Hoşgeldiniz!

iyimser

Ahmet Kaya Bahtiyar  (İyimser Bir Gül) 07:24
Ahmet Kaya Bahtiyar (İyimser Bir Gül) 16.828 izlenme - 8 yıl önce geçiyor önümdensirenler içindeak eller ustundeçiçekler içindedudaginda yarımbirsevdanın hüznüaslan gibi gögsü türküler içinderastlardım avludahep volta atarkencigara içerken yahut coplanırkenkimseyle konuşmazdal gibi titrerdiçocukça sevdiği çiçeği sularkendiyarbakırlıymış adı bahtiyarsuçu saz çalmakmışöğrendiğim kadargeçiyor önümden gül yüzlü bahtiyaryaralıyım yerde kalan sazı kadarbenide saldılar o kaldı içerdeçok sonra duydum kiyozgatta sürgündene yapsa ne etse üstüne gitmişlermavi gökyüzünü o
Yılmaz Erdoğan--İyimser Bir Gül 01:22
Yılmaz Erdoğan--İyimser Bir Gül 9.766 izlenme - 8 yıl önce
Yılmaz Erdoğan -İyimser Bir Gül 01:21
Yılmaz Erdoğan -İyimser Bir Gül 3.361 izlenme - 8 yıl önce yılmaz erdoganın guzel sesi...
arab şükrü 01:46
arab şükrü 945 izlenme - 8 yıl önce coookkk süper parcaaaa
İyimser Bir Gül - Yılmaz Erdoğan 01:22
İyimser Bir Gül - Yılmaz Erdoğan 1.363 izlenme - 7 yıl önce uyandım seni düşündüm...
güvercin dökme 00:45
güvercin dökme 908 izlenme - 7 yıl önce 25 kilometre uzaktan dökme
Ahmet Kaya - İyimser Bir Gül 1994 05:14
Ahmet Kaya - İyimser Bir Gül 1994 82 izlenme - 3 ay önce
güvercin 04:10
güvercin 614 izlenme - 7 yıl önce ticaret hepsi suriye
Ahmet Kaya - Doğum Günü 03:08
Ahmet Kaya - Doğum Günü 385 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Kaya'nın 1989 yılında yayımlanan "İyimser Bir Gül" albümünden bir parça. Söz ve müziği Ahmet Kaya'ya aittir. İnsanların yüzlerini göremiyorum Boğazım düğüm-düğüm çözemiyorum İstesen de yanına gelemiyorum Tutsam şu karanlığı Tutsam da yırtsam Ah elim tutuşmasa, elini tutsam Susmasan konuşsan sesini duysam Tutsam güzel yüzünü bağrıma bassam. Doğum günüm bugünüm Doğum günüm gülüm Doğum günüm diyorsun. Doğum günün kutlu olsun Mutlu ol senelerce Sana boncuktan kuş yaptım Konacak pencerene Karakollar beni alır sorgular gecelerce Hiç bekleme belki gelmem, gelemem senelerce.
Her Şeyi Seven Süper İyimser Kız Çocuğu 00:49
Her Şeyi Seven Süper İyimser Kız Çocuğu 176 izlenme - 3 yıl önce Pollyanna yanında halt etmiş. Herşeyi seviyor bu kız. Sayıyor sayıyor sonu gelmeyince, i like anything diyor.
Ahmet Kaya - Doğum Günü (1989) 02:34
Ahmet Kaya - Doğum Günü (1989) 448 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Kaya'nın 1989 yılında çıkarmış olduğu "İyimser Bir Gül" isimli albümünde yer verdiği parçanın Teleon logolu klibini site sakinlerine, nostalji seven ve tabiki Ahmet Kaya'yı seven tüm dostlara armağan olsun. Söz ve müziği Ahmet Kaya'ya aittir. İyi seyirler, iyi dinlemeler efendim. İnsanların yüzlerini Göremiyorum Boğazım düğüm düğüm Çözemiyorum İstesende yanına gelemiyorum Tutsam şu karanlığı Tutsamda yırtsam Ah elim tutuşmasa elini tutsam Susmasan konuşsan Sesini duysam Tutsam güzel yüzünü Bağrıma bassam Doğum günüm gülüm Doğum günüm bugün Doğum günüm diyorsun Doğum günün kutlu olsun Mutlu ol senelerce Sana boncuktan kuş yaptım Konacak pencerene Karakollar beni alır Sorgular gecelerce Hiç bekleme belki gelmem Gelemem senelerce Albüm: İyimser Bir Gül (1989)
Yusuf Berke - İyimser Düşüncenin Sonu 01:43
Yusuf Berke - İyimser Düşüncenin Sonu 393 izlenme - 6 yıl önce
Kutsal Damacana 00:31
Kutsal Damacana 131 izlenme - 7 yıl önce k.k.t.c
Demek Şimdi Gidiyorsun 03:49
Demek Şimdi Gidiyorsun 199 izlenme - 9 yıl önce
İyimser Jip Sürücüsü Şansını Zorlarsa 01:48
İyimser Jip Sürücüsü Şansını Zorlarsa 109 izlenme - 3 yıl önce Sel sularıyla dolan yoldan "ben geçerim burdan ne varki" edasıyla yola koyulan iyimser şoför suyu boyluyor. Evdeki hesabın çarlıya uymadığı dakikalarla başbaşayız efendim.
Durma Git 03:16
Durma Git 141 izlenme - 9 yıl önce
Ozan Ekici - İyimser | Rüzgarın Rengi Var (Official Audio) 04:46
Ozan Ekici - İyimser | Rüzgarın Rengi Var (Official Audio) 64 izlenme - 3 yıl önce Ozan Ekici - İyimser | Rüzgarın Rengi Var (Official Audio) Akustik Gitar : Ozan Ekici Akustik Gitar - Elektrik Gitar : Volkan Başaran Mandolin - Dobro Resonatör : Volkan Başaran Kontrbas : Volkan Ülsever Davul : Emir Özoğlu Şarkı Sözleri: Bir ben ölür içimde bir ben doğar yeniden Her gün sürer aynı şey, sessizce ve derinden Hayat her gün yeniden başlar... Alıştın mı sen her gece karanlıkta uyumaya Alıştın mı her sabah aynı kişi kalkmaya Her şey, her an değişir Kızma bana ne olursun Canın sıkkın görüyorum Anlatması kolay değil ama Yaşamak zor biliyorum Akıl vermek değil niyetim, Bu mevsimde ne gezer Epey düşüp kalktım artık adım iyimser... İyimser...İyimser...İyimser...İyimser... Aşkla açar her çiçek, aşkla solar yine memnun Sürer gider bu ahenk, her son yeni bir doğum Hayat... Hayat olduğu gibidir...
D-100 - İyimser Bir A Üzerine 03:06
D-100 - İyimser Bir A Üzerine 13 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Kırmızı Evin Hüznü Çıkış Tarihi: 31.01.1996 Türkçe Pop