Hoşgeldiniz!

itmek

Yavşaklıkta Level Atlayan Adam 00:39
Yavşaklıkta Level Atlayan Adam 46.531 izlenme - 1 yıl önce Metroya binmek için merdivenlerden inen bu kadına az sonra bir çok küfürü ve dayağı hak eden insan dışı varlıklar zarar verecek. Sarhoş olan bu varlıkları öldüresiye linç etmek doğru karar olsa gerek.
Yavşaklıkta Bir Üst Levele Geçmek 00:22
Yavşaklıkta Bir Üst Levele Geçmek 9.452 izlenme - 1 yıl önce Geçtiğimiz günlerde Almanya'nın başkenti Berlin'de, metro istasyonunda bir kişi kadına tekmeli saldırı düzenlemişti. Sınırları zorlamaya çalışan bu yavşak takımları şimdide Hollanda'da zenci bir kadına arkadan yaklaşıp tekme atıyor. Tekmenin ardından kadının düştüğü anlar ve çığlıkları kameraya yakalanırken, yavşak genç adamsa olay yerinden uzaklaşıyor.
Yolda Kalan Tıra Kepçeyle Pandik Atmak 00:53
Yolda Kalan Tıra Kepçeyle Pandik Atmak 9.786 izlenme - 2 yıl önce Yolda kalan tır trafiğin içine ediyor. O sırada kepçeyle geçmekte olan abimiz süperman edasıyla arkadan pandik atarcasına tıra dokundurup itiyor ve mucize son.. evet bildin.. tır yoluna devam ediyor ve kurtarıcımız müthiş karizması ve sakinliğiyle yoluna devam ediyor.. ekskavatörmüydü neydi oda olabilir ama kepçe daha otantik bence..
Porsche Vurdururken Arkasından Baka Kalmak 00:27
Porsche Vurdururken Arkasından Baka Kalmak 7.803 izlenme - 2 yıl önce Arıza yapan Porsche'yi vurdururken aniden çalışmasıyla beklemedikleri bir durumla karşılaşan elemanlar bi anda çalışan aracın arkasından baka kaldılar izliyoruz.
Son Selfie Bükücü Obradovic 00:11
Son Selfie Bükücü Obradovic 8.945 izlenme - 2 yıl önce Dün akşam oynanan Darüşafaka Doğuş - Fenerbahçe Ülker basketbol macında kendisine emrivaki bir yaklaşımda bulunarak selfie çekilmeye çalışan adam, Obradovic'in sert tepkisiyle karşılaştı.
Chardy'nin Acıdığı Böceği Katleden Top Toplayıcı 00:28
Chardy'nin Acıdığı Böceği Katleden Top Toplayıcı 6.697 izlenme - 3 yıl önce Cincinnati'deki turnuvada Nadal ile Jeremy Chardy'nin maşında Chardy böceğe acıyarak kenara doğru itiyor, sonrası malum. Trajikomik.
Şişman Adamın Arabayı İtişi 00:45
Şişman Adamın Arabayı İtişi 13.147 izlenme - 10 yıl önce
Kepçe Vurdurmak 00:18
Kepçe Vurdurmak 3.030 izlenme - 3 yıl önce Bi grup işçinin muhtemelen arkadaşlarına şaka olarak yaptığı, kepçe çalışmıyor diye itmesini istediklerini istediği bi an. İnsan saf olur da bu kadar olmaz dedirten cinsten.
Mıknatıs ile Enerji Üretmek - Veproject1 01:03
Mıknatıs ile Enerji Üretmek - Veproject1 909 izlenme - 3 yıl önce Veproject1 isimli bir grup mıknatıs ile izlediğiniz deneyi gerçekleştirmiş. Sonuçlar beni biraz şaşırttı, sizin görüşünüz nedir?
Ağanın Mobileti - Şener Şen (Uzun Versiyon) 01:23
Ağanın Mobileti - Şener Şen (Uzun Versiyon) 1.296 izlenme - 3 yıl önce Lisede kızlar her sınav öncesi gelip ağlardı yaa hiç çalışamadım. yaa dün akşam eve misafir geldi ders çalışamadım. siz neye çalıştınız özet varmı ben bir 5 dakika bakayım derlerdi. bu kızlar içinde benim de bulunduğum erkeklere siz çalıştınızmı diye sorduklarında biz işte toplandık çalıştık derdik. fakat toplanma eylemi 1 saat taşak muhabbeti 3 saat gazete ve çay molası 1 saat geri kalan yarım saatte özet çıkarma ve kopye hazırlama ile geçmiş olurdu.neyse sınav olurdu bu ağlayan kızlar 90 üzeri alırdı. not açıklanırken oscar bekliyen aktrisler gibi duygulu gözler ile bekler not açıklandıktan sonra inan sabah sizden aldığım özetlere baktım bunun dışında hiç çalışmadım derdiler , biz ise aldığımız 60'a sevinirdik. şimdi bu hikayeyi neden anlatıyorum bu inek kızların eve kapanıp bütün gün ders çalıştığını sırf millete ben zekiyim imaji vermek için bu tür tiyatrolar yaptığını bilmekteydik. ulan sen 5 dakika çalıştın 90 aldın biz yarım saat kopye hazırladık 60 aldık ne yani biz geri zekalımıyız kendince insanların gözünde üstün zekalı imaji çizdin diye Nasa'ya mı gireceksin. neyse videonun benzeri sitede var fakat bu genişletilmiş versiyonu büyük ustadı daha uzun izlemek isteyenler için paylaştım afiyetle izliyoruz efendim Kısa hali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/13061/sener-sen-mobilet-sahnesi
NATO Zirvesinde Trump'ın Markoviç'i İtmesi 00:10
NATO Zirvesinde Trump'ın Markoviç'i İtmesi 181 izlenme - 10 ay önce NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Brüksel'deki yeni NATO karargahında düzenlenecek toplantı için bir araya geldi. Liderler seremoni alanına hareket ederken, ABD Başkanı Donald Trump'ın bir başka NATO liderinin önüne geçmek için yaptığı hamle dikkat çekti. Trump, Karadağ Başbakanı Dusko Markovic'i kenara itti.
Canlı Yayında Kızı Öpüp Dayak Yemek 01:02
Canlı Yayında Kızı Öpüp Dayak Yemek 569 izlenme - 3 yıl önce Görüntülerde ki eleman canlı yayın röportajı sırasında yanında bulunan kızı kendini kaybedip öpünce olanlar oluyor. Öncelikle çevredeki erkeklerden tepki gören ve sonrasında öptüğü kız tarafından tokadı yiyen elemanın dramı sizlerle.
Rus Kızı Şaka Yapamazsa 00:15
Rus Kızı Şaka Yapamazsa 739 izlenme - 4 yıl önce Bikinili Rus kızımız, rıhtımdaki erkek arkadaşını suya itelemeye çalışıyor, sonrası görünüyor zaten.
8 Yaşındaki Çocuktaki Güce Bi Bakın 01:09
8 Yaşındaki Çocuktaki Güce Bi Bakın 861 izlenme - 9 yıl önce asnlan bu
Fransa, Japonya Ve Türkiye Hızlı Trenleri Karşılaştırması 00:56
Fransa, Japonya Ve Türkiye Hızlı Trenleri Karşılaştırması 558 izlenme - 3 yıl önce Meşhur metro itilen video tekrar karşımızda. Fransa ve Japonya hızlı trenleri ile bizim bu kategorideki temsilcimiz olan itilen metromuz karşılaştırılmış videoda, tabi ki bizimki daha sevimli daha samimi daha sıcak değil mi?
Otoparklarda Çekici Olarak Çalışabilecek İnsan 01:00
Otoparklarda Çekici Olarak Çalışabilecek İnsan 114 izlenme - 12 ay önce İnsanların spor yaparken garip şeyler kullanma alışkanlığı hızla artıyor. Bu kez Micheal Vasquez'i arabayı kendine bir spor aleti edindiğini izliyoruz.
Toplu İtme Aracı - Kocaeli 01:20
Toplu İtme Aracı - Kocaeli 193 izlenme - 3 yıl önce Güzel memleketimin güzel şehri Kocaeli'de belediye otobüsü bozulunca, üniversite öğrencileine de itmek kaldı. Not : Arada hala otobüste oturup itmeyenler vardı çok ayıp gerçekten.
Terk Edilmenin En Kestirme Yolu - Uçurumdan İtmek 00:54
Terk Edilmenin En Kestirme Yolu - Uçurumdan İtmek 190 izlenme - 3 yıl önce Utah eyaletinde derin uçurumların bulunan bir kanyonda iki yamaç arasına çelik halat gerip, ortasına ip bağlayıp sallanan gençlerden Creighton Baird, kız arkadaşı Jessica Powell’ın da aynısını yapmak için çok dil döktü. Yaklaşık 45 dakika genç kıza cesaret vermeye çalışan Baird, genç kadının itirazlarına kulak aldırmadan onu 122 metre yüksekten aşağıya itti. Powell’ın üzerinde ip vardı ve bu yüzden ölmedi. Ama çok korkan genç kadın havadayken sevgilisine seslenip “seni terk ediyorum” dedi.
Tim Howard'ın Taraftarı İtmesi 00:56
Tim Howard'ın Taraftarı İtmesi 109 izlenme - 3 yıl önce Dünya kupasinda amerika kalesini başarıyla koruyan Tim Howard'ın Hava alanında kendisine sarılmak istiyen hayranına gosterdigi tepkiyi şaşkınlıkla izliyoruz
BBC Muhabirinin İsrail Vatandaşı Tarafından Tartaklanması 00:50
BBC Muhabirinin İsrail Vatandaşı Tarafından Tartaklanması 83 izlenme - 3 yıl önce Gelişine doğru itiyor muhabiri, tipi zati tip değil, bir kere adam itmek nedir arkadaş.
Almanların Duvara İşemeye Karşı Önlemleri 01:29
Almanların Duvara İşemeye Karşı Önlemleri 87 izlenme - 3 yıl önce Almanlar geceleri sokaklara, duvarlara işeyenlere karşı ilginç bir yöntem geliştirdi.
Frenleri Donan Uçağı İten Yolcular - Sibirya 00:31
Frenleri Donan Uçağı İten Yolcular - Sibirya 66 izlenme - 3 yıl önce Sibirya'da frenleri donduğu için çalışmayan uçağı hareket ettirmek için yolcular devreye girdi. -52 derecede yaşanan olayın youtube'da yayınlanması üzerine, frenleri kaldırmayı unutan pilot hakkında soruşturma başlatıldı.
Canlı Yayında Kızı Öpüp Dayak Yemek 01:02
Canlı Yayında Kızı Öpüp Dayak Yemek 94 izlenme - 5 yıl önce Görüntülerde ki eleman canlı yayın röportajı sırasında yanında bulunan kızı kendini kaybedip öpünce olanlar oluyor. Öncelikle çevredeki erkeklerden tepki gören ve sonrasında öptüğü kız tarafından tokadı yiyen elemanın dramı sizlerle.
Oliviera'nın Messi'nin Çenesini Sıkıp Atar Yapması 00:11
Oliviera'nın Messi'nin Çenesini Sıkıp Atar Yapması 75 izlenme - 3 yıl önce La Liga'nın 5. haftasında Barcelona , deplasmanda Malaga karşısına çıktı. Golsüz beraberlikle sonuçlanan maça, Lionel Messi ile Weligton Oliveira arasında yaşananlar damgasını vurdu. Karşılaşmanın 81. dakikasında Arjantinli futbolcu, Malaga'nın Brezilyalı oyuncusuna bir şeyler söylerken kameralara yansıdı. Bir anda sinirlenen Oliveira, Barça'nın yıldızını çenesinden tutup itti. Hakem Hernandez, Messi'nin yere düşmesine neden olan tecrübeli oyuncuya sarı kart gösterdi. AS gazetesine konuşan Weligton, Messi'nin kendisine 'p.ç' dediği için sinirlerine hakim olamadığını söyledi. Yorum sizin izleyelim.
Orijinal Sesler 00:35
Orijinal Sesler 105 izlenme - 10 yıl önce film efekt sesleri nasıl kaydedilir
Spor Spikeri, Canlı Yayında Makyözü Elinin Tersiyle İtti 00:16
Spor Spikeri, Canlı Yayında Makyözü Elinin Tersiyle İtti 22 izlenme - 3 yıl önce ESPN spor spikeri Hannah Storm, tam yayına girecekleri sırada, makyajını düzeltmek isteyen makyözü sert bir şekilde itince, olanlar oldu.
Hz. İsa (As)’ın, Hz. Mehdi (As)’ı Omuzlarından Hafifçe İterek Namazda İmamlığa Geçmesini İstemesi 01:03
Hz. İsa (As)’ın, Hz. Mehdi (As)’ı Omuzlarından Hafifçe İterek Namazda İmamlığa Geçmesini İstemesi 3 izlenme - 7 ay önce Hz. İsa (as)’ın, Hz. Mehdi (as)’ı omuzlarından hafifçe iterek namazda imamlığa geçmesini istemesi Hz. Mehdi (as)’ın iddia sahibi olmadığını gösterir.
Hantal Türk Askeri Araçları İteklerken Zorlanıyor 02:30
Hantal Türk Askeri Araçları İteklerken Zorlanıyor 2 izlenme - 11 ay önce Yolda kalan araçları iteklerken zorlanan hantal askerler.