Hoşgeldiniz!

İto Videoları İzle

İto Atml 9/b 02:57
İto Atml 9/b 1.963 izlenme - 9 yıl önce
Pendik İto Ticaret Meslek Lisesi 02:23
Pendik İto Ticaret Meslek Lisesi 1.003 izlenme - 5 yıl önce pendik
Sertap Erener Gel Barışalım Artık '' Özlem'' 08:33
Sertap Erener Gel Barışalım Artık '' Özlem'' 1.399 izlenme - 6 yıl önce ito çpl... özlemden muhteşem yorum.
Kaan Sexi 04:18
Kaan Sexi 353 izlenme - 7 yıl önce çok güzel müzik
ito-daçka basketbol maçı-3 09:57
ito-daçka basketbol maçı-3 498 izlenme - 7 yıl önce ito dakça basketbol maçı-3
İto Atml 03:40
İto Atml 789 izlenme - 9 yıl önce 11/a ya hedıye olsun canlarım benım :)
Aşkım 04:28
Aşkım 838 izlenme - 8 yıl önce serdar ortaç heyecan
İTO Ticaret Meslek Lisesi - Sum 41 - SUMMER 04:56
İTO Ticaret Meslek Lisesi - Sum 41 - SUMMER 324 izlenme - 3 yıl önce İTO Ticaret Meslek Lisesi 2013 yılında Istanbul’da gerçekleşen elemelere Sum 41’inin Summer şarkısıyla katıldı.
İto Atl 12-C Kolasına Maç =) 00:04
İto Atl 12-C Kolasına Maç =) 429 izlenme - 9 yıl önce kolasina yaptiĞimiz maç =) xd
5-C Sınıfı 00:17
5-C Sınıfı 306 izlenme - 6 yıl önce ito kadınlar çesmesi
İTO Başkanı: Yeşili Çok istiyorlarsa Ormana Gitsinler! 00:57
İTO Başkanı: Yeşili Çok istiyorlarsa Ormana Gitsinler! 39 izlenme - 6 ay önce İzmir Ticaret Odası Başkanı Demirtaş, Kültürpark'a kongre merkezi yapılmasına karşı çıkanlara 'Yeşili çok istiyorlarsa Kartalkaya'ya gitsinler' dedi. İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun açıkladığı Yeni Kültürpark Projesi'ni sevinçle karşılayanlar arasında yer alan İzmir Ticaret Odası Başkanı Ekrem Demirtaş, Kültürpark'ın bir kent parkı olmadığını vurgulayarak projeye karşı çıkan İzmirlilere de “Yeşili çok istiyorlarsa Kartalkaya'ya gitsinler” dedi. İzmir Ticaret Odası (İTO) Ekim Ayı meclis toplantısında konuşulan gündemlerden biri de Büyükşehir Belediyesi'nin yeni Kültürpark projesi idi. Açılış konuşmasında sermaye gruplarının alana dair beklentilerini ortaya koyan İTO Başkanı Ekrem Demirtaş, Kültürpark’a dair eleştirilerini dile getiren TMMOB'a bağlı meslek odalarına ve İzmirli yaşam alanı savunucularına tepki gösterdi. İTO Başkanı Demirtaş, “Başkan Kocaoğlu projenin etrafında dolaşıyor ama tam açıklamıyor. ‘Kongre Merkezi'ni burada yapacağım’ diyemiyor. Biz de malum odaları azdırmayalım diye bugüne kadar sustuk; topa girmedik. Ama o odalar, Kültürpark'a toplantılar, sergiler ve etkinliklerin düzenleneceği yeni bir bina yapılamayacağını söylüyorlar” diye konuştu. ‘YAPILMAZSA TEPKİMİZİ GÖSTERİRİZ’ Demirtaş konuşmasında, “Kültürpark için tamamen yeşil olsun diyorlar. Yeşili çok istiyorlarsa Kartalkaya'ya gitsinler. Kemalpaşa'nın sırtlarında çok güzel ormanlar var. Burası bir kent parkı değil. Burada 3 bin kişinin kongre yapabileceği, 300-500 kişilik gibi daha küçük ve orta boyutta salonların olduğu, katılanların İzmir merkezdeki otelleri, restoranları, çarşıları doldurmasını sağlayacak Kültür ve Kongre Merkezini istiyoruz. Kongreye gelenler tıpkı Barselona'da olduğu gibi dışarı çıksınlar kenti gezsinler, yemek yesinler, alış veriş yapsınlar. Tüm dünya kentlerinde Kongre Merkezi vardır. Ne olursa olsun bu kongre merkezi olmalı. Eğer yapılmazsa biz tepkimizi gösteririz” ifadelerini kullandı. TMMOB İKK Sözcüsü Melih Yalçın, İTO Başkanı Demirtaş’ın sözlerini Evrensel’e değerlendirdi. İTO Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş’ın İZFAŞ’ta yönetim kurulu üyesi olduğunu anımsatan Yalçın “O yüzden kendini bu kadar haklı görüyor olabilir. Birileri sürekli ‘şunu isteyen şuraya gitsin, bunu isteyen buraya gitsin’ diyor. Burası özgür bir kent. İzmirli insanlar kendi özgürlüğüne, demokratik düşüncelerine sahiptir. Bu kentte kimsenin kimseye nereye gideceğini söylemesi hakkı değildir, haddi değildir” dedi.
ito-daçka basketbol maçı-5 09:57
ito-daçka basketbol maçı-5 266 izlenme - 7 yıl önce ito-daçka basketbol maçı-5
İTO Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi - Green Day - HOLIDAY 03:49
İTO Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi - Green Day - HOLIDAY 263 izlenme - 3 yıl önce İTO Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 2013 yılında Istanbul’da gerçekleşen elemelere Green Day’dan Holiday şarkısıyla katıldı.
Kağıthane İto Ticaret Meslek Lisesi - Reckless - You Make Me Wanna Die 03:39
Kağıthane İto Ticaret Meslek Lisesi - Reckless - You Make Me Wanna Die 256 izlenme - 3 yıl önce 2012 İstanbul elemelerinde Kağıthane İTO Ticaret Meslek Lisesi The Pretty Reckless’den Make Me Wanne Die şarkısını seslendiriyor.
Okuma Bayramı Dr. Kubilay 02:10
Okuma Bayramı Dr. Kubilay 101 izlenme - 5 yıl önce okuma bayramı dr. kubilay
ito-daçka basketbol maçı 2 09:57
ito-daçka basketbol maçı 2 235 izlenme - 7 yıl önce ito-daçka basketbol maçı 2
İto Kadınlar Çesmesi İöo. Eğitim Filmi 08:10
İto Kadınlar Çesmesi İöo. Eğitim Filmi 233 izlenme - 5 yıl önce ito kadınlar çesmesi iöo. eğitim filmi
kültür turizmi 04:50
kültür turizmi 273 izlenme - 8 yıl önce bu film İstanbul ticaret odası tarafından doğu anadolunun turizm odaklı kalkındırılması projesi için yapılacak roadshow çerçevesinde kullanılmak üzere çizgi tanıtım hizmetleri ltd. şti. ne yaptırılmıştır.
Japon Atletten İlginç Bir Rekor! 00:35
Japon Atletten İlginç Bir Rekor! 115 izlenme - 3 yıl önce Japon atlet Kenichi İto, elleri ve ayakları üzerinde 100 metreyi 17.47 saniyede koşarak Guinness Rekorlar Kitabı'na girmeyi başardı.
sağlık turizmi 04:51
sağlık turizmi 313 izlenme - 8 yıl önce bu film İstanbul ticaret odası tarafından doğu anadolunun turizm odaklı kalkındırılması projesi için yapılacak roadshow çerçevesinde kullanılmak üzere çizgi tanıtım hizmetleri ltd. şti. ne yaptırılmıştır.
ıto-daçka basket macı 09:56
ıto-daçka basket macı 160 izlenme - 7 yıl önce ito-daçka
İto 9-F 02:58
İto 9-F 188 izlenme - 9 yıl önce ito atml tic mes lis.9-f gençleri ;)
5/c 00:11
5/c 133 izlenme - 6 yıl önce öğrenciler
İstanbulun Alışveriş Potansiyeli 02:46
İstanbulun Alışveriş Potansiyeli 107 izlenme - 7 yıl önce bu film İstanbul ticaret odası tarafından çizgi tanıtım hizmetleri ltd. Şti. ne yaptırılmıştır.
İto Terzilik Uzun Eşşek 07:32
İto Terzilik Uzun Eşşek 90 izlenme - 9 yıl önce www.itoterziliklisesi.forummum.com
İbrahim Çağlar Özgeçmiş 01:56
İbrahim Çağlar Özgeçmiş 26 izlenme - 2 yıl önce Kaynak: http://www.ibrahimcaglar.com 1960 yılında İstanbul, Erenköy'de doğan İbrahim Çağlar, baba tarafından aslen Konya-Kadınhanlı'dır. Kökleri müteşebbis bir aileye dayanan Çağlar'ın anne tarafından dedesi Hasan Şevki Efendi Cumhuriyet öncesi II. Abdülhamid Han döneminde Hazine-i Humayun'da görev yapmıştır. (Çağların tesbih merakı ve kolleksiyonu kendisine dedesinden yadigar kalmıştır) Cumhuriyet sonrası ise genç Türkiye'nin ilk milli kolonya fabrikasını kurmuştur. Çağlar'ın baba tarafından dedesi Sıtkı Çağlar ise, ticarete konu olabilecek her ürünün ticaretini yapar, özellikle Konya'dan diğer şehirlere giderek mal değiş tokuşu ile ticaret hayatını devam ettirirken, 1950'li yıllarda İtalyanlardan aldığı teknoloji ile İstanbul, Topkapı'da iplik fabrikası kurar. Sıtkı Bey aynı zamanda, Hacı Sabancı'nın Adana'da kuracağı fabrikaya da danışmanlık hizmeti verir. Bu vizyonla da oğlu Cenap Çağlar'ı (İbrahim Çağlar'ın babası) Avusturya Lisesinde okutur. Cenap Çağlar da okul sonrasında iplik ticareti ve müteahhitlikle ilgilenir. Ticaretle yoğrulan bir ailede yetişen İbrahim Çağlar 7 yaşından itibaren yazları kendi isteğiyle eniştesinin yanında çalışmaya başladı. İlkokuldan sonra Güneş Kolejinde eğitim gören Çağlar, lisede gönlünde yatan aslanın peşinden giderek Ticaret Lisesi'ne kayıt oldu. 1977 yılında liseden mezun olan Çağlar ilk şirketi olan Nurtop A.Ş.'yi müteakiben kurmuş ve iş hayatına atılmıştır. 18 yaşında başladığı ticaret hayatını bugün tekstil, enerji, inşaat ve telekomünikasyon sektörlerinde yurtiçi ve yurtdışı yatırımlarıyla devam ettiren Çağlar, aynı zamanda sosyal hayatta, çeşitli vakıflarda aldığı görevlerle de ön plana çıkmıştır.
Webisode 22 06:52
Webisode 22 87 izlenme - 3 yıl önce 2012 yılında düzenlenen, vodafone freezone 15. liselerarası müzik yarışması'nda katılan liseli grupları daha yakında tanıyalım. Bu bölümdeki liseler: istek vakfı özel atanur oğuz anadolu lisesi, kağıthane ito ticaret meslek lisesi, kağıthane lisesi, kemal hasoğlu lisesi, mensucat santral anadolu lisesi, nahit menteşe teknik ve endüstri meslek lisesi
Bugün - 10 Ağustos 2016 01:26:33
Bugün - 10 Ağustos 2016 17 izlenme - 8 ay önce Gün ortasında olup biten her şeyi ekrana getiren "Bugün"de, gün akarken en sıcak, doğru ve en hızlı haber Başak Şengül'ün sunumuyla ekrana geliyor.
İto Bant Mov 00:09
İto Bant Mov 26 izlenme - 5 yıl önce
İto Radyo Mp3 00:24
İto Radyo Mp3 28 izlenme - 5 yıl önce