Hoşgeldiniz!

jakob

Tutunamayanlar (Dark Horse) Fragman 02:44
Tutunamayanlar (Dark Horse) Fragman 1.503 izlenme - 4 yıl önce Hayatını duvarlara grafitti çizerek kazanan Daniel, kız arkadaşı Franc’le tanıştıktan ve ilişkileri ciddi bir boyut kazanmaya başladıktan sonra bir yetişkin olmanın getirdiği sorumlulukların farkına varmaya başlar. Diğer yandan ise disiplinli ve düzenli bir hayatı olan Yargıç, hayatını ve yaşam tarzını sorgulamaya başlar. Film boyunca Daniel ve Yargıç’ın birbirine zıt ve paralel olarak ilerleyen öyküleri anlatılmaktadır.
Jakob Poulsen'den harika 2 frikik golü 00:39
Jakob Poulsen'den harika 2 frikik golü 437 izlenme - 2 yıl önce Danimarka Ligi'nde oynanna Kopenhag - Midtjylland maçında Jakob Poulsen takımı Midtjylland adına frikikten 2 gol kaydetti.
Kaleciden Harika Rövaşata Golü 01:16
Kaleciden Harika Rövaşata Golü 384 izlenme - 5 yıl önce Danimarka 2. Lig Doğu Grubu'nda Skjold Birkerod ile Frem takımlarının karşı karşıya geldiği maçta, Birkerod kalecisi Jakob Kohler, maçın uzatma dakikalarında ileri çıkarak takımı adına muhteşem bir rövaşta golü attı. Ev sahibi takım onun golüyle beraberliği kurtardı.
Monacolu Poulsen İnanılmazı Başardı! 00:45
Monacolu Poulsen İnanılmazı Başardı! 96 izlenme - 4 yıl önce Fransa Lig 1 Ekiplerinden Monaco Forması Giyen Danimarkalı Jakob Poulsen, Yaklaşık 40 Metreden Vurduğu Topu Bakın Nereye Soktu
Jakob Dylan - Something Good This Way Comes 03:36
Jakob Dylan - Something Good This Way Comes 159 izlenme - 6 yıl önce
Kafa Kafaya korkunç şekilde çarpıştılar! 00:31
Kafa Kafaya korkunç şekilde çarpıştılar! 91 izlenme - 2 yıl önce Danimarka Süper Ligi'nde oynanan maçta Aalborglu Jakob Blaabjerg Randerslı Mustafa Amini ile maçta korkunç bir şekilde kafa kafaya çarpıştı.
Senatorjakob - Dikiş Tutmaz Demo Klip 01:31
Senatorjakob - Dikiş Tutmaz Demo Klip 108 izlenme - 8 yıl önce düzenleme sercan drina
Senator Jakob Bir Şişe Bağımlılık 03:32
Senator Jakob Bir Şişe Bağımlılık 83 izlenme - 7 yıl önce http//plaksanayi.tr.gg/ facebook/senator jakob
Jay Smith - I Want It That Way Lıve Hos Vakna! Med The Voice 02:51
Jay Smith - I Want It That Way Lıve Hos Vakna! Med The Voice 31 izlenme - 7 yıl önce jay - unplugged