Hoşgeldiniz!

İtme Videoları İzle

Mustafa Karadeniz - Manav Şakası 10:38
Mustafa Karadeniz - Manav Şakası 2.900 izlenme - 2 yıl önce Bana göre bu adamın kolpa olmayan tek şakası budur. Normalde insanların fiziksel özellikleriyle dalga geçilmesinden nefret ederim ama müşteri abimizin sert adam tripleri ve şivesi şakaya cuk diye oturmuş. Videonun başlarında ses kalitesi anlaşılamayacak gibi olmasa da biraz düşük, ama 3.33'den sonra düzeliyor. Daha kalitelisini bulamadım kusuruma bakmayın. İyi seyirler.
Jet Blast Güç Denemeleri (Uçak Motorunun Etkisi) 06:03
Jet Blast Güç Denemeleri (Uçak Motorunun Etkisi) 795 izlenme - 2 yıl önce Jet Blast: uçak motorunun arkasında yarattığı hızlı ve şideetli hava akımı. Evet böylesine tatlı ve sevimli bir tanımdan sonra Boeing 747'ye ait motorların devasa gücünün bir kısmına şahitlik ediyoruz. Tek bir motorun 30.000 HP ürettiği bu modelde, basit bir hesapla 4 motor 120.000Hp üretiyor. 1 Hp'nin 15tonluk ağırlığı 1 dk içerisinde 30cm kaldırabilmesi gerçeğini de düşündüğümüz ise düşünemedi. . . Buyrun efenim, izleyelim.
Spikere Siktir Çeken Melo 00:29
Spikere Siktir Çeken Melo 1.012 izlenme - 2 yıl önce Kayserispor - Galatasaray maçından sonra Melo yine doğru durmamış ve maçın ardından son bilgileri veren muhabire çeşitli şakalar muziplikler felan işte.
Bayan Kral & Hüsamettin Çakır - Uçuruma İtme 02:41
Bayan Kral & Hüsamettin Çakır - Uçuruma İtme 1.050 izlenme - 3 yıl önce Bayan Kral & Hüsamettin Çakır - Uçuruma İtme
Treni Vurdurarak Çalıştırtmak - Çetin Çiftçioğlu 06:22
Treni Vurdurarak Çalıştırtmak - Çetin Çiftçioğlu 940 izlenme - 2 yıl önce Ankara'dan başka bir yerde yapılmayacak kamera şakası budur. Ankaralı'lara tren ittiren Çetin Abiyi alkışlıyorum.
Uçurum Kenarında Arkadaşa Hain Şaka 00:28
Uçurum Kenarında Arkadaşa Hain Şaka 409 izlenme - 2 yıl önce Uçurumun kenarında amuda kalkan genci arkadaşı itiyor. Ben önce tehlikesiz bir yer sandım, suya gidiyor sandım ama lakin ki öyle değilmiş.
uçağın itme gücü 00:51
uçağın itme gücü 892 izlenme - 6 yıl önce
Bayan Kral & Hüsamettin Çakır - Uçuruma İtme 02:41
Bayan Kral & Hüsamettin Çakır - Uçuruma İtme 592 izlenme - 3 yıl önce Bayan Kral & Hüsamettin Çakır - Uçuruma İtme Damar, Arabesk, Rap, Şiir, Güneydoğu Familya, Arsız Bela, Efecan, Ekin Yelboğa, Hayalcash, Haylaz, As...
Üç Kağıtçı Papağan - Thug Life 00:21
Üç Kağıtçı Papağan - Thug Life 176 izlenme - 2 yıl önce Aslında yararlı bir iş yapmış gibi görünse de iteklemme, bozuntuya vermeme güdüleri çok profesyonelce gerçekten. Kendisini tebrik ediyoruz efendim.
Kızı Suya İtmeye Çalışıp Ters Köşe Olan Vitaminsiz 00:21
Kızı Suya İtmeye Çalışıp Ters Köşe Olan Vitaminsiz 177 izlenme - 2 yıl önce Satan formalı ablamızı suya itmeye kalkan vitaminsiz arkadaşımız soluğu suda almış. Sen onu itebilir misin ulan?
İtme Ve Momentum 1 24:30
İtme Ve Momentum 1 154 izlenme - 3 yıl önce Bilgisayar dersleri ve eğitici videolar için kanalımızı ve videolarımızı takip edin: www.izlesene.com/kanal/gorselegitim2014
İtme Ve Momentum 3 18:06
İtme Ve Momentum 3 94 izlenme - 3 yıl önce Bilgisayar dersleri ve eğitici videolar için kanalımızı ve videolarımızı takip edin: www.izlesene.com/kanal/gorselegitim2014
İtme Ve Momentum 4 11:38
İtme Ve Momentum 4 72 izlenme - 3 yıl önce Bilgisayar dersleri ve eğitici videolar için kanalımızı ve videolarımızı takip edin: www.izlesene.com/kanal/gorselegitim2014
Fizik - İtme Ve Momentum 4. Bölüm 11:38
Fizik - İtme Ve Momentum 4. Bölüm 55 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin En Büyük Video Eğitim Sitesi " Eğitim Saati " Gururla Sunar! Web Sitemiz ; Kâr Amacı Gütmemektedir. Öğrencilerin Eğitimine Biraz Olsun Katkı Sağlamak İçin Kurulmuştur. Kurucusu : Üniversite Okuyan Sıradan Bir Öğrencidir.
Engelli Adamı Merdivenlerden Böyle İtti 01:18
Engelli Adamı Merdivenlerden Böyle İtti 5 izlenme - 1 yıl önce İngiltere'de uyuşturucu bağımlısı soyguncu, bir alışveriş merkezinin merdivenlerinde cep telefonuyla konuşan bedensel engelli yaşlı adamı merdivenlerden itti. 60 yaşındaki bedensel engelli Gary Hackney tekmeyle merdivenlerden iten hırsız, polis tarafından yakalandıktan sonra tutuklanarak cezaevine gönderildi.