Hoşgeldiniz!

izmir

Hadi İzleyin İzmirli 03:45
Hadi İzleyin İzmirli 786 izlenme - 8 yıl önce metin2 sevenler asenadakiler kötü niyetlileri kesmeyin
balçovamiz 01:42
balçovamiz 1.570 izlenme - 8 yıl önce balçova İzmİrİn parlayan yildizi
18 E.d.i.m == Anti Arabesk Rap 03:52
18 E.d.i.m == Anti Arabesk Rap 1.169 izlenme - 8 yıl önce çok söze gerek yok sadece 18 dİr Şİddet küfür vardir ama gereken yere gereken cevaplar verİlmİŞtİr bu Şarkiyla ;)))
Yedi Numara - Best of The Rüya 12:18
Yedi Numara - Best of The Rüya 294 izlenme - 2 yıl önce 2000-2003 yılları arasında TRT'de yayınlanmış ülkemizin en samimi ve orijinal komedi televizyon dizisi olan Yedi Numara'da yer alan Rüya isimli karakterin en iyi sahnelerini izlemekteyiz. Rüya Uslu: İzmir'lidir. Birçok şeyden korkar ve ağlamaya başlar. Hemen bunalima girebilir. Karakteri canlandıran Nuray Uslu aynı zamanda dizinin senaristlerinden birisidir.
23 Kasım Çarşamba 2016 - Hava Durumu 03:15
23 Kasım Çarşamba 2016 - Hava Durumu 173 izlenme - 8 ay önce Marmara ve Ege'de güneş kendini gösteriyor ancak Marmara'da ara ara yoğunlaşan bulutlar arasından. Perşembe günü de durum aynı ancak Marmara'nın güney kesimlerinde perşembe cuma sabah saatlerinde yoğun sis oluşabilir. Akdeniz ve İç Anadolu da güneş alıyor bolca. Önümüzde ki günlerde de bu durum fazla değişmeyecek. İç Anadolu'da gece sıcaklıklar ciddi şekilde düşüyor. Karadeniz'de güneşleniyor. Üç gün boyunca yağış olmayacak. Batı Karadeniz'de ara ara Bolu çevrelerinde özellikle sabah saatlerinde sis oluşacak. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da güneş alıyor. Üç günlük dönemde bu durum değişmiyor. Sıcaklıklarda da ciddi bir dalgalanma görünmüyor.
izmir cetesi 6 00:28
izmir cetesi 6 478 izlenme - 6 yıl önce izmir cetesi 6
Türk Jetleri İzmir'de UFO'larla İt Dalaşı Yaptı 12:04
Türk Jetleri İzmir'de UFO'larla İt Dalaşı Yaptı 406 izlenme - 3 yıl önce Habertürk Güne Bakış programına konuk olan Sirius Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan, İzmir Seferihisar ilçesi Doğanbey bölgesinde Türk Jetleri ve helikopterlerinin UFO'lar ile it dalaşına girdiğini, olayla ilgili elde edilen görüntü ve fotoğrafların gerçek olduğunu söyledi
Nil Burak - İzmir 04:54
Nil Burak - İzmir 514 izlenme - 5 yıl önce
28 Mayıs Pazar 2017 - Hava Durumu 02:14
28 Mayıs Pazar 2017 - Hava Durumu 44 izlenme - 2 ay önce Haftanın son gününde Marmara'nın güneyi, Ege, yer yer Akdeniz, İç Anadolu'nun daha çok doğu kesimleri, Karadeniz'in tamamı, Doğu Anadolu yağış alıyor. Bu yağışların büyük çoğunluğu gök gürültülü sağanak şeklinde. Yıldırımlara dikkat! Ancak Güneydoğu önümüzdeki üç günlük dönemde bu havanın etkisinde kalmayacak. Bu yağışlar daha çok Marmara'nın güneyi, Ege, İç Anadolu ve Karadeniz'de kendini gösteriyor. Rüzgar Marmara ile Kuzey Ege'de kuvvetli esiyor. Marmara'nın Karadeniz kıyılarında 4 kuvvetini bulacak. Kuzey Ege'de Çanakkale dolaylarında da rüzgarın hızı 4 kuvvetine çıkabilecek. Diğer denizlerimizde rüzgar orta kuvvette ve altında esiyor.
Buca Ticaret Meslek Lisesi-Opeth - Endıng Credıts 02:50
Buca Ticaret Meslek Lisesi-Opeth - Endıng Credıts 636 izlenme - 3 yıl önce Buca Ticaret Meslek Lisesi 2013 yılında İzmir’de gerçekleşen elemelere Opeth’ten Ending Credits şarkısıyla katıldı.
Cami'de Hristiyan Ayini 02:56
Cami'de Hristiyan Ayini 456 izlenme - 2 yıl önce 30 Mayıs 2011 tarihinde olmuş bu hadise açık ve belgelidir. AKP'nin desteğiyle, üstelik İzmir'de yeterince kilise de varken, Pazaryeri camisinde, namazdan sonra Patrik Bartelemeos'un önderliğinde Ortodoks Hristiyan ayini yapılmıştır. AKP'lilerin savunma çabalı yorumlarını bekliyorum.
17 Mart Cuma 2017 - Hava Durumu 02:35
17 Mart Cuma 2017 - Hava Durumu 94 izlenme - 4 ay önce 17 Mart yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege bölgelerinde kesintili yağışlar var. Ege'nin daha çok iç kesimlerinde ve kar şeklinde. Rüzgar Marmara'nın Karadeniz kıyılarında kuvvetli esiyor, cumartesi hava açıyor, pazar öğleden sonra tekrar sağanak yağış geliyor. Akdeniz ve İç Anadolu'da ıslanıyor. Akdeniz'de yağışlar gök gürültülü sağanak şeklinde. İç Anadolu'da karla karışık yağmurdan kara dönmeye başlıyor. Sivas çevreleri direk yağışı kar şeklinde alacak. Bir diğer kar da Bolu dolaylarında yine Doğu Karadeniz'in Gümüşhane Bayburt çevrelerinde olacak. Yağışların büyük çoğunluğu cumartesine de sarkıyor, pazar günü Batı Karadeniz'de Bolu çevrelerinden tekrar yağış giriş yapacak. Doğu Anadolu'da da gri gökyüzü ve kar yağışları var. Yalnızca Malatya Elazığ çevrelerinde yağış yağmur şeklinde. Yağışın neredeyse bölgenin tamamında cumartesi günü de devam etmesi ve çoğunlukla kar şeklinde olması bekleniyor. Doğu Anadolu ve Güneydoğu bölgeleri de yine yağışlı. Doğu Anadolu'da yağış kar şeklinde. Güneydoğu'da ki yağış cumartesi şiddetini arttırıyor, sağanağa dönüyor. Pazar yağış kesiyor ve hava yavaş yavaş açmaya başlıyor.
kırmızı komple 00:21
kırmızı komple 775 izlenme - 8 yıl önce mustafa ve İbrahim kardeşlerin kuşları www.kuscukardesler.tt.gg
metro halı yıkama izmir 02:55
metro halı yıkama izmir 610 izlenme - 6 yıl önce metro halı yıkama halılarınız en son teknoloji ile yıkanır
DÜNYA PRÖMİYERİNE ALİAĞALILARDAN BÜYÜK İLGİ 04:09
DÜNYA PRÖMİYERİNE ALİAĞALILARDAN BÜYÜK İLGİ 282 izlenme - 3 yıl önce ABİM GELDİ’ TİYATRO OYUNUNUN DÜNYA PRÖMİYERİ ALİAĞA’DA SAHNELENDİ http://www.kentvebaskan.org/haber/yasam_1/ilk-sahneye-buyuk-alkis/3239.html
İnfial35 Ft Suskun Rap Party Wol1 01:34
İnfial35 Ft Suskun Rap Party Wol1 694 izlenme - 7 yıl önce infial35 ft suskun rap party wol1 infial35@hotmail.com uLaşım içiN
drag yarışı... 00:42
drag yarışı... 1.152 izlenme - 8 yıl önce camaro ve firebird show
Beşiktaş Çarşi 03:50
Beşiktaş Çarşi 1.762 izlenme - 8 yıl önce beŞİktaŞ çarŞi
Satranç Geyik'leri 09:13
Satranç Geyik'leri 916 izlenme - 9 yıl önce
konyalı izlesin 00:43
konyalı izlesin 929 izlenme - 7 yıl önce 42 bayavŞarli maça geldİ
7 Nisan Cuma 2017 - Hava Durumu 03:36
7 Nisan Cuma 2017 - Hava Durumu 79 izlenme - 4 ay önce 7 Nisan yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de çoğunlukla güneyde olmak üzere rüzgar bekleniyor. Marmara'nın güneyinde ve Ege'de yağışlar gök gürültülü sağanak şeklinde. Ege'deki bu kuvvetli sağanaklar cumartesi de ara ara devam edecek. Akdeniz bölgesinin doğusu ıslanıyor, İç Anadolu'nun ise geneli. İç Anadolu'da çoğunlukla gök gürültülü sağanak şeklinde yağış var. Akdeniz'de ise bu kuvvetli sağanaklar cumartesi olacak. Karadeniz'in tamamı ıslanıyor ve önümüzdeki üç gün ıslanacak. Orta Karadeniz'de sıcaklık hafta sonu da tek hanelere gerileyecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da da yağışlar var. Güneydoğu'da yağışlar zayıf. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde karla karışık yağmura dönebiliyor, Erzurum dolaylarında gece ve sabahın ilk saatlerinde kar şeklinde.
İzmir Şirince'de Şok Görüntü 07:29
İzmir Şirince'de Şok Görüntü 390 izlenme - 4 yıl önce İzmir Şirince De Şok Görüntü Burası İzmir şirince fotoğraf çekildiği tarih ( 21.Aralık. 2012 ) Hani bağzıları düşüne bilir neden şirince evet bende düşünüyorum Neden şirince Hagios Dimitrios Kilisesinde bu görüntüler çektiğim Fotoğraflara yansıyor benim düşünceme göre Allahu teala ibret Olarak İnsanoğluna mesaj veriyor. ( A'RÂF Suresi, 40. ayeti ) Muhakkak ki ayetlerimizi yalanlayanlar ve onlara kibirlenenler; Onlara gök kapıları açılmaz (ruhlarını hayatta iken Allah'a ulaştıramazlar). Deve (veya urgan) iğne deliğinden geçmedikçe cennete giremezler. Mücrimleri (suçluları) işte böyle cezalandırırız. ( ENFÂL suresi- 50 ayet ) Ve kâfir olanları, vefat ettirilirken melekleri, onların yüzlerine ve arkalarına vururken ve "Yakıcı azabı tadın!" (derken) görseydin. Çünkü bu görüntülerin verilmesinin sebebi Allah hu teala bilir Kıyamet yaklaşıyor aslında maya kavmini iyi anlamak gerekir Hz. Zülkarneyn kavmine Verilen Esrarengiz Kehanetleri iyi araştırıp üstüne düşmek gerekir O gün kıyamet günü olduğunu açıklanması aslında fotoğraflara bakarsak kıyamet Gününün yaklaştığı anlaşılıyor eğer bu fotoğraflarda şüpheniz var ise Bir uzman ile araştırın fotoğrafların gerçekçiliğini göreceksiniz.
Fırat Yılmaz Çakıroğlu toprağa verildi 00:45
Fırat Yılmaz Çakıroğlu toprağa verildi 303 izlenme - 2 yıl önce Ege Üniversitesi'nde iki grup arasındaki kavgada hayatını kaybeden Fırat Yılmaz Çakıroğlu İzmir'de toprağa verildi. Çakıroğlu'nun babası "Ben CHP'liyim ama oğlum MHP'li oldu. Suç mu öyle olması?" dedi. MHP lideri Bahçeli, yazılı bir açıklamayla sükûnet çağrısı yaparken, Başbakan Davutoğlu aileyi arayarak taziyelerini iletti.
Gülşen - Yatcaz Kalkcaz Ordayım (Canlı Performans -  İzmir) 04:01
Gülşen - Yatcaz Kalkcaz Ordayım (Canlı Performans - İzmir) 727 izlenme - 4 yıl önce Gülşen - Yatcaz Kalkcaz Ordayım (Canlı Performans - İzmir Fuar Açık Hava Tiyatrosu) Şarkı Sözleri: Bir açıldım bir kapandım Bir üzüldüm bir de güldüm hahayt! Eserekli durumumdan mütevellit Ruh halim berbat Dile kolay ama zor Hasretini bana sor Bu nasıl bir geri sayım Yerinde sayıyor her gün Bineyim arabaya Bir varayım oraya üçyüz bin yıl gibi geliyor bana Şu son üç gün Yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz Hoop ordayım Dağlar bayırlar,o uzun yollar Hepsi hikaye, firardayım Yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz Hoop ordayım Dağlar, bayırlar, o uzun yollar Hepsi hikaye, firardayım Başlarım ha adetinden, Aşk bu güçlü her bir şeyden, susmam! Üstesinden gelirim ben Ayrılığı döverim ben, korkmam! Dile kolay ama zor Hasretini bana sor Bu nasıl bir geri sayım Yerinde sayıyor her gün Bineyim arabaya Bir varayım oraya üçyüz bin yıl gibi geliyor bana Şu son üç gün Yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz Hoop ordayım! Dağlar, bayırlar, o uzun yollar Hepsi hikaye, firardayım Yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz Hoop ordayım! Dağlar, bayırlar, o uzun yollar Hepsi hikaye, firardayım Dile kolay ama zor Hasretini bana sor Bu nasıl bir geri sayım Yerinde sayıyor her gün Bineyim arabaya Bir varayım oraya üçyüz bin yıl gibi geliyor bana Şu son üç gün Yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz Hoop ordayım! Dağlar, bayırlar, o uzun yollar Hepsi hikaye, firardayım Yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz Hoop ordayım! Dağlar, bayırlar, o uzun yollar Hepsi hikaye, firardayım
Grup Dem  Patnos Orkestra Grubupatnos Müzikmuhlis Demiradem Oğurpatnoslular 01:26
Grup Dem Patnos Orkestra Grubupatnos Müzikmuhlis Demiradem Oğurpatnoslular 1.502 izlenme - 6 yıl önce grup dem patnos orkestra grubupatnos müzikmuhlis demiradem oğurpatnoslulargrup dem patnos orkestra grubupatnos müzikmuhlis demiradem oğurpatnoslulargrup dem patnos orkestra grubupatnos müzikmuhlis demiradem oğurpatnoslulargrup dem patnos orkestra grubupatnos müzikmuhlis demiradem oğurpatnoslulargrup dem patnos orkestra grubupatnos müzikmuhlis demiradem oğurpatnoslulargrup dem patnos orkestra grubupatnos müzikmuhlis demiradem oğurpatnoslulargrup dem patnos orkestra grubupatnos müzikmuhlis
Hayalhanem Ekibinin İrfan'a Süprizi 02:29
Hayalhanem Ekibinin İrfan'a Süprizi 472 izlenme - 3 yıl önce İrfan Aykut'a Hayalhanem ekibi küçük bir şaka yapmış. İrfan'ın bir yere gittiği yokmuş.
Taraftarlar, İzmir'de Şehit Olan Polisin Futbolcu Oğlu İçin Kampanya Başlattı 00:23
Taraftarlar, İzmir'de Şehit Olan Polisin Futbolcu Oğlu İçin Kampanya Başlattı 70 izlenme - 7 ay önce İzmir'de gerçekleşen terör eyleminde şehit olan polis Fethi Sekin'in oğlunun Altınordu'da oynadığının ortaya çıkmasıyla birlikte Galatasaraylı taraftarlar kampanya başlattı.
Özel Ege Lisesi - Heaven - 	bryan Adams 03:55
Özel Ege Lisesi - Heaven - bryan Adams 617 izlenme - 3 yıl önce Özel Ege Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Kanadalı pop müzik sanatçısı Bryan Adams'dan Heaven şarkısıyla katıldı.
Burak Sagopa Kajmer 03:07
Burak Sagopa Kajmer 1.270 izlenme - 9 yıl önce burak parça:(sönmüyor ateşimiz)
7 Ekim Cuma 2016 - Hava Durumu 03:20
7 Ekim Cuma 2016 - Hava Durumu 202 izlenme - 10 ay önce Marmara ve Ege'de güneş görülüyor ancak Marmara'da ara ara bulutlar artabilir.Rüzgar iki bölgemizde de orta kuvvette ve altında. Akdeniz ve İç Anadolu'da da güneş bolca görülüyor. İç Anadolu'da Eskişehir dolaylarına hafta sonu da yağış gelebilir. Karadeniz bölgesinde bulutlar biraz artıyor. Orta ve Batı Karadeniz'de cumartesi günü yağış alacak. Samsun dolaylarında pazar günü gök gürültülü sağanak yağış olacak. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da güneş alıyor. Sıcaklık Erzurum'da 23, Malatya'da 27 derece, Güneydoğu ise 30 derece ve üzerine ölçüyor.