Hoşgeldiniz!

İyi Değilim Aşkım Videoları

Ömer Köroğlu - İyi Değilim Aşkım 06:07
Ömer Köroğlu - İyi Değilim Aşkım 11.681 izlenme - 3 yıl önce İyi değilim aşkım - Yazan: Kahraman Tazeoğlu - Seslendiren : Ömer Köroğlu
Kahraman Tazeoğlu - İyi Değilim Aşkım 03:06
Kahraman Tazeoğlu - İyi Değilim Aşkım 6.098 izlenme - 4 yıl önce Kahraman Tazeoğlu - İyi Değilim Aşkım
Kahraman Tazeoğlu - İyi Değilim Aşkım 04:14
Kahraman Tazeoğlu - İyi Değilim Aşkım 1.686 izlenme - 5 yıl önce ....ipleri dolaşmış uçurtmalar misali. rüzgarda savruk başına buyruk... bir o yana bir bu yana... çok zor durumdayım iyi değilim !!!
İyi Değilim Aşkım @tilla Video 04:28
İyi Değilim Aşkım @tilla Video 1.520 izlenme - 6 yıl önce iyi değilim aşkım @tilla video
İyi Değilim Aşkım 06:52
İyi Değilim Aşkım 706 izlenme - 6 yıl önce
İyi Değilim Aşkım 05:03
İyi Değilim Aşkım 591 izlenme - 5 yıl önce İyi Değilim Aşkım
Kahraman Tazeoğlu - İyi Değilim Aşkım 04:29
Kahraman Tazeoğlu - İyi Değilim Aşkım 267 izlenme - 3 yıl önce İyi değilim aşkım. Umutsuzca uyanıyorum sabahları. Güneş yüzüme vurdukça daha bir karanlık oluyor günlerim. Kahvaltı saatlerimi hep kaçırıyorum. Bilirsin sigara iştahımı kesiyor. Öyle pek özenmiyorum üstüme başıma... Ne geçerse elime giyiyorum. Sen yoksun ya ''güzel görünüyorsun'' demesinler istiyorum. Yine en arka koltuğunda oturuyorum minibüsün yine camda oluyor gözlerim. Sen tutmuyorsun ya elimi cebimden hiç çıkartmıyorum. İyi değilim aşkım. Herkes sana benziyor sanki... ''saçı az daha kısa olsa biraz daha içten gülse..'' daha çok benzeyecek olanları ayırıyorum. Yoksun ya yokluğun da yepyeni senler arıyorum. En zor geceler oluyor. İzlediğimizi izlemiyorum, senin uyuduğun saatlerde uyumuyorum. Olur ya bir rüyada karşılaşma ihtimali. İyi değilim aşkım. Unutuyor gibi yapıyorum. Biriken yaralarımı acıtmasınlar diye hiç kanatmıyorum. Seni de kan tutardı hani.. Bak görüyorsun bunu bile hatırlamıyorum. İyi değilim aşkım. Artık şiirlerimde yok süslü kelimelerle sana seslenecek. Adının geçmediği cümlede O gitti diyerek, sevgiyi anlatmak çok zor oluyor çünkü. Kağıda kaleme dokununca kömür değil, gözyaşım dökülüyor ya, ziyan oluyor sayfalarım. Bir de Pazar günleri var tabi. Hiç buluşmadığımız bir yerde hiç bilmediğin bir saatte seni bekliyorum. Gelmen pekte anlam ifade etmiyor. Ben seni beklemeyi hala çok seviyorum... İyi değilim aşkım. Daha bencil oldu duygularım daha çok ben demeyi, daha çok sabretmeyi öğrendim. sayısız yalanlarla ''çok özledim'' seni demeyecek kadar.. Yokluğunla aramda inanılmaz bir dostluk başladı. Kimseyi almıyoruz aramıza.. bak benden başka sen, senden başkada düşüncem yok satırlarımda.. İyi değilim aşkım. Hiç iyi değilim.. Bu saatten sonra sana ''dön'' mü yoksa ''hoşça kal'' mı demeliyim.?
Nusrethiç İyi Değilim Aşkım 03:04
Nusrethiç İyi Değilim Aşkım 208 izlenme - 5 yıl önce
İyi Değilim Aşkım 05:03
İyi Değilim Aşkım 268 izlenme - 5 yıl önce Söylenecek Söz Yok
Ozan Elitoğ (İyi Değilim Aşkım) 02:53
Ozan Elitoğ (İyi Değilim Aşkım) 167 izlenme - 5 yıl önce
Gökhan Sarı & Kahraman Tazeoğlu - İyi Değilim Aşkım 03:34
Gökhan Sarı & Kahraman Tazeoğlu - İyi Değilim Aşkım 144 izlenme - 4 yıl önce Umutsuzca Uyanıyorum Sabahları, Güneş Yüzüme Vurdukça..
Tümer Söğütlü - İyi Değilim Aşkım 03:06
Tümer Söğütlü - İyi Değilim Aşkım 134 izlenme - 4 yıl önce Tümer Söğütlü - İyi Değilim Aşkım
Ozan Cayak - İyi Değilim Aşkım 02:42
Ozan Cayak - İyi Değilim Aşkım 111 izlenme - 4 yıl önce Ozan Cayak - İyi Değilim Aşkım iyi Değilim Aşkım. umutsuzca Uyanıyorum Sabahları. güneş Yüzüme Vurdukça Daha Bir Karanlık Oluyor Günlerim. kahvaltı Saatlerimi Hep Kaçırıyorum. bilirsin Sigara İştahımı Kesiyor. öyle Pek Özenmiyorum Üstüme Başıma... ne Geçerse Elime Giyiyorum. sen Yoksun Ya ''güzel Görünüyorsun'' Demesinler İstiyorum. yine En Arka Koltuğunda Oturuyorum Minibüsün Yine Camda Oluyor Gözlerim. sen Tutmuyorsun Ya Elimi Cebimden Hiç Çıkartmıyorum. iyi Değilim Aşkım. herkes Sana Benziyor Sanki... ''saçı Az Daha Kısa Olsa Biraz Daha İçten Gülse..'' daha Çok Benzeyecek Olanları Ayırıyorum. yoksun Ya Yokluğun Da Yepyeni Senler Arıyorum. en Zor Geceler Oluyor. izlediğimizi İzlemiyorum, Senin Uyuduğun Saatlerde Uyumuyorum. olur Ya Bir Rüyada Karşılaşma İhtimali. iyi Değilim Aşkım. unutuyor Gibi Yapıyorum. biriken Yaralarımı Acıtmasınlar Diye Hiç Kanatmıyorum. seni De Kan Tutardı Hani.. bak Görüyorsun Bunu Bile Hatırlamıyorum. iyi Değilim Aşkım. artık Şiirlerimde Yok Süslü Kelimelerle Sana Seslenecek. adının Geçmediği Cümlede O Gitti Diyerek, Sevgiyi Anlatmak Çok Zor Oluyor Çünkü. kağıda Kaleme Dokununca Kömür Değil, Gözyaşım Dökülüyor Ya, Ziyan Oluyor Sayfalarım. bir De Pazar Günleri Var Tabi. hiç Buluşmadığımız Bir Yerde Hiç Bilmediğin Bir Saatte Seni Bekliyorum. gelmen Pekte Anlam İfade Etmiyor. ben Seni Beklemeyi Hala Çok Seviyorum... iyi Değilim Aşkım. daha Bencil Oldu Duygularım Daha Çok Ben Demeyi, Daha Çok Sabretmeyi Öğrendim. sayısız Yalanlarla ''çok Özledim'' Seni Demeyecek Kadar.. yokluğunla Aramda İnanılmaz Bir Dostluk Başladı. kimseyi Almıyoruz Aramıza.. bak Benden Başka Sen, Senden Başkada Düşüncem Yok Satırlarımda.. iyi Değilim Aşkım. hiç İyi Değilim.. bu Saatten Sonra Sana ''dön'' Mü Yoksa ''hoşça Kal'' Mı Demeliyim.?
Ozan Cayak - İyi Değilim Aşkım 02:42
Ozan Cayak - İyi Değilim Aşkım 104 izlenme - 5 yıl önce Kayıt & Mix - Mastering : Harabe Kayıt Evi
Ozan Tayfun Cayak - İyi Değilim Aşkım 02:42
Ozan Tayfun Cayak - İyi Değilim Aşkım 68 izlenme - 5 yıl önce Ozan Tayfun Cayak - İyi Değilim Aşkım