Hoşgeldiniz!

iz bırakanlar

Hüseyin Altın - Cennetim Sensin Http://www.huseyin 04:44
Hüseyin Altın - Cennetim Sensin Http://www.huseyin 93.172 izlenme - 9 yıl önce www.huseyinaltin.com http://www.huseyinaltin-huseyinaltin.blogspot.com hüseyin altın’ın kral tvye konuk olduğu cennetim sensin Şarkısı.
Manga Vega İz Bırakanlar Unutulmaz 04:03
Manga Vega İz Bırakanlar Unutulmaz 73.300 izlenme - 10 yıl önce
Manga - İz Bırakanlar Unutulmaz 04:09
Manga - İz Bırakanlar Unutulmaz 15.027 izlenme - 6 yıl önce
Hüseyin Altın İz Bırakanlar Proğramından Hasret Ak 03:06
Hüseyin Altın İz Bırakanlar Proğramından Hasret Ak 11.429 izlenme - 9 yıl önce http://www.huseyinaltin.com http://www.huseyinaltin-huseyinaltin.blogspot.com hüseyin altın İz bırakanlar hasret akşamları
Vega - İz Bırakanlar Unutulmaz 04:05
Vega - İz Bırakanlar Unutulmaz 1.100 izlenme - 2 yıl önce Bir kız vardı. Güzeldi sanki ve senindi. Gözlerinde saklı bir 'belki' ve senindi. Anladı bir gün bitermiş herşey..ve bitti. O çocuk var ya o sendin sanki ve deliydi. Uyusaydı büyürdü belki ve deliydi. Derdi ki; "yarın bitermiş her şey".. ve bitti. Ver, ver ateşe. Ver bizi. Bir iz bırak burada. İz bırakanlar unutulmaz. Ver, ver ateşe evimizi. Bir iz bırak burada. İz bırakanlar unutulmaz. Bir ev vardı. Küçüktü belki ve bizimdi. Odalarda ışık yüzerdi ve bizimdi. Bir gün hiç doğamadı güneş.. ve bitti. Ver, ver ateşe. Ver bizi. Bir iz bırak burada. İz bırakanlar unutulmaz. Ver, ver ateşe evimizi. Bir iz bırak burada. İz bırakanlar unutulmaz.
İz Bırakanlar ... 03:44
İz Bırakanlar ... 4.883 izlenme - 10 yıl önce Tokat,Reşadiye,Büşürüm,İz Bırakanlar
Manga Severler 08:09
Manga Severler 3.725 izlenme - 9 yıl önce eğer mangayı seviyorsanız izleyin
Haber İz Bırakanlar- Türkiye Saç Dizayn Ekibimiz 08:32
Haber İz Bırakanlar- Türkiye Saç Dizayn Ekibimiz 998 izlenme - 7 yıl önce Ukrayna'nın Başkenti Kiev'de 7-10 nisan tarihleri arasında düzenlenecek kristal melek kuaförlük sanatı moda ve dizayn uluslararası festivaline katılacak dünya kuaförler federasyonu cmc türkiye başkanı harun cici ve ekibi yarışma öncesi ilk tanıtımını konak güzel kafede yaptı- haberizbırakan farkı ile...
İz Bırakanlar 07:30
İz Bırakanlar 1.265 izlenme - 10 yıl önce Tokat,Reşadiye,Büşürüm,Nostalji,Arif Yavuz
İz Bırakanlar 08:12
İz Bırakanlar 872 izlenme - 10 yıl önce Tokat,Reşadiye,Büşürüm,İz Bırakanlar
İz Bırakanlar 26:42
İz Bırakanlar 370 izlenme - 8 yıl önce ambarkoy.net
Yılbaşına Özel 100 Şarkılık Dev 90'larda İz Bırakmış Şarkılar Arşivi (261 Dk) 04:21:31
Yılbaşına Özel 100 Şarkılık Dev 90'larda İz Bırakmış Şarkılar Arşivi (261 Dk) 231 izlenme - 2 yıl önce Evet , bir yıl daha geçiyor bugün ömrümüzden.Bir yıl daha bir daha gelmemek üzere gidiyor hayatımızdan. Ama hayat devam ediyor.Her gün insanlar ölüyor.Bir yandan büyüdüğünde hayatın zorluklarını bilmeyen masum,tatlı ve sevimli bebekler dünyaya geliyor.Bir yandan ailesine bir ekmek götürebilmek için bütün gün gecesini gündüzünü ederek çalışıyor insan,bir yandan da bir ekmeğin parasını bile bilmeden süslü sofralarda yiyor insanlar. Kısacası hayat yine devam ediyor . Tabi ne yazık ki doğanın bir kanunu bu aslında.Hepimiz doğuyoruz büyüyoruz ve ölüyoruz.Ve hiç birimiz doğduğumuzda seçme hakkı olmadan dünyaya geliyoruz. Ama yine de ne yapsak da hayat devam ediyor.Gidenler gidiyor kalan bizler yine çaresizce hayata tutunmaya çalışıyor ve gidenlerin ardından yas tutuyoruz belki geri dönebilirler ümidiyle ; Geçmiş günlere,giden sevdiklerimize,yitip giden hatıralarımıza ... Ve bugün bir seneyi daha bitirmenin hem üzüntüsü hem de sevinci içindeyiz.Kimimiz bu yeni yılı ailesiyle beraber kimimiz de ailesinden uzak kutlayacak. Ve son diyeceğim ise biz de bu dünyada gelip geçiciyiz.Şimdi belki hepimiz burda konuşuyoruz ya da video izliyor olabiliriz,belki de kimilerimiz nostalji takılıyor kimilerimiz de meme videolarında takılıyor olabilir . Ama bundan 100 yıl sonra hiç birimiz burada olmayacağız.Adımız sanımız herşeyimiz unutulacak.O yüzden boşvermek ve hayatı dolu dolu yaşamak gerekli,ne geçmişe bakıp üzülmeye ne de geleceğe bakıp bugününü ertelemeyiniz . Sonuçta hepimiz bu dünyada gelip geçiciyiz. Neyse , hepinize bu yeni 2015 yılında sağlıklı,mutlu ve huzurlu bir yıl geçirmenizi diliyorum. Dilerim ki hayattaki bütün dilekleriniz gerçekleşir,sevip de unutamadığınız sevgiliniz ya da giden sevdikleriniz unutamadıklarınız inşallah geri döner ve inşallah her daim mutluluk sizinle olur. Siz şu anda bu 90'lar arşivini dinlerken ben ailemle beraber yılbaşını kutlamış olucağım. Hepiniz kendinize iyi bakın ve sağlıcakla kalın.Hepinizin yeni yılı kutlu olsun . Umarım iyi bir nostalji yaşatırım size. İyi dinlemeler.
İz birakanlar 01:23
İz birakanlar 224 izlenme - 9 yıl önce İz bırakanlar unutulmuyo aksine ölümsüzleşiyor
Hasanların İz Bırakanları2 08:08
Hasanların İz Bırakanları2 96 izlenme - 9 yıl önce yapan muhammet zeytin
Çeşitli Sanatçılar - İz Bırakanlar Unutulmaz 04:11
Çeşitli Sanatçılar - İz Bırakanlar Unutulmaz 81 izlenme - 6 yıl önce
Özgür Can Öney - İz Bırakanlar Unutulmaz 04:09
Özgür Can Öney - İz Bırakanlar Unutulmaz 79 izlenme - 6 yıl önce
İha ve Tgrt Haber'e Ödül 03:15
İha ve Tgrt Haber'e Ödül 1 izlenme - 10 ay önce İHA ve TGRT Haber'e ödülİSTANBUL - İstanbul Takipte Haber Sitesi tarafından düzenlenen "Alanında İz Bırakanlar" ödül töreninde İHA ve TGRT Haber ödüle layık görüldü.