcu hanım.Eleştirinin en hası asıl burda kendini filozof zanneden itici bayan.
Tren İttiricileri İş Başında 01:05
Tren İttiricileri İş Başında 4.295 izlenme - 1 yıl önce Japonya'nın başkenti Tokyo, 38 milyon nüfusuyla dünyanın en kalabalık şehirleri arasında.. Hal böyle olunca günün en kalabalık saatlerinde metroya binmek neredeyse imkansız. TREN İTTİRİCİLER İNSANLARI METROYA SIĞDIRIYOR Japonların bunun için başvurdukları yöntem ise oldukça ilginç. İstasyonlarda yer olan 'tren ittiriciler' yolcuları metroya sığdırmak için bulunuyor.
Küfür Eden Kızlar İtici Midir ? 10:36
Küfür Eden Kızlar İtici Midir ? 82 izlenme - 5 gün önce Bizi takip etmek ve topluluğumuza katılmak için; Abone olun!https://goo.gl/pWWbem Subscribe!https://goo.gl/pWWbem **** Scorp uygulamasını ücretsiz indirmek için hemen tıklayın! Scorp Android - https://goo.gl/VvjIWw Scorp İOS - https://goo.gl/iczFBg **** - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Bize buralardan da ulaşabilirsiniz; https://scorpapp.com/ https://www.facebook.com/scorpapp https://twitter.com/scorpapp https://instagram.com/scorpapp/
Scorp - Vurur Yüze İfadesi 01:03
Scorp - Vurur Yüze İfadesi 5.702 izlenme - 1 yıl önce Bir şarkıda geçtiğini öğrendiğim çok itici ve sinir bozucu bir cümlenin sosyal medya da dile getirilmesi.
Erkeklere Göre Kızları İtici Yapan Şeyler? - Sokak Röportajı 02:58
Erkeklere Göre Kızları İtici Yapan Şeyler? - Sokak Röportajı 2.916 izlenme - 2 yıl önce Pek çok kız, erkeklerin bazı özelliklerinden şikayetçidir. Peki erkekler kızlar hakkında ne düşünüyor? Erkeklerin perspektifinden kızları itici yapan şeyleri sokak röportajında vatandaşa sormuşlar.
Nano Teknoloji ve Yeni Deneyler! 00:22
Nano Teknoloji ve Yeni Deneyler! 1.038 izlenme - 5 yıl önce Telefonu yüzdürmeyi başardık!
Karşı Cinsin En İtici Yönü - Sarı Mikrofon 02:17
Karşı Cinsin En İtici Yönü - Sarı Mikrofon 517 izlenme - 2 yıl önce Sarı Mikrofon, bu defa İskenderun'da, karşı cinsin en itici davranışını soruyor. Soruya verilen cevaplar, tam olarak bizi mi yansıtıyor yoksa bize çok mu uzak izleyip görelim.
Sakız Çiğnemek İtici midir? 02:41
Sakız Çiğnemek İtici midir? 821 izlenme - 3 yıl önce Sakız Çiğnemek İtici midir? - Deney
Günümüz Aydın Genci (Entelektüel Demagoji İçerir) 14:31
Günümüz Aydın Genci (Entelektüel Demagoji İçerir) 385 izlenme - 2 yıl önce Günümüz toplumunda sıkça rastlanılan kendisini "aydın", "bilgin", "üstün" gören bu tür entelektüel demagoglar oldukça türedi. Bu tür entelektüel demagogların felsefeci olarak adlandırılması niçe'lerine hakarettir. Her şeye karşı çıkmayı bir bok zanneden yeni bir düşünce tarzı var artık. Cahiller, cahilliklerinden kandırılıyorken kendini aydın zanneden bu itici tipler ise "orantısız zeka" olduklarını düşündürülerek bastırılıyorlar.
Kadınlarda İtici Bulduğunuz Şeyler Nelerdir? 02:35
Kadınlarda İtici Bulduğunuz Şeyler Nelerdir? 524 izlenme - 2 yıl önce Kadınlarda itici bulduğunuz şeyler nedir diye erkeklere sorduk; cevapların çoğu kan akıtacak cinstendi. Şimdi halkımızın verdiği cevapları izleyeceğiz.
bikininin itici olduğu anlar 01:00
bikininin itici olduğu anlar 704 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
uçak mororunun itici gücü 00:18
uçak mororunun itici gücü 916 izlenme - 8 yıl önce adamı nasıl savurdu
Asuman Krause'den  Rahatsız Olmak - TGRT/Anlat Bakalım 07:42
Asuman Krause'den Rahatsız Olmak - TGRT/Anlat Bakalım 248 izlenme - 2 yıl önce Bir zamanların mahallenin bıçkın delikanlısı olan Süleyman çakırın kalbinin çıkarılmak suretiyle mıncıklanması sonucu ertesi sene TGRT'nin Tabu çakması Anlat Bakalım isimli yarışmanın sunuculuğunu üstlenmiştir.Haftanın konukları Asuman krause,Hakan altun ve yine zamanının Google Database'ine adını frikik kelimesiyle kazımış olan Açelya Akkoyundan başkası değildir.Ne yazık ki video ilerledikçe Hakan Altun'un ''Devekuşu!'' ''Islak Mendil!'' ''Gergedan!'' gibi eşine zor rastlanır bir espri-tespit kabiliyetini de bünyesinde saklı tuttuğu fark edilecektir.Asuman Krause ile ilgili herhangi bir yorumda bulunmak istemiyorum takdir yüce Türk milletinin.Velhasıl iyi seyirler olsun.
Ahmet Özhan'ın Pezevenk Gafına Saba Tümer'in Samimi Gülüşü 00:48
Ahmet Özhan'ın Pezevenk Gafına Saba Tümer'in Samimi Gülüşü 286 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Özhan'ın pezevenk demesine çok samimi ve şen kahkahalar atan Saba Tümer izleyenlere eğlenceli dakikakalar yaşatacaktır. Ben de kendilerine gül gül öldük ne kadar komiksiniz demek isterim.
Arkadan İtişli Araçlarda Yeni Bir Soluk 00:22
Arkadan İtişli Araçlarda Yeni Bir Soluk 284 izlenme - 2 yıl önce malum günümüzdeki çoğu araç önden çekişli, oysa eski araçlarda arkadan itişliler daha popülerdi yanlamalar, driftler için vb. sivaslı gençler de arkadan itişli kısmını biraz fazla yanlış anlamış gibiler.
Kızları itici yapan şeyler 09:31
Kızları itici yapan şeyler 102 izlenme - 2 yıl önce Kızları itici yapan şeyler Şey var, hani mesela yolda yanlışlıkla birine çarparsın, ayağına basarsın ya da ne bileyim mesela en basitinden elin kadının memesine değer, adamın çüküne değer falan, işte öyle bir durumda kadının verdiği tepkiyle erkeğin verdiği tepkiye bakıyorum bazen, erkekler genelde "rica ederim, yok önemli değil, iyi günler" falan diye alttan alıp "insanlık hâlidir efendim, olur böyle şeyler" minvalinde hareket ederken, kadınların (bır kısmı) aşırı tepki verip yüksek de bir sesle "üff önüne baksana be hayvan", "napıyosun sen yaa sapık mısın?" ya da "öküz" şeklinde kendilerinden beklenmeyecek cevvallikte hareket edebiliyorlar. hatta şaşkınlıktan hâlen özür dilemekle meşgul olan adamın "yaa çok afedersiniz, yanlışlıkla oldu, kusura bakmayın" demesine aldırış bile etmeden "üff siktir git gerizekalı" deyip sözde prensesliklerinden taviz vermemelerini aşırı derecede itici buluyorum. kadının hanzosu da hiç çekilmiyor arkadaş. başlı başına bir kelime, bir "oha" demesi bile korkunç. - kirlikedi Scorp Fenomen Bizi takip etmek ve topluluğumuza katılmak için; Abone olun!https://www.youtube.com/channel/UCX3z... Subscribe!https://www.youtube.com/channel/UCX3z... https://www.facebook.com/scorpfenomen https://twitter.com/scorpfenomen
Bir Erkeği İtici Yapan Şey Nedir? - Röportaj 03:29
Bir Erkeği İtici Yapan Şey Nedir? - Röportaj 10 izlenme - 1 ay önce Kimilerine göre erkeğin cimri olması ve sigara içmesi, kimine göre ise kaşlarını alması ya da paçalarını katlaması sizce bir erkeği itici yapan şey nedir?
Karşı Cinsi İtici Yapan Şeyler? - Röportaj 03:03
Karşı Cinsi İtici Yapan Şeyler? - Röportaj 14 izlenme - 2 ay önce Sokak röportajında vatandaşlara karşı cinsi itici yapan şeyler nelerdir sorusu sorulmuş ve ilginç cevaplar alınmış.
En İtici Erkek Tipleri? - Sokak Röportajı 01:04
En İtici Erkek Tipleri? - Sokak Röportajı 22 izlenme - 5 ay önce Sokak röportajında vatandaşlara en itici erkek tipleri sorulmuş bakalım vatandaşlara en itici gelen erkek tipleri nelermiş.
Su Geçirmeyen Ayakkabı 00:38
Su Geçirmeyen Ayakkabı 164 izlenme - 4 yıl önce Herkes Kendi Ayakkabısını Bu Hale Getirebilir!
Bir Erkeği İtici Yapan Şey Nedir? (Kadınlara Sorduk) 03:29
Bir Erkeği İtici Yapan Şey Nedir? (Kadınlara Sorduk) 4 izlenme - 1 ay önce Kimilerine göre erkeğin cimri olması ve sigara içmesi, kimine göre ise kaşlarını alması ya da paçalarını katlaması... Sokak Röportajları iftiharla sunar; "Bir erkeği itici yapan şey nedir?"
Sakız Çiğnemek İtici midir ? 02:41
Sakız Çiğnemek İtici midir ? 73 izlenme - 2 yıl önce Sakız markası için yapılan harika bir çalışma. Sakız çiğnemek kötü bir izlenim bırakır iç görüsünün doğruluğunu çok ilginç bir deneyimle sorgulayan yukarıdaki işte 5 ikiz kardeşe aynı kıyafetler giydirilmiş ve aynı pozisyonda oturtulmuş. Aralarında tek fark ise etkinlik boyunca biri sakız çiğneyecek. 481 kişi bu deneye katılmış ve sü sakız çiğneyen kişinin kötü bir izlenim bıraktığını düşünmemiş. Aksine çiğnemeyene gıcık kapmışlar. Etkinlik Del Campo Saatchi & Saatchi tarafından Buenos Aires'deki Çağdaş Sanatlar Müzesi'nde gerçekleştirilmiş. Çok iyi bir iş.İzliyoruz
Röportaj - Kızlara Göre Erkekleri İtici Yapan Şeyler 02:40
Röportaj - Kızlara Göre Erkekleri İtici Yapan Şeyler 43 izlenme - 2 yıl önce Kızlar, erkeklerin nesine takık acaba? Erkeklerin nelerinden şikayetçiler? Sakalsız olmalarından mı, yoksa kısa boylu olmalarından mı? Bol dert yanmalı, iğnelemeli yerlebir etmeli röportajımızı Keyifle izlemeniz dileğiyle.
En İtici Erkek Tipi - Scorp 05:50
En İtici Erkek Tipi - Scorp 16 izlenme - 4 ay önce Scorp Nedir? Belirli kategorilerle ilgili yorumlarını hazırladıkları videolarla paylaşıyor ya da yeni bir başlık oluşturarak kategori açabiliyor olduğunuz sosyal paylaşım platformudur. Videolar, Scorp haber akışında üzerlerinde başlıklarıyla sıralanıyor, bu sayede kullanıcılar gittikleri kategoriyle bağlantılı diğer videoları da görebiliyor; Aynı konuda onlarca farklı yaklaşım ve yorumla ele alınan bilgilendirici ya da eğlenceli kısa içerikleri izleyebiliyor. SCORP NASIL KULLANILIR? Gündemini Yarat 15 saniyede çevrenden haberdar ol. Popüler başlıklar oluştur. Kategorini Seç İlgi alanlarını takip et. Yeni şeyler öğren. Özgür Ol İstersen anonim bir şekilde kendini ifade et. Hayalet moduyla video paylaş.