Hoşgeldiniz!

İzmir Büyükşehir Belediyespor Videoları İzle

Hentbol - Beşiktaş Mogaz-İzmir Büyükşehir Belediyespor Maçının Ardından 01:37
Hentbol - Beşiktaş Mogaz-İzmir Büyükşehir Belediyespor Maçının Ardından 99 izlenme - 2 yıl önce - Beşiktaş Mogaz Antrenörü Arın: "Beşiktaş bu kupanın favorisi. Bunu almak için elimizden gelen tüm çabayı göstereceğiz"- İzmir Büyükşehir Belediyespor Antrenörü Işıldak: "Bizim için hedef maç, yarın oynayacağımız Amasya Taşova YİBO maçı" Hentbol Erkekler Spor Toto Türkiye Kupası 2. tur C Grubu maçında İzmir Büyükşehir Belediyespor'u 31-21 yenen Beşiktaş Mogaz'ın antrenörü Müfit Arın, kupanın favorisi olduklarını, kupayı almak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.
Maçın Sonunda Evlilik Teklifi Geldi 02:01
Maçın Sonunda Evlilik Teklifi Geldi 11 izlenme - 1 yıl önce İzmir Büyükşehir Belediyesporlu hentbolcu Doğancan Ağır, Sakarya Büyükşehir Belediyespor’u konuk ettikleri maçın hemen ardından, tribünde kendisini izleyen kız arkadaşına sürpriz bir şekilde evlenme teklif etti. İzmir Büyükşehir Belediyesporlu hentbolcu Doğancan Ağır, Sakarya Büyükşehir Belediyespor’u konuk ettikleri maçın hemen ardından, tribünde kendisini izleyen kız arkadaşına sürpriz bir şekilde evlenme teklif etti. Erkekler Hentbol 1. Ligi’nin 26. haftasında İzmir Büyükşehir Belediyespor ile Sakarya Büyükşehir Belediyespor arasında oynanan karşılaşmanın son düdüğü ile birlikte İzmir ekibinin oyuncusu Doğancan Ağır, tribünde kendisini izleyen kız arkadaşı Pınar Gergük’e evlenme teklifi yaptı. Formasının altına giydiği ve kız arkadaşıyla fotoğraflarının olduğu tişörtle tribüne çıkan Doğancan, kız arkadaşı Pınar’ı da alarak sahaya indi. Bu sırada Doğancan’ın takım arkadaşları da “Benimle evlenir misin” yazılı pankart açtı. Sahada yanan maytaplar eşliğinde yüzüğü Pınar’a uzatan Doğancan, sevinç gözyaşlarıyla birlikte “evet” cevabını aldı. Doğancan’ın, genç kızın doğum günü olması nedeniyle bu günü seçtiği ifade edilirken, genç çifti ilk tebrik edenler ise takım arkadaşları ve İzmir Büyükşehir Belediyespor Antrenörü Süreyya Işıldak oldu.
Hentbol - Muratpaşa Belediyespor: 39 - İzmir Büyükşehir Belediyespor: 33 00:51
Hentbol - Muratpaşa Belediyespor: 39 - İzmir Büyükşehir Belediyespor: 33 19 izlenme - 2 yıl önce Hentbol: Bayanlar Süper Lig- Muratpaşa Belediyespor: 39 - İzmir Büyükşehir Belediyespor: 33Salon: Süleyman Demirel Üniversitesi Atatürk Spor SalonuHakemler: Kaan Çınar, Hasan Kılıç, Recai GülhanMuratpaşa Belediyespor: Sevilay, Laiuk 8, Ayşe, Koznjak 5, Martina 4, Didem 7, Fatma, Natalija 4, Fetane, Tanja 2, Esin 7, Gülsüm 1, Çiğdem 1, Seçil, Nur.
Hentbolda Maçın Ardından 02:31
Hentbolda Maçın Ardından 11 izlenme - 2 yıl önce Hentbolda maçın ardından- Taşova YİBO Antrenörü Günal: - "Taşova takımının iyi bir hikayesi var ve iyi başlayan hikayenin iyi bitmesi gerekiyordu"- İzmir Büyükşehir Belediyespor Antrenörü Işıldak: - "Amasya Taşova takımını tebrik ediyorum" Hentbol Erkekler Süper Ligi'nde Amasya Taşova YİBO, İzmir Büyükşehir Belediyespor maçından sonra takım antrenörleri açıklamalarda bulundu.