Hoşgeldiniz!

iyileşme

Gögüs Küçültme Estetiği Sırrı   CANLI İZLE İsveç Klinik 01:36
Gögüs Küçültme Estetiği Sırrı CANLI İZLE İsveç Klinik 17.170 izlenme - 2 yıl önce Doğal Gögüs Küçültme Estetiği Sırrı Randevu Hattı : 0090 212 215 55 35 Hemen Tıklayın : http://www.isvecklinik.com/meme-kucul... gögüs küçültme estetiği, gögüs küçültme ameliyatı fiyatı, gögüs küçültme ameliyatı iyileşme süreci, gögüs küçültme ameliyatı sonrası sütyen, gögüs küçültme ameliyatı yorumları, gögüs küçültme ameliyatı fiyatları, gögüs küçültme ameliyatı videosu, gögüs küçültme ameliyatı olan varmı, gögüs küçültme ameliyatı video izle,
Kulak çınlaması tedavi edilebilir mi? 01:52
Kulak çınlaması tedavi edilebilir mi? 2.094 izlenme - 3 yıl önce Kulak çınlaması, TMS yöntemiyle tedavi edilebilir. Yeni tedavi yöntemleri, kulak çınlamasında iyileşme oranının yükselmesini sağlıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Boyun Fıtığı Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci 00:57
Boyun Fıtığı Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci 3.213 izlenme - 3 yıl önce Boyun fıtığı ameliyatından sonra hastalar aktif hayatlarına ne zaman dönerler? Bu sorunun cevabını Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Candan Hundemir veriyor. Randevu tel: 0506 504 71 63
El Bileğinde Sinir Sıkışması Ameliyatı Sonrası 00:33
El Bileğinde Sinir Sıkışması Ameliyatı Sonrası 1.504 izlenme - 3 yıl önce Karpal tünel sendromu ameliyatı sonrası dikkat edimesi gerekenler, ayağa kalkma, iyileşme süreci hakkında Beyin Cerrahı Opr. Dr. İlker Yassa bilgi veriyor.
Bel Fıtığı Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci 01:27
Bel Fıtığı Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci 677 izlenme - 3 yıl önce Bel fıtığı ameliyatı sonrası iyileşme, ayağa kalkma, normal hayata ve işe dönüş, ev işi yapabilme süresi ne kadardır, dikkat edilmesi gerekilenler nelerdir? Opr. Dr. Candan Hundemir bilgi veriyor. İletişim: 0506 504 71 63
Karın Germe Ameliyatında İyileşme Süresi Ne Kadardır? 02:58
Karın Germe Ameliyatında İyileşme Süresi Ne Kadardır? 1.984 izlenme - 5 yıl önce Seda Sayan - Dr.ibrahim Aşkar Program Konuğu.karın Germe Ameliyatı İyileşme Süresi Ne Kadardır?
Bel Kayması Ameliyatı Sonrası İyileşme Süresi 01:38
Bel Kayması Ameliyatı Sonrası İyileşme Süresi 831 izlenme - 3 yıl önce Bel kayması ameliyatı sonrası iyileşme süreci, dikkat edilmesi gerekenler, ayağa kalkma, işe dönme, eve dönme, ev işi yapma, namaz kılma ne, yürüme ne zaman başlanır. Vida veya platin hareket etmeyi engeller mi Opr. Dr. Candan Hundemir bilgi veriyor.
Vaser Lipo Liposuction İle Jinekomasti Ameliyatı Nedir Sonrası İyileşme Fiyatı Erkekte Liposakşın 01:42
Vaser Lipo Liposuction İle Jinekomasti Ameliyatı Nedir Sonrası İyileşme Fiyatı Erkekte Liposakşın 835 izlenme - 3 yıl önce Op Dr Altan Yücetaş Vaser Liposuction istenmeyen yağların biriktiği tüm vücut bölgelerine yapılabilir. Ülkemizde genetik nedenlerden kadınlarda en sık yapıldığı bölgeler basenler, karın, bel, bacak iç ve dış kısmı ile diz bölgesi, sırt, kollar, göğüsler, gıdı bölgesidir. Erkeklerde jinekomasti denilen göğüs büyümelerinde ve simit olarak adlandırılan bel bölgesine ve gıdıya sıklıkla yapılır. Ayrıca erkeklerde bu yöntemle karın bölgesinde baklava dilimleri olarak bilinen kaslar oluşturulur. High definition veya hi-def olarak adlandırılan vaser lipo, vaser liposelection ile kaslı karın görünümü elde edilebilir. Operasyon sonrası birkaç gün içinde sosyal hayata dönülebilir. Ortalama 3-4 hafta korse kullanmak gerekir. Opr. Dr. Altan Yücetaş Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Muayenehane: Harbiye Mah. Teşvikiye Cad. No 47 Nişantaşı / ISTANBUL T: 90 541 233 93 13 www.altanyucetas.com veyzır liposakşın fiyatları ağrısız morarmadan erkekte meme büyümesinden kurtulmak izsiz hızlı hemen ertesi gün sosyal yaşama iş hayatına dönüş
Diz Protezi Ameliyatı Ne Zaman İyileşir 00:36
Diz Protezi Ameliyatı Ne Zaman İyileşir 412 izlenme - 3 yıl önce Diz protezi ameliyatı sonrası hasta ne zaman iyileşir, iyileşme süreci nasıldır, ne zaman ayağa kalkılır, dikkat edilmesi gerekenler nelerdir Ortopedi Uzmanı Opr. Dr. Müjdat Ök anlatıyor.
Deva Premal - Om Tare Tuttare (1 Saat) 57:10
Deva Premal - Om Tare Tuttare (1 Saat) 312 izlenme - 3 yıl önce Mantranın sözleri (Şarkı sözü) Um tare tutare ture svaha om tare tu tare ture svaha Tercümesi: An invocation to Tara, the female counterpart of Avalokiteshvara, the Bodhisattva of Compassion. The Tara is pictured many-armed, symbolizing the powers and attributes she has cultivated to save all sentient beings. Bu mantra her açıdan şifalanmak için söyleniyor: Tara isminin anlamı "yıldız" ya da "karşıya taşıyan (salla götüren)" anlamına gelmektedir ve tanrıça şeklinde gösterilen bir şefkat Bodhisattva'sıdır. (şeftakin gerçek aydınlatmasıdır). Tibet kültünde Tara, "Dölma" yani "kurtaran kişi" olarak bilinmektedir. özellikle, duygusal insanlara, lotus tahtından kalkarak şefkat gösterir. Yani şefkat ve şifa tanrıçasıdır. Green Tara olarak bilinen bu tanrıçanın (White Tara'da vardır)
Boyun Fıtığı Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci 01:16
Boyun Fıtığı Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci 429 izlenme - 3 yıl önce Boyun fıtığı ameliyatı sonrası iyileşme süresi ne kadardır, dikkat edilmesi gerekenler nelerdir, ayağa kalkma, ev işi yapma, işe dönme ne zaman olur Opr Dr Candan Hundemir bilgi veriyor. İletişim: 0506 504 71 63
Taciz Mağduru Kadınların Twerle İyileşmesi  03:26
Taciz Mağduru Kadınların Twerle İyileşmesi 11 izlenme - 1 ay önce Yaşadıkları cinsel tacizlerle hayata küsen kadınları iyileştirmeye çalışan twerk eğitimi veren bir kadının mücadelesini izliyoruz.
Kalça protezi ameliyatı sonrası iyileşme süreci nasıldır? 00:53
Kalça protezi ameliyatı sonrası iyileşme süreci nasıldır? 209 izlenme - 3 yıl önce Kalça protezi yapılan bir hasta bir gün dinlendikten sonra yavaş yavaş yürütülmeye çalışılır. Üç-dört günün sonunda hastane koridorunda koltuk değneği ya da yürüteç yardımıyla yürüyebilir hale gelir. Evde de rehabilitasyona devam eden hastalar üç-dört hafta sonra desteksiz olarak yürümeye başlarlar. Kalça protezi ameliyatı sonrası tamamen iyileşme ise altı haftayı bulur.
yavru balık 00:13
yavru balık 169 izlenme - 8 yıl önce
Boyun Fıtığı Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci 00:43
Boyun Fıtığı Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci 229 izlenme - 3 yıl önce Boyun fıtığı ameliyatından sonra ayağa kalkma, yürüme, iyileşme süreci nasıldır, boyunluk takmak gerekir mi Beyin Cerrahı Opr Dr İlker Yassa bilgi veriyor.
Omuz Artroskopisi Ameliyatı Sonrası İyileşme - Dr. Haldun Seyhan 01:39
Omuz Artroskopisi Ameliyatı Sonrası İyileşme - Dr. Haldun Seyhan 218 izlenme - 3 yıl önce Omuz artroskopisi ameliyatı sonrası iyileşme, egzersiz süreci nasıldır? Nelere dikkat etmek gerekir. Ortopedi Uzmanı Opr. Dr. Haldun Seyhan anlatıyor.
Bel Fıtığı Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci 00:36
Bel Fıtığı Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci 193 izlenme - 3 yıl önce Bel fıtığı ameliyatı sonrası iyileşme sürecini, ayağa kalkma ve yürüme sürecini Beyin, Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. İlker Yassa anlatıyor.
Juanita'la Deneyimle'de Şamanik Yolculuk 03:33
Juanita'la Deneyimle'de Şamanik Yolculuk 415 izlenme - 5 yıl önce Deneyimle'de Juanita Puddifoot'la Şamanik Yolculuk yapacağız. 28-29 Eylül 2013, Üsküdar/İstanbul......Kadim Kızılderili bilgeliği, derin ve sevgi dolu bir alanla aramızda doğrudan bir köprü kuracağız....Günlük zihnin dışında, bambaşka bir bakış açısı kazanacağız.
Karın Germe Sonrası İyileşme Süreci ? 01:09
Karın Germe Sonrası İyileşme Süreci ? 99 izlenme - 3 yıl önce Karın germe sonrası iyileşme süreci nasıldır ? Karın germe ameliyatı nasıl yapılır?
Meme Büyütme Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci Ne kadardır? - Op.Dr.Gökhan Haytoğlu 01:01
Meme Büyütme Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci Ne kadardır? - Op.Dr.Gökhan Haytoğlu 142 izlenme - 3 yıl önce Operasyonun ertesi günü taburcu edilen hastalar 2-3 gün süreyle kol hareketlerinde zorlanma hissedebilirler. 2. Günden sonra banyo yapabilirler. İlk 1 haftada göğüslerindeki baskı hissi gerilemiş olur. 1. Haftanın sonunda hastalar işlerine dönebilirler. İlk 1,5 ay kollarını zorlayıcı spor hareketlerden kaçınmaları gerekir. Memelerin yumuşayıp protezlerin yerine oturması 1-1,5 ayı bulabilir. Op.Dr.Gökhan Haytoğlu Tel : 90 532 428 26 99 Web: www.gokhanhaytoglu.com info@gokhanhaytoglu.com Adres: Levent Mah.Beyaz Karanfil Sok. no:27 Levent 3- İstanbul - Türkiye
Burun Ucu Estetiği Kimler İçin Uygundur, Burun Ucu Estetiği Riskleri, Burun Ucu Estetiği Sonrası ... 25:37
Burun Ucu Estetiği Kimler İçin Uygundur, Burun Ucu Estetiği Riskleri, Burun Ucu Estetiği Sonrası ... 113 izlenme - 2 yıl önce Atv' de yayınlanan, Sn. Nilüfer Bereket'in sunduğu "Sağlıklı Mutlu Huzurlu" programına 24 Mayıs 2016 saat 15:00' da canlı yayın program konuğu olan Dr.Murat Enöz aşağıdaki konular hakkında bilgiler veriyor: burun ucu estetiği hangi hastalar için uygundur? burun ucu estetiği riskleri burun ucu estetiği kimler için uygun değildir? hangi hastalar burun estetiği için uygundur? burun törpüleme işlemi nasıl yapılır burun ucunda düşme neden olur? gülerken burun ucu yayılması ve burun ucunda düşme nasıl tedavi edilir? deviasyon ameliyatı ve burun eti ameliyatı burun tamponları horlama kulak kiri temizliği havuza girerken dikkat edilmesi gerekenler Konu ile ilgili ayrıntılı bilgileri bulabileceğiniz linkler: http://www.kulakburunbogaz.info/burun... http://www.burun-estetigi-rinoplasti.... http://www.burun-estetigi-rinoplasti.... Benzer video: 20 Dakikada Burun Ucu Estetiği! https://www.youtube.com/watch?v=lm28o... http://www.kulakburunbogaz.info/Op.Dr... linkinin üzerine tıklayarak vCard (VCF Dosyası)' nı açın ve otomatik olarak Dr.Murat Enöz telefon, fax, Email WhatsApp numarası ve adres bilgileri telefonunuza kaydolsun!
Halluks Valgus Sonrası İyileşme 00:25
Halluks Valgus Sonrası İyileşme 87 izlenme - 3 yıl önce Halluks valgus ameliyatı sonrası iyileşme süreci ne kadardır. Ne zaman ayağa kalkılır, ne zaman yürünür, ne zaman ayak üstüne basılır Opr. Dr. Müjdat Ök anlatıyor.
Bacak Estetiğinde İyileşme Süreci Nasıldır? 00:38
Bacak Estetiğinde İyileşme Süreci Nasıldır? 23 izlenme - 1 yıl önce Bacak estetiğindeki iyileşme süreci diğer operasyonlardan çok farklı değildir.Sadece alt bölge olması sebebiyle ve şişmeye meyilli nedeniyle ilk iki,üç gün penguen yürüyüşü dediğimiz tarzda çok fazla adımları açmadan yürümek iyileşmenin ondan sonraki dönemi için daha yararlı olacaktır.İyileşme döneminde yürüme dışında bir başka önlemde varis çorabının giyilmesi ya da ayağıyla giyilmesi ya da ayağa lastik bandaj uygulanmasıdır.Bunlar operasyondan hemen sonra size ayrıntılı olarak anlatılır.Ve nasıl yapılacağı konusundada bazı pratiklerde bulunulmaktadır.
Normal doğumun avantajları nelerdir? 01:48
Normal doğumun avantajları nelerdir? 55 izlenme - 3 yıl önce Normal doğum cerrahi bir müdahale olmadığı için iyileşme süreci hızlı ve kolaydır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/mplay kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İmplant yapılana kadar dişsiz mi kalınır? İyileşme dönemi nasıldır? - Dt. Hakkı Serdar Ünal 00:47
İmplant yapılana kadar dişsiz mi kalınır? İyileşme dönemi nasıldır? - Dt. Hakkı Serdar Ünal 53 izlenme - 3 yıl önce Hastalarımıza geçici diş yapılır. eğer çok fazla diş eksikse hastalarımıza takıp çıkartmalı implantlar öneririz. iyileşme döneminde hastalarımızın daha dikkatli davranmaları gerekmektedir. Dt. Hakkı Serdar Ünal Diş Hekimi Adres: Tütüncü Mehmet Efendi Cad. No:17 Göztepe / İSTANBUL Telefon: 90 (216) 356 17 17 / 90 (216) 356 23 23 e-mail: info@dentestetik.com.tr
Onlar erdi muradına darısı diğer çocuklarımıza... 06:32
Onlar erdi muradına darısı diğer çocuklarımıza... 56 izlenme - 4 yıl önce Tedavisi başarıyla tamamlanan çocuklarımız için Polonya Büyükelçiliğinde yaptığımız Maske Atma Partimizin en güzel anlarını sizler için derledik...
Kadın Sağlığında Holistik (Bütüncül) Yaklaşım (2 / 6) 03:44
Kadın Sağlığında Holistik (Bütüncül) Yaklaşım (2 / 6) 55 izlenme - 4 yıl önce Sağlıkta Zihinsel İyileşme Teknikleri. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Ayşe Duman, Doktoramcam.com Çocuk Sağlığı Portalı için açıkladı. http://www.doktoramcam.com/Uzman/Detay/op-dr-ayse-duman/475
Kalça Şekillendirmede Kullanılan Yöntemler, İşlemden Sonra İyileşme Süreci  - Op.Dr.Gökhan Haytoğlu 01:54
Kalça Şekillendirmede Kullanılan Yöntemler, İşlemden Sonra İyileşme Süreci - Op.Dr.Gökhan Haytoğlu 36 izlenme - 3 yıl önce Genel anestezi altında ameliyathane ortamında 1-3 saat arası sürebilen operasyonlardır. Bel, basen ve popoyu şekillendirmek ve popoyu kaldırmak için gerekli yerlere liposuction uygulanır. Popoya hacim kazandırmak için alınan yağlar poponun üst bölümüne verilebilir. Yeterli dolgunluk elde edebilmek için yağ miktarı yetersiz ise kalçalar arası oluktan yapılacak kısa bir kesi ile kasların arasına popoya özel tasarlanmış popo protezleri yerleştirilebilir. Eğer hastalarda aşırı kilo verme sonrası popoda ve bacaklarda sarkıklık ve düzleşme mevcut ise poponun hemen üstünde bel ile birleşen alanda, iç çamaşırı içinde kalacak şekilde klasik kalça germe operasyonu uygulanır. Bu ameliyat ile birlikte popolar daha dolgun ve yuvarlak bir hal alırlar. Bacaklardaki sarkıklıklar ve deri fazlalıkları da alınmış olur. Hastalar genelde bir gün hastanede yatırılır. Rahat hareket etmeleri ve ağrıların azalması için korse giydirilebilir. İlk üç hafta korsenin gece-gündüz kullanılması önerilir. İkinci gün banyo yapılabilir. İlk altı hafta spor aktiviteleri kısıtlanır. İlk üç hafta hafif morluklar oluşabilir fakat bunlar geçicidir. Eğer sadece yağ enjeksiyonu yapılmışsa yağların % 30 a yakını eriyebilir, dolgunlukta bir miktar azalma olabilir. Op.Dr.Gökhan Haytoğlu Tel : 90 532 428 26 99 Web: www.gokhanhaytoglu.com info@gokhanhaytoglu.com Adres: Levent Mah.Beyaz Karanfil Sok. no:27 Levent 3- İstanbul - Türkiye
En Sık Yaşanan İlk 15 Ölüm Sebebi Ne? 00:32
En Sık Yaşanan İlk 15 Ölüm Sebebi Ne? 10 izlenme - 11 ay önce CNN TÜRK’te Deniz Bayramoğlu ile Gündem Özel programında "İyileşmek mümkün mü?" sorusunun yanıtı arandı. Beslenme ve sağlık arasındaki ilişkinin konuşulduğu anlarda Önleyici Tıp Uzmanı Dr. Nurhayat Gül, beslenmeyle alakalı ölüm oranları hakkında dikkat çeken bir açıklama yaptı. Gül, en sık yaşanan ilk 15 ölüm sebebinin 11 tanesinin beslenmeyle bağlantılı olduğunu açıkladı. Bunlara örnek olarak da kalp damar hastalıkları, kanserler, felçler, tansiyon, kollestrol, diyabeti örnek gösterdi.
Kadın Sağlığında Holistik (Bütüncül) Yaklaşım (4 / 6) 02:43
Kadın Sağlığında Holistik (Bütüncül) Yaklaşım (4 / 6) 37 izlenme - 4 yıl önce Kadın Hastalıklarında Zihinsel İyileşme Teknikleri. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Ayşe Duman, Doktoramcam.com Çocuk Sağlığı Portalı için açıkladı. http://www.doktoramcam.com/Uzman/Detay/op-dr-ayse-duman/475