Hoşgeldiniz!

ittirmek

Benzin Zamlarından Sonra Araba Yarışı 00:41
Benzin Zamlarından Sonra Araba Yarışı 40.742 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın en pahalı benzinini kullandığımız için gururluyuz. Bize kimse yetişemez! Ama işte başka ülkelerde de pahalı ve bu zamlardan sonra gece yarışlarının şekli biraz değişiyor. Bu arkadaşlar da absürd bir şekilde ti'ye almışlar.
Adana Trafiğinde İlginç Görüntüler 00:59
Adana Trafiğinde İlginç Görüntüler 2.497 izlenme - 7 ay önce Adana trafiğinde ilginç görüntüler ARŞİV - 2014 Bir araç, benzini biten diğer aracı istasyona vura vura götürdü Adana'da yolda kalan otomobile ittirmeli yardım
Arıza Yapan Uçağı İterek Vurdurtmak - Trabzon 02:42
Arıza Yapan Uçağı İterek Vurdurtmak - Trabzon 966 izlenme - 2 yıl önce Trabzon Havalimanı'nda kalkış yapmak üzereyken arızalanan Alman bayraklı ambulans uçak, görevliler tarafından aprona kadar itilerek götürüldü
Japon Metrosu İttiricileri 01:35
Japon Metrosu İttiricileri 937 izlenme - 2 yıl önce Kim demiş Tokyo kalabalık diye Metro'da en yoğun saatte bile istasyonda tek bir kişi bile kalmıyo hepsi biniyo trene. Bu olaydaki asıl sorun bi sonraki istasyonda neler olduğudur. Kapılar açılınca gelişen olaylar nedir mesela.
Tofaş Kullanmak Bir Felsefedir 00:53
Tofaş Kullanmak Bir Felsefedir 302 izlenme - 1 yıl önce 72 milletten gençleri bir araya toplayıp PISA benzeri bir teste tabi tutulup ''Birinde benzin olmayan iki arabayı birbirine bağlamadan nasıl hareket ettirirsiniz?'' diye sorulursa... Yurdum apaçisi müthiş kıvrak zekasını gözler önüne sererken, trt haberin kullandığı hakaretvari üslubu da kınıyoruz. Ortada müthiş bir fikir ürünü var. Sonra vay efendim bu ülkeden neden bilim adamları çıkmıyor diye hayıflanıyoruz..Önce zihniyetleri değiştirmek lazım...
Metrobüs Vurdurmak 00:48
Metrobüs Vurdurmak 307 izlenme - 2 yıl önce Daha evvelden tren iteklediğine şahit olduğumuz vatandaşlarımız, (bkz: http://tinyurl.com/qafkqn ) teknolojinin de ilerlemesiyle bu sefer metrobüs itekliyor, vurduruyor. Kim demiş güzel şeyler olmuyor Türkiye'de. Gün gelecek yht de vurduracağız. İşte o gün, aşırı dozda duygu salınımından kulaklarımı yalıyor olacağım.
Sibirya'da Donan Uçağı Yolcular İtti 00:52
Sibirya'da Donan Uçağı Yolcular İtti 202 izlenme - 2 yıl önce Sibirya’da frenleri donduğu için hareket edemeyen bir uçağı aşağı inen yolcuları itti. Sıfırın altında 52 derecede itilen uçak pistte yerini aldıktan sonra havalandı. Yolcuların hareket ettirmesinin ardından çekicinin devreye girdiği uçak pistteki yerini aldı. 74 yolcuyla beraber Igarka’dan güneydeki Krasnoyarsk kentine sorunsuz bir uçuş gerçekleştirildi.
Benzin Zamlarından Sonra Araba Yarışı 00:41
Benzin Zamlarından Sonra Araba Yarışı 171 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en pahalı benzinini kullandığımız için gururluyuz. Bize kimse yetişemez! Ama işte başka ülkelerde de pahalı ve bu zamlardan sonra gece yarışlarının şekli biraz değişiyor. Bu arkadaşlar da absürd bir şekilde ti'ye almışlar.
İstanbul'da Tüpü Biten Lamborghini 00:25
İstanbul'da Tüpü Biten Lamborghini 176 izlenme - 2 yıl önce Lamborcini yönetim kurulu aracı geri çağırmaya hazırlanıyormuş.
İstanbul'da gazı biten Lamborghini'yi ittirmek 00:25
İstanbul'da gazı biten Lamborghini'yi ittirmek 156 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da gazı biten Lamborghini'yi ittiren kişileri gören vatandaşlar hemen cep telefonuna sarılıp o anları kayıt altına aldı. Sosyal medyada paylaştıkları bu görüntü hızla paylaşılıyor.
Vurmayana Vurmam Vol.2 02:36
Vurmayana Vurmam Vol.2 213 izlenme - 2 yıl önce Bu sefer ki kesitimizde Cücü'nün rakibi kendisini uzakdoğu sporları konusunda da ders veren kişilerdir. Önce Nihat Yiğit'le helalleşen kahramanımız, Osman Betin'in parmakla ittirmesine matrix tarzı döner kamera çekimleriyle karşılık verecektir. Aksiyon içeren bu sahneler dikkatle izlenmeli itinayla uygulanmalıdır.
Yurttan Gözümüze İlişen Bir Şey 00:28
Yurttan Gözümüze İlişen Bir Şey 127 izlenme - 2 yıl önce Hadi araba yolda kaldı ittirerek vurdurduk, ama türkiye burası ya tren kalırsa?
Porsche İterken Aniden Çalışırsa Ne Olur? 00:18
Porsche İterken Aniden Çalışırsa Ne Olur? 108 izlenme - 2 yıl önce Porsche'demi bozulur demeyin, aküsü bitmiş olan aracı vurdurmak için iterler ve bir anda araba çalışır. Bakın sonunda ne oluyor izleyip görün...
İstanbul'da Gazı Biten Lamborghini'yi İttirmek 00:25
İstanbul'da Gazı Biten Lamborghini'yi İttirmek 41 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da gazı biten Lamborghini'yi ittiren kişileri gören vatandaşlar hemen cep telefonuna sarılıp o anları kayıt altına aldı. Sosyal medyada paylaştıkları bu görüntü hızla paylaşılıyor.