Hoşgeldiniz!

İzzet Çapa Videoları İzle

Tokat Gibi Cevap 02:17
Tokat Gibi Cevap 127.950 izlenme - 4 yıl önce izzet çapa proğramında tokat gibi cevaplar verdi
Fatih Ürek'ten Önce Yılan Sonra Gangnam Show 01:16
Fatih Ürek'ten Önce Yılan Sonra Gangnam Show 3.284 izlenme - 4 yıl önce İzzet Paşa'ya konuk olan Fatih Ürek, önce Yılan dansı sonrada Gangnam dası yaptı
2. Kristal Fare Ödülleri Muhteşem Gecede Sahiplerini Buldu! 06:35
2. Kristal Fare Ödülleri Muhteşem Gecede Sahiplerini Buldu! 1.265 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin En İyilerinin Belirlendiği 2. Kristal Fare Ödülleri Görkemli Gecede Sahiplerini Buldu.
Esra Erol, Gupse Özay'ı Oscar'da Hayal Ediyor! 01:00
Esra Erol, Gupse Özay'ı Oscar'da Hayal Ediyor! 982 izlenme - 4 yıl önce İzzet Çapa'ya konuk olan Gupse Özay'a başarılı sunucu Esra Erol programa sorduğu soruyla dahil oldu..
Nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi 4. Bölüm Tanıtımı 00:34
Nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi 4. Bölüm Tanıtımı 681 izlenme - 3 yıl önce Nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi 4. Bölümüyle 15 Temmuz Salı Gecesi 23.00'da Fox'ta! nilgün Belgün'ün Bu Haftaki Canlı Yayın Konukları Burcu Esmersoy, İzzet Çapa Ve Altay.
Sanayi Mutlu & Aziz Kedi 02:56
Sanayi Mutlu & Aziz Kedi 539 izlenme - 2 yıl önce Aziz Kedi, İzzet Çapa ve Çapa'nın mekânları ile tez hazırlığında röportaj yapmaktadır ve ismi Sanayi olan dünyanın tek Türk Sanat Müziği sanatçısı ile karşılaşır, zaten dünyanın da tek Sanayisidir.(ben bakkala iniyom)
Aziz Kedi'den Çapa'ya İsim Önerileri 02:37
Aziz Kedi'den Çapa'ya İsim Önerileri 189 izlenme - 2 yıl önce Aziz Kedi'nin A.Yaşıyorum'daki son yolculuğu. Çapa'ya marjinal mekan önerileri ve Ferhat Güzel. (F.Güzel'in göz bebeğini gören var mı?)
Ahmet Kural'a Kristal Fare'de Zor Soru 01:00
Ahmet Kural'a Kristal Fare'de Zor Soru 404 izlenme - 4 yıl önce En İyi Erkek Komedi Oyuncusu Ödülünü Kazanan Ahmet Kural İzzet Çapa'nın Sorusunun Ardından Diz Çöktü..
Her Şeyi Konuşalım - 09 Mart 1016 - Tvem 02:24:20
Her Şeyi Konuşalım - 09 Mart 1016 - Tvem 123 izlenme - 1 yıl önce TVEM'İ İZLEMEK İÇİN; Digiturk 59. Kanal Tivibu 48. Kanal Teledünya 112. Kanal D-Smart 92. Kanal'ı AÇMANIZ YETERLİ... Program tekrarları ve daha fazlası için; www.tvem.com.tr
Kristal Fare, Hürrem Sultan'a İyi Geldi! 01:00
Kristal Fare, Hürrem Sultan'a İyi Geldi! 315 izlenme - 4 yıl önce Meryem Uzerli Sahnede Anlamlı Bir Konuşma Yaptı
Asena Erkin,Gülşen,İzzet Çapa,Çınar Erkin'e Meydan Okudu 00:27
Asena Erkin,Gülşen,İzzet Çapa,Çınar Erkin'e Meydan Okudu 173 izlenme - 3 yıl önce Als Hastalığına Dikkat Çekmek İçin Yapılan Kampanyaya Katılan Asena Erkin Gülşen, İzzet Çapa Ve Oğlu Çınar Erkin'e Meydan Okudu...
Rasim Ozan Kütahyalı:ben Kültürsüz Bir Ayıyım 02:01
Rasim Ozan Kütahyalı:ben Kültürsüz Bir Ayıyım 217 izlenme - 4 yıl önce Rasim Ozan Kütahyalı, Nagehan Alçı sorusuna bu sözlerle tepki gösterdi: Ben kültürsüz bir ayıyım tv8'de ekrana gelen 'İzzet Paşa'da, Rasim Ozan Kütahyalı'nın da karıştığı bir diyalog geceye damgasını vurdu. Rasim Ozan Kütahyalı, Nagehan Alçı sorusuna bu sözlerle tepki gösterdi: Ben kültürsüz bir ayıyım tv8'de İzzet Çapa, Rasim Ozan Kütahyalı'nın eşi Nagehan Alçı'nın ne kadar kültürlü ve eğitimli olduğunu vurgulamak için 'Onun yanında ezildiğin oluyor mu, komplekse giriyor musun?' şeklinde bir soru yöneltti. Bunun üzerine Kütahyalı da Çapa'ya "Ben kültürsüz bir ayıyım, öyle mi yani" şeklinde şakayla karışık bir tepki gösterdi. İşte, Kütahlayı'nın programa damga vuran sözleri:
Esra Elönü'ye İzzet Çapa'dan Sürpriz Kına Gecesi! 02:17
Esra Elönü'ye İzzet Çapa'dan Sürpriz Kına Gecesi! 180 izlenme - 5 yıl önce SKYTürk360 ekranlarında İzzet Çapa'nın sunduğu İzzet Paşa programında konuğu Esra Elönü'ye sürpriz yaptı eğlenceli dakikalar yaşandı.
Esra Erol, Gupse Özay'ı Oscar'da Hayal Ediyor! 01:00
Esra Erol, Gupse Özay'ı Oscar'da Hayal Ediyor! 141 izlenme - 4 yıl önce İzzet Çapa'ya Konuk Olan Gupse Özay'a Başarılı Sunucu Esra Erol Programa Sorduğu Soruyla Dahil Oldu..
Sezen Aksu Dudaklarını Niye Küçültmek İstiyor? 04:08
Sezen Aksu Dudaklarını Niye Küçültmek İstiyor? 114 izlenme - 4 yıl önce Video İzzet Paşa'ya Konuk Olan Nükhet Duru'ya Minik Serçe Canlı Yayında Sürpriz Yaparak Telefonla Bağlandı. Programda Keyifli Dakikalar Yaşandı..
İzzet Çapa Kimdir? 01:34
İzzet Çapa Kimdir? 21 izlenme - 2 yıl önce İzzet Çapa Biyografi, İzzet Çapa Kim, İzzet Çapa Hayatı, İzzet Çapa Yaşamı, İzzet Çapa Kimdir, 13.08.2015 günü Biyografi TV kanalına yüklediğim 'İzzet Çapa Kimdir?' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/biyografitv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Fatih Ürek Üçyüz Beşyüz (İzzet Paşa) 00:58
Fatih Ürek Üçyüz Beşyüz (İzzet Paşa) 69 izlenme - 4 yıl önce İzzet Paşa'da bu haftanın konuğu Fatih Ürek'ti
Fatih Ürek Üçyüz Beşyüz (İzzet Paşa) 03:55
Fatih Ürek Üçyüz Beşyüz (İzzet Paşa) 46 izlenme - 4 yıl önce İzzet Paşa'da bu haftanın konuğu Fatih Ürek'ti