Hoşgeldiniz!

İzledi Videoları İzle

Müjde Ar Victoria Secret'ı İzledi Ve... 05:02
Müjde Ar Victoria Secret'ı İzledi Ve... 42.259 izlenme - 9 yıl önce müjde ar victoria secret'ı izledi ve...
Kızlar Kavga Ederken Erkekler İzledi 00:40
Kızlar Kavga Ederken Erkekler İzledi 12.287 izlenme - 7 yıl önce
Herkes O Ölüm Anını Canlı İzledi 01:17
Herkes O Ölüm Anını Canlı İzledi 3.998 izlenme - 5 yıl önce ABD'nin Fox News kanalı, polisten kaçan bir şüphelinin görüntülerini canlı yayında verdiği sırada kaçamayacağını anlayan şüpheli silahını çıkararak başına ateş etti. İntihar anı canlı yayında verilirken sunucu ve stüdyo çalışanları şoke oldu. Arizona eyaletinde yaşanan olayda, polisten kaçan bir şüpheli, ana yolda son sürat kaçmaya çalışırken TV kanalının helikopterli çekim ekibinin takibine takıldı. Şüpheli, aracını yolun kenarına çektikten sonra aracından inerek bir süre koşarak kaçmaya çalıştı. Kendisine yaklaşan polisleri fark ederek panikleyen şüpheli belinden silahını çıkardı ve kendi kafasına ateş etti. Yaşanan dehşet verici olay canlı yayında verilirken, sunucu ve stüdyo ekibi büyük şok yaşadı.
Nihat Doğan Avatar'ı Neden Gözlüksüz İzledi? 02:01
Nihat Doğan Avatar'ı Neden Gözlüksüz İzledi? 1.362 izlenme - 7 yıl önce
Çekirdek Çitleyerek Seli İzlemek 00:34
Çekirdek Çitleyerek Seli İzlemek 149 izlenme - 2 yıl önce Kendi imkanları ile yağmur sularını temizleyen vatandaşlardan bölgede 14 yıldır esnaf olduğunu söyleyen Hayrettin Çelik; “14 yıldır burada esnaflık yapıyorum. Her yağmurda aynı çile. Bütün maddi zararı cebimizden karşılıyoruz. Yağmurdan dolayı evime gidemiyorum. Böyle bir manzara karşısında ne yapayım ben de çiğdem yiyorum” diye konuşmuş
Bu Dans İzlendi 04:58
Bu Dans İzlendi 385 izlenme - 9 yıl önce bu dansı 140 bin kişi izledi
Kadın Sokak Ortasında Dayak Yedi Vatandaş İzledi 00:42
Kadın Sokak Ortasında Dayak Yedi Vatandaş İzledi 6 izlenme - 4 ay önce Adana'nın işlek bir caddesinin kaldırımında bir erkekten dayak yiyen ve boğulmaya çalışılan kadına kimsenin yardım etmemesi dikkat çekti. Olay, kentin işlek caddelerinden Ziyapaşa Bulvarı'nda meydana geldi. Kimliği belli olmayan bir kadın ve bir erkek, bilinmeyen bir nedenle kaldırım ortasında kavga etmeye başladı. Erkeğin kadını kafakola alarak uzun süre boğmaya çalıştığı görüldü. Kadının da zaman zaman karşılık vermeye çalıştığı kavga, çevredeki vatandaşlar tarafından cep telefonuyla görüntülendi. Esnafın ve yoldan geçen vatandaşların kavgayı ayırmayıp film izler gibi seyretmesi merak konusu oldu. Kavga, olay yerine gelen polisin müdahalesiyle son bulurken ikili gözaltına alındı. Görüntülerin sosyal medyada hızla paylaşılmasıyla, çok sayıda vatandaş olaya tepki gösterdi.