Hoşgeldiniz!

jabba

Laroxx Project - Jabba Jabba (Offıcıal Vıdeo) 03:30
Laroxx Project - Jabba Jabba (Offıcıal Vıdeo) 4.651 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Jabba The Hutt (Pewdiepie) 02:11
Jabba The Hutt (Pewdiepie) 1.454 izlenme - 4 yıl önce Jabba The Hutt (PewDiepie)
Nina Sky Feat Jabba - Move Ya Body Hd Klip 04:43
Nina Sky Feat Jabba - Move Ya Body Hd Klip 2.150 izlenme - 7 yıl önce axi chocuk
Cok Cok  Güzel Bir  Klip 03:20
Cok Cok Güzel Bir Klip 3.477 izlenme - 10 yıl önce
Laroxx Project - Jabba Jabba (Official 2012 Single) 03:26
Laroxx Project - Jabba Jabba (Official 2012 Single) 532 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Jabba Hutt Vah Vah Vah 00:22
Jabba Hutt Vah Vah Vah 261 izlenme - 3 yıl önce Star Wars Jabba Hutt'ın Şarkısını Mutlaka Dinleyin. Star Wars caps video ve capsleri yapan tek bir kişi var. Ayrıntılar burada: http://starwars-r2d2.blogspot.com/p/caps.html Dailymotion: http://www.dailymotion.com/video/x2mze1k Facebook: https://www.facebook.com/StarWarsOyunFilm Twitter: https://twitter.com/Ulrich_Stanley Daha fazlası için abone olun.
Jabba The Hutt'ı Nasıl Bilirdiniz? 02:19
Jabba The Hutt'ı Nasıl Bilirdiniz? 219 izlenme - 3 yıl önce Star Wars filmlerinin, çirkin, hantal, sürüngen yaratığı olarak bildiğimiz, Tatooine gezegeninin eşraflarından Jabba The Hutt'ın aslında 1977 yılında seyirci ile ilk buluşmasında Declan Mulholland tarafından canlandırılan kısa boylu ve şişmanca bir insan olduğunu bilen bilir... George Lucas'ın senaryosunda bildiğimiz yaratık haliyle yer alan bu karakter, ilk filmin kısıtlı bütçesi yüzünden bir insan olarak karşımıza çıkarken, kazanılan ticari başarı ile film restore edilmiş, Jabba da senaryodaki hali ile değiştirilmiştir. İşbu video, Jabba The Hutt'ın dönüşümünü belgelemektedir. Dikkatli gözlerden kaçmayacak bir değişiklik de ilk versiyonda bu sahnede yer almayan Boba Fett'in de restorasyon sonrası sahneye eklenmesidir... Bu vesile ile "ne oldum değil, ne olacağım" demek gerektiğini hatırlatmak ister, iyi seyirler dilerim... Not; yer yer ses kesilmeleri ve düşük görüntü kalitesinden dolayı özür dilerim, ancak maalesef daha iyisini bulamadım.