Hoşgeldiniz!

izmir hava durumu

25 Nisan Çarşamba 2018 - Hava Durumu 02:09
25 Nisan Çarşamba 2018 - Hava Durumu 101 izlenme - 2 gün önce Marmara ve Ege'de zayıf olan rüzgar, orta kuvvete çıkmaya başlıyor. Parçalı bulutlar oluşuyor, ancak sıcaklık yine de tırmanıyor. Sıcaklıklar kıyı Ege'de 30 dereceyi buluyor. Marmara'da Edirne dolayları da 30 dereceye ulaşacak. Akdeniz ve İç Anadolu'da bol bol güneş var, iki gün bu şekilde devam edecek. Cuma günü ise yağış geliyor. Yağışlar Doğu Akdeniz ve İç Anadolu'nun doğusunda kendini gösterecek. Karadeniz Bölgesinde de bol güneşli bir hava var. Çarşamba ve perşembe günleri bu şekilde devam edecek. Cuma günü ise Batı Karadeniz'de ve Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinde ; Gümüşhane - Bayburt dolaylarında yağış olacak. Doğu Anadolu Bölgesinde de güneş görülüyor, hava parçalı bulutlu. Güneydoğu bol güneşli görülüyor. Güneydoğu'da 30 dereceyi aşan, Şanlıurfa'da da 31 derecelik sıcaklık perşembe günü de ölçülecek.
24 Aralık Cumartesi 2016 - Hava Durumu 02:10
24 Aralık Cumartesi 2016 - Hava Durumu 3.463 izlenme - 1 yıl önce 24 Aralık Cumartesi yurt genelinde hava durumu: Yurdun büyük kısmında bulutlanma ve yağışlar var. Akdeniz, İç Anadolu, Marmara, Karadeniz, Doğu Anadolu, Güneydoğu çoğunlukla kapalı ve yağışlı. İç bölgelerde yağışlar kar şeklinde kendini gösteriyor. İç Anadolu'da dar bir alanda, Konya dolaylarında kar olacak. Doğu Anadolu'da Kars, Erzurum, Ardahan, Bitlis, Van dolayları, Hakkari çevreleri kar yağışlı. Pazar gününe yağışın büyük çoğunluğu kesmiş olacak, ancak yine parçalı bulutlar yoğunlaşacak. Sıcaklıklar birkaç derece yükselse de normalin altında hatta hayli altında seyrediyor. Rüzgar Marmara ve Ege'de poyrazdan kuvvetli. Marmara'nın Karadeniz Kıyılarında beş kuvvetine kadar rüzgarın hızı çıkabilecek.
22 Nisan Pazar 2018 - Hava Durumu  01:20
22 Nisan Pazar 2018 - Hava Durumu 57 izlenme - 5 gün önce Haftanın son günü yurdun Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz güneş alıyor. Doğu Anadolu’nun güneyinde ve yer yer Güneydoğu Anadolu’da sağanak yağışlar bekleniyor. Bu yağışlar yeni haftanın ilk gününde büyük ölçüde kesiliyor yalnızca Doğu Karadeniz’de Artvin dolaylarında bekleniyor. Salı günü ise yurdun tamamı güneş alıyor. Sıcaklıklar Marmara’da, Ege’de, Akdeniz’de 20-25 derece aralığında ölçülüyor. Önümüzdeki üç günlük dönemde adım adım artıyor. Denizlerimizde rüzgarlar orta kuvvet ve altında esiyor.
9 Ekim Pazar 2016 - Hava Durumu 02:03
9 Ekim Pazar 2016 - Hava Durumu 3.511 izlenme - 2 yıl önce Haftanın son gününde Batı Akdeniz ile Orta ve Doğu Karadeniz’de yağışlar bekleniyor yurdun geri kalanı güneş alıyor. En yakındaki yağış salı günü bekleniyor, Marmara ve Ege üzerinden Türkiye’ye giriş yapacak. Önümüzdeki üç günlük dönemde sıcaklıklarda üçer dörder derecelik dalgalanmalar olacak. Doğu Anadolu'da özellikle Kars dolaylarında gece sıcaklıklarının 0 derecenin altına düşmesi bekleniyor. Rüzgarlar kıyılarımızda genellikle kuzey yönlerden orta kuvvet ve altında esiyor. Yalnızca Akdeniz’in doğusunda güney yönlerden esiyor.
24 Nisan Salı 2018 - Hava Durumu 03:46
24 Nisan Salı 2018 - Hava Durumu 37 izlenme - 3 gün önce Marmara ve Ege’de rüzgar çoğunlukla kuzeyli ama zayıf esiyor, orta kuvvette ve altında. Sıcaklık Trakya’da 29 dereceyi buluyor, Ege’de de Denizli çevrelerinde 30 dereceye ulaşıyor. Akdeniz’de ve İç Anadolu’da parçalı bulutlar arasından olsa da güneş görülüyor. Akdeniz’de 27-28 derecelere çıkan sıcaklık var. İç Anadolu’da da 25 dereceleri buluyor. Yarın öbür gün bu değerlere 1-2 derece daha eklenecek. Karadeniz bölgesinden de yağışlar ayrılmış durumda, hatta orta Karadeniz’de sabah saatlerinde yer yer sis oluşabilir. Samsun çevreleri 20 dereceleri Çarşamba günü görecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu’da da bol bol güneş var, yalnızca Hakkari çevreleri yağış alacak. Bu yağışlar Çarşamba gününe kalmayacak. Çarşamba ve Perşembe günleri bu iki bölgemiz de bol bol güneşlenecek.
25 Ocak Perşembe 2018 - Hava Durumu 02:28
25 Ocak Perşembe 2018 - Hava Durumu 473 izlenme - 3 ay önce Marmara ve Ege’de kuzeyli rüzgarlar kuvvetli. Marmara’nın doğu kesimleri kar alıyor. İç Ege’de kar yağışları bekleniyor. Yağışın büyük çoğunluğu kesmiş olacak. Sıcaklıklar küçük adımlarla olsa da tırmanacak. Akdeniz’in doğusunda sağanak olmak üzere yağış sürüyor. İç Anadolu’da da kar yağışları var. Gece ve gündüz sıcaklık sıfırın altında, buzlanmaya dikkat. Karadeniz’de kar alıyor, Orta Karadeniz’de Samsun çevrelerinde bile kar bekleniyor. Trabzon karla karışık yağmura dönüyor. Cuma ve cumartesi sıcaklık küçük adımlarla artacak. Doğu Anadolu’da kar var ve ağır bir kar yağışı. Muş-Bingöl-Tunceli çevrelerinde olacak ve birçok köy yolunu kapatabilir. Cuma günü de kar yağışları sürecek. Güneydoğu’da da kuvvetli sağanaklar var. Su baskınları ve sele karşı dikkat.
10 Ekim Pazartesi 2016 Hava Durumu 02:17
10 Ekim Pazartesi 2016 Hava Durumu 2.351 izlenme - 2 yıl önce Yeni haftanın ilk gününde yurdun büyük kısmında yağış yok. Yağış yalnızca Orta ve Doğu Karadeniz'de Ancak birçok merkezde bulutlar yoğunlaşıyor. Yer yer Marmara'da, Akdeniz'de, İç Anadolu'da bulutlar artıyor olacak. Yağış salı günü Karadeniz'de keserken Marmara'da akşam saatlerinde kendini gösterecek ve bu yağışın Ege ile beraber çarşamba günü de devam etme ihtimali var. Ara ara ve bölgesel olacak yağışlar sıcaklıklarda ciddi bir dalgalanma yapmıyor.
14 Ekim Cuma 2016 - Hava Durumu 03:30
14 Ekim Cuma 2016 - Hava Durumu 2.077 izlenme - 2 yıl önce Marmara ve Ege'de hava parçalı az bulutlu. Marmara'nın Karadeniz kıyılarıyla, Güney Ege kıyılarında rüzgar sert esiyor. Güney Ege'de rüzgarın hızı 5 kuvvetine kadar çıkacak. Akdeniz ve İç Anadolu'da da güneş var. Antalya ve Adana'da sıcaklık 30 dereceyi buluyor. İç Anadolu'da 20 derecelere gerileyen sıcaklık önümüzdeki günlerde 1-2 derece daha düşecek ancak yağış beklenmiyor. Karadeniz'in orta ve doğu kesimlerine dikkat! Özellikle Doğu Karadeniz'de gök gürültülü sağanak yağışların, su baskınları ve sel yapma ihtimali de var. Sıcaklık 20 derecenin altına indi. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde yerel yağışlar var, bölgenin güneyi ve Güneydoğu güneş alıyor. Güneydoğu'da 30 derecenin birkaç derece altına inen sıcaklık cumartesi, pazar 1-2 derece daha azalacak.
21 Nisan Cumartesi 2018 - Hava Durumu  03:16
21 Nisan Cumartesi 2018 - Hava Durumu 42 izlenme - 6 gün önce 21 Nisan Cumartesi günü, Marmara ve Ege'de rüzgar kuzey yönlerden kuvvetli esiyor, yağış kesiliyor, hava parçalı bulutlu, sıcaklık tırmanışta. Pazar günü sıcaklıklar Marmara'da 20-25 derecelere çıkmış olacak, Ege'de 25 dereceyi yer yer aşacak. Akdeniz'in doğusunda yerel yağışlar var, İç Anadolu'nun güney ve doğu kesimlerinde de Konya-Kayseri-Sivas dolaylarında da yağış var ancak pazar gününe yağış kalmayacak, yeni haftanın ilk gününde de güneşlenme sürecek. Karadeniz bölgesi yağış alıyor, yağışlar orta ve Doğu Karadeniz de, pazar gününe kalmayacak, pazartesi günü hava açacak. Doğu Anadolu'nun kuzey kesimlerinde karla karışık yağmur bekleniyor, sıcaklık 6-7 dereceye kadar gerileyecek, gece 0 dereceye kadar inecek. Güneydoğu'da aşırı yağışlar var, Doğu Anadolu'da Hakkari çevreleri ile Güney Doğu'da aşırı yağışlara dikkat.
17 Ekim Pazartesi 2016 - Hava Durumu 01:55
17 Ekim Pazartesi 2016 - Hava Durumu 1.785 izlenme - 2 yıl önce Yeni haftanın ilk gününde orta ve kuzey bölgelere yağışlar geliyor. İç Anadolu'da bölgesel olarak kendini gösterecek. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde Kars-Erzurum-Ardahan dolaylarında gece ve sabahın ilk saatlerinde karla karışık yağmur bekleniyor, bu yağışlar kara dönebilir. Akdeniz'de salı günü yağışlar bekleniyor. Kesintilerle Antalya'da, Adana'da, Mersin ve Hatay'da gök gürültülü sağanak yağışlar oluşabilecek. Rüzgar kuvvetli esiyor, sıcaklığı aşağıya çekiyor. Marmara'da, Batı Karadeniz'de, Kuzey Ege'de 5 kuvvetine kadar çıkacak, hissedilen değerleri düşürecek.
19 Nisan Perşembe 2018 - Hava Durumu 03:52
19 Nisan Perşembe 2018 - Hava Durumu 41 izlenme - 1 hafta önce 19 Nisan Perşembe günü, Marmara ve Kuzey Ege'de kuzeyli orta kuvvetinde biraz üzerinde esiyor. Sıcaklığın tırmanışını etkiliyor. Hatta cuma günü bir kaç derece daha aşağıya çekecek. Marmara'da bir çok merkezde sıcaklık 14 - 15 derecelere inecek, sağanak yağışlar olacak. Akdeniz ve İç Anadolu'da hava parçalı bulutlu. Antalya'da sıcaklık 26, Adana'da 28 dereceyi buluyor. Doğu Akdeniz'e cuma günü gök gürültülü sağanak yağışlar gelecek. Cuma günü İç Anadolu'nun da genelinde yerel sağanaklar bekleniyor. Karadeniz Bölgesi parçalı bulutlu. Doğu Karadeniz'de bulutlar yoğunlaşıyor, ara ara yağmur geçişleri olabilir. Cuma günü ise bölgenin neredeyse tamamında sağanak yağışlar olacak. Orta ve Doğu Karadeniz'de gök gürültülü sağanak şeklinde görülecek. Gök gürültülü sağanak yağışlardan cuma günü Doğu Anadolu Bölgesinde de bekliyoruz. Bugünlerde ise kuzeyinde yerel yağmur geçişleri görülüyor. Güneydoğu'da ise hava parçalı bulutlu. Şanlıurfa'da sıcaklık 30 dereceyi buluyor. Cuma günü ise Güneydoğu'ya da yağış geliyor.
30 Ekim Pazar 2017 - Hava Durumu  02:37
30 Ekim Pazar 2017 - Hava Durumu 546 izlenme - 6 ay önce
20 Nisan Cuma 2018 - Hava Durumu 03:42
20 Nisan Cuma 2018 - Hava Durumu 31 izlenme - 1 hafta önce 20 Nisan Cuma günü, Marmara ve Ege'de kuvvetli poyraz var, Karadeniz kıyılarında 30 kilometrenin üzerine çıkacak, sıcaklığı aşağı çekecek, sağanak yağış yapacak yağışların neredeyse tamamı cumartesiye kesilmiş olacak. Akdeniz'in doğusunda su baskınlarına ve yıldırımlara dikkat. Sağanak yağışlar bekleniyor, İç Anadolu bölgesinde de aralıklarla yağışlar olacak, bölgenin güney ve doğusunda Konya-Kayseri-Sivas dolaylarında yağış cumartesi günü de devam edecek. Karadeniz'in tamamı ıslanıyor, sağanak yağış var, Orta Karadeniz'de gök gürültülü sağanak cumartesi de gözükecek, yıldırımlara dikkat, sıcaklık 15 derecenin altına indi. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da da yağışlar bekleniyor. Cumartesi Van-Bitlis-Hakkari çevreleri ile Siirt-Mardin-Batman dolaylarında su baskınlarına dikkat. Erzurum çevrelerinde cumartesi karla karışık yağmur bekleniyor.
2 Ekim Pazartesi 2017 - Hava Durumu 03:03
2 Ekim Pazartesi 2017 - Hava Durumu 535 izlenme - 7 ay önce Yeni haftaya başlangıç Marmara'da, Ege'de, Akdeniz'de, Karadeniz'de, İç Anadolu'da, Doğu Anadolu'da yağışlı. İç Anadolu'da yağışlar ara ara sağanağa dönüyor. Doğu Akdeniz'de gök gürültülü sağanak şeklinde, Karadeniz ve Doğu Anadolu ise kesintilerle sağanaklar alacak. Marmara'nın orta ve doğu kesimlerindeki yağışlar çoğunlukla sabah saatlerinde. Gün ortalarına kalmadan yağış etkisini yitirmiş olacak. Salıdan itibaren yurdun büyük kısmında yağış kesmiş olacak. Daha çok Doğu Anadolu'da ve Doğu Karadeniz'de devam edecek. Sıcaklıklar ise stabil. Düştüğü değerlerde kalıyor. Salı-çarşamba günü de yine bu seviyelerde; normallerin altında. Marmara 20-22 derecelerde, İç Anadolu'da 20 derece ve altında sıcaklıklar ölçülüyor. Karadeniz'de de sıcaklıklar 20 derecenin altına indi. Tırmanış ise haftanın ikinci yarısından itibaren olacak. Denizlerimizde rüzgarlar çoğunlukla kuvvetli. Marmara'nın Karadeniz kıyılarında, Karadeniz boyunca, Ege'nin orta ve kuzey kesimlerinde rüzgar kuvvetli.
26 Eylül Pazartesi 2016 - Hava Durumu 02:12
26 Eylül Pazartesi 2016 - Hava Durumu 1.425 izlenme - 2 yıl önce Yeni haftanın ilk gününde yalnızca İstanbul ve Kocaeli çevreleri sağanak yağış alıyor. Bu yağışlar Salı günü de devam eder ve Bursa çevrelerine de yayılır. Karadeniz genelinde yağış Salı günü etkisini göstermeye başlıyor, Çarşamba günü de devam etmesi bekleniyor. Diğer bölgelerde ise bulutlar arasında da olsa güneş görülüyor. Sıcaklıklar da büyük dalgalanmalar yok. 1-2 derecelik artışlar görülüyor.
15 Ekim Pazar 2017 - Hava Durumu 02:27
15 Ekim Pazar 2017 - Hava Durumu 475 izlenme - 6 ay önce
8 Ekim Cumartesi 2016 - Hava Durumu 02:53
8 Ekim Cumartesi 2016 - Hava Durumu 1.330 izlenme - 2 yıl önce Marmara ve Ege'de bulutlar biraz yoğunlaşıyor. Marmara'da gök gürültülü sağanak yağışlar bekleniyor. Rüzgar Marmara'nın Karadeniz kıyılarında, Ege'nin orta ve güney kesimlerinde kuvvetli esecek. Akdeniz ve İç Anadolu'da güneş bolca görülüyor. İç Ege'den yağışlar Eskişehir dolaylarına da uzanacak, gök gürültülü sağanak pazar gününe kalmayacak. Karadeniz'in orta ve batı kesimleri ıslanıyor. Doğu Karadeniz'e ise yağışın pazar günü gelmesi bekleniyor. Doğu Anadolu ve Güneydoğu önümüzdeki üç günlük dönemde bol bol güneş alıyor.
26 Ekim Çarşamba 2016  - Hava Durumu 02:51
26 Ekim Çarşamba 2016 - Hava Durumu 1.274 izlenme - 1 yıl önce Marmara ve Ege bölgesinde kuzey yönlü rüzgarlar kuvvetli sıcaklığı aşağı çekiyor. Marmara'da parçalı bulutlar artabilir. Edirne dolaylarında yağmur bekleniyor. Ege ise bol güneş alıyor. Akdeniz ve İç Anadolu'da güneşleniyor. Antalya 26 Adana 29 derece İç Anadolu'da da sıcaklıklar bölge genelinde de 15 derecenin üzerinde seyrediyor. Perşembe yağışlar gelecek. Karadeniz bölgesinde de parçalı bulutlar arasında da güneş görülüyor. Yağış Batı Karadeniz'e perşembe günü gelecek. Cuma günü etki alanını genişletecek. Doğu Anadolu bölgesinin kuzeyinde karla karışık yağmur ve kar yağışları var. Bölgenin güneyine doğru yağışlar zayıflamaya ve kesmeye başlıyor. Güneydoğu'da ise ara ara bulutlar yoğunlaşıyor. Perşembe hava iyice açıyor .
20 Aralık Salı 2016 - Hava Durumu  03:05
20 Aralık Salı 2016 - Hava Durumu 1.099 izlenme - 1 yıl önce 20 Aralık yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de rüzgar kuzeyli ancak orta kuvvette. Ege'de güneş kendini bolca gösteriyor. İç Ege'de çarşamba günü yağış gelecek. Marmara'da da yağışlar yükseklerde karla karışık yağmura Bursa Balıkesir de kara dönebilir. Akdeniz bol güneşli İç Anadolu da ise aralıklarla yağışlar var. Ankara Eskişehir çevrelerinde zayıf kar yağışları bekleniyor. Çarşamba günü bu kar yağışları bölgenin geneline yayılacak perşembe de devam edecek. Karadeniz'in büyük kısmı yağışlı. Yağışlar çoğunlukla karla karışık yağmur ve kar şeklinde Bolu dolaylarında kar yağışı üç gün devam edecek. Gündüz bile sıcaklık sıfırın altında kalacak. Doğu Anadolu bölgesinde gece sıcaklıklar -30 dereceleri buluyor bölgenin kuzeyinde . Güneydoğu ise bol güneş alıyor ancak sıcaklık 3 4 dereceleri ancak bulacak. Çarşamba günü yağış gelecek.
13 Aralık Salı 2016 - Hava Durumu 03:07
13 Aralık Salı 2016 - Hava Durumu 1.046 izlenme - 1 yıl önce 13 Aralık yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de kuzey yönlerden kuvvetli rüzgar var. Marmara'da 5 güney Ege'de 6 kuvvetine kadar rüzgar çıkacak,sıcaklık düşecek. Marmara'da yağışlar gün ortalarından sonra kara dönüyor. İç Ege'de de kar yağışı bekleniyor. Akdeniz ve İç Anadolu'da yağışlı yağışların büyük çoğunluğu İç Anadolu'da kar şeklinde Batı Akdeniz'de Isparta Burdur dolaylarında da kara dönüyor. Yağışın büyük çoğunluğu İç Anadolu'da da Akdeniz'de de bölgenin orta ve doğu kesimlerinde de devam edecek. Karadeniz bölgesinde yağışlar var tamamında çarşamba günü de devam edecek ve çarşamba günü Karadeniz'in yine tamamı kara dönmüş olacak. Hayatı etkileyebilecek bir kar yağışı buzlanmaya dikkat! Özellikle Bolu çevrelerinde gece sıcaklıkları neredeyse -10 derecelere iniyor. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da yağış alıyor. Doğu Anadolu'da kar şeklinde yine tamamında çarşamba günü de devam edecek. Perşembe etki alanını daraltacak.
26 Şubat Pazartesi 2018 - Hava Durumu 01:20
26 Şubat Pazartesi 2018 - Hava Durumu 128 izlenme - 2 ay önce Yeni haftanın ilk gününde yurdun genelinde gri bir gökyüzü hakim. Marmara'da, Ege'de, Akdeniz'de, yer yer İç Anadolu'da, Karadeniz'de, yer yer Güneydoğu Anadolu'da yağış bekleniyor. Doğu Anadolu'da Kars-Bitlis-Hakkari çevrelerinde ve Marmara'da Edirne dolaylarında yağışların kar olarak yere inmesi bekleniyor. Bu yağışlar haftanın ortasında Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da keserken diğer bölgelerimizde devam ediyor. Sıcaklıklar üç günlük dönemde Marmara'da adım adım azalırken diğer bölgelerimizde birkaç derece dalgalanıyor. Denizlerimizde rüzgarlar orta kuvvet ve üzerinde esiyor. Batı Karadeniz ve Marmara kıyılarında poyrazdan sert esiyor.
15 Ocak Pazar  2017 Hava Durumu 02:14
15 Ocak Pazar 2017 Hava Durumu 934 izlenme - 1 yıl önce 15 Ocak yurt genelinde hava durumu: Batı bölgeler ıslanıyor. Marmara, Ege, Orta Akdeniz, Karadeniz'in ve İç Anadolu'nun batısı haftanın son günüde yağışlı. Bu yağışlar İç Ege, İç Anadolu'nun ve Karadeniz'in batısında karla karışık yağmur şeklinde görülür. Yağış alan bölgelerde yağışların etkisi önümüzdeki 3 gün boyunca devam edecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bol bol güneş alıyor, yalnızca haftanın başında Doğu Anadolu'da sabah saatlerinde sisli, puslu bir hava görülür. Rüzgar Marmara Karadeniz ve Güney Ege'de kuvvetli. Güney Ege'de ve Karadeniz'de güneyli, Marmara'da kuzeyden esiyor. Marmara'da sıcaklıkları aşağıya çeken zaten bu rüzgarlar. Akdeniz ve Doğu Karadeniz'de ise rüzgar orta kuvvet ve altında.
15 Mart Perşembe 2018 - Hava Durumu 04:07
15 Mart Perşembe 2018 - Hava Durumu 85 izlenme - 1 ay önce 15 Mart Perşembe günü, Marmara ve Ege'de güneyli rüzgarlar gök gürültülü sağanak yağışlar olsa da sıcaklık düşüşünü engelliyor. Bölgesel gök gürültülü sağanaklar Marmara'nın güneyi ile Ege'nin genelinde etkili olacak. Cuma günü etkisini yitiriyor, sıcaklık yükselmeye başlıyor. Kuvvetli lodos fırtınasıyla beraber Marmara ve Ege'de sıcaklıklar 20 dereceyi cumartesi aşmış olacak. Akdeniz'de gök gürültülü sağanak yağışlar var, yıldırımlara dikkat! Gök gürültülü sağanak yağışlar İç Anadolu'da da bekleniyor. Bu yağışların neredeyse tamamı cuma günü kesilmiş olacak. Karadeniz'de de bölgen,in neredeyse tamamında yağışlar var. Batısında gök gürültülü sağanak şeklinde kendini gösterecek. Sıcaklık 15 derecenin altına indi. Samsun çevreleri hafta sonunda cumartesi günü 20 derecenin üzerine çıkacak. Doğu Anadolu bölgesinde yağışlar var. Erzurum dolaylarında cuma günü karla karışık yağmurdan yağışlar kara dönebilir. Güneydoğu'da da cuma günü gök gürültülü sağanak bekleniyor, ancak bu yağışlar hafta sonuna kalmayacak.
1 Kasım Salı - Hava Durumu 04:02
1 Kasım Salı - Hava Durumu 978 izlenme - 1 yıl önce Marmara ve Ege bölgesinde hava parçalı çok bulutlu. Marmara'da bölgesel yağışlar var. Sıcaklıklar azaldı. Son günlerin en düşük değerlerini alıyor. Çarşamba'dan itibaren tırmanış olacak. Ege'nin güney kesimlerinde rüzgar kuzey yönlerden 5 kuvvetine kadar ulaşacak. Akdeniz ve İç Anadolu'da da aralıklarla yağışlar var. Akdeniz'in de İç Anadolu'nun çoğunlukla doğusunda yağış Çarşamba'ya kalmıyor hava açıyor. Karadeniz'in tamamı yağış alıyor. Batı Karadeniz'in tamamı yağış alıyor. Batı Karadeniz'de Bolu dolaylarında kar bekleniyor. Doğu Karadeniz'in yükseklerinde de yağış kara dönecek. Çarşamba günü de yine Doğu Karadeniz'de bu kar yağışları sürecek. Kar Doğu Anadolu'nun kuzeyinde Kars Erzurum dolaylarında var. Güney'in de ise gök gürültülü aşırı yağışlar var. Su baskınları ve sele karşı dikkat! Güneydoğu'da da bu aşırı yağışlar bölgenin özellikle Doğu'sunda olacak.
10 Ocak Salı 2017 -Hava Durumu 02:44
10 Ocak Salı 2017 -Hava Durumu 846 izlenme - 1 yıl önce 10 Ocak yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege yağış alıyor. Bu yağışların büyük çoğunluğu kara dönüyor. Rüzgar da kuvvetli Marmara'nın Karadeniz kıyılarında 4, Kuzey Ege'de Çanakkale dolaylarında ise rüzgar 5 kuvvetine kadar çıkacak. Akdeniz'de ise aşırı yağışlar var, orta ve batı kesimlerinde özellikle. Bu yağışlar çarşamba günü kesmiş olacak. İç Anadolu'da da zayıf olsa da kar yağışları var. Sıcaklıklar 0 derecenin altında. Karadeniz'in batısında ve doğusunda kar yağışları var. Bolu'da ki zayıf kar yağışı çarşamba-perşembe günü etkisini biraz artıracak. Doğu Anadolu'nun da büyük kısmı kar şeklinde yağış alıyor. Güneydoğu Anadolu'da ise hava parçalı çok bulutlu.
1 Ocak Pazar 2017 -Hava Durumu 02:41
1 Ocak Pazar 2017 -Hava Durumu 842 izlenme - 1 yıl önce 1 Ocak yurt genelinde hava durumu: Yeni yılın ilk gününde Marmara'da, yer yer Akdeniz'de, Karadeniz'de, Doğu Anadolu'da yağış var. Karadeniz'de Bolu dolaylarında zayıf olmak üzere yine kar bekleniyor. Yine Marmara'da da karla karışık yağmur, Bursa ve Kocaeli dolaylarında kara dönen ancak uzun sürmeyen yağışlar olacak. Akdeniz'in orta ve doğu kesimlerinde aşırı yağışlar sürüyor. Yıldırımlar, şimşekler söz konusu. Yeni haftanın ilk gününde bu yağışlar zayıflasa da yine yağmur olarak devam edecek. Yine pazartesi günü Kayseri ve Sivas dolaylarında, Doğu Anadolu'da Bitlis-Malatya-Elazığ çevrelerinde kar yağışları bekleniyor. Güneydoğu'da da yerel görülen yağışlar bölgenin tamamına pazartesi günü yayılmış olacak. Denizlerimizde rüzgarlar çoğunlukla orta kuvvette. Batı Karadeniz'de lodostan, Marmara'nın Karadeniz kıyılarında tam kuzeyden 4 kuvvetinde esiyor. Yani 25 kilometreleri bulup biraz üzerine çıkacak.
28 Şubat Çarşamba 2018  - Hava Durumu 03:04
28 Şubat Çarşamba 2018 - Hava Durumu 107 izlenme - 2 ay önce
23 Ocak Salı 2018 - Hava Durumu  04:36
23 Ocak Salı 2018 - Hava Durumu 167 izlenme - 3 ay önce Marmara ve Ege'de rüzgar kuzeyden kuvvetli esiyor, sıcaklığı aşağı çekiyor İç Ege'de kar yapıyor. Marmara'nın güney ve doğu kesimlerinde de karla karışık yağmurdan ara ara yağış kara dönebilecek. Bu durum çarşamba ve perşembe günü de görülecek. Akdeniz'in batısındaki aşırı yağış ve fırtınanın ardından şimdi Doğu Akdeniz'de kuvvetli yağışlar kendini gösteriyor. Su baskınlarına ve sele karşı dikkat! Yağış İç Anadolu'da da olacak. İç Anadolu'daki yağışlar çoğunlukla kara dönmüş olacak. Çarşamba da İç Anadolu'da kar yağışı kesintilerle sürecek. Soğuk hava Karadeniz'in orta kesimlerine kadar ilerliyor. Perşembe günü Samsun dolaylarında bile kar bekleniyor. Doğu Karadeniz sağanak alacak. Sıcaklık 10 derecelerden perşembeye kadar 5 derecelere düşmüş olacak. Doğu Anadolu'da 3 gün kar devam edecek. Malatya çevrelerinde yağış karla karışık yağmurdan kara perşembe günü dönecek. Güneydoğu'da şimdilik kar yağışı görünmüyor. Ancak perşembe günü kuvvetli sağanak var, sel tehlikesi söz konusu.
18 Ocak Perşembe 2018 Hava Durumu  03:53
18 Ocak Perşembe 2018 Hava Durumu 175 izlenme - 3 ay önce Marmara ve Ege'de kuzeyden esen rüzgarlar sıcaklığı düşürüyor, İç Ege'de yağışı kara çeviriyor. Marmara'da birçok noktada karla karışık yağmura hatta öğleden sonra kara dönebilecek. Ancak yağış akşama kalmıyor. Akdeniz'de su baskınları ve sele karşı dikkat! Özellikle Doğu Akdeniz'de. İç Anadolu'da karla karışık yağmur ve kar şeklinde yağışlar var. Bölgenin doğusunda, Kayseri ve Sivas'ta bu kar yağışı cuma günü de devam edecek. Karadeniz'in batısında; Bolu'da sıkı bir kar bekleniyor. Orta ve Doğu Karadeniz'de ise sağanak yağışlar var. Orta Karadeniz'de su baskınlarına karşı dikkat. Doğu Anadolu'da da kuvvetli kar sağanakları bekleniyor, bu yağışlar cuma günü de devam edecek. Güneydoğu sağanak alacak, su baskınları ve sele karşı dikkat, uyarımızı yineliyoruz. Cuma günü bölgesel olarak devam edecek, hafta sonu ise kesilecek.
19 Aralık Pazartesi 2016 - Hava Durumu  02:15
19 Aralık Pazartesi 2016 - Hava Durumu 847 izlenme - 1 yıl önce 19 Aralık yurt genelinde hava durumu: Yeni haftanın ilk gününde yurdun neredeyse tamamında havanın parçalı ve az bulutlu olması bekleniyor. Yalnızca Hakkari dolaylarında kar yağışı var. İç bölgelerde ise dondurucu gece soğukları ile sabah saatlerinde sis oluşuyor. Sıcaklıklar hafta sonuna nazaran 1-2 derece artmış durumda ancak önümüzdeki günlerde düşüş olacak. Marmara'da tekrar karla karışık yağmur ve kar yağışları, İç Anadolu ve Karadeniz'de ise yine karla karışık yağmur ve kar yağışları bekleniyor. Denizlerimizde rüzgarlar orta kuvvet ve altında olacak. Marmara'da, Ege'de ve Akdeniz'de rüzgar kuzey yönlerden esiyor. Yalnızca Karadeniz'in orta ve batısı kesimlerinde rüzgar güney yönlerden esiyor ancak biraz zayıf.