Hoşgeldiniz!

İyi İnsan Videoları İzle

Pelikanın Hayatını Kurtaran Adam 02:01
Pelikanın Hayatını Kurtaran Adam 3.744 izlenme - 6 gün önce Pelikan gagasına dolanan iplikten dolayı gagasını açamıyor, çevik davranıp onu yakalayan bu güzel insanlar ona yardım ediyolar.
Yavru Kedileri Teker Teker Ağaç Dallarından Kurtarmak 08:27
Yavru Kedileri Teker Teker Ağaç Dallarından Kurtarmak 1.862 izlenme - 1 yıl önce yavru kediler ağaca nasıl tırmanmış,neden tırmanmış bilinmez ama video bütün duyguları yaşatıyor insana.İyi insanlar bu dünyanın şansı bence.iyi insanlara zarar gelmesin.
İyi İnsanlar İyi Ki Varsınız 1 04:04
İyi İnsanlar İyi Ki Varsınız 1 1.048 izlenme - 4 yıl önce İyi İnsanlar İyi Ki Varsınız 1 13.08.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'İyi İnsanlar İyi Ki Varsınız 1' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bebek Bezi ve Mama Almaya Parası Yetmeyen Kadına Yardım Eden Güzel İnsan 06:12
Bebek Bezi ve Mama Almaya Parası Yetmeyen Kadına Yardım Eden Güzel İnsan 1.131 izlenme - 2 yıl önce Son zamanlarda sosyal medyada sıkça karşılaştığımız çakma sosyal deneycilere ders verecek insanın içini biraz olsun ısıtacak ve iyi ki iyi insanlar var dedirtecek güzel bir video.. TRT 1'de yayınlanan Altan Erkekli'nin sunduğu 'sen olsan ne yapardın' adlı programda parası çocuk bezi ve mama almaya yetmeyen oyuncu kadına bir vatandaşın duyarsız kalmayıp yardım etmesi insanın içine huzur veriyor. İyi ki varsın güzel insan.
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 3 04:19
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 3 1.131 izlenme - 2 yıl önce Facebookta gezinirken bulduğum bir video ''Paylaşım Atölyesi'' sayfasından aldım videoyu. Video hakkında pek bir şey söylemek istemiyorum zaten başlıktan anlamışsınızdır. İyi Seyir. Şarkının linki: http://www.youtube.com/watch?v=9lDhZJMyM_4
İyi İnsanlar İyi Ki Varsınız 2 04:19
İyi İnsanlar İyi Ki Varsınız 2 505 izlenme - 4 yıl önce İyi İnsanlar İyi Ki Varsınız 2 13.08.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'İyi İnsanlar İyi Ki Varsınız 2' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kayıtsız Kalmayın, Dünya İyi İnsanlara Muhtaç 04:06
Kayıtsız Kalmayın, Dünya İyi İnsanlara Muhtaç 204 izlenme - 2 yıl önce Diğer bir videonun devamı niteliğinde, kaza anında yardım etmeye canı pahasına çalışanlar ile onu izleyenler arasındaki farkı gösteren bu video bir çok gizli kalmış duyguyu açığa çıkaracağını düşünüyorum. Süregelen kötülüklerden, savaşlardan, çocukların ölmesinden politika ve savaştan tiksinen insanlara artık gına gelmişken; Dünyanın, varoluşun, gerçekliğin ve dünyaya gelme sebebimiz olan İyi insanın özü (İnsan-ı Kamil) olma yolundaki cehdimize belki biraz katkıda bulunur. İnsanlığın can çekiştiği günlerde sizlere İyi seyirler.
Araba Çarpan Kediye Yardım Eden İyi İnsan 05:00
Araba Çarpan Kediye Yardım Eden İyi İnsan 196 izlenme - 2 yıl önce Motorcu kediye araba çarptığını görüyor ve sonra kediyi alıp yolun karşı tarafindeki veterinere götürüyor. Ama ne yazık ki doktor kafasının ezildiğini görüyor ve yaşaması imkansızmış ve iyi abimiz götürüp kediyi gömüyor.
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 6 04:04
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 6 297 izlenme - 2 yıl önce İnsan hayatına bile duyulan saygının gittikçe azaldığı şu günlerde hayvanlara yardım edip hayatlarını kurtaran insanlara rastlamak çok güç. Fakat hala insanlığını kaybetmemiş ve zor durumdaki hayvanlara yardım eden belli bir kesim mevcut... "O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 3" adlı videonun devamı niteliğindeki bu video bize yeryüzünde hala iyi insanların var olduğunu hatırlatıyor.
İyi İnsanlar İyiki Varsınız - Kahramanmaraş 01:41
İyi İnsanlar İyiki Varsınız - Kahramanmaraş 144 izlenme - 2 yıl önce Kahramanmaraş'ta karşıya geçmek için kaldırımda bekleyen yaşlı adamı gören kadın, aracını durdurarak dörtlüleri yaktı adamın karşıya geçmesine yardımcı oldu.
Hayvanların Hayatını Kurtaran İyi İnsanlar 03:42
Hayvanların Hayatını Kurtaran İyi İnsanlar 13 izlenme - 5 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
O Değil De, İyi İnsanlar İyi Ki Varsınız 7 03:53
O Değil De, İyi İnsanlar İyi Ki Varsınız 7 66 izlenme - 3 yıl önce Her şeye rağmen hayatta hala iyi insanların var olduğunu bilmek güzel. Kurtulduklarında yaşadıkları mutluluğun verdiği keyfe paha biçilemez.
İyi İnsan İzle Bkalım 00:55
İyi İnsan İzle Bkalım 76 izlenme - 6 yıl önce /
Güzel Ahlakın Sınırları 10:47
Güzel Ahlakın Sınırları 90 izlenme - 4 yıl önce Bu Sohbette, Güzel Ahlak Sahibi, Güzel Huylar Sahibi Olmanın Bir Sınırı Olup Olmadığı Nakillerle Anlatılmaktadır.
Herkesle dost arkadaş olmak iyi bir şey midir ? 11:36
Herkesle dost arkadaş olmak iyi bir şey midir ? 57 izlenme - 5 yıl önce Bu sohbette, herkesle dost ve arkadaş olabilmenin iyi bir şey olup olmadığı geniş olarak açıklanmaktadır.