Hoşgeldiniz!

izmirim

İzmir Slayt Gösterisi 04:51
İzmir Slayt Gösterisi 3.941 izlenme - 9 yıl önce izmir izmirli olalı böyle slayt görmedi
İzmirli Ömer - Hadi Kızım Oyna Salla Bana Roman Havası 03:41
İzmirli Ömer - Hadi Kızım Oyna Salla Bana Roman Havası 672 izlenme - 3 yıl önce hadi bakalım izmirim 35 müzikleri dinlemeye devam Youtube Kanalı:https://www.youtube.com/channel/UChvU4Pj0dKRwcqhO5psuCmQ
İzmir Konak Karşıyaka 07:37
İzmir Konak Karşıyaka 1.412 izlenme - 10 yıl önce izmir hayranları için
Okundugu Gibi / İzmir 03:52
Okundugu Gibi / İzmir 2.542 izlenme - 9 yıl önce
Öğrenci Kartında Beckham'ın Fotoğrafı Olan Üniversiteli 02:26
Öğrenci Kartında Beckham'ın Fotoğrafı Olan Üniversiteli 257 izlenme - 2 yıl önce İzmir’de okuyan üniversite öğrencisi, indirimli öğrenci kartı almak için İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne online başvuruda bulundu ancak onlarca kez denemesine rağmen kendi fotoğrafı kabul edilmedi. Çareyi ünlü futbolcu David Beckham’ın fotoğrafını yollamakta bulan L.E.M., şimdi Beckham fotoğraflı kartıyla yolculuk yapıyor. İzmir’de Dokuz Eylül Üniversitesi’nde okuyan L.E.M. (20) adlı öğrenci, indirimli öğrenci kartı için İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne online başvuruda bulundu. Kendi fotoğrafı bir türlü kabul edilmeyen L.E.M., bir ay boyunca öğrenci olmasına rağmen tam bilet basmak zorunda kalınca sisteme ünlü futbolcu David Beckham’ın fotoğrafını ekledi. David Beckham fotoğraflı kartı teslim alan L.E.M. sonunda öğrenci kartına kavuşurken, kartın fotoğrafı da sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı. Amacının belediyeyi yanıltmak değil, sadece öğrenci kartına kavuşmak olduğunu söyleyen L.E.M., başına gelen ilginç olayı İHA’ya anlattı. Kendi fotoğrafını değil, Beckham’ın fotoğrafını kabul ettiler Onlarca kez kendi fotoğrafını sisteme yüklediğini ancak bir türlü kabul edilmediğini kaydeden üniversite öğrencisi, “İlk yolladığım fotoğraf kabul edilmeyince sistemle ilgili bir hata oldu zannettim. Sonra başka fotoğraflarımı yolladım, vesikalık fotoğrafımın fotoğrafını çekip yolladım ama yine kabul edilmedi. Baktım ki olmayacak, internetten David Beckham’ın fotoğrafını indirip bir daha denedim ve bu sefer kabul edildi. Kart basıldı ve elime geçti. Çok şaşırdım. Beckham’ın fotoğrafının basılacağını hiç tahmin etmiyordum. David Backham hayranı değilim. Futbolu da fazla takip etmem. Bir berberin önünden geçerken dükkana Beckham’ın fotoğrafının asıldığını gördüm ve ‘bundan güzel fotoğraf olur’ dedim. Eve gidip fotoğrafı indirdim” dedi. “Amacım yanıltmak değildi” Bir arkadaşının kartın fotoğrafını çekerek Twitter’a yüklediğini, olayın bu şekilde sosyal medyada yayıldığını söyleyen L.E.M., “Benim amacım belediyeyi yanıltmak değil. Üniversite öğrencisiyim ve öğrenci indiriminden yararlanmak için bir an önce karta ihtiyacım vardı. Kendi fotoğrafım kabul edilmeyince bir ay boyunca tam bilet basmak zorunda kaldım. Ben de böyle bir yol denedim. İki aydır Beckham fotoğrafının bulunduğu kartı kullanıyorum. Ben gerçekten öğrenciyim. Kimseyi kandırmak için bu yola başvurmadım. En az dört yıl daha bu şehirdeyim. Tek amacım indirimli öğrenci kartı kullanmak” diye konuştu. Selena Gomez’li öğrenci kartı David Beckham fotoğraflı kartına alıştığını, arkadaşlarına “Gözlüğümü çıkarınca Beckham’a benziyorum” diye espri yaptığını dile getiren L.E.M., şöyle konuştu: “Sanırım tek değilim. Benim olayım sosyal medyada paylaşılınca birçok ünlünün fotoğrafını kullanan başka öğrencilerin de olduğunu öğrendim. Mesela Selena Gomez’in fotoğrafıyla kart kullanan da varmış.”
Amatör Underground Aq0r 02:01
Amatör Underground Aq0r 347 izlenme - 7 yıl önce amatör underground aq0rdan süper bir firatyasar tarafından izmirim
Yunus Bülbül - Otuz Beş İzmirim 05:16
Yunus Bülbül - Otuz Beş İzmirim 118 izlenme - 7 yıl önce by.patron@hotmail.com / http//www.facebook.com/yunus.bulbul.baba / patron burda !