Hoşgeldiniz!

itici

Ablasını Tokatlayan Ruh Hastası Çocuk 05:49
Ablasını Tokatlayan Ruh Hastası Çocuk 42.789 izlenme - 6 ay önce İnternette rastladığım "ben az önce ne izledim lan" dedirten bir içerik. Fazlasıyla şımartılmış olan bu itici çocuk ablasını tokatlıyor işte.
Boyu mu? İşlevi mi? - Scorp 06:47
Boyu mu? İşlevi mi? - Scorp 46.114 izlenme - 1 yıl önce Geleceğin annelerine sormuşlar önemli olan boyu mu? işlevi mi? diye. Önemli not: Öncelikle sakin olun, bir sakinleştirici kullanın. Videodaki yapmacık, itici, gevşek tipleri görünce kendinizden geçebilirsiniz. Not 1: 00:37'deki uzaylıydan sonrasını sara sara baktım.
İtici Ol - WhyShy 04:07
İtici Ol - WhyShy 1.351 izlenme - 4 hafta önce WhyShy'ın yaptığı güzel bir çalışma daha...
Erkek Arkadaş Nasıl Rahatsız Edilir 2 04:58
Erkek Arkadaş Nasıl Rahatsız Edilir 2 36.190 izlenme - 2 yıl önce Önceki videosundan tanıdığımız Tiffany ablamız erkek arkadaşını rahatsız etmeyi sürdürüyor. Yeni teknikler uygulamayı ihmal etmemiş eheheh. Önceki videosunu izlemeyenler sizi şöyle alalım http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/227163/erkek-arkadas-nasil-rahatsiz-edilir
Burcu Bakdur İle Aşırı Entel Gece Sohbetleri-2 05:44
Burcu Bakdur İle Aşırı Entel Gece Sohbetleri-2 2.560 izlenme - 3 ay önce Burcu hanım bu bölümde de kendisi hakkında yazılan eleştiri okumuş.Ekşisözlükte yazılanları okumak kolay tabi bi de bu sitede olan yorumları okusana Burcu hanım.Eleştirinin en hası asıl burda kendini filozof zanneden itici bayan.
İtici Ol - Whyshy 04:07
İtici Ol - Whyshy 644 izlenme - 4 hafta önce Sosyal Deney,şaka,komik ve ilginç videolarıyla herkesi kendine sevdiren whyshy ekibi bu sefer halka itici davranıp tepklierini ölçüyolar izliyoruz
Türk Kızının Bir Haftası 12:17
Türk Kızının Bir Haftası 7.648 izlenme - 1 yıl önce Youtube de dolaşırken denk geldiğim bi video arkadaşlar duygu özaslan isminde türk makyaj ve vlog kanalı işleten bir youtuber kendisinin bir günün kameraya kaydetmiş.
Röportaj - Kızlara Göre Erkekleri İtici Yapan Şeyler 02:40
Röportaj - Kızlara Göre Erkekleri İtici Yapan Şeyler 7.500 izlenme - 1 yıl önce Kızlar, erkeklerin nesine takık acaba? Erkeklerin nelerinden şikayetçiler? Sakalsız olmalarından mı, yoksa kısa boylu olmalarından mı? Bol dert yanmalı, iğnelemeli yerlebir etmeli röportajımızı Keyifle izlemeniz dileğiyle. Sosyal Deney http://sosyaldeney.org/
Erkek Arkadaş Nasıl Rahatsız Edilir? 03:51
Erkek Arkadaş Nasıl Rahatsız Edilir? 12.704 izlenme - 2 yıl önce Evet arkadaşlar hanım kızımızın rahatsız hallerini izliyoruz. Ne kadarda itici değil mi? Böyle kızlar olmaz olsun... (!)
Scorp - Vurur Yüze İfadesi 01:03
Scorp - Vurur Yüze İfadesi 5.659 izlenme - 1 yıl önce Bir şarkıda geçtiğini öğrendiğim çok itici ve sinir bozucu bir cümlenin sosyal medya da dile getirilmesi.
Tren İttiricileri İş Başında 01:05
Tren İttiricileri İş Başında 4.058 izlenme - 1 yıl önce Japonya'nın başkenti Tokyo, 38 milyon nüfusuyla dünyanın en kalabalık şehirleri arasında.. Hal böyle olunca günün en kalabalık saatlerinde metroya binmek neredeyse imkansız. TREN İTTİRİCİLER İNSANLARI METROYA SIĞDIRIYOR Japonların bunun için başvurdukları yöntem ise oldukça ilginç. İstasyonlarda yer olan 'tren ittiriciler' yolcuları metroya sığdırmak için bulunuyor.
Kızları İtici Yapan Şeyler 01:08
Kızları İtici Yapan Şeyler 3.908 izlenme - 1 yıl önce " Öpüşmek mi? Ben daha önce hiç öpüşmedim ki muck muah! " ----Scorp Kulanıcıların belirli konu başlıkları altında kendi fikirlerini özgürce max 15 saniyelik videolarla paylaşabildikleri platform! AppStore Linki: https://itunes.apple.com/tr/app/scorp/id914653446?mt=8
Erkeklere Göre Kızları İtici Yapan Şeyler? - Sokak Röportajı 02:58
Erkeklere Göre Kızları İtici Yapan Şeyler? - Sokak Röportajı 2.883 izlenme - 1 yıl önce Pek çok kız, erkeklerin bazı özelliklerinden şikayetçidir. Peki erkekler kızlar hakkında ne düşünüyor? Erkeklerin perspektifinden kızları itici yapan şeyleri sokak röportajında vatandaşa sormuşlar.
Günümüz Aydın Genci (Entelektüel Demagoji İçerir) 14:31
Günümüz Aydın Genci (Entelektüel Demagoji İçerir) 381 izlenme - 1 yıl önce Günümüz toplumunda sıkça rastlanılan kendisini "aydın", "bilgin", "üstün" gören bu tür entelektüel demagoglar oldukça türedi. Bu tür entelektüel demagogların felsefeci olarak adlandırılması niçe'lerine hakarettir. Her şeye karşı çıkmayı bir bok zanneden yeni bir düşünce tarzı var artık. Cahiller, cahilliklerinden kandırılıyorken kendini aydın zanneden bu itici tipler ise "orantısız zeka" olduklarını düşündürülerek bastırılıyorlar.
Nano Teknoloji ve Yeni Deneyler! 00:22
Nano Teknoloji ve Yeni Deneyler! 1.021 izlenme - 5 yıl önce Telefonu yüzdürmeyi başardık!
Karşı Cinsin En İtici Yönü - Sarı Mikrofon 02:17
Karşı Cinsin En İtici Yönü - Sarı Mikrofon 446 izlenme - 1 yıl önce Sarı Mikrofon, bu defa İskenderun'da, karşı cinsin en itici davranışını soruyor. Soruya verilen cevaplar, tam olarak bizi mi yansıtıyor yoksa bize çok mu uzak izleyip görelim.
Sakız Çiğnemek İtici midir? 02:41
Sakız Çiğnemek İtici midir? 815 izlenme - 3 yıl önce Sakız Çiğnemek İtici midir? - Deney
Kadınlarda İtici Bulduğunuz Şeyler Nelerdir? 02:35
Kadınlarda İtici Bulduğunuz Şeyler Nelerdir? 505 izlenme - 1 yıl önce Kadınlarda itici bulduğunuz şeyler nedir diye erkeklere sorduk; cevapların çoğu kan akıtacak cinstendi. Şimdi halkımızın verdiği cevapları izleyeceğiz.
bikininin itici olduğu anlar 01:00
bikininin itici olduğu anlar 701 izlenme - 5 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
Arkadan İtişli Araçlarda Yeni Bir Soluk 00:22
Arkadan İtişli Araçlarda Yeni Bir Soluk 274 izlenme - 1 yıl önce malum günümüzdeki çoğu araç önden çekişli, oysa eski araçlarda arkadan itişliler daha popülerdi yanlamalar, driftler için vb. sivaslı gençler de arkadan itişli kısmını biraz fazla yanlış anlamış gibiler.
Asuman Krause'den  Rahatsız Olmak - TGRT/Anlat Bakalım 07:42
Asuman Krause'den Rahatsız Olmak - TGRT/Anlat Bakalım 223 izlenme - 1 yıl önce Bir zamanların mahallenin bıçkın delikanlısı olan Süleyman çakırın kalbinin çıkarılmak suretiyle mıncıklanması sonucu ertesi sene TGRT'nin Tabu çakması Anlat Bakalım isimli yarışmanın sunuculuğunu üstlenmiştir.Haftanın konukları Asuman krause,Hakan altun ve yine zamanının Google Database'ine adını frikik kelimesiyle kazımış olan Açelya Akkoyundan başkası değildir.Ne yazık ki video ilerledikçe Hakan Altun'un ''Devekuşu!'' ''Islak Mendil!'' ''Gergedan!'' gibi eşine zor rastlanır bir espri-tespit kabiliyetini de bünyesinde saklı tuttuğu fark edilecektir.Asuman Krause ile ilgili herhangi bir yorumda bulunmak istemiyorum takdir yüce Türk milletinin.Velhasıl iyi seyirler olsun.
Ahmet Özhan'ın Pezevenk Gafına Saba Tümer'in Samimi Gülüşü 00:48
Ahmet Özhan'ın Pezevenk Gafına Saba Tümer'in Samimi Gülüşü 259 izlenme - 1 yıl önce Ahmet Özhan'ın pezevenk demesine çok samimi ve şen kahkahalar atan Saba Tümer izleyenlere eğlenceli dakikakalar yaşatacaktır. Ben de kendilerine gül gül öldük ne kadar komiksiniz demek isterim.
uçak mororunun itici gücü 00:18
uçak mororunun itici gücü 916 izlenme - 7 yıl önce adamı nasıl savurdu
Kızları itici yapan şeyler 09:31
Kızları itici yapan şeyler 99 izlenme - 1 yıl önce Kızları itici yapan şeyler Şey var, hani mesela yolda yanlışlıkla birine çarparsın, ayağına basarsın ya da ne bileyim mesela en basitinden elin kadının memesine değer, adamın çüküne değer falan, işte öyle bir durumda kadının verdiği tepkiyle erkeğin verdiği tepkiye bakıyorum bazen, erkekler genelde "rica ederim, yok önemli değil, iyi günler" falan diye alttan alıp "insanlık hâlidir efendim, olur böyle şeyler" minvalinde hareket ederken, kadınların (bır kısmı) aşırı tepki verip yüksek de bir sesle "üff önüne baksana be hayvan", "napıyosun sen yaa sapık mısın?" ya da "öküz" şeklinde kendilerinden beklenmeyecek cevvallikte hareket edebiliyorlar. hatta şaşkınlıktan hâlen özür dilemekle meşgul olan adamın "yaa çok afedersiniz, yanlışlıkla oldu, kusura bakmayın" demesine aldırış bile etmeden "üff siktir git gerizekalı" deyip sözde prensesliklerinden taviz vermemelerini aşırı derecede itici buluyorum. kadının hanzosu da hiç çekilmiyor arkadaş. başlı başına bir kelime, bir "oha" demesi bile korkunç. - kirlikedi Scorp Fenomen Bizi takip etmek ve topluluğumuza katılmak için; Abone olun!https://www.youtube.com/channel/UCX3z... Subscribe!https://www.youtube.com/channel/UCX3z... https://www.facebook.com/scorpfenomen https://twitter.com/scorpfenomen
Kadınlarda İtici Bulduğunuz Şeyler Nelerdir? 02:35
Kadınlarda İtici Bulduğunuz Şeyler Nelerdir? 326 izlenme - 4 yıl önce Kadınlarda itici bulduğunuz şeyler nedir diye erkeklere sorduk; cevapların çoğu kan akıtacak cinstendi. Şimdi halkımızın verdiği cevapları izleyeceğiz.
Su Geçirmeyen Ayakkabı 00:38
Su Geçirmeyen Ayakkabı 163 izlenme - 4 yıl önce Herkes Kendi Ayakkabısını Bu Hale Getirebilir!
Röportaj - Kızlara Göre Erkekleri İtici Yapan Şeyler 02:40
Röportaj - Kızlara Göre Erkekleri İtici Yapan Şeyler 42 izlenme - 1 yıl önce Kızlar, erkeklerin nesine takık acaba? Erkeklerin nelerinden şikayetçiler? Sakalsız olmalarından mı, yoksa kısa boylu olmalarından mı? Bol dert yanmalı, iğnelemeli yerlebir etmeli röportajımızı Keyifle izlemeniz dileğiyle.
Sakız Çiğnemek İtici midir ? 02:41
Sakız Çiğnemek İtici midir ? 67 izlenme - 1 yıl önce Sakız markası için yapılan harika bir çalışma. Sakız çiğnemek kötü bir izlenim bırakır iç görüsünün doğruluğunu çok ilginç bir deneyimle sorgulayan yukarıdaki işte 5 ikiz kardeşe aynı kıyafetler giydirilmiş ve aynı pozisyonda oturtulmuş. Aralarında tek fark ise etkinlik boyunca biri sakız çiğneyecek. 481 kişi bu deneye katılmış ve sü sakız çiğneyen kişinin kötü bir izlenim bıraktığını düşünmemiş. Aksine çiğnemeyene gıcık kapmışlar. Etkinlik Del Campo Saatchi & Saatchi tarafından Buenos Aires'deki Çağdaş Sanatlar Müzesi'nde gerçekleştirilmiş. Çok iyi bir iş.İzliyoruz
Erkekler Tarafında İtici Bulunan Kadın TİPLERİ 03:06
Erkekler Tarafında İtici Bulunan Kadın TİPLERİ 22 izlenme - 7 ay önce TÜM VİDEOLARIM https://www.youtube.com/user/cobanefsane DEFİNE SERİSİ https://goo.gl/lZH16W BULUNAN DEFİNE SERİSİ https://goo.gl/Jf11ZB SÜPER VİDEOLAR SERİSİ https://goo.gl/DA6BeY OHA SERİSİ https://goo.gl/TNPGTj İLKEL KABİLELER SERİSİ https://goo.gl/eUJVdy EFSANELER HİKAYELER https://goo.gl/mpdCfF İLGİNÇ HABERLER SERİSİ https://goo.gl/A3IBiW EN İYİ 1O’LAR SERİSİ https://goo.gl/aT64NG AKVARYUM BALIKLARI SERSİSİ https://goo.gl/AY4bpU TARIM VE HOBİ SERİSİ https://goo.gl/JQYTNj
Seyircilerin Tribündeki Oyununu Bir Anda Bozan Adam 00:36
Seyircilerin Tribündeki Oyununu Bir Anda Bozan Adam 63 izlenme - 2 yıl önce Maç öncesi tribünde buldukları top ile eğlenen taraftarlar bir süre sonra top kendisine gelince patlatan adamın yaptıklarıyla şok oldu. Bir anda topu ayaklarının altına alıp patlatan adam bir yandan eleştirildi ama bir yandan ise kendini alkışlattı. Ne denilir bilmiyorum.