Hoşgeldiniz!

iz peşinde

Jackie Chan İz Peşinde - Adele Şarkısı Sahnesi 01:27
Jackie Chan İz Peşinde - Adele Şarkısı Sahnesi 1.321 izlenme - 4 ay önce Jackie Chan İz Peşinde filminde Chan ve filmdeki diğer oyuncular hep beraber Adele'in Rolling in the Deep şarkısını seslendiriyorlar.
İz Peşinde - TRT Dizisi (1989-1990) 44:39
İz Peşinde - TRT Dizisi (1989-1990) 3.254 izlenme - 2 yıl önce İz Peşinde, 1989 yılından 1990 yılına kadar, TRT 1'de yayımlanmış Hüseyin Karakaş'ın yönetmenliğini üstlendiği, Avni Özgürel'in senaryosunu yazdığı, başrollerin de Mehmet Aslantuğ, Erol Taş, Gülen Karaman ve Osman Yağmurdereli gibi oyuncuların oynadığı Avni Özgürel'in eserinden televizyona uyarlanmış Aksiyon, Polisiye dizisi.Mehmet Aslantuğ (Tuncer) Erol Taş (Başkomiser Ahmet) Gülen Karaman (Naşide) Osman Yağmurdereli (Esat) Serdar Bostancı Bensu Orhunöz Orsel Sonat Işık Aras Münir Akça (Haluk) Selma Tarcan Serap Akıncıoğlu Özden Özgürdal Belgin Güven (Neslihan) Ümran İnceoğlu Doğan Aybay (Davut) Ece Uslu (Neriman) Ceyda Tokçuoğlu (Konuk oyuncu) Uğur Taşdemir (Mr. Robert) Nihat Oktay (Yavuz) Çetin Etili Bahtiyar Engin Ahmet Fırat (Komiser Tarık) Ali Yaylı Selim Canpolat Mürşit Ağa Bağ (Orhan) Dilaver Uyanık Bülent Polat Yaman Tarcan (Melih) Duygu Ankara (Sevim) Pelin Körmükçü (Nil) Faruk Savun (Rıza) Nilgün Belgün (Nuray Dolu) Salih Kalyon Ali Tutal Şoray Uzun (Faruk) Bülent Ufuk (Süha) Nejat Özbek Fatma Belgen (Belkıs) Yüksel Uzel (Konuk Sanatçı) Hülya Karakaş (Şule) Doğan Turan (Beyrutlu Selim) Nejat Birecik Tamer Güler (Cezmi) Hülya Erten Yılmaz Meydaneri (Murat-Serhat) Bennu Yıldırımlar (Zeynep) Aydan Kalınağa (Fahriye) Devrim Parscan (Macit) Oktay Güzeloğlu Demiray Erül (Avukat Feridun) Serdar Bordanacı Bennu Gerede (Füsun) Akın Tunç (Serdar) Saruhan Hünel Naşit Özcan (Andre) Burhan İnce (Yusuf) Rafet Kalkan (Emniyet Müdürü) Tülin Erdost (Funda) Sezai Aydın (Osman Yağmurdereli Seslendirmesi) Sadrettin Kılıç (Erol Taş Seslendirmesi).
İçkiye İlaç Atıp Çıplak Fotoğrafını Çekmek - İz Peşinde (1989) 03:10
İçkiye İlaç Atıp Çıplak Fotoğrafını Çekmek - İz Peşinde (1989) 3.990 izlenme - 3 yıl önce 1989 yapımı bir TRT dizisi olan İz Peşinde adlı yapımın ilk bölümünden bir sahne izleyeceğiz. Bölüme de adını veren videomuzun adı Arkadaş Tuzağı. Bu kısa video ile Yeşilçam'daki "içeceğe ilaç atıp tecavüz etme akımı"nın, 80'lerinde sonlarına doğru gelinmesinden mütevellit, teknolojik aletlerin daha da günlük hayata girmesi ile, "içeceğe ilaç atıp cıbıldak fotoğraf çekme akımı" na geçişini ibretle izleyeceğiz. Tabi ki izledikten sonra Türk sinema dünyasını akımdan akıma günümüze kadar sürükleyen bütün emektarları da akışlarla yaşatacağız. Buyurun efenim, iyi seyirler...
İz Peşinde - Jenerik  (1989) 01:57
İz Peşinde - Jenerik (1989) 3.026 izlenme - 2 yıl önce Şimdilerde kanal D ekranlarında reyting rekorları kıran izleyiciyi ekran başına kitleyen "Kanıt" isimli dizinin bir benzeri olan "İz Peşinde" o dönem TRT'nin en popüler dizisiydi.1989 yapımı olan dizinin başrollerinde Osman Yağmurdereli,Mehmet Aslantuğ ve Güler Kahraman var.
Rafadan Tayfa 27. Bölüm (İz Peşinde) 15:21
Rafadan Tayfa 27. Bölüm (İz Peşinde) 1.149 izlenme - 3 yıl önce Rafadan Tayfa, Aralık 2014'de TRT Çocuk'ta yayınlamaya başlayan Türk yapımı animasyondur. ISF STUDIOS şirketi tarafından yapılır. Yapımcılığını ve yönetmeliğini İsmail Fidan yapmaktadır ve. Animasyon Ankara'da yapılmaktadır.[1] Hikaye "Rafadan Tayfa" adındaki arkadaş grubunun yaşadığı maceralardan oluşur. Arkadaş grubunun ismi ise bir bölümünde Hayri`nin gruplarına bir isim bulurlarken Kafadan Tayfa yerine açlıktan Rafadan Tayfa demesinden ve onun çarpıcı bir isim olduğu için kabul edilmesiyle gelir. Akın: En küçük erkek karakterdir. Mert'in kardeşidir. Akıllıdır ve sorunlara o çözüm bulur. Bir de köpeği vardır. Köpeğinin adı Yumak'tır. Köpeğini yaşlı Basri Amca'ya verir. Kamil: Ailesi mahalledeki tek bakkalın sahibidir. Orada ailesine yardım eder. Hayri'yle sürekli didişir. Bir bölümde ailesine ait olan bakkalı kapanmaktan kurtarmak için filmdeki tüm çocuklar çalışmıştır. Hayri: Erkeklerin en oburu. Sık sık canı yemek yemek ister ve bu tüm olayları etkiler. Rafadan Tayfa ismi onun fikridir. Kamil'in ona didiştiği gibi o da Kamil ile didişir. Mert: Erkeklerin en sinirlisi ve de kardeşi gibi aklı başında olan bir karakter. Kamil ile Hayri'nin her didiştiklerinde onlara sinirlenir ve genellikle o ayırır. Akın'ın abisidir. Sevim: Akın ve Mert gibi aklın başında ve onlarla arkadaş olan en büyük karakterdir. Hale ile en iyi arkadaş gibidirler ve hep birlikte gezinirler. Hale: Hayri'nin kardeşi. Sevim ile iyi bir arkadaştır. Hayri kadar yemek düşkünü birisi değildir. Rüstem Abi: Çizgi dizideki tek yetişkin. Geçimini köfte satarak karşılar. Herkes köftelerine bayılır. Sakin bir karakterdir ve çocuklara nasıl davranması gerektiğini bilen bir kişidir. Basri Amca: Çizgi dizideki tek yaşlı. Rafadan Tayfa onları sürekli kızdırır ve huysuz bir yapıya sahiptir. Oysaki içi çok yumuşaktır. Yumak: Çizgi dizideki tek hayvan. Akın'ın köpeğidir. Basri Amca'nın yanında yaşar. Tüm köpekler gibi içinde yumuşak bir yaramazlık vardır. Bir bölümde tüm mahalleyi iple kaplamıştır.
batesmotelpro patlak sokaklar / bölüm 4 iz peşinde 03:00
batesmotelpro patlak sokaklar / bölüm 4 iz peşinde 1.837 izlenme - 6 yıl önce
Sümkürmeli ve Kovalamacalı Nefes Kesen Ajan Takibi / İz Peşinde (1989) 01:15
Sümkürmeli ve Kovalamacalı Nefes Kesen Ajan Takibi / İz Peşinde (1989) 342 izlenme - 3 yıl önce Evet efenim serimizin devam videosunda bu defa kahramanlarımız nefesleri kesen bir kovalamacanın içinde bulacaklar kendilerini. Sümkürmek mi ararsınız, sustalı model ayakkabılar mı daha neler neler buyurun iziliyoruz.
Erdem Akdağ Bir İz Peşinde 05:01
Erdem Akdağ Bir İz Peşinde 214 izlenme - 7 yıl önce söz-müzikerdem akdağ düzenleme: h. emre ziyagil
Furkan19098-İz Peşinde 1.bölüm 01:37
Furkan19098-İz Peşinde 1.bölüm 148 izlenme - 6 yıl önce uzun zamandır beklediğiniz film iz peşinde'nin ilk bölümü.yorum yazmayı unutmayın.!
Batesmotelpro -  Patlak Sokaklar / Bölüm 4 İz Peşinde 03:00
Batesmotelpro - Patlak Sokaklar / Bölüm 4 İz Peşinde 117 izlenme - 3 yıl önce İleri sorgulama teknikleri eğitimi almış dedektiflerimiz en sonunda meziyetlerini gösterebilecekleri bir fırsat buluyorlar. Black Jack vakasını çözecek kilit adam ellerinde. Her şey bu pislik torbasının ağzından çıkacak iki kelama bakıyor. Patlak Sokaklar 4.bölümüyle devam ediyor...saygılar...
İz Peşinde (Intikam Dizi Müzikleri) 01:34
İz Peşinde (Intikam Dizi Müzikleri) 138 izlenme - 5 yıl önce Müzik: Atakan Ilgazdağ
Furkan19098-İz peşinde (fragman) 00:35
Furkan19098-İz peşinde (fragman) 88 izlenme - 6 yıl önce iz peşinde tanıtım
iz peşinde true grit fragma 01:16
iz peşinde true grit fragma 114 izlenme - 7 yıl önce charles portis'in 1969 tarihli ilk filmin de uyarlandığı romanından tekrar uyarlanacak filmde babasının bir cinayete kurban gitmesinin ardından işe gerçekten yürekli bir yardımcı olan tom chaneyi alan ve babasının katilini bulmayı kafaya koyan 14 yaşındaki çiftçi kızı mattie rossun hikayesi anlatılacak.