Hoşgeldiniz!

iyimser bir gül

ahmet kaya bahtiyar  (iyimser bir gül) 07:24
ahmet kaya bahtiyar (iyimser bir gül) 16.580 izlenme - 7 yıl önce geçiyor önümdensirenler içindeak eller ustundeçiçekler içindedudaginda yarımbirsevdanın hüznüaslan gibi gögsü türküler içinderastlardım avludahep volta atarkencigara içerken yahut coplanırkenkimseyle konuşmazdal gibi titrerdiçocukça sevdiği çiçeği sularkendiyarbakırlıymış adı bahtiyarsuçu saz çalmakmışöğrendiğim kadargeçiyor önümden gül yüzlü bahtiyaryaralıyım yerde kalan sazı kadarbenide saldılar o kaldı içerdeçok sonra duydum kiyozgatta sürgündene yapsa ne etse üstüne gitmişlermavi gökyüzünü o
yılmaz erdoğan--İYİMSER BİR GÜL 01:22
yılmaz erdoğan--İYİMSER BİR GÜL 9.705 izlenme - 7 yıl önce
yılmaz erdoğan -İyimser bir gül 01:21
yılmaz erdoğan -İyimser bir gül 3.356 izlenme - 7 yıl önce yılmaz erdoganın guzel sesi...
iyimser bir gül - yılmaz erdoğan 01:22
iyimser bir gül - yılmaz erdoğan 1.324 izlenme - 6 yıl önce uyandım seni düşündüm...
Ahmet Kaya - Doğum Günü 03:08
Ahmet Kaya - Doğum Günü 250 izlenme - 1 yıl önce Ahmet Kaya'nın 1989 yılında yayımlanan "İyimser Bir Gül" albümünden bir parça. Söz ve müziği Ahmet Kaya'ya aittir. İnsanların yüzlerini göremiyorum Boğazım düğüm-düğüm çözemiyorum İstesen de yanına gelemiyorum Tutsam şu karanlığı Tutsam da yırtsam Ah elim tutuşmasa, elini tutsam Susmasan konuşsan sesini duysam Tutsam güzel yüzünü bağrıma bassam. Doğum günüm bugünüm Doğum günüm gülüm Doğum günüm diyorsun. Doğum günün kutlu olsun Mutlu ol senelerce Sana boncuktan kuş yaptım Konacak pencerene Karakollar beni alır sorgular gecelerce Hiç bekleme belki gelmem, gelemem senelerce.
Ahmet Kaya - Doğum Günü (1989) 02:34
Ahmet Kaya - Doğum Günü (1989) 289 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Kaya'nın 1989 yılında çıkarmış olduğu "İyimser Bir Gül" isimli albümünde yer verdiği parçanın Teleon logolu klibini site sakinlerine, nostalji seven ve tabiki Ahmet Kaya'yı seven tüm dostlara armağan olsun. Söz ve müziği Ahmet Kaya'ya aittir. İyi seyirler, iyi dinlemeler efendim. İnsanların yüzlerini Göremiyorum Boğazım düğüm düğüm Çözemiyorum İstesende yanına gelemiyorum Tutsam şu karanlığı Tutsamda yırtsam Ah elim tutuşmasa elini tutsam Susmasan konuşsan Sesini duysam Tutsam güzel yüzünü Bağrıma bassam Doğum günüm gülüm Doğum günüm bugün Doğum günüm diyorsun Doğum günün kutlu olsun Mutlu ol senelerce Sana boncuktan kuş yaptım Konacak pencerene Karakollar beni alır Sorgular gecelerce Hiç bekleme belki gelmem Gelemem senelerce Albüm: İyimser Bir Gül (1989)