Hoşgeldiniz!

İzin Ver Aşkım Videoları

Serdar Ortaç - İzin Ver Aşkım 03:50
Serdar Ortaç - İzin Ver Aşkım 113.545 izlenme - 3 yıl önce Serdar Ortaç'ın Emre Grafson etiketiyle çıkan "20. Yıl / Bana Göre Aşk" albümünden "İzin Ver Aşkım" adlı video klip çalışması Sanatçı: Serdar Ortaç Albüm: Bana Göre Aşk Yıl: 2014 Şarkı Sözleri: Kolay olmayacak Hasretini çekmek Belki o günleri Çok arayacağım. Hep aklında kalsın, Seni çok sevdiğim, Kızgın ateşlerde, Yürek dağlayacağım. Dinlemedin sözümü, Kadere karşı geldin. Hem sevdim, hem sevildim, Aşkına boyun eğdim. Bana bir kez izin ver aşkım, Sana ait neler var aklımda Seni sevmek, bütün günahım, En güzel şey, sensin hayatımda.
Serdar Ortaç - İzin Ver Aşkım 03:50
Serdar Ortaç - İzin Ver Aşkım 48.182 izlenme - 3 yıl önce Serdar Ortaç - Bana Göre Aşk (2014) Orijinal Full Albüm 1. Tanrım 2. Bana Göre Aşk Yok 3. Bereketsiz 4. Acılarımız Bir 5. Hasret 6. Şantaj 7. Aşk mı Lazım? 8. Unutursun 9. İzin Ver Aşkım 10. Aklım Kalbime Dost 11. Sefa 12. Bilmediğim Yerlerdesin 13. Arıyorum 14. Kadınım
Serdar Ortaç - İzin Ver Aşkım 03:50
Serdar Ortaç - İzin Ver Aşkım 2.162 izlenme - 3 yıl önce Serdar Ortaç - İzin Ver Aşkım (Klip) 2014
Serdar Ortaç & Dj Snayper - İzin Ver Aşkım ( Remix 2014 ) 03:59
Serdar Ortaç & Dj Snayper - İzin Ver Aşkım ( Remix 2014 ) 1.199 izlenme - 3 yıl önce Serdar Ortaç İzin Ver Aşkım Şarkı Sözleri Kolay olmayacak Hasretini çekmek Belki o günleri Çok arayacağım. Hep aklında kalsın, Seni çok sevdiğim, Kızgın ateşlerde, Yürek dağlayacağım. Dinlemedin sözümü, Kadere karşı geldin. Hem sevdim, hem sevildim, Aşkına boyun eğdim. Bana bir kez izin ver aşkım, Sana ait neler var aklımda Seni sevmek, bütün günahım, En güzel şey, sensin hayatımda. Mix: Snayper Swiyt Yaylı: Gündem Perküsyon: Mehmet Akatay Elektro bağlama: Ali Yılmaz Vokaller: Cihan Okan, Ercüment Vural, Sibel Gürsoy, yeşim Vatan Kayıt: Alican Stüdyo: Marşandiz - See more at:
Serdar Ortaç - İzin Ver Aşkım 03:50
Serdar Ortaç - İzin Ver Aşkım 1.021 izlenme - 3 yıl önce Serdar Ortaç'ın Yepyeni Klibi 'İzin Ver Aşkım' Şarkı Sözleri : Kolay olmayacak Hasretini çekmek Belki o günleri Çok arayacağım. Hep aklında kalsın, Seni çok sevdiğim, Kızgın ateşlerde, Yürek dağlayacağım. Dinlemedin sözümü, Kadere karşı geldin. Hem sevdim, hem sevildim, Aşkına boyun eğdim. Bana bir kez izin ver aşkım, Sana ait neler var aklımda Seni sevmek, bütün günahım, En güzel şey, sensin hayatımda.
Serdar Ortaç - İzin Ver Aşkım 03:50
Serdar Ortaç - İzin Ver Aşkım 381 izlenme - 3 yıl önce Serdar Ortaç'ın Emre Grafson etiketiyle çıkan "20. Yıl / Bana Göre Aşk" albümünden "İzin Ver Aşkım" adlı Yeni Klip çalışması sizlerle... Serdar Ortaç İzin Ver Aşkım Şarkı Sözleri: Kolay olmayacak Hasretini çekmek Belki o günleri Çok arayacağım. Hep aklında kalsın, Seni çok sevdiğim, Kızgın ateşlerde, Yürek dağlayacağım. Dinlemedin sözümü, Kadere karşı geldin. Hem sevdim, hem sevildim, Aşkına boyun eğdim. Bana bir kez izin ver aşkım, Sana ait neler var aklımda Seni sevmek, bütün günahım, En güzel şey, sensin hayatımda.
Serdar Ortaç - İzin Ver Aşkım 03:50
Serdar Ortaç - İzin Ver Aşkım 288 izlenme - 3 yıl önce Serdar Ortaç - İzin Ver Aşkım
Serdar Ortaç - İzin Ver Aşkım 03:35
Serdar Ortaç - İzin Ver Aşkım 243 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri: Kolay olmayacak Hasretini çekmek Belki o günleri Çok arayacağım Hep aklında kalsın Seni çok sevdiğim Kızgın ateşlerde Yürek dağlayacağım Dinlemedin sözümü Kadere karşı geldin Hem sevdim hem sevildim Aşkına boyun eğdim İnanmadın hiç bana İnandırmam imkansız Bir kez olsun Sözümü dinlemedin vicdansız Bana bir kez izin ver aşkım Sana ait neler var aklımda Seni sevmek bütün günahım En güzel şey sensin hayatımda
Serdar Ortaç - İzin Ver Aşkım 03:50
Serdar Ortaç - İzin Ver Aşkım 272 izlenme - 3 yıl önce Serdar Ortaç'ın Emre Grafson etiketiyle çıkan "20. Yıl / Bana Göre Aşk" albümünden "İzin Ver Aşkım" adlı video klip çalışması Sanatçı: Serdar Ortaç Albüm: Bana Göre Aşk Yıl: 2014 Şarkı Sözleri: Kolay olmayacak Hasretini çekmek Belki o günleri Çok arayacağım. Hep aklında kalsın, Seni çok sevdiğim, Kızgın ateşlerde, Yürek dağlayacağım. Dinlemedin sözümü, Kadere karşı geldin. Hem sevdim, hem sevildim, Aşkına boyun eğdim. Bana bir kez izin ver aşkım, Sana ait neler var aklımda Seni sevmek, bütün günahım, En güzel şey, sensin hayatımda.
Serdar Ortaç - İzin Ver Aşkım Remix [Samet Aydın Remix] 03:37
Serdar Ortaç - İzin Ver Aşkım Remix [Samet Aydın Remix] 105 izlenme - 2 yıl önce Serdar Ortaç - İzin Ver Aşkım Remix [Samet Aydın Remix]
Serdar Ortaç - İzin Ver Aşkım 03:50
Serdar Ortaç - İzin Ver Aşkım 109 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri (lyrics): Kolay olmayacak Hasretini çekmek Belki o günleri Çok arayacağım Hep aklında kalsın Seni çok sevdiğim Kızgın ateşlerde Yürek dağlayacağım Dinlemedin sözümü Kadere karşı geldin Hem sevdim hem sevildim Aşkına boyun eğdim İnanmadın hiç bana İnandırmam imkansız Bir kez olsun Sözümü dinlemedin vicdansız Bana bir kez izin ver aşkım Sana ait neler var aklımda Seni sevmek bütün günahım En güzel şey sensin hayatımda
Serdar Ortaç - İzin Ver Aşkım (Teaser) 00:18
Serdar Ortaç - İzin Ver Aşkım (Teaser) 81 izlenme - 3 yıl önce Serdar Ortaç "İzin Ver Aşkım" Klibiyle 15 Ağustos Cuma Günü İlk Kez Ve Sadece Netd Müzik'te!