Hoşgeldiniz!

İyileşme Videoları İzle

Gögüs Küçültme Estetiği Sırrı   CANLI İZLE İsveç Klinik 01:36
Gögüs Küçültme Estetiği Sırrı CANLI İZLE İsveç Klinik 11.046 izlenme - 1 yıl önce Doğal Gögüs Küçültme Estetiği Sırrı Randevu Hattı : 0090 212 215 55 35 Hemen Tıklayın : http://www.isvecklinik.com/meme-kucul... gögüs küçültme estetiği, gögüs küçültme ameliyatı fiyatı, gögüs küçültme ameliyatı iyileşme süreci, gögüs küçültme ameliyatı sonrası sütyen, gögüs küçültme ameliyatı yorumları, gögüs küçültme ameliyatı fiyatları, gögüs küçültme ameliyatı videosu, gögüs küçültme ameliyatı olan varmı, gögüs küçültme ameliyatı video izle,
Kulak çınlaması tedavi edilebilir mi? 01:52
Kulak çınlaması tedavi edilebilir mi? 1.261 izlenme - 2 yıl önce Kulak çınlaması, TMS yöntemiyle tedavi edilebilir. Yeni tedavi yöntemleri, kulak çınlamasında iyileşme oranının yükselmesini sağlıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Boyun Fıtığı Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci 00:57
Boyun Fıtığı Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci 1.196 izlenme - 2 yıl önce Boyun fıtığı ameliyatından sonra hastalar aktif hayatlarına ne zaman dönerler? Bu sorunun cevabını Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Candan Hundemir veriyor. Randevu tel: 0506 504 71 63
Karın Germe Ameliyatında İyileşme Süresi Ne Kadardır? 02:58
Karın Germe Ameliyatında İyileşme Süresi Ne Kadardır? 1.803 izlenme - 4 yıl önce Seda Sayan - Dr.ibrahim Aşkar Program Konuğu.karın Germe Ameliyatı İyileşme Süresi Ne Kadardır?
Vaser Lipo Liposuction İle Jinekomasti Ameliyatı Nedir Sonrası İyileşme Fiyatı Erkekte Liposakşın 01:42
Vaser Lipo Liposuction İle Jinekomasti Ameliyatı Nedir Sonrası İyileşme Fiyatı Erkekte Liposakşın 651 izlenme - 2 yıl önce Op Dr Altan Yücetaş Vaser Liposuction istenmeyen yağların biriktiği tüm vücut bölgelerine yapılabilir. Ülkemizde genetik nedenlerden kadınlarda en sık yapıldığı bölgeler basenler, karın, bel, bacak iç ve dış kısmı ile diz bölgesi, sırt, kollar, göğüsler, gıdı bölgesidir. Erkeklerde jinekomasti denilen göğüs büyümelerinde ve simit olarak adlandırılan bel bölgesine ve gıdıya sıklıkla yapılır. Ayrıca erkeklerde bu yöntemle karın bölgesinde baklava dilimleri olarak bilinen kaslar oluşturulur. High definition veya hi-def olarak adlandırılan vaser lipo, vaser liposelection ile kaslı karın görünümü elde edilebilir. Operasyon sonrası birkaç gün içinde sosyal hayata dönülebilir. Ortalama 3-4 hafta korse kullanmak gerekir. Opr. Dr. Altan Yücetaş Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Muayenehane: Harbiye Mah. Teşvikiye Cad. No 47 Nişantaşı / ISTANBUL T: 90 541 233 93 13 www.altanyucetas.com veyzır liposakşın fiyatları ağrısız morarmadan erkekte meme büyümesinden kurtulmak izsiz hızlı hemen ertesi gün sosyal yaşama iş hayatına dönüş
Bel Fıtığı Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci 01:27
Bel Fıtığı Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci 199 izlenme - 1 yıl önce Bel fıtığı ameliyatı sonrası iyileşme, ayağa kalkma, normal hayata ve işe dönüş, ev işi yapabilme süresi ne kadardır, dikkat edilmesi gerekilenler nelerdir? Opr. Dr. Candan Hundemir bilgi veriyor. İletişim: 0506 504 71 63
El Bileğinde Sinir Sıkışması Ameliyatı Sonrası 00:33
El Bileğinde Sinir Sıkışması Ameliyatı Sonrası 273 izlenme - 1 yıl önce Karpal tünel sendromu ameliyatı sonrası dikkat edimesi gerekenler, ayağa kalkma, iyileşme süreci hakkında Beyin Cerrahı Opr. Dr. İlker Yassa bilgi veriyor.
Deva Premal - Om Tare Tuttare (1 saat) 57:10
Deva Premal - Om Tare Tuttare (1 saat) 200 izlenme - 2 yıl önce Mantranın sözleri (Şarkı sözü) Um tare tutare ture svaha om tare tu tare ture svaha Tercümesi: An invocation to Tara, the female counterpart of Avalokiteshvara, the Bodhisattva of Compassion. The Tara is pictured many-armed, symbolizing the powers and attributes she has cultivated to save all sentient beings. Bu mantra her açıdan şifalanmak için söyleniyor: Tara isminin anlamı "yıldız" ya da "karşıya taşıyan (salla götüren)" anlamına gelmektedir ve tanrıça şeklinde gösterilen bir şefkat Bodhisattva'sıdır. (şeftakin gerçek aydınlatmasıdır). Tibet kültünde Tara, "Dölma" yani "kurtaran kişi" olarak bilinmektedir. özellikle, duygusal insanlara, lotus tahtından kalkarak şefkat gösterir. Yani şefkat ve şifa tanrıçasıdır. Green Tara olarak bilinen bu tanrıçanın (White Tara'da vardır)
Kalça protezi ameliyatı sonrası iyileşme süreci nasıldır? 00:53
Kalça protezi ameliyatı sonrası iyileşme süreci nasıldır? 123 izlenme - 2 yıl önce Kalça protezi yapılan bir hasta bir gün dinlendikten sonra yavaş yavaş yürütülmeye çalışılır. Üç-dört günün sonunda hastane koridorunda koltuk değneği ya da yürüteç yardımıyla yürüyebilir hale gelir. Evde de rehabilitasyona devam eden hastalar üç-dört hafta sonra desteksiz olarak yürümeye başlarlar. Kalça protezi ameliyatı sonrası tamamen iyileşme ise altı haftayı bulur.
yavru balık 00:13
yavru balık 169 izlenme - 6 yıl önce
Boyun Fıtığı Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci 01:16
Boyun Fıtığı Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci 162 izlenme - 1 yıl önce Boyun fıtığı ameliyatı sonrası iyileşme süresi ne kadardır, dikkat edilmesi gerekenler nelerdir, ayağa kalkma, ev işi yapma, işe dönme ne zaman olur Opr Dr Candan Hundemir bilgi veriyor. İletişim: 0506 504 71 63
Diz Protezi Ameliyatı Ne Zaman İyileşir 00:36
Diz Protezi Ameliyatı Ne Zaman İyileşir 119 izlenme - 2 yıl önce Diz protezi ameliyatı sonrası hasta ne zaman iyileşir, iyileşme süreci nasıldır, ne zaman ayağa kalkılır, dikkat edilmesi gerekenler nelerdir Ortopedi Uzmanı Opr. Dr. Müjdat Ök anlatıyor.
Bel Kayması Ameliyatı Sonrası İyileşme Süresi 01:38
Bel Kayması Ameliyatı Sonrası İyileşme Süresi 139 izlenme - 1 yıl önce Bel kayması ameliyatı sonrası iyileşme süreci, dikkat edilmesi gerekenler, ayağa kalkma, işe dönme, eve dönme, ev işi yapma, namaz kılma ne, yürüme ne zaman başlanır. Vida veya platin hareket etmeyi engeller mi Opr. Dr. Candan Hundemir bilgi veriyor.
Juanita'la Deneyimle'de Şamanik Yolculuk 03:33
Juanita'la Deneyimle'de Şamanik Yolculuk 381 izlenme - 3 yıl önce Deneyimle'de Juanita Puddifoot'la Şamanik Yolculuk yapacağız. 28-29 Eylül 2013, Üsküdar/İstanbul......Kadim Kızılderili bilgeliği, derin ve sevgi dolu bir alanla aramızda doğrudan bir köprü kuracağız....Günlük zihnin dışında, bambaşka bir bakış açısı kazanacağız.
Burun Ucu Estetiği Kimler İçin Uygundur, Burun Ucu Estetiği Riskleri, Burun Ucu Estetiği Sonrası ... 25:37
Burun Ucu Estetiği Kimler İçin Uygundur, Burun Ucu Estetiği Riskleri, Burun Ucu Estetiği Sonrası ... 71 izlenme - 8 ay önce Atv' de yayınlanan, Sn. Nilüfer Bereket'in sunduğu "Sağlıklı Mutlu Huzurlu" programına 24 Mayıs 2016 saat 15:00' da canlı yayın program konuğu olan Dr.Murat Enöz aşağıdaki konular hakkında bilgiler veriyor: burun ucu estetiği hangi hastalar için uygundur? burun ucu estetiği riskleri burun ucu estetiği kimler için uygun değildir? hangi hastalar burun estetiği için uygundur? burun törpüleme işlemi nasıl yapılır burun ucunda düşme neden olur? gülerken burun ucu yayılması ve burun ucunda düşme nasıl tedavi edilir? deviasyon ameliyatı ve burun eti ameliyatı burun tamponları horlama kulak kiri temizliği havuza girerken dikkat edilmesi gerekenler Konu ile ilgili ayrıntılı bilgileri bulabileceğiniz linkler: http://www.kulakburunbogaz.info/burun... http://www.burun-estetigi-rinoplasti.... http://www.burun-estetigi-rinoplasti.... Benzer video: 20 Dakikada Burun Ucu Estetiği! https://www.youtube.com/watch?v=lm28o... http://www.kulakburunbogaz.info/Op.Dr... linkinin üzerine tıklayarak vCard (VCF Dosyası)' nı açın ve otomatik olarak Dr.Murat Enöz telefon, fax, Email WhatsApp numarası ve adres bilgileri telefonunuza kaydolsun!
Boyun Fıtığı Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci 00:43
Boyun Fıtığı Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci 96 izlenme - 1 yıl önce Boyun fıtığı ameliyatından sonra ayağa kalkma, yürüme, iyileşme süreci nasıldır, boyunluk takmak gerekir mi Beyin Cerrahı Opr Dr İlker Yassa bilgi veriyor.
Meme Büyütme Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci Ne kadardır? - Op.Dr.Gökhan Haytoğlu 01:01
Meme Büyütme Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci Ne kadardır? - Op.Dr.Gökhan Haytoğlu 83 izlenme - 2 yıl önce Operasyonun ertesi günü taburcu edilen hastalar 2-3 gün süreyle kol hareketlerinde zorlanma hissedebilirler. 2. Günden sonra banyo yapabilirler. İlk 1 haftada göğüslerindeki baskı hissi gerilemiş olur. 1. Haftanın sonunda hastalar işlerine dönebilirler. İlk 1,5 ay kollarını zorlayıcı spor hareketlerden kaçınmaları gerekir. Memelerin yumuşayıp protezlerin yerine oturması 1-1,5 ayı bulabilir. Op.Dr.Gökhan Haytoğlu Tel : 90 532 428 26 99 Web: www.gokhanhaytoglu.com info@gokhanhaytoglu.com Adres: Levent Mah.Beyaz Karanfil Sok. no:27 Levent 3- İstanbul - Türkiye
Karın Germe Sonrası İyileşme Süreci ? 01:09
Karın Germe Sonrası İyileşme Süreci ? 58 izlenme - 2 yıl önce Karın germe sonrası iyileşme süreci nasıldır ? Karın germe ameliyatı nasıl yapılır?
Bel Fıtığı Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci 00:36
Bel Fıtığı Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci 89 izlenme - 2 yıl önce Bel fıtığı ameliyatı sonrası iyileşme sürecini, ayağa kalkma ve yürüme sürecini Beyin, Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. İlker Yassa anlatıyor.
Omuz Artroskopisi Ameliyatı Sonrası İyileşme - Dr. Haldun Seyhan 01:39
Omuz Artroskopisi Ameliyatı Sonrası İyileşme - Dr. Haldun Seyhan 89 izlenme - 2 yıl önce Omuz artroskopisi ameliyatı sonrası iyileşme, egzersiz süreci nasıldır? Nelere dikkat etmek gerekir. Ortopedi Uzmanı Opr. Dr. Haldun Seyhan anlatıyor.
Halluks Valgus Sonrası İyileşme 00:25
Halluks Valgus Sonrası İyileşme 58 izlenme - 2 yıl önce Halluks valgus ameliyatı sonrası iyileşme süreci ne kadardır. Ne zaman ayağa kalkılır, ne zaman yürünür, ne zaman ayak üstüne basılır Opr. Dr. Müjdat Ök anlatıyor.
Normal doğumun avantajları nelerdir? 01:48
Normal doğumun avantajları nelerdir? 49 izlenme - 2 yıl önce Normal doğum cerrahi bir müdahale olmadığı için iyileşme süreci hızlı ve kolaydır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/mplay kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Meme Büyütme Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci 01:22
Meme Büyütme Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci 38 izlenme - 2 yıl önce Meme büyütme ameliyatı sonrası iyileşme süreci nasıldır?
Boyun Fıtığı Ameliyatı Sonrasında Normal Yaşama Dönme 00:55
Boyun Fıtığı Ameliyatı Sonrasında Normal Yaşama Dönme 44 izlenme - 2 yıl önce Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Candan Hundemir boyun fıtığı ameliyatsı sonra hastanın ne zaman normal hayatına döneceğini anlatıyor. Randevu tel: 0506 504 71 63
Burun estetiği sonrası iyileşme süreci nasıldır? 00:51
Burun estetiği sonrası iyileşme süreci nasıldır? 43 izlenme - 2 yıl önce Burun estetiği operasyonu sonrası iyileşme süreci cerrahın deneyimine bağlı olarak değişebilir.
Burun Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci 01:51
Burun Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci 25 izlenme - 2 yıl önce Burun ameliyatı sonrası iyileşme süreci nasıldır? Burun ameliyatı nedir?
Yüz felci geçiren kişiler iyileşme sürecinde nelere dikkat etmeli? 00:55
Yüz felci geçiren kişiler iyileşme sürecinde nelere dikkat etmeli? 36 izlenme - 2 yıl önce Periferik yüz felci geçiren kişiler kendilerini koruma altına almalı. Dışarı çıkmamalı, enfeksiyona karşı korunmalı. İlaçlar düzgün kullanılmalı ve tuzsuz beslenmeye dikkat edilmeli.
Luke Cage 1. Sezon Fragmanı 02:26
Luke Cage 1. Sezon Fragmanı 13 izlenme - 4 ay önce Hapishanede geçirdiği günlerde üzerinde uygulanan deneyler sonucu Luke Cage; her türlü darbeye ve sıcaklığa karşı dayanıklı bir deri, iyileşme yeteneği ile süper insan gücüne sahip bir karakterdir.
Onlar erdi muradına darısı diğer çocuklarımıza... 06:32
Onlar erdi muradına darısı diğer çocuklarımıza... 56 izlenme - 3 yıl önce Tedavisi başarıyla tamamlanan çocuklarımız için Polonya Büyükelçiliğinde yaptığımız Maske Atma Partimizin en güzel anlarını sizler için derledik...
Jinekomasti Sonrası İyileşme Süreci 00:43
Jinekomasti Sonrası İyileşme Süreci 17 izlenme - 2 yıl önce Jinekomasti sonrası iyileşme süreci nasıldır? Jinekomasti ameliyatı nasıl yapılır?