Hoşgeldiniz!

ivkovic

Amerika B.D. vs Yugoslavya Basketbol Maçı (Ivkovic ve Obradovic İçerir) 05:04
Amerika B.D. vs Yugoslavya Basketbol Maçı (Ivkovic ve Obradovic İçerir) 1.508 izlenme - 2 yıl önce Ivkovic'in antrenör, Obradovic'in ise sahada oyuncu olarak yer aldığı maç.Bu iki efsaneyi ayakta alkışlıyorum.
İvkovic, Doğuş Balbay'ı Böyle Tekmeledi 00:06
İvkovic, Doğuş Balbay'ı Böyle Tekmeledi 2.368 izlenme - 3 yıl önce Anadolu Efes'in Euroleague'te UNICS Kazan'ı ağırladığı maçta koç Dusan İvkovic, Doğuş Balbay'a tekme attı.
Kızılyıldız Taraftarları Ivkovic'i Unutmadı 00:43
Kızılyıldız Taraftarları Ivkovic'i Unutmadı 428 izlenme - 3 yıl önce Kızılyıldız - OFK Beograd Sırbistan Ligi maçında Kızılyıldız tribünleri Marko Ivkovic'i unutmadı. Ivkovic'in resmini tribünde açan taraftarlar meşaleler yakıp, tezahüratta bulundu.
Kızılyıldız-Galatasaray Maçında İvkovic Koreografisi 04:58
Kızılyıldız-Galatasaray Maçında İvkovic Koreografisi 301 izlenme - 3 yıl önce Kızılyıldız-Galatasaray Liv Hospital maçında ateşli Kızılyıldız taraftarlarının ölen İvkovic için yaptığı koreografisi.
Galatasaray Taraftarının Ölen Sırp Taraftar İçin Yapılan Saygı Duruşundaki Saygısızlığı 01:14
Galatasaray Taraftarının Ölen Sırp Taraftar İçin Yapılan Saygı Duruşundaki Saygısızlığı 228 izlenme - 3 yıl önce Her yerde biz yapmadık, biz katil değiliz de sonrada saygı duruşunda olayı üstlen bir de buna dini, ülkeyi alet etmeye çalış, yok allah u ekber ler türkiyeler falan... Ülkeyi rezil ettiniz her yerde onu önemsemiyorsunuz madem, bari en önemli oyuncularınızdan Zoran Erceg sırp, bari onun için ses çıkarmayın ergin ataman denen zirzopta dediklerini unutturma peşinde...
Anadolu Efes - Unicaja Malaga Basket Maçı Ardından 04:42
Anadolu Efes - Unicaja Malaga Basket Maçı Ardından 71 izlenme - 3 yıl önce Basketbolda maçın ardından- Anadolu Efes Başantrenörü Ivkovic: - "İlk yarının sonunda baktığımızda maçı çevirmek çok zor gözüküyordu ama oyuncularım cesaretlerini, kabiliyetlerini ve en önemlisi karakterlerini ortaya koyarak çok iyi bir maç çıkardılar" Anadolu Efes Basketbol Takımı Başantrenörü Dusan Ivkovic, THY Avrupa Ligi Top 16 turunda İspanya'nın Unicaja Malaga ekibini 74-70 yendikleri maçta çok iyi bir ikinci yarı oynadıklarını söyledi.
Anadolu Efes Başantrenörü Ivkovic 02:46
Anadolu Efes Başantrenörü Ivkovic 6 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Anadolu Efes Başantrenörü Ivkovic'in açıklaması Basketbolda maçın ardından- Anadolu Efes Başantrenörü Ivkovic: " İkinci yarıda daha yüksek tempoda oynadık ve uzatma sonunda galip gelen taraf biz olduk"- Pınar Karşıyaka Başantrenörü Sarıca: " Tamamen şampiyonluk hedefiyle kurulan bir takıma karşı ortaya koyduğumuz mücadeleden dolayı bütün oyuncularımı kutluyorum" Türkiye Basketbol Ligi Spor Toto play-off final serisi ilk maçında Pınar Karşıyaka'yı 95-92 yenen Anadolu Efes'te başantrenörü Dusan Ivkovic, ikinci yarıdaki etkili mücadeleleriyle karşılaşmayı kazandıklarını söyledi.
Basketbolda Maçın Ardından - Anadolu Efes Başantrenörü İvkovic – 01:23
Basketbolda Maçın Ardından - Anadolu Efes Başantrenörü İvkovic – 4 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Anadolu Efes Başantrenörü Dusan İvkovic'in konuşması Anadolu Efes Başantrenörü Dusan İvkovic, Pınar Karşıyaka ile oynanan play-off finali ikinci maçını değerlendirdi.
Torku Konyaspor-Anadolu Efes Maçının Ardından 05:17
Torku Konyaspor-Anadolu Efes Maçının Ardından 3 izlenme - 2 yıl önce Görüntü Dökümü : Maçın ardından basın açıklaması Torku Konyaspor Başantrenörü Aziz Bekir'in açıklamaları Anadolu Efes Başantrenörü Dusan Ivkovic'in açıklaması Basketbolda maçın ardından Torku Konyaspor Başantrenörü Bekir: "Anadolu Efes oyunuyla resmen bizi ezdi" Anadolu Efes Başantrenörü Ivkovic: "THY Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe ile oynayacağız. Bu maça odaklandık" Spor Toto Basketbol Ligi 16. hafta karşılaşmasında Anadolu Efes'e 85-52 yenilen Torku Konyaspor'un başantrenörü Aziz Bekir, Anadolu Efes'in oyunuyla kendilerini ezdiğini söyledi.