Hoşgeldiniz!

İzni Videoları İzle

Songül Karlı ile Kalkış İzni 00:58
Songül Karlı ile Kalkış İzni 3.067 izlenme - 7 ay önce Ucuz uçak bileti arıyordum songül karlıya geldim temalı reklam. iyi seyirler.
Çarşı İznindeki Askerler Darbedildi: 14 gözaltı 03:21
Çarşı İznindeki Askerler Darbedildi: 14 gözaltı 4.972 izlenme - 1 yıl önce Çarşı iznindeki askerler darbedildi: 14 gözaltı Ankara'da, dağıttıkları bildiriyi almak istemeyen çarşı iznindeki 3 askeri darbettikleri iddia edilen Dev-Lis üyesi 14 kişi gözaltına alındı. Alınan bilgiye göre, Kızılay Yüksel Caddesi'nden geçen çarşı iznindeki 3 asker, Dev-Lis üyesi bir grup tarafından dağıtılan ve üzerinde "Gençlik Festivali'nde buluşuyoruz" yazan bildiriyi almak istemedi. Gruptakilerin tepkisi üzerine çıkan arbedede askerler darbedildi. Çevrede bulunan bazı askerlerin de karıştığı kavganın büyümesi üzerine polis müdahalede bulundu. Güvenlik güçlerinin müdahalesiyle kavga sona ererken, Dev-Lis üyesi 14 kişi gözaltına alındı. Askerler de inzibatlarca olay yerinden uzaklaştırıldı. Bu arada, bazı vatandaşlar askerleri darbettikleri iddiasıyla gözaltına alınanlara tepki göstererek, "Şehitler ölmez vatan bölünmez" şeklinde slogan attı.
Gelin Adayı Tuvalet İzni İstedi Esra Erol Şaştı Kaldı  01:33
Gelin Adayı Tuvalet İzni İstedi Esra Erol Şaştı Kaldı 1.405 izlenme - 11 ay önce İzdivaç programında heyecanlanan gelin adayının tuvalete gitmek için izin istemedi hem Esra Erol’u hem de ekran başındakileri şaşırttı.
Yılmaz Vural Hoca Adres Tarif Ediyor 01:47
Yılmaz Vural Hoca Adres Tarif Ediyor 1.320 izlenme - 2 yıl önce 3 büyükler dışında ligde çalıştırmadığı takım kalmayan Türk futbolunun efsane hocası Yılmaz Vural'ın gençliğinde Almanya ellerinden Yeşilçam'a göz kırptığı sahneler.
plesk dosyalara okuma yazma izni verme 01:19
plesk dosyalara okuma yazma izni verme 1.176 izlenme - 6 yıl önce plesk panel den dosyalara okuma yazma izni verme işlemini nasıl yapacağımıza bakıyoruz.
Çalışan Hamilelerin Doğum Hakları Nelerdir? 08:39
Çalışan Hamilelerin Doğum Hakları Nelerdir? 995 izlenme - 3 yıl önce Çalışan hamilelerin doğum hakları nedir? Doğum izni nedir? Yasal doğum izin süresi ne kadardır? Cihat Ertürk ailemizletv'de anlatıyor.
Erkek Öğrenciye Uzun Saç İzni Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer 02:03
Erkek Öğrenciye Uzun Saç İzni Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer 1.398 izlenme - 5 yıl önce Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, "öğrencilerin kılık kıyafetinde serbest uygulamalara gidilebileceğinin" sinyalini verdi Dinçer, özetle şunları kaydetti: "Önümüzdeki yıl okul açılışından itibaren hiçbir çocuğumuzu kılık kıyafeti sebebiyle aşağılamayınız. Onları geri göndermeyiniz. Saçı uzun diye hiçbir çocuğu okuldan uzaklaştırmayınız. Öğretmenlerinin ve öğrencilerinin yanında onların saçını keserek rencide etmeyiniz. İçinde bulunduğumuz toplum anlayışı ve yaşadığımız iklim sebebiyle hiç de doğru olmadığını görmelisiniz. Yeni iklim yaratmaya, çocuklarımıza da saygı göstermeye ihtiyacımız var. Onlar da biraz kendilerini gerçekleştirsinler. Bırakın saçlarını uzatsınlar, bazen farklı bir şey giysinler. Belki gerekirse özel gün olarak yapabilirsiniz. Haftanın bir günü serbest kıyafet uygulayarak durumu gözleyebilir, yeni hava yaratabilirsiniz. Çocuklarımızın okula aidiyetlerini artıracağını düşünüyorum. Genel anlamıyla kılık kıyafet yönetmeliğine uymayı size tavsiye ediyorken, özel anlamıyla aslında çocuklarımızın yaptığı ufak tefek kaçamaklara ve benzeri husulara göz yummanızın aslında siz büyükler için daha iyi bir durum olduğunu ifade etmek istiyorum." Kayıt parası alandan hesap soracağım Okullarda bağış alınmasını yasaklamadığını dile getiren Dinçer, zaman zaman eğitim yöneticilerine sert mesajlar da verdi. Dinçer, "Kayıt zamanı bağış alınmasını yasakladım. Kayıt zamanı bağış alan hem okul aile birliği yöneticileri hem de okul yöneticilerinden hesap soracağımı bilmenizi istiyorum. Kayıttan sonra ilerleyen zaman içinde velileri toplayıp okulunuzun derdini anlatıp bağış alabilirsiniz. Kayıt zamanı usulsüz şekilde makama dayalı gücünüzü kullanarak hiç kimseden para alamazsınız. Kapıcı ailelerden 500-1000 lira alındığını görüyorum ve soruşturma açıyorum. Bunu sizler değil okul aile birliği alacak. Kayıt zamanı bağış parası alan okul sayısı 3 bin civarında. 42 bin 500 okulumuz var. 39-40 bin okulda kayıt zamanı bağış alınmıyorken, 3 bin okulda kayıt parası alınmasının eğitim sistemini geliştirmeye ne katkısı olacak? Okul müdürleri tüccar, müteahhit veya servis sağlayıcısı değildir.
Üsküdara Giderken - Cenazem Var Deyip İzin Almak 02:16
Üsküdara Giderken - Cenazem Var Deyip İzin Almak 346 izlenme - 2 yıl önce oğuz cemcirin iş yerinden izin alma yolunu anlatan bir video. size de ilham versin :) üstelik dizide fikir açısından bolca argüman mevcuttur :D izle izlet izlemeyeni uygun bir dillen uyar
Leyla İle Mecnun - Eternal Sunshine Of The Spotless Mind Muhabbeti 03:10
Leyla İle Mecnun - Eternal Sunshine Of The Spotless Mind Muhabbeti 305 izlenme - 2 yıl önce Absürt komediyi zirve noktasına taşıyıp, kendisini IMDB'nin listesine kadar taşıyabilmiş harika diziden, harika bir geyik izliyoruz..
İkamet-İzni-İptali-Oturma-İzni-İptali 03:01
İkamet-İzni-İptali-Oturma-İzni-İptali 2 izlenme - 2 hafta önce İkamet izni iptal veya ret edilenler ne yapabilir? Modum Danışmanlıktan herkese merhaba, izleyeceğiniz bu videoda kısa dönem İkamet izni başvurusu ret edilenler veya ikamet izni iptal edilenler ne yapabilir? Bu konuyu ele alacağız. "İkamet izni iptal edilenler ne yapmalıdır" "Oturma İzni İptal Edilenler Ne Yapmalıdır" http://www.moduminfo.com/
Fatihim İyiki Varsın 04:18
Fatihim İyiki Varsın 200 izlenme - 4 yıl önce sevgi anlatılmaz ama yaşadıklarımızdan derledim sevgimizi paylaşmak istedim sevdiğim...Doğum günün kutlu olsun paşam iyikii doğdun ömrüm..
Çalışma-İzni-İptal-Olan-Yabancılar-İkamet-İzni 02:21
Çalışma-İzni-İptal-Olan-Yabancılar-İkamet-İzni 2 izlenme - 2 hafta önce ÇALIŞMA İZNİ İPTAL OLAN YABANCILARA TURİZM AMAÇLI İKAMET İZNİ VERİLMİYOR. Modum Danışmanlıktan herkese merhaba, Bu gün yine çok önemli bir bilgilendirmeyle karşınızdayız. İzleyeceğiniz bu videoda çalışma izni iptal olan yabancılar turizm amaçlı ikamet izni alabilir mi? Bu konuyu ele alacağız. http://www.moduminfo.com/
Australya'da Çalışmak - Devlet Bilgilendirme Mesajı 04:41
Australya'da Çalışmak - Devlet Bilgilendirme Mesajı 66 izlenme - 2 yıl önce Australia devletinin Türkleri ve Türkçe'yi de ciddiye alıp yeni göçmenler için video hazırlamış. Bizi dikkate aldıkları için çok teşekkürler. Darısı ABD ve Kanada hükümetlerinin başına.
Gavs'ın İzni Olmadan Fare Kedi Yakalayamaz 01:48
Gavs'ın İzni Olmadan Fare Kedi Yakalayamaz 56 izlenme - 3 yıl önce Her şeyin Gavs'ın izni dahilinde gerçekleştiğini anlatan açıklamalar.
Yabancıların Çalışma İzinleri 06:06
Yabancıların Çalışma İzinleri 47 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'de Yaşayan Yabancıların Çalışma İzinleri
Ev-Hizmetleri-Çalışma-İzni-Yabancı-Çalışma-İzni 03:35
Ev-Hizmetleri-Çalışma-İzni-Yabancı-Çalışma-İzni 2 izlenme - 2 hafta önce Ev hizmetlerinde yabancı çalışma izni başvuru Modum danışmanlıktan herkese merhaba, izleyeceğiniz bu videoda ev hizmetlerinde çalışacak yabancılar için çalışma izni konusunu ele alacağız. http://www.moduminfo.com/
Demirtaş'ı Ziyarete Gelen Avrupalı Heyete Görüş İzni Yok 00:51
Demirtaş'ı Ziyarete Gelen Avrupalı Heyete Görüş İzni Yok 4 izlenme - 2 ay önce Demirtaş'ı Ziyarete Gelen Avrupalı Heyete Görüş İzni Yok
Cuma İzni ile İlgili Başbakanlık Genelgesi Resmi Gazete'de 00:42
Cuma İzni ile İlgili Başbakanlık Genelgesi Resmi Gazete'de 20 izlenme - 1 yıl önce Cuma namazı ile ilgili Başbakan Ahmet Davutoğlu imzalı Cuma izni genelgesi Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı.
Aile Saadeti - Kocanın İzni Niçin Önemli? 05:14
Aile Saadeti - Kocanın İzni Niçin Önemli? 48 izlenme - 4 yıl önce Aile Saadeti - Kocanın İzni Niçin Önemli?
Ebeveynden Öpme İzni İsteme (Türkçe Altyazı) 03:53
Ebeveynden Öpme İzni İsteme (Türkçe Altyazı) 15 izlenme - 2 yıl önce Ebeveynden öpme izni isteme (Türkçe Altyazı)Ebeveynden öpme izni isteme (Türkçe Altyazı)Ebeveynden öpme izni isteme (Türkçe Altyazı)Ebeveynden öpme izni isteme (Türkçe Altyazı)Ebeveynden öpme izni isteme (Türkçe Altyazı)Ebeveynden öpme izni isteme (Türkçe Altyazı)Ebeveynden öpme izni isteme (Türkçe Altyazı)Ebeveynden öpme izni isteme (Türkçe Altyazı)Ebeveynden öpme izni isteme (Türkçe Altyazı)Ebeveynden öpme izni isteme (Türkçe Altyazı)
Aile Saadeti - Kocanın İzni Niçin Önemlidir? 05:23
Aile Saadeti - Kocanın İzni Niçin Önemlidir? 40 izlenme - 4 yıl önce Aile Saadeti - Kocanın İzni Niçin Önemlidir?
şefaat ne demektirşefaati inkar etmek sapıklık mı 10:18
şefaat ne demektirşefaati inkar etmek sapıklık mı 66 izlenme - 6 yıl önce bu sohbette şefaatin ne demek olduğu şefaati inkar edenlerin durumları ve şefaatin hak olduğudelilleriyle bildirilmektedir.
Bakan Ramazanoğlu - Suriyelilere Çalışma İzni 06:46
Bakan Ramazanoğlu - Suriyelilere Çalışma İzni 8 izlenme - 1 yıl önce Görüntü Dökümü : Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ramazanoğlu'nun gelişi MÜSİAD'ın düzenlemiş olduğu kahvaltıdan görüntüler Bakan Ramazanoğlu'nun konuşması Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ramazanoğlu: "(Terör operasyonlarının sürdüğü şehirlerde) Sahada psikolojik restorasyon ve rehabilitasyon çalışmalarımızı bütün hızımızla sürdürmekteyiz.
Parti Kapatmasına Meclis İzni Şartı 00:36
Parti Kapatmasına Meclis İzni Şartı 10 izlenme - 2 yıl önce Partileri kapatma davalarının Meclis'te kurulacak komisyonun izni, Genel Kurul'un onayına bağlanması ve temelli kapatma hükmünün kaldırılmasını öngören teklif, TBMM Anayasa Komisyonu'nda kabul edildi.
Aile Saadeti - Kocanın İzni Niçin Önemli? 05:14
Aile Saadeti - Kocanın İzni Niçin Önemli? 11 izlenme - 4 yıl önce Aile Saadeti - Kocanın İzni Niçin Önemli?