Hoşgeldiniz!

İzciler Videoları İzle

Harika Kanatlar - Zebra İzciler 10:46
Harika Kanatlar - Zebra İzciler 12.621 izlenme - 1 yıl önce Çocukların son zamanlarda oldukça ilgi gösterdiği çizgi filmler arasında yer alan harika kanatlar çizgi filmi gerek yeni bölümleriyle gerekse de oyuncak ve oyunlarıyla çocukların oldukça ilgisini çekmektedir.
Başakşehir Ahmet Kabaklı İlköğretim Okulu İzcileri 04:28
Başakşehir Ahmet Kabaklı İlköğretim Okulu İzcileri 3.400 izlenme - 9 yıl önce İzciler kültürel ve tarihi dokuyu inceleyerek iz sürmektedirler.tarih ve kültür sevgisi için yaparak ve yaşayarak öğrenmenin kalıcılığı tartışılmaz bir gerçektir.vefakar izciler de bu anları yaşamaktadırlar.
turgutlu İzcileri - 23 nisan bayramı 01:33
turgutlu İzcileri - 23 nisan bayramı 1.181 izlenme - 9 yıl önce turgutlu cumhuriyet İöo. izcileri
İzcİler takimi Şef oĞuz 00:44
İzcİler takimi Şef oĞuz 668 izlenme - 8 yıl önce İzcİler takimi Şef oĞuz
İzciler Ayrılmasın..! 01:36
İzciler Ayrılmasın..! 502 izlenme - 9 yıl önce liderim lütfen izciliği bırakmayın.
Kula İzcileri Rafet Üçelli İlköğretim Okulu 03:42
Kula İzcileri Rafet Üçelli İlköğretim Okulu 302 izlenme - 6 yıl önce kula izcileri rafet üçelli ilköğretim okulu2009-2010 eğitim ve öğretim yılı etkinliklerimiz
Çeşitli Sanatçılar - İzciler Şen Olur 02:15
Çeşitli Sanatçılar - İzciler Şen Olur 255 izlenme - 5 yıl önce
Turhal İzcileri 01:27
Turhal İzcileri 242 izlenme - 8 yıl önce turhal izcileri sütlüce kampında yürüyüşte
Gezi Belgeseli 01:16
Gezi Belgeseli 95 izlenme - 6 yıl önce kavak dağı
Konya İzci Tv 02:48
Konya İzci Tv 330 izlenme - 7 yıl önce konya izci tv tanıtım videosu.. www.konyaizcievi.org
Gezi Belgeseli 05:36
Gezi Belgeseli 80 izlenme - 6 yıl önce kavak dağı gezisi
Anadolu 2010 01:45
Anadolu 2010 312 izlenme - 7 yıl önce anadolu uluslararası İzci kampı 2010 07-14.temmuz.2010 marmaris muĞla
Gezi Belgeseli 00:45
Gezi Belgeseli 64 izlenme - 6 yıl önce kavak dağı
izciler 02:54
izciler 44 izlenme - 6 yıl önce izciler
Ankara Gezisi 02:09
Ankara Gezisi 120 izlenme - 8 yıl önce izci arkadaşlarla ankarada gezerken bindiğimiz taksi şoförü kafa çıkınca ses son seviyeye ulaştı :d
Amasya Lı İzciler 07:32
Amasya Lı İzciler 58 izlenme - 7 yıl önce amasya lı izciler
Onlar Bizim Çocuklarimiz 03:33
Onlar Bizim Çocuklarimiz 144 izlenme - 8 yıl önce antalya 23 nisanda engelleri kaldırdı.onlar bizim özürsüz çocuklarımız.
Şehit ve Gazi İsimlerini Okuyan İzciler Herkesi Ağlattı 04:05
Şehit ve Gazi İsimlerini Okuyan İzciler Herkesi Ağlattı 13 izlenme - 1 yıl önce Adana Gençlik Doğa ve İzcilik Kulübü Başkanlığı tarafından hayata geçirilen 'Şehidim emanetin izcilerde, emin ellerde' isimli proje tanıtımında izcilerin şehit ve gazi isimlerini tek tek okuyup 'burada' diye haykırması üzerine salonda bulunanlar gözyaşlarına boğuldu. Adana Gençlik Doğa ve İzcilik Kulübü Başkanlığı şehit ve gazi çocuklarının hatırlanması ve daha çok sosyalleşmesi için 'Şehidim emanetin izcilerde, emin ellerde' isimli proje hazırladı. Hazırlanan proje İçişleri Bakanlığı'na sunularak kabul edildi. Bu nedenle dernek projenin tanıtımı için toplandı düzenledi. Şirinpark Otel'de düzenlenen toplantıda Adana Gençlik Doğa ve İzcilik Kulübü Başkanı Ayhan Binboğa yaptığı konuşmada, vatan için hiç gözünü kırpmadan canını şehitlerin ve gazilerin çocuklarına devletin sahip çıktığını ancak kendilerinin de bir sivil toplum örgütü olarak daha çok sosyalleşmeleri için proje hazırladıklarını, bu proje kapsamında bir çok etkinlik düzenlediklerini, bundan sonra da başta Çanakkale gezisi olmak üzere çok sayıda etkinliğe imza atacaklarını kaydetti. Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Adana Şubesi Başkanı Melahat Ongun ise projenin sadece sevgi ve şefkat bekleyen şehit ve gazi çocukları için çok olumlu olduğunu belirterek, "Çocuklarımız bu proje sayesinde sinema, tiyatro ve gezi gibi bir çok sosyal aktivite de bulunacak. Bu vatan için canını ve uzuvlarını verenlerin çocukları devletin ve Türkiye'nin yanında olduğunu hissedecek" dedi. "ARTIK ANALAR AĞLAMASIN" Adana Emniyet Şehit Aileleri Derneği Başkanı Emine Bilgin ise şehit çocuklarıyla ilgili gösterilen filmden çok etkilendiğini anlatarak, "Analar ağlamasın diyoruz ya, insanın yarenini kaybetmesi de çok acı bir duygu. Bunu kimse yaşamasın istiyoruz. Geçen hafta bire bir şahit oldum kendi oğlumda. Oğlum 17 yaşında ilk defa baba kelimesine söyledi, babasına benzediğini karakter olarak ilk kez. Bin bu vurguyu söylemek istiyorum. Çok duygulandım bir önceki görüntüden. Analar ağlamasın lütfen çocuklar artık ağlamasın" diye konuştu. ŞEHİT VE GAZİ İSİMLERİNİ HAYKIRDILAR Şehit ve gazi yakını izciler ise kürsüye gelerek şehit yakınları ve gazilerin çektiği sıkıntıları şiirsel bir dille anlattı. Daha sonra ise izciler önce tek tek şehit isimlerini sayıp 'burada' diye bağırınca salondaki herkes de hep bir ağızdan 'burada' diye bağırdı. Bunun üzerine salonda bulunan şehit yakınları ve gaziler gözyaşlarına boğuldu. İzciler daha sonrada tek tek hep bir ağızdan gazi isimlerini saydı. İzciler en son olarak da "Gazi Mustafa Kemal Atatürk" diye bağırınca salonu dolduran onlarca kişi hep bir ağızdan "burada" diye bağırdı. Bu anlarda şehit yakınları ve gaziler gözyaşlarına boğuldu. Tanıtım toplantısına AK Parti Adana Milletvekili Fatma Güldemet Sarı, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Vekili Ramazan Akyürek de katıldı.
izciler klübü 02:48
izciler klübü 24 izlenme - 6 yıl önce izciler klübü