Hoşgeldiniz!

İtiraflar Videoları İzle

7 Haziran Sonrası Verdiğimiz Şehitlerimiz ve İtiraflar 02:59
7 Haziran Sonrası Verdiğimiz Şehitlerimiz ve İtiraflar 3.588 izlenme - 1 yıl önce 200 fotoğraftan biri yakınınız olsa ve bu itirafları duysanız ne yapardınız ? Ne düşünürdünüz? son vesayet yeni bir video eklemiş paylaşayım dedim Allah şehitlerimize rahmet eylesin güvenlik görevlilerimize yarım etsin inşallah...
Kızlar Nerede? Mektuplar 00:32
Kızlar Nerede? Mektuplar 14.125 izlenme - 9 yıl önce kızlar nerede? mektuplar
Yapılmaması Gereken Şeyleri Konuştuk - Samimi İtiraflar 06:37
Yapılmaması Gereken Şeyleri Konuştuk - Samimi İtiraflar 1.611 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda yapılmaması gereken şeyler hakkında samimi bir şekilde konuşuyoruz. Kopya çekiyor muyuz? Sokağa çöp atıyor muyuz? Kırmızı ışıkta geçiyor muyuz? Beyaz yalan söylüyor muyuz? Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Teslim Olan Teröristlerin Şok İtirafları 04:01
Teslim Olan Teröristlerin Şok İtirafları 802 izlenme - 2 yıl önce Kandil dağında silahlı faaliyet yürüten üç terörist PKK'dan kaçıp Habur sınır kapısında güvenli güçlerine teslim oldu. Kandırılarak örgüte katıldıklarını ama pişman olduklarını söyleyen teröristlerin itirafları terörün gerçek yüzünü orta koydu.
İtiraflar - The Confession Fragman 01:35
İtiraflar - The Confession Fragman 517 izlenme - 3 yıl önce Katie Leclerc'in başrolde olduğu The Confession filminin fragmanı
Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 14:15
Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 76 izlenme - 2 yıl önce John Perkins yani ekonomik tetikci abimiz dünya üzerinde oynanan oyunu anlatıyor.. gerçekten etkilenmemek elde değil. ayrıca bu konu üzerine kitapı vardır
Sahte İtiraflar (Falscher Bekenner) Fragman 02:00
Sahte İtiraflar (Falscher Bekenner) Fragman 92 izlenme - 4 yıl önce 2005 yapımı Sahte İtiraflar (Falscher Bekenner) filmine ait fragman
Erol Büyükburç Dizlerinin Üstünde Yalvardı 01:26
Erol Büyükburç Dizlerinin Üstünde Yalvardı 55 izlenme - 3 yıl önce Herşey Dahil programına katılan Erol Büyükburç sessizliğini bozarak samimi itiraflarda bulundu.
Yılmaz Vural'dan Samimi İtiraflar 01:07
Yılmaz Vural'dan Samimi İtiraflar 70 izlenme - 4 yıl önce Yılmaz Vural'dan Samimi İtiraflar Yılmaz Vural, Katıldığı Söyleşide Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu.
falscher bekenner 3 fragmanı 00:32
falscher bekenner 3 fragmanı 40 izlenme - 6 yıl önce annesinin aşırı iyi niyetliliğinden babasının kendisinden beklentilerinden elde edemediği güzel katja ve çok sıkıcı banliyö hayatından boğulan armin kimlik arayışı içine girmiştir. gazetede okuduğu olayları isim vermeden üstlenmeye başlar. bu iş her ne kadar önceleri bir oyun gibi gözüksede bir süre sonra armin'e suçları yüklenmek yetmez bir hale gelir.
falscher bekenner 4 fragmanı 00:32
falscher bekenner 4 fragmanı 35 izlenme - 6 yıl önce annesinin aşırı iyi niyetliliğinden babasının kendisinden beklentilerinden elde edemediği güzel katja ve çok sıkıcı banliyö hayatından boğulan armin kimlik arayışı içine girmiştir. gazetede okuduğu olayları isim vermeden üstlenmeye başlar. bu iş her ne kadar önceleri bir oyun gibi gözüksede bir süre sonra armin'e suçları yüklenmek yetmez bir hale gelir.
falscher bekenner 1 fragmanı 02:45
falscher bekenner 1 fragmanı 26 izlenme - 6 yıl önce annesinin aşırı iyi niyetliliğinden babasının kendisinden beklentilerinden elde edemediği güzel katja ve çok sıkıcı banliyö hayatından boğulan armin kimlik arayışı içine girmiştir. gazetede okuduğu olayları isim vermeden üstlenmeye başlar. bu iş her ne kadar önceleri bir oyun gibi gözüksede bir süre sonra armin'e suçları yüklenmek yetmez bir hale gelir.
falscher bekenner 10 fragmanı 01:08
falscher bekenner 10 fragmanı 24 izlenme - 6 yıl önce annesinin aşırı iyi niyetliliğinden babasının kendisinden beklentilerinden elde edemediği güzel katja ve çok sıkıcı banliyö hayatından boğulan armin kimlik arayışı içine girmiştir. gazetede okuduğu olayları isim vermeden üstlenmeye başlar. bu iş her ne kadar önceleri bir oyun gibi gözüksede bir süre sonra armin'e suçları yüklenmek yetmez bir hale gelir.
falscher bekenner 5 fragmanı 00:31
falscher bekenner 5 fragmanı 22 izlenme - 6 yıl önce annesinin aşırı iyi niyetliliğinden babasının kendisinden beklentilerinden elde edemediği güzel katja ve çok sıkıcı banliyö hayatından boğulan armin kimlik arayışı içine girmiştir. gazetede okuduğu olayları isim vermeden üstlenmeye başlar. bu iş her ne kadar önceleri bir oyun gibi gözüksede bir süre sonra armin'e suçları yüklenmek yetmez bir hale gelir.
falscher bekenner 9 fragmanı 01:03
falscher bekenner 9 fragmanı 22 izlenme - 6 yıl önce annesinin aşırı iyi niyetliliğinden babasının kendisinden beklentilerinden elde edemediği güzel katja ve çok sıkıcı banliyö hayatından boğulan armin kimlik arayışı içine girmiştir. gazetede okuduğu olayları isim vermeden üstlenmeye başlar. bu iş her ne kadar önceleri bir oyun gibi gözüksede bir süre sonra armin'e suçları yüklenmek yetmez bir hale gelir.
falscher bekenner 8 fragmanı 01:55
falscher bekenner 8 fragmanı 19 izlenme - 6 yıl önce annesinin aşırı iyi niyetliliğinden babasının kendisinden beklentilerinden elde edemediği güzel katja ve çok sıkıcı banliyö hayatından boğulan armin kimlik arayışı içine girmiştir. gazetede okuduğu olayları isim vermeden üstlenmeye başlar. bu iş her ne kadar önceleri bir oyun gibi gözüksede bir süre sonra armin'e suçları yüklenmek yetmez bir hale gelir.
falscher bekenner 2 fragmanı 00:30
falscher bekenner 2 fragmanı 13 izlenme - 6 yıl önce annesinin aşırı iyi niyetliliğinden babasının kendisinden beklentilerinden elde edemediği güzel katja ve çok sıkıcı banliyö hayatından boğulan armin kimlik arayışı içine girmiştir. gazetede okuduğu olayları isim vermeden üstlenmeye başlar. bu iş her ne kadar önceleri bir oyun gibi gözüksede bir süre sonra armin'e suçları yüklenmek yetmez bir hale gelir.
falscher bekenner 6 fragmanı 00:28
falscher bekenner 6 fragmanı 11 izlenme - 6 yıl önce annesinin aşırı iyi niyetliliğinden babasının kendisinden beklentilerinden elde edemediği güzel katja ve çok sıkıcı banliyö hayatından boğulan armin kimlik arayışı içine girmiştir. gazetede okuduğu olayları isim vermeden üstlenmeye başlar. bu iş her ne kadar önceleri bir oyun gibi gözüksede bir süre sonra armin'e suçları yüklenmek yetmez bir hale gelir.
falscher bekenner 7 fragmanı 01:09
falscher bekenner 7 fragmanı 8 izlenme - 6 yıl önce annesinin aşırı iyi niyetliliğinden babasının kendisinden beklentilerinden elde edemediği güzel katja ve çok sıkıcı banliyö hayatından boğulan armin kimlik arayışı içine girmiştir. gazetede okuduğu olayları isim vermeden üstlenmeye başlar. bu iş her ne kadar önceleri bir oyun gibi gözüksede bir süre sonra armin'e suçları yüklenmek yetmez bir hale gelir.