Hoşgeldiniz!

İzdivaç Programları Videoları İzle

Mesut Yar: İzdivaç Programlarının Yüzde 75’inde İyi Dizi Oyuncuları Var 00:12
Mesut Yar: İzdivaç Programlarının Yüzde 75’inde İyi Dizi Oyuncuları Var 3.032 izlenme - 3 hafta önce Armağan Çağlayan’ın sunuculuğunu yaptığı ve hafta içi her akşam teve2 ekranlarında yayınlanan “Hepsi Bugün Oldu” programının özel yayını “Hepsi Bu Yıl Oldu”ya televizyoncu ve yazar Mesut Yar katıldı. İzdivaç programlarını eleştiren Yar, “İzdivaç programlarının yüzde 75’i cast. Yani bu programlarda iyi dizi oyuncuları var” dedi. Çağlayan, “ Ben Zuhal Topal’la röportaj yaptım, asla cast olduğunu kabul etmiyor” diye karşılık verince Yar, “Kim kabul eder?” diye sordu.
Bu Da Arjantin Usulü İzdivaç 03:22
Bu Da Arjantin Usulü İzdivaç 7.670 izlenme - 4 yıl önce Bu Da Arjantin Usulü İzdivaç Ülkemizde De Yayınlanan İzdivaç Programlarının Arjantin Versiyonu Çok Farklı...
Educatedear İzdivaçstep 01:44
Educatedear İzdivaçstep 4.483 izlenme - 3 yıl önce Educatedear ekibinden yine muhteşem bir video çalışması... Bu sefer de izdivaç programlarını Educatedear yorumuyla izliyoruz.
Arjantin Usulü İzdivaç! Gelin Adayları Bikinili! 00:29
Arjantin Usulü İzdivaç! Gelin Adayları Bikinili! 2.219 izlenme - 4 yıl önce İzdivaç programının Arjantin versiyonu izleyenleri şaşırtıyor.
İzdivac Programlarının Ülke Üzerindeki Etkisi :) 00:33
İzdivac Programlarının Ülke Üzerindeki Etkisi :) 47 izlenme - 1 yıl önce İzlediğiniz İçin Teşekkürler. Abone Olmayı Unutmayınız. ------------------------------ Komik Videolar Komik Görüntüler Komik Eğlenceli Videolar Dans Videoları En Komik Videolar Her Türlü Video Eğlence Komedi Dans Spor Medya Haber Müzik Şarkı Komik Şakalar Eğlenceli Şakalar Şaka Videoları En Komik Şakalar En İyi İcatlar Komik İcatlar En iyiler güncel videolar komik vineler en iyi vineler en iyi thuglifeler thug life turkiye komik dublajlar dublajj teknoloji