Hoşgeldiniz!

jae

T.I. feat. London Jae, Translee, Charlie Wilson, B.o.B - Us Or Else 15:10
T.I. feat. London Jae, Translee, Charlie Wilson, B.o.B - Us Or Else 1.311 izlenme - 3 ay önce T.I. - Us Or Else ft. London Jae, Translee, Charlie Wilson, B.o.B [Music Video Klip 2017] Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Şarkı Sözleri (lyrics): Hey there, unfortunately we don’t have the lyrics of this song named “T.I. - Us Or Else ft. London Jae, Translee, Charlie Wilson, B.o.B” yet. We do try our best to have all the lyrics you want, but sometimes the lyrics are just not submited to us yet. Do you have the lyrics? Why not submit them! If you have the lyrics for “T.I. feat. London Jae, Translee, Charlie Wilson, B.o.B - Us Or Else”, it would be great if you can submit these. This will help other people find these lyrics instantly!
Kim's Island Fragmanı 02:22
Kim's Island Fragmanı 13.952 izlenme - 4 yıl önce 2009 Güney Kore yapımı romantik-komedi filmi Kim's Island 'ın fragmanı. Kim adında bir adam kendini Han Nehri'nin karanlık, suskun sularına atar. Uyandığında üstü başı kumla kaplanmış, yerde yatmaktadır. O zaman, kendisini öldürmeyi başaramadığını ve nehirde bilinmeyen bir adaya sürüklendiğini anlar. Nehir kenarındaki binalardan birinin bir dairesinde yıllarca odasından dışarıya adımını atmamış bir genç kız vardır. Bir gün dürbünüyle bakmaktayken bir ada üzerinde tek başına yaşayan bir adam gözüne ilişir ve merak eder. Günler günleri kovalarken, adamın yalnız ama halinden hoşnut yaşamı merakını öylesine artırır ki onca yıldan sonra odasından dışarı çıkmasına sebep olur.
18 Sosyal Medyayı Sallayan 'cumaya Gidiyoruz' Klibi 03:27
18 Sosyal Medyayı Sallayan 'cumaya Gidiyoruz' Klibi 2.774 izlenme - 2 yıl önce Jae Deen ve Karter Zaher'in 'Cuma'ya gidiyoruz' şarkısı sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.
Fransız Şarkıcılardan 'Cuma'ya Gidiyoruz' Klibi 03:26
Fransız Şarkıcılardan 'Cuma'ya Gidiyoruz' Klibi 2.215 izlenme - 2 yıl önce Fransa'da yaşayan Karter Zaher & Jae Deen isimli gençlerin hazırladığı, cuma namazını eğlenceli biçimde anlatan şarkının ismi Friday...
Actress is Too Much (2014) Fragman 01:22
Actress is Too Much (2014) Fragman 2.683 izlenme - 3 yıl önce Na-Bi (Cha Ye-Ryun) eski bir kız grubunda idol üyedir fakat şimdi bir oyuncudur.Fakat oyunculuğu oldukça kötüdür.Bu arada, Hong (Jo Hyeon-Jae) Polanyada okumuş , başarılı bir yönetmendir.O sinema sektöründe yükselen bir yıldızdır.İkisi bir anda birbirleriyle karşılaşırlar ve macera başlar.
Confession Of Murder Fragmanı 01:41
Confession Of Murder Fragmanı 3.818 izlenme - 4 yıl önce 2012 Güney Kore yapımı Nae-ga sal-in-beom-i-da filminin fragmanı. Zaman aşımı süresinin dolmasından sonra seri katil Lee Doo-Suk (Park Si Hoo), "Confession of Murder / Cinayetin İtirafı" kitabını yayımlar. Kitap kısa sürede en çok satanlar listesinde bir numaraya yükselir. Kitapta geçmişte işlediği suçlarını anlatmaktadır. Bu arada, Dedektif Choi Hyung-Goo (Jung Jae-Young), 15 yıl önce elinden kaçırdığı seri katili yakalamak için çalışır.
Kimssi Pyoryugi - Kim'in Adası Fragmanı 02:04
Kimssi Pyoryugi - Kim'in Adası Fragmanı 2.912 izlenme - 4 yıl önce 2009 Güney Kore yapımı Kim'in Adası filminin fragmanı. Kim adında bir adam kendini Han Nehri'nin karanlık, suskun sularına atar. Uyandığında üstü başı kumla kaplanmış, yerde yatmaktadır. O zaman, kendisini öldürmeyi başaramadığını ve nehirde bilinmeyen bir adaya sürüklendiğini anlar. Nehir kenarındaki binalardan birinin bir dairesinde yıllarca odasından dışarıya adımını atmamış bir genç kız vardır. Bir gün dürbünüyle bakmaktayken bir ada üzerinde tek başına yaşayan bir adam gözüne ilişir ve merak eder. Günler günleri kovalarken, adamın yalnız ama halinden hoşnut yaşamı merakını öylesine artırır ki onca yıldan sonra odasından dışarı çıkmasına sebep olur.
Nabbeun Namja - Kötü Adam Fragmanı 02:00
Nabbeun Namja - Kötü Adam Fragmanı 2.623 izlenme - 4 yıl önce 2001 Güney Kore yapımı dram filmi Kötü Adam (Nabbeun Namja) 'nın fragmanı. Ne kadar aşk konusu içersede bir çok kişiyi özellikle kadınları kızdıracak bir senaryoya sahip bu yapım Han-ki adlı karakterin (Jae-hyeon Jo) 21 yaşındaki üniversiteli bir kızı (Sun-hwa) sokağın ortasında öpmesiyle başlar. İlk başta çok saçma gelen bu durum , özür bekleyen genç genç kızın Han-ki\'yi  aşağılamasıyla  olayları daha ilginç boyutlara taşıyacaktır.
My Mighty Princess - Trailer (2006, Korea) (with English Subtitles) 01:46
My Mighty Princess - Trailer (2006, Korea) (with English Subtitles) 3.284 izlenme - 4 yıl önce A beautiful martial arts prodigy becomes a ruthless warrior to save the world against evil An observational drama about three close friends whose lives are c...
DeMarcus uçarak smacı bastı 00:30
DeMarcus uçarak smacı bastı 518 izlenme - 2 yıl önce NBA'de DeMarcus Cousins, Jae Crowder'in üstünden uçarak smacı bastı Daha fazlası www.izlesene.com/futbolarena kanalında....
Dövüş Maçında Rakibin Yüzüne Basarak Diskalifiye Oldu 02:38
Dövüş Maçında Rakibin Yüzüne Basarak Diskalifiye Oldu 118 izlenme - 8 ay önce Won Gi Kim - Goo Jae Jung arasında yapılan dövüş mücadelesinde rakibinin yüzüne basan Kim, hakem kararıyla diskalifiye edildi. Won Gi Kim ve Goo Jae Jung arasında gerçekleşen MMA dövüşünde Kim, rakibine yaptığı kural dışı hareket sonrası diskalifiye oldu. Yerdeki rakibinin yüzüne tekme atan dövüşçü, hakem kararıyla maçı kaybetti.
Jae Crowder'dan inanılmaz atış 00:32
Jae Crowder'dan inanılmaz atış 289 izlenme - 2 yıl önce NBA'de Boston Celtics'in yıldız oyuncusu Jae Crowder'dan inanılmaz atış
To The Beautiful You - Tae Joon  Jae Hee 1 11:07
To The Beautiful You - Tae Joon Jae Hee 1 345 izlenme - 3 yıl önce To the beautiful you - Tae joon y Jae hee resumen del cap 1 al 6
PSY - Gangam Style  (Kamera Arkası) 08:41
PSY - Gangam Style (Kamera Arkası) 251 izlenme - 2 yıl önce Artık sitemizin favorisi, dillerimize pelesenk olan şarkı Gangnam Style'ın klibinin kamera arkasını paylaşan kişi olmanın verdiği gururla hepinize iyi seyirler dilerim. Park Jae-Sang abimizin klip çekimleri boyu gerek yönetmen edalarında oradan oraya koşturuşu, hareketleri tanıtışı ve sempatik görüntüleriyle dolu videoda 4:35 bombadır. (Dipnot: Hyuna'nın yaptığı hareket illuminati olduğu şüphesi uyandırdı bende, e kim değil ki?)
Dibekli Mahallesi 11:21
Dibekli Mahallesi 236 izlenme - 5 yıl önce
ölüm peşimizde 01:53
ölüm peşimizde 614 izlenme - 7 yıl önce ölüm peşimizde
Jordan Jae - Hopping Fences 03:31
Jordan Jae - Hopping Fences 150 izlenme - 2 yıl önce Jordan JAE - Hopping Fences (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (lyrics): Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Song: Co-Written: Jordan JAE, Chris Petrosino, Rob McCurdy Produced: Noise Club Video: Director: Alan McIntyre Smith Jordan Jae - Hopping Fences Jordan Jae - Hopping Fences Jordan Jae - Hopping Fences Jordan Jae - Hopping Fences
Mystikal One Night Feat Jae Millz, Birdman, Detail, Dj Stevie J (Music Video) 06:31
Mystikal One Night Feat Jae Millz, Birdman, Detail, Dj Stevie J (Music Video) 179 izlenme - 5 yıl önce Mystikal One Night Feat Jae Millz, Birdman, Detail, DJ Stevie J (Music Video)
Jordan JAE - Said No One Ever 03:23
Jordan JAE - Said No One Ever 113 izlenme - 3 yıl önce Jordan JAE - Said No One Ever (Video Klip 2014)
Jae Feat. Liquideep - So Many Ways 04:24
Jae Feat. Liquideep - So Many Ways 87 izlenme - 3 yıl önce "So Many Ways", the second single from Jae's third album titled "Inner Voice". Video Production: Manic Creations
Seondal: The Man Who Sells The Rıver 00:36
Seondal: The Man Who Sells The Rıver 18 izlenme - 8 ay önce Kore’nin en ünlü dolandıcısının gerçek yaşam öyküsü... Zorunda kaldığı için askere giden ve savaşmak zorunda kalan In-hong, savaş sahasında Bo-won ve Gyeon ile tanışır. Sıkı dost olan üçlü, savaş sonrasında Kore’ye döner ve bir dolandıcılık çetesi kurarlar. İnsanlara Anka Kuşu diye tavuk satan çete, sonraları kasabanın en zengin adamının servetine göz diker. Bunun için In-hong harika bir plan hazırlamıştır.
Philthy Rich - I Might Just ft. B.o.B, Cool Amerika, London Jae 04:38
Philthy Rich - I Might Just ft. B.o.B, Cool Amerika, London Jae 18 izlenme - 8 ay önce Philthy Rich ft. B.o.B, Cool Amerika, London Jae - I Might Just (Music Video Klip 2016) Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Şarkı Sözleri (lyrics): Hey there, unfortunately we don’t have the lyrics of this song named “Philthy Rich ft. B.o.B, Cool Amerika, London Jae - I Might Just” yet. We do try our best to have all the lyrics you want, but sometimes the lyrics are just not submited to us yet. Do you have the lyrics? Why not submit them! If you have the lyrics for “Philthy Rich - I Might Just ft. B.o.B, Cool Amerika, London Jae”, it would be great if you can submit these. This will help other people find these lyrics instantly!
Smackdown Jae Millz Vs. Ness 02:12
Smackdown Jae Millz Vs. Ness 81 izlenme - 8 yıl önce smack dvd -- jae millz vs. ness(2)
DeMarcus uçarak smacı bastı 00:30
DeMarcus uçarak smacı bastı 32 izlenme - 2 yıl önce NBA'de DeMarcus Cousins, Jae Crowder'in üstünden uçarak smacı bastı Daha fazlası www.izlesene.com/bahisanaliz kanalında....
Jordan Jae - Makin' Me Crazy 03:27
Jordan Jae - Makin' Me Crazy 39 izlenme - 3 yıl önce Jordan JAE - Makin' Me Crazy (Video Klip 2014)
Jeremiah Jae - The Heat 01:56
Jeremiah Jae - The Heat 32 izlenme - 3 yıl önce Jeremiah Jae - The Heat (Video Klip 2014)
Dövüş Maçında Rakibin Yüzüne Basan Sporcu, Diskalifiye Edildi 01:57
Dövüş Maçında Rakibin Yüzüne Basan Sporcu, Diskalifiye Edildi 5 izlenme - 8 ay önce Won Gi Kim - Goo Jae Jung arasında yapılan dövüş mücadelesinde rakibinin yüzüne basan Kim, hakem kararıyla diskalifiye edildi.
Phoenix Suns ve  Boston Celtics Maç Özeti - 16 Ocak 01:49
Phoenix Suns ve Boston Celtics Maç Özeti - 16 Ocak 9 izlenme - 2 yıl önce Kelly Olynyk 21 sayı, Isaiah Thomas da 19 sayı atarak ve diğer Celtics üyelerinin de çift hanelere ulaşmasıyla Boston 117-103 galip geldi. Kelly Tyler Olynyk, National Basketball Association ekiplerinden Boston Celtics'te forma giyen Kanadalı profesyonel basketbolcu. 2.13 metre boyunda, 108 kilogram ağırlığındadır. Bir uzun oyuncuya göre üçlük yüzdesi gayet yüksektir.
Nino Gotti x Why Jae - 2 Easy 03:47
Nino Gotti x Why Jae - 2 Easy 15 izlenme - 5 yıl önce
Jae Crowder'dan inanılmaz atış 00:32
Jae Crowder'dan inanılmaz atış 7 izlenme - 2 yıl önce NBA'de Boston Celtics'in yıldız oyuncusu Jae Crowder'dan inanılmaz atış