Hoşgeldiniz!

İtiraflar Videoları İzle

7 Haziran Sonrası Verdiğimiz Şehitlerimiz ve İtiraflar 02:59
7 Haziran Sonrası Verdiğimiz Şehitlerimiz ve İtiraflar 3.544 izlenme - 1 yıl önce 200 fotoğraftan biri yakınınız olsa ve bu itirafları duysanız ne yapardınız ? Ne düşünürdünüz? son vesayet yeni bir video eklemiş paylaşayım dedim Allah şehitlerimize rahmet eylesin güvenlik görevlilerimize yarım etsin inşallah...
Kızlar Nerede? Mektuplar 00:32
Kızlar Nerede? Mektuplar 14.125 izlenme - 9 yıl önce kızlar nerede? mektuplar
Yapılmaması Gereken Şeyleri Konuştuk - Samimi İtiraflar 06:37
Yapılmaması Gereken Şeyleri Konuştuk - Samimi İtiraflar 1.529 izlenme - 1 yıl önce Bu videoda yapılmaması gereken şeyler hakkında samimi bir şekilde konuşuyoruz. Kopya çekiyor muyuz? Sokağa çöp atıyor muyuz? Kırmızı ışıkta geçiyor muyuz? Beyaz yalan söylüyor muyuz? Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Teslim Olan Teröristlerin Şok İtirafları 04:01
Teslim Olan Teröristlerin Şok İtirafları 781 izlenme - 2 yıl önce Kandil dağında silahlı faaliyet yürüten üç terörist PKK'dan kaçıp Habur sınır kapısında güvenli güçlerine teslim oldu. Kandırılarak örgüte katıldıklarını ama pişman olduklarını söyleyen teröristlerin itirafları terörün gerçek yüzünü orta koydu.
İtiraflar - The Confession Fragman 01:35
İtiraflar - The Confession Fragman 495 izlenme - 3 yıl önce Katie Leclerc'in başrolde olduğu The Confession filminin fragmanı
Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 14:15
Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 64 izlenme - 2 yıl önce John Perkins yani ekonomik tetikci abimiz dünya üzerinde oynanan oyunu anlatıyor.. gerçekten etkilenmemek elde değil. ayrıca bu konu üzerine kitapı vardır
Erol Büyükburç Dizlerinin Üstünde Yalvardı 01:26
Erol Büyükburç Dizlerinin Üstünde Yalvardı 55 izlenme - 3 yıl önce Herşey Dahil programına katılan Erol Büyükburç sessizliğini bozarak samimi itiraflarda bulundu.
Yılmaz Vural'dan Samimi İtiraflar 01:07
Yılmaz Vural'dan Samimi İtiraflar 70 izlenme - 4 yıl önce Yılmaz Vural'dan Samimi İtiraflar Yılmaz Vural, Katıldığı Söyleşide Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu.
Sahte İtiraflar (Falscher Bekenner) Fragman 02:00
Sahte İtiraflar (Falscher Bekenner) Fragman 30 izlenme - 4 yıl önce 2005 yapımı Sahte İtiraflar (Falscher Bekenner) filmine ait fragman
Tarihi itiraflar -3 - Nopoleon Bonapart 00:34
Tarihi itiraflar -3 - Nopoleon Bonapart 14 izlenme - 3 yıl önce Tarihi itiraflar -3- Nopoleon Bonapar Osmanlı Devleti ilgili Sözleri
falscher bekenner 3 fragmanı 00:32
falscher bekenner 3 fragmanı 40 izlenme - 6 yıl önce annesinin aşırı iyi niyetliliğinden babasının kendisinden beklentilerinden elde edemediği güzel katja ve çok sıkıcı banliyö hayatından boğulan armin kimlik arayışı içine girmiştir. gazetede okuduğu olayları isim vermeden üstlenmeye başlar. bu iş her ne kadar önceleri bir oyun gibi gözüksede bir süre sonra armin'e suçları yüklenmek yetmez bir hale gelir.
falscher bekenner 4 fragmanı 00:32
falscher bekenner 4 fragmanı 35 izlenme - 6 yıl önce annesinin aşırı iyi niyetliliğinden babasının kendisinden beklentilerinden elde edemediği güzel katja ve çok sıkıcı banliyö hayatından boğulan armin kimlik arayışı içine girmiştir. gazetede okuduğu olayları isim vermeden üstlenmeye başlar. bu iş her ne kadar önceleri bir oyun gibi gözüksede bir süre sonra armin'e suçları yüklenmek yetmez bir hale gelir.
falscher bekenner 1 fragmanı 02:45
falscher bekenner 1 fragmanı 26 izlenme - 6 yıl önce annesinin aşırı iyi niyetliliğinden babasının kendisinden beklentilerinden elde edemediği güzel katja ve çok sıkıcı banliyö hayatından boğulan armin kimlik arayışı içine girmiştir. gazetede okuduğu olayları isim vermeden üstlenmeye başlar. bu iş her ne kadar önceleri bir oyun gibi gözüksede bir süre sonra armin'e suçları yüklenmek yetmez bir hale gelir.
falscher bekenner 10 fragmanı 01:08
falscher bekenner 10 fragmanı 24 izlenme - 6 yıl önce annesinin aşırı iyi niyetliliğinden babasının kendisinden beklentilerinden elde edemediği güzel katja ve çok sıkıcı banliyö hayatından boğulan armin kimlik arayışı içine girmiştir. gazetede okuduğu olayları isim vermeden üstlenmeye başlar. bu iş her ne kadar önceleri bir oyun gibi gözüksede bir süre sonra armin'e suçları yüklenmek yetmez bir hale gelir.
falscher bekenner 9 fragmanı 01:03
falscher bekenner 9 fragmanı 22 izlenme - 6 yıl önce annesinin aşırı iyi niyetliliğinden babasının kendisinden beklentilerinden elde edemediği güzel katja ve çok sıkıcı banliyö hayatından boğulan armin kimlik arayışı içine girmiştir. gazetede okuduğu olayları isim vermeden üstlenmeye başlar. bu iş her ne kadar önceleri bir oyun gibi gözüksede bir süre sonra armin'e suçları yüklenmek yetmez bir hale gelir.
falscher bekenner 5 fragmanı 00:31
falscher bekenner 5 fragmanı 22 izlenme - 6 yıl önce annesinin aşırı iyi niyetliliğinden babasının kendisinden beklentilerinden elde edemediği güzel katja ve çok sıkıcı banliyö hayatından boğulan armin kimlik arayışı içine girmiştir. gazetede okuduğu olayları isim vermeden üstlenmeye başlar. bu iş her ne kadar önceleri bir oyun gibi gözüksede bir süre sonra armin'e suçları yüklenmek yetmez bir hale gelir.
falscher bekenner 8 fragmanı 01:55
falscher bekenner 8 fragmanı 19 izlenme - 6 yıl önce annesinin aşırı iyi niyetliliğinden babasının kendisinden beklentilerinden elde edemediği güzel katja ve çok sıkıcı banliyö hayatından boğulan armin kimlik arayışı içine girmiştir. gazetede okuduğu olayları isim vermeden üstlenmeye başlar. bu iş her ne kadar önceleri bir oyun gibi gözüksede bir süre sonra armin'e suçları yüklenmek yetmez bir hale gelir.
Uyuşturucu batağındaki genç kızdan ibretlik itiraflar 05:12
Uyuşturucu batağındaki genç kızdan ibretlik itiraflar 3 izlenme - 11 ay önce Uyuşturucu batağındaki genç kızdan ibretlik itiraflar Uyuşturucu batağına saplanan 16 yaşındaki genç kız C.U.’nun ibret verici sözleri, olayın vahametini bir kez daha ortaya koydu. Son zamanlarda meydana gelen ölüm haberleri ile gündemden düşmeyen uyuşturucu madde kullanımı bir genç kızın hayatını kararttı. Kollarına jilet atan, üzerinde sigara söndüren, defalarca evden kaçan C.U., 'şeker' olarak nitelendirdiği hapları sonunda ölüm olduğunu bile bile kullandığını belirtti. Tedavisi yapılsa bile tekrar o batağa saplanabileceğini söyleyen C.U. hemcinslerine ise, “İçtikten sonra bir kız çocuğunun yanında erkekler varsa ona zarar verebilirler her türlü şekilde. Kız çocuklarına sesleniyorum. Erkeklerin yanında kesinlikle içmesinler” diye seslendi. Genç kızın acılı babası N.U. ise kızını en azından ulaşamadığı zamanlarda bulabilmek için hiç tasvip etmese de, iki haftalık erkek arkadaşına emanet etmek zorunda kaldı. “KAPIYI ÜZERİME KİLİTLİYORLARDI” İzmir’de yaşayan 16 yaşındaki C.U. henüz bir çocukken okulun civarında dolaşan satıcılar ile tanıştığını ve onların ortamına girmesi ile hayatının değiştiğini anlattı. Okulunda çok başarılı bir öğrenci olduğunu ancak uyuşturucu batağına saplanması sebebiyle okuldan ayrıldığını söyleyen C.U., şunları söyledi: “Evden kaçıyordum. Gece 1-2 arkadaşlarım çağırıyordu. ‘Hadi gel içiyoruz’ diyorlardı. Ben de hemen gidiyordum. Ailem üzerime kapıyı kilitliyorlardı gitmeyeyim diye. Annem hep kapının önünde oturuyordu. Gitmeyeyim diye hep bekliyordu. Ailem hakkımda polise çok ihbarda bulundular. ‘İçme’ diyorlar tabii ki de. Bütün aileler der. Kimse istemez kızının içmesini.”
falscher bekenner 2 fragmanı 00:30
falscher bekenner 2 fragmanı 13 izlenme - 6 yıl önce annesinin aşırı iyi niyetliliğinden babasının kendisinden beklentilerinden elde edemediği güzel katja ve çok sıkıcı banliyö hayatından boğulan armin kimlik arayışı içine girmiştir. gazetede okuduğu olayları isim vermeden üstlenmeye başlar. bu iş her ne kadar önceleri bir oyun gibi gözüksede bir süre sonra armin'e suçları yüklenmek yetmez bir hale gelir.
falscher bekenner 6 fragmanı 00:28
falscher bekenner 6 fragmanı 11 izlenme - 6 yıl önce annesinin aşırı iyi niyetliliğinden babasının kendisinden beklentilerinden elde edemediği güzel katja ve çok sıkıcı banliyö hayatından boğulan armin kimlik arayışı içine girmiştir. gazetede okuduğu olayları isim vermeden üstlenmeye başlar. bu iş her ne kadar önceleri bir oyun gibi gözüksede bir süre sonra armin'e suçları yüklenmek yetmez bir hale gelir.
falscher bekenner 7 fragmanı 01:09
falscher bekenner 7 fragmanı 8 izlenme - 6 yıl önce annesinin aşırı iyi niyetliliğinden babasının kendisinden beklentilerinden elde edemediği güzel katja ve çok sıkıcı banliyö hayatından boğulan armin kimlik arayışı içine girmiştir. gazetede okuduğu olayları isim vermeden üstlenmeye başlar. bu iş her ne kadar önceleri bir oyun gibi gözüksede bir süre sonra armin'e suçları yüklenmek yetmez bir hale gelir.