Hoşgeldiniz!

İzdivaç Programları Videoları İzle

İzdivaç Programında Şeyi Kalkan Erkek Arayan Teyze / Zuhal Topal 02:23
İzdivaç Programında Şeyi Kalkan Erkek Arayan Teyze / Zuhal Topal 51.908 izlenme - 1 yıl önce Fox Tv'de yayınlanan Zuhal Topal'la programında kendisine uygun eş adayı arayan Müjdat Hanım, talibi ile görüşmesi neticesinde verdiği kararı açıklamak için stüdyoda bulunduğu sırada program sunucusu Zuhal Topal'ın kulağına öyle birşey söyledi ki, Zuhal Topal bir süre kendine gelemedi. Gülmekten sözünü toparlayamayan Zuhal Topal, gelin adayının kulağına söylediği kelimeleri izleyenlerle paylaşamayacağını açıkladı. İşte canlı yayındaki o ilginç anlar...
Seviş Evlen Öldür (İzdivaç Programı) 07:36
Seviş Evlen Öldür (İzdivaç Programı) 10.858 izlenme - 10 ay önce Komedi olarak çekilmiş asıl ismi fuck marry kill olan bir tv show programı. Başrolde Alison Sieke var.
Mesut Yar: İzdivaç Programlarının Yüzde 75’inde İyi Dizi Oyuncuları Var 00:12
Mesut Yar: İzdivaç Programlarının Yüzde 75’inde İyi Dizi Oyuncuları Var 3.198 izlenme - 6 ay önce Armağan Çağlayan’ın sunuculuğunu yaptığı ve hafta içi her akşam teve2 ekranlarında yayınlanan “Hepsi Bugün Oldu” programının özel yayını “Hepsi Bu Yıl Oldu”ya televizyoncu ve yazar Mesut Yar katıldı. İzdivaç programlarını eleştiren Yar, “İzdivaç programlarının yüzde 75’i cast. Yani bu programlarda iyi dizi oyuncuları var” dedi. Çağlayan, “ Ben Zuhal Topal’la röportaj yaptım, asla cast olduğunu kabul etmiyor” diye karşılık verince Yar, “Kim kabul eder?” diye sordu.
Stolk - Evlenmemiz Gereken Bir Mesele Var 06:40
Stolk - Evlenmemiz Gereken Bir Mesele Var 932 izlenme - 2 ay önce Evlenmemiz gereken bir mesele var ve bu evlilik meselesi hepimizin aklına en az bir kere gelir. Stolk, bu bölümde Esra Erol'un, Zuhal Topal'in ve tüm evlilik programlarının ötesinde, "Evlenmeli mi, evlenmemeli mi ?" sorusunu inceliyor. Keyifli seyirler.
Allah'ım Bu Dünya'ya Ben Niye Geldim Tepkisi! (İzdivaç İçerir) 02:07
Allah'ım Bu Dünya'ya Ben Niye Geldim Tepkisi! (İzdivaç İçerir) 9.460 izlenme - 1 yıl önce İlk başta morali,Nihat'ın Çeklere attığı 3.gol sonrası gibi olan Mustafa sunucuların gazıyla Adriana Lima beklemektedir.Müzik yükselir,kader ağlarını örer.Kısaca burası Türkiye...Hayaller Paris,hayatlar Mahmut Tuncer.Geçmiş olsun Mustafa.Rapçi bir kardeşimizi buldun...
Adayının İç Organlarını Merak Eden Gelin Adayı 01:26
Adayının İç Organlarını Merak Eden Gelin Adayı 9.201 izlenme - 1 yıl önce Esra Erol'da gelin adayı Berat Hanım kendisine talip olarak gelen beyefendinin yaşını yüksek buldu, araya locadan Muzaffer Bey girerek "Beyefendinin dış görünüşü 60 gösteriyor" deyince, Berat hanım iç organları nasıl acaba dedi.
Hüseyin ile Kayıp Türlere Ziyaret (Crazy Dance in İzdivaç) 01:02
Hüseyin ile Kayıp Türlere Ziyaret (Crazy Dance in İzdivaç) 9.517 izlenme - 2 yıl önce Nat Geo nun garip canlıları araştıran uzmanlarını bile şaşırtan ,en son izdivaç dan kovulan ve her yere telefonunu yazan Hüseyin, kovulmasından kısa bir sure önce Antalya dan katılıyor ve XX kromozomlu bir canlı arıyor,studyo coşuyor,amcalar,tombiş teyzeler,dedeler... Daha fazla Hüseyin : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/283511/izdivaca-katilmaktan-devreleri-yakan-huseyin http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/40459/dans-ederek-kur-yapmak-su-gibi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/276665/dans-ederek-kur-yapmak-vol-2
Dalyan İzdivaç Programına Katılırsa - Gecekondu 06:59
Dalyan İzdivaç Programına Katılırsa - Gecekondu 5.771 izlenme - 1 yıl önce Gecekondunun en komik bölümlerinden birisini izleyeceksiniz. Erkan Köse'nin başarıyla canlandırdığı iç anadolulu tiplemesi dalyan, kardeşi durduya kanala gidip yetkililerle bazı sorunları konuşacağını söyleyip izdivaca katılır. İçindeki çiftleşme arzusuyla ve kendine has deli özgüveniyle programa katılan dalyan programın adeta altını üstüne getirir. Bu sahne gecekondunun 14.bölümünde gösterilmiştir.
İzdivaç Programında Gelin Adayının Bayılması! 00:15
İzdivaç Programında Gelin Adayının Bayılması! 5.593 izlenme - 2 yıl önce Fox Tv'de yayınlanan Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programında -Gelin Adayı Tuğba Hanım fazla strese gelemeyerek bayılma anına şahit oluyoruz.
Bu Da Arjantin Usulü İzdivaç 03:22
Bu Da Arjantin Usulü İzdivaç 7.837 izlenme - 4 yıl önce Bu Da Arjantin Usulü İzdivaç Ülkemizde De Yayınlanan İzdivaç Programlarının Arjantin Versiyonu Çok Farklı...
İzdivaç Programında Dindar Damat Adayı Şaşırttı 01:35
İzdivaç Programında Dindar Damat Adayı Şaşırttı 4.707 izlenme - 2 yıl önce İzdivaç programında kendisine eş arayan dindar damat adayı Ömer Bey'in Esra Erol'un sorusuna verdiği yanıt sonrası stüdyoda sessizlik hakim oldu.
İzdivaç Hasreti Kafaya Vurunca! 02:00
İzdivaç Hasreti Kafaya Vurunca! 11.114 izlenme - 6 yıl önce
Educatedear İzdivaçstep 01:44
Educatedear İzdivaçstep 4.503 izlenme - 3 yıl önce Educatedear ekibinden yine muhteşem bir video çalışması... Bu sefer de izdivaç programlarını Educatedear yorumuyla izliyoruz.
 2 Karısını Kesen Adamın Bıyığıyla İmtihanı (İzdivaç) 04:20
2 Karısını Kesen Adamın Bıyığıyla İmtihanı (İzdivaç) 4.155 izlenme - 3 yıl önce 2 Karısını Kesen Adamın Bıyığıyla İmtihanı (İzdivaç) - Oha
Alkollü Damat Adayı - İzdivaç 02:42
Alkollü Damat Adayı - İzdivaç 3.612 izlenme - 2 yıl önce Zuhal Topal’la İzdivaç programına katılan Sadi Bey, programa alkollü gelince gelin adayı tarafından reddedildi. Damat adayının alkol almış olabileceğini ve alkol kokusunu alabildiğini söyleyen Ülkü Hanım, keskin koku alma duyusuyla tipik kadın tepkisi veriyor
Zuhal Topal ile İzdivaç - Apaçi Rıdvan 04:55
Zuhal Topal ile İzdivaç - Apaçi Rıdvan 2.989 izlenme - 2 yıl önce Siz bu videoyu izlerken ben bu ülkeyi çoktan terk etmiş olacağım.Sakın önce naz yapan fakat daha sonra bütün ciddiyetiyle apaçi dansını yapan damat adayı Rıdvan yüzünden sanmayın.Videonun sonralarına dogru çıkan teyzeyi görün ozaman beni anlarsınız.Hayattan soguttun beni menopozlu teyze..O nası bir dans tarzı.Rıdvanı bile gölgede bıraktın...Alacağın olsun..
İzdivaç - Kürt İstemiyorum 01:39
İzdivaç - Kürt İstemiyorum 3.814 izlenme - 2 yıl önce Esra Erol'un sunduğu izdivaç programında gelin adayı Sinoplu ve Kürt damat istememektedir. Esra Erol da kendisini stüdyodan kovar ve halklaraın kardeşliği konusunda sosyal mesaj verir.
Damat Adayı Fikret ve Fantezileri - İzdivaç 03:29
Damat Adayı Fikret ve Fantezileri - İzdivaç 4.321 izlenme - 2 yıl önce 46 yaşına kadar eline kadın eli değmemiş fikret sarışın gelin adayımıza evlendiğinde onu nasıl üzeceğini bir bir anlatır. Sadece yatak odasıyla sınırlı kalmayıp salon ve mutfak fantezilerini ve gördüğü yerde affetmeyeceğini önceden bildirir.
İzdivaç - 35 Yaşında Bakirim 02:27
İzdivaç - 35 Yaşında Bakirim 2.977 izlenme - 2 yıl önce Star TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal'la İzdivaç programında gün geçmiyor ki bir olay olmasın. Bu seferde gelin adayı Dilek hanım için talip olan damat adayı Utku bey 35 yaşındayım ve bakirim dedi.Merhametliyim,insancılım,sıcak kanlıyım bi sorun yok ama daha önce sevişmedim.Hem ne o öyle git onla bunla seviş sonra evlen olucak iş mi.Kadın dediğin evine erkeğin temizini ister. Not : Bağır çağır'da donla dolaşan orda burda sevişen her fırsatta ağazdan öpüşen arkadaşlarımız Utku beyi görün de utanın.
Arjantin Usulü İzdivaç! Gelin Adayları Bikinili! 00:29
Arjantin Usulü İzdivaç! Gelin Adayları Bikinili! 2.234 izlenme - 4 yıl önce İzdivaç programının Arjantin versiyonu izleyenleri şaşırtıyor.
Tanınmayan Ünlü - Önder Açıkbaş - Esra Erol - İzdivaç 05:01
Tanınmayan Ünlü - Önder Açıkbaş - Esra Erol - İzdivaç 2.480 izlenme - 2 yıl önce Esra Erol'da Evlen Benimle programına katılan oyuncu Önder Açıkbaş damat adayı olarak bol göbekli ama az mantıklı evlilik programına katılmış. Daha önce kendisinin Güldürmeyen vedat milyör skeciyle izledik. şimdi güldürmeyen damat adayı skeçi ile izliyoruz. Melehat hanım ise durumu özetleyen cümleyi kuruyor. "diyecek bir şey bulamıyorum."
İzdivaç - Kıllarını Almamış 03:22
İzdivaç - Kıllarını Almamış 1.823 izlenme - 2 yıl önce Gıl dediğin kısa metraj. Bugün var yarın yok. Çeşitli kurumsal yapılarımız var onlar daimi..Sanırım artık devreye girmeleri gerek hatta geç kaldılar bile..Esra Erol da özür dilemektedir..Kendisinin üstün programcılık anlayışını çok severim..Aylık 140 bin yani eski parayla 140 milyar para almaktadır..Başarıları daimi olsun..Gılsız günler dilerim..
Kıllı Erkek Arayan 64 Yaşındaki Teyze - İzdivaç 01:00
Kıllı Erkek Arayan 64 Yaşındaki Teyze - İzdivaç 1.911 izlenme - 2 yıl önce Daha önceden de "kaşlı gözlü olsun, döşü kıllı olsun" gibisinden bir istekle karşılaştığımız izdivaç programlarından bu sefer de aynı minvalde bir istek. Arkadaş neymiş bu kıl yav, kıllıların cinsel gücü daha iyi olur felsefesinden mi geliyor bilemedim. Bir isveç atasözü der ki; "kılda keramet olsa götte çıkmazdı"
İzdivaç - Elleşmeyen Kız İstiyorum (Flash Tv) 03:00
İzdivaç - Elleşmeyen Kız İstiyorum (Flash Tv) 2.042 izlenme - 3 yıl önce Eğer flash tv izlemiyorsanız hayatınızdan çok şeyler akıp gitmiştir. bunların en güzel örneği lahmacun cu kardeşimizin evlilik konusunda karısının kimse ile elleşmesini istememektedir.
İzdivaç - Damat Heyecandan Bayıldı 00:28
İzdivaç - Damat Heyecandan Bayıldı 1.777 izlenme - 2 yıl önce Gündemden düşen Esra Erol yine hortladı. Canlı yayında bayılan damat akıllara muvazaa ihtimalini getirdi. Danışıklı olduğu konusunda şüphe aşılayan görüntüler evlere şenlik...
İzdivaçda Kucak Dansı - Oğlum Sen Gerizekalı mısın ? 01:00
İzdivaçda Kucak Dansı - Oğlum Sen Gerizekalı mısın ? 1.667 izlenme - 2 yıl önce Erkek erkeğe kucak dansı! Zuhal Topal damat adayı Hasan'ı kucaklayıp dans eden Utku'ya "Affedersin ama sen geri zekalı mısın?" diye sordu.Sanırım izdivaç programlarında reyting uğruna daha çok saçma sapan danslar ve görüntüler izleyeceğiz.
İzdivaç'ta Apaçi Fırtınası 03:25
İzdivaç'ta Apaçi Fırtınası 1.248 izlenme - 2 yıl önce Evet ahali! artık bu apaçi kelimesinden de bu danstan da bu müzikten de sıkıldınız. Ancak sonu geldi. Bu görüntülerden sonra biliyorum ki dünyanın hiç bir yerinde bu dansa rastlanamayacak artık. Çünkü artık olay bitti, apaçilik bitti, dans bitti. Çünkü ne böyle bir ekip bir daha bir araya gelebilir ne de bu şarkı dünyanın herhangi bir yerinde böyle çalınabilir.Hüzünlendiniz mi? Hüzünlenmeyin! Çünkü asıl içinizi burkacak olay videonun sonunda. Talip olduğu aday tarafından reddedilen ve üstüne onun muhteşem performansının karşısında ezilen damat adayının Zuhal Topal'ın sorduğu soruya verdiği cevap içinizin asıl parçalanacağı an olacak.
İzdivaç - Evlendirin Beni Yoksa Ağlarım ! 03:52
İzdivaç - Evlendirin Beni Yoksa Ağlarım ! 1.404 izlenme - 2 yıl önce Star tv'de yayınlanan izdivaç programına seyirci olarak katılan 21 yaşındaki Zeynep mikrofonu eline geçirip derdini Zuhal Topal'a iletti.Zeynep;Evde canım sıkılıyo evlenmek istiyorum dedi.Annesi karşı çıktı.İllede evlenmek istiyorum diyen Zeynep ağlamaya başladı.Dediğim dedik çaldığım düdük diyen Zeynep yakında evden kaçar benden söylemesi.Yapar yanii.
İzdivaç - Boğam Nerede Karşılaşmaya Hazırım 03:46
İzdivaç - Boğam Nerede Karşılaşmaya Hazırım 1.179 izlenme - 2 yıl önce Bir önceki macerasında koca adayıyla hayvanat bahçesine giden Dürdane teyze bu defa yeni boğalar bulmak maksatıyla stüdyoya gelir. İlk defa izdivaç programlarında para, ev, araba değil gerçekten koca bulmaya gelmiş birisini görüyorum. Boğam nerde efendim karşılaşmaya hazırım diyor. Sorarım sizlere a dostlar bundan samimi açıklamamı olur? Dürdane teyzenin hayvanat bahçesi macerasını merak edenler için http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/39929/izdivac---oynak-durdane-teyze-hayvanat-bahcesinde
İzdivaç - Akıl Hastanesinden Özel Yayın 00:59
İzdivaç - Akıl Hastanesinden Özel Yayın 1.169 izlenme - 2 yıl önce Zuhal Topal'la İzdivaç programında yeni bir Meriç Erkan vakası yaşandı. Normal şartlarda kanal kanal gezerken programa denk gelsen ve ekranda programla ilgili bir bilgi olmasa direk aklına şu gelir: aha akıl hastanesinden yayına başlamışlar.