Hoşgeldiniz!

Jacksons Videoları

Michael Jackson - Michael Jackson's Vision Dv... 01:33
Michael Jackson - Michael Jackson's Vision Dv... 4.645 izlenme - 6 yıl önce
Michael Jackson Beat It - Victory Turnesi - Toronto Performansı 06:11
Michael Jackson Beat It - Victory Turnesi - Toronto Performansı 837 izlenme - 2 yıl önce Michael Jackson'ın kardeşleri ile çıktığı son turne olan Victory turnesinden muhteşem Beat It Performansını izliyoruz. Kanada / Toronto. Michael JAckson ve Beat It işte, daha bir şey eklemeye gerek var mı... VHS aktarımından kaynaklı çok ufak atlamalar olabilir, dert etmeyin. 80'ler çocuğuyuz, VHS sorunları bize koymaz. Admin bak arşivin, nostaljinin dibidir. Abuk subuk yorumlar ekleyip meme videosu muamelesi çekme.
Michael Jackson - Ben - American Bandstand (1972) 02:43
Michael Jackson - Ben - American Bandstand (1972) 850 izlenme - 2 yıl önce Arşivden kaliteli bir video daha. Bu videoda "alkılşarlayaşıyorum"a özel. Zira oynatım hızı ve ses düzeltildi. Michael'ın kadife gibi sesini dinliyoruz. Şarkı ABD'de 1 numara olmuş ve ve aynı zamanda Golden Globe en iyi şarkı ödülünü almış. Yanlış okumadıysam, 1971 yılında çekilen ve ana konusu fare olan bir filmde kullanılmış. Michael'ın kardeşlerinden ayrı olarak çıkardığı, solo albümlerinden ikincisidir. http://en.wikipedia.org/wiki/Ben_(1972_film) http://en.wikipedia.org/wiki/Ben_(song) http://en.wikipedia.org/wiki/Ben_(album)
Michael Jackson & The Jackson 5 - Looking Through The Windows - Sonny & Cher Show (70'ler) 05:12
Michael Jackson & The Jackson 5 - Looking Through The Windows - Sonny & Cher Show (70'ler) 586 izlenme - 2 yıl önce Arşivden güzel ve kaliteli bir video daha. Michael'ın kardeşleri ile sergilediği en güzel performanslardan biri. Evet videodaki abla CHER. Michael hakkında çok fazla bir şey yazmaya gerek yok sanırım. Tam tarihini bulamadım ama 70'lerden. Orijinal dosyanın sesini biraz daha güçlendirdim. http://en.wikipedia.org/wiki/Sonny_&_Cher http://en.wikipedia.org/wiki/The_Jackson_5
The Jacksons Variety Show 1977 - The Love You Save 02:31
The Jacksons Variety Show 1977 - The Love You Save 241 izlenme - 6 yıl önce the jacksons variety show 1977 - the love you save
Michael Jackson - Dancing Machine - Johnny Carson Tonight Show (1974) 04:50
Michael Jackson - Dancing Machine - Johnny Carson Tonight Show (1974) 122 izlenme - 2 yıl önce Arşivden kaliteli bir video daha. Jackson 5'ın en büyük hitlerinden ve MJ'in yeteneklerini en güzel sergilediği şarkılardan biri; Dancing Machine. Bu performansı yüklemeyi bir kaç sebepten tercih ettim; pek bilinmiyor, canlı ve finali itibarı diğer performanslarından farklı. Bir başka videoda nerden buluyorsunuz bu videoları diye sorulmuş; yılların birikimi. Arşivciler sağolsunlar, zaman zaman büyük paralar ödeyerek bu videolara ulaşıp paylaşıyorlar. Bu video bu hali ile alkışlarlayaşıyorum'a özel. Renk ve ses düzeltmeleri yapıldı.
confırmed michael jackson's son prince michael does have vitiligo 02:04
confırmed michael jackson's son prince michael does have vitiligo 197 izlenme - 6 yıl önce so now its been confirmed by 2 people and by lookin at the photos you can tell its true. confırmed michael jackson's son prince michael does have vitiligo about the song don't pay much attention. ı didn't have the time to fix another song. thanks to mjjforumtv for uploading the latoya interview ;
The Jacksons - Torture 05:34
The Jacksons - Torture 75 izlenme - 2 yıl önce 80'li yıllara ait o zamanlara göre kendni aşmış şükela bir video klibi izliyoruz.İnanılmaz görselleri ve absürd detay çekimleriyle algıdaki seçiciliğimizi alt üst edip bizi başka boyutlara götüren,hoş tınısı olan bir şarkıdır.Oynayan iskelet figürleriyle, genel müzik alt yapısıyla ve grubun tamamıyla zaten Michael Jackson tarzını yansıtır. Afiyetle.
The Jacksons - Enjoy Yourself (Michael Jackson's Vision) 03:52
The Jacksons - Enjoy Yourself (Michael Jackson's Vision) 134 izlenme - 3 yıl önce The Jacksons - Enjoy Yourself (Michael Jackson's Vision)
Smooth Criminal Jacksons Yeşilköy 03:39
Smooth Criminal Jacksons Yeşilköy 223 izlenme - 7 yıl önce ağustos 2008 astoria
Michael Jackson - Michael Jacksons Vision Dvd Sneak Peek 01:33
Michael Jackson - Michael Jacksons Vision Dvd Sneak Peek 85 izlenme - 5 yıl önce michael jackson - michael jacksons vision dvd sneak peek
Michael Jackson - Never Can Say Goodbye (Acapella) 02:47
Michael Jackson - Never Can Say Goodbye (Acapella) 36 izlenme - 2 yıl önce Michael Jackson'ın ilk hitlerinden biri. The Jackson 5 ile yolun başında oldukları yıllardan. Acapella versiyonu; sesini tüm çıplaklığı ile duymanız için yüklüyorum.
Michael Jackson - Michael Jacksons Vision Dvd Sneak Peek 01:33
Michael Jackson - Michael Jacksons Vision Dvd Sneak Peek 49 izlenme - 6 yıl önce
Michael Jackson - Immortal Megamix - Audio 04:45
Michael Jackson - Immortal Megamix - Audio 41 izlenme - 5 yıl önce
Michael Jacksons Sevenlerin Gösterisi 02:50
Michael Jacksons Sevenlerin Gösterisi 46 izlenme - 7 yıl önce michael jacksons sevenlerin gösterisi
Immortal Megamix Can You Feel Itdont Stop Til You Get 04:45
Immortal Megamix Can You Feel Itdont Stop Til You Get 37 izlenme - 5 yıl önce