Hoşgeldiniz!

james cameron

Terminator 2 - 3d Restorasyonlu 01:55
Terminator 2 - 3d Restorasyonlu 1.902 izlenme - 4 hafta önce Geliyor gönlümüzün efendisi! 1991 tarihli Terminator 2 filmine James Cameron bi el atıp "lan 3d nasıl olurdu acaba?" diyerek girdiği ve restore ettiği Terminator 2'nin fragmanını izliyoruz. İyi seyirler...
Avatar Serisinin 2, 3 ve 4. Filmleri Çekilecek 02:59
Avatar Serisinin 2, 3 ve 4. Filmleri Çekilecek 38.962 izlenme - 4 yıl önce Avatar serisinin 2, 3 ve 4. filmlerinin çekileceği James Cameron tarafından doğrulandı. Konuyla ilgili Türkçe altyazılı haber.
Terminator 2: Judgment Day (1991) Fragman 01:35
Terminator 2: Judgment Day (1991) Fragman 2.512 izlenme - 3 ay önce James Cameron’un yönettiği bilimkurgu efsanesi Terminatör 2'nin yeni 3 boyutlu fragmanı. Başrolde Arnold Schwarzenegger oynamıştı.
Avatar 2 - Teaser Trailer (2020 Movie) James Cameron [HD] 01:25
Avatar 2 - Teaser Trailer (2020 Movie) James Cameron [HD] "Return To Pandora" (FanMade) 378 izlenme - 3 hafta önce Avatar 2 Teaser-Trailer 2020 Movie THIS WAS A FAN MADE TRAILER FOR PEOPLE WHO SAY THAT THE VIDEO IS FAKE... WELL, OBVIOUSLY I DIDN'T MAKE THIS VIDEO TOO FOOL OR SCAM ANYONE IT'S JUST A FAN TRAILER THIS VIDEO WAS MADE FOR FUN I HOPE YOU ENJOYED THE VIDEO. IF YOU DID PLEASE LIKE AND SHARE IT FEEL FREE TO SUBSCRIBE AND WATCH MORE EPIC TRAILERS ??Twitter:https://twitter.com/TeaserPRO ??Instagram:Grudck: https://www.instagram.com/grudck/ ??Music: Eone Bront: https://soundcloud.com/eonebront ??TeaserPRO:youtube.com/c/TeaserPROFMtv Cameron has said in a statement to THR: "In the second and third films, which will be self contained stories that also fulfill a greater story arc, we will not back off the throttle of Avatar's visual and emotional horsepower, and will continue to explore its themes and characters, which touched the hearts of audiences in all cultures around the world. I'm looking forward to returning to Pandora, a world where our imaginations can run wild." In 2015, Jon Landau confirmed that humans would be returning in the sequel. I think you will definitely have humans in the sequel... There are going to be good humans, there are going to be bad humans, There are going to be good Na'vi, There are going to be bad Na'vi... He also mentioned that there was going to be "action" as well as a "family story". Avatar 2 will explore the oceans of Pandora, and the team has been developing underwater motion capture technology for this purpose. He also confirmed that Avatar 2 will explore the Na'vi culture more than Avatar. "WETA is working out underwater performance capture for underwater scenes." Landau said, "It's going to be like the Floating Mountains in the first movie. It's not going to be all underwater; it's going to be a place we go to, leave and come back to." in 2013 James Cameron also stated that the style would be influenced by the master navigator culture of the small pacific civilizations of Micronesia. He was exposed to these cultures during his time on these islands during preparation for his dive in the Marianas Trench. Throughout 2010 it was also stated that Avatar 2 will contain more volcanoes, and will take place several years after the events of the original film. However, it is worth noting that the script was not completed until almost five years after this date, so things may have changed. It is intended that the plot be able to stand on its own, but will be part of a meta-narrative that extends across from Avatar 2 to 4. During promotion for The Shack in February 2017, Sam Worthington mentioned that Avatar 2 will take place eight years after the events of the original film. He also mentioned it having a family narrative while being "bigger" than the first film
Neşterle Göz Ameliyatı - Terminatör (1984) 02:20
Neşterle Göz Ameliyatı - Terminatör (1984) 2.249 izlenme - 5 ay önce Yönetmenliğini James Cameron'ın üstlendiği, başrollerini Arnold Schwarzenegger, Linda Hamilton'ın rol aldığı günümüz yıllarında bile adından söz ettiren 1984 yapımı 'Terminatör' filminden enfes bir sahne.
sanctum fragman 02:25
sanctum fragman 16.090 izlenme - 7 yıl önce james cameron'un yapımcılığını üstlendiği sanctum filminin fragmanı...
Avatar (2009) türkçe (turkish) dublaj fragman trai 03:29
Avatar (2009) türkçe (turkish) dublaj fragman trai 32.228 izlenme - 8 yıl önce Yılın en yüksek bütçeli filmi ’Avatar’ bugüne kadar hiç kullanılmayan yeni teknoloji yöntemleriyle hazırlandı
Titanic' in Batmadan Önce 1912 Yılında Çekilen Videosu 03:21
Titanic' in Batmadan Önce 1912 Yılında Çekilen Videosu 2.715 izlenme - 2 yıl önce 269 m uzunluğuna, 28.2 m genişliğe, 66,000 gros ton ağırlığa sahip olan ve ''Batmaz Gemi'' olarak adlandırılan Titanic'in Southampton-New York arası yaptığı ilk sefer'de videoda gördüğünüz beyaz kıyafetli Kaptan Edward John Smith'in planlanandan daha erken New York'a ulaşma hevesi yüzünden malumunuz üzere battı,1.514 kişinin ölümüyle sonuçlanan kazada bu dev transatlantik gemisi;gerisinde taşıdığı milyonlarca dolarlık mücevher,büyük bir şöhret ve James Cameron adlı yönetmene harika bir sinema filmi malzemesi bıraktı..
Terminator 2 Judgment Day Kamera Arkası 18:58
Terminator 2 Judgment Day Kamera Arkası 1.878 izlenme - 1 yıl önce 1991 gösterimli terminator serisinin ikinci ve benim için en favorisi. uzun versiyonlu kamera arkası görüntüleri ve filmin oluşturulma ve yapım çalışmaları.o zamanlar fantastik bir dünya yaratmak daha zormuş gerçekten.
Terminatör 2 Judgment Day - Kamera Arkası (1991) 10:19
Terminatör 2 Judgment Day - Kamera Arkası (1991) 2.389 izlenme - 2 yıl önce Filmin üzerinden 22 yıl geçmesine rağmen günümüz sinema teknolojine kafa tutan harika bir yapım. 102,000,000 $ bir bütçeyle çekilen filmin konusunu ufaktan hatırlatmak isterim. James Cameron tarafından yazılarak, yönetilen 1991 yapımı bir aksiyon, bilim kurgu filmi. Birinci filmde yaşananlardan on sene sonrasını konu alan film, Sarah Connor ve onun 10 yaşında olan çocuğu John'un maceralarını ele almaktadır. İşte bu muhteşem filmin kamera arkasından ufak bir sahne.
Cem İşçiler Stand up - Ünlü Sanılmak 02:38
Cem İşçiler Stand up - Ünlü Sanılmak 541 izlenme - 7 ay önce 2016 Ocak'ta Profilo Kültür Merkezi'nde yaptığımız gösteriden sevdiğim bir bölüm. Son zamanlarda yapılan gazete haberleri, röportajlar falan derken benim de ünlü olduğumun sanılması üzerine... :)
titanic 3d fragman [nisan 2012] 01:35
titanic 3d fragman [nisan 2012] 2.520 izlenme - 6 yıl önce titanic 3d fragman [nisan 2012]
Titanic'in Batış Anının 3D Simulasyonu 02:41
Titanic'in Batış Anının 3D Simulasyonu 1.028 izlenme - 2 yıl önce James Cameron tarafından hazırlanan belgeselin bu bölümünde titaniğin nasıl battığı anlatılır. Gemi ikiye ayrıldığı sırada okyanusa düşen buhar kazanları geminin burun ve kıç kısmı gibi suda sürüklenmeyip direk olarak battığı için geminin tam olarak nerde battığını gösterir.
Cirque du Soleil: Worlds Away Fragmanı 03:27
Cirque du Soleil: Worlds Away Fragmanı 2.253 izlenme - 4 yıl önce İki genç insan, Cirque du Soleil’in rüya gibi dünyasında bir yolculuğa çıkararak birbirlerini bulmak ve keşfetmek isterler. Şrek, Narnia Günlükleri, Aslan Kral gibi filmlerin de yönetmeni olan Andrew Adamson tarafından yazılıp yönetilen filmin prodüksiyonunda, Akademi ödüllü James Cameron da var. Üç boyutlu olarak perdeye gelen film Cirque du Soleil’den artistik ve akrobatik perfomanslar sergiliyor izleyici karşısında. Eşsiz görüntülerle bezeli bu şölene hazırlıklı olmalı. Son derece keyif vaat ediyor.
avatar filmi fragmanı İzle dizifilm.com 03:31
avatar filmi fragmanı İzle dizifilm.com 2.722 izlenme - 8 yıl önce avatar filmi fragmanı İzle dizifilm.com
avatar 02:44
avatar 1.857 izlenme - 7 yıl önce james cameron'un yönettiği avatar filminden dönüşüm sahnesi
Strange Days Fragman 02:57
Strange Days Fragman 739 izlenme - 4 yıl önce Ralph Fiennes, Angela Bassett, Juliette Lewis gibi oyuncuların yer aldığı bilim kurgu tarzındaki Strange Days filminin resmi fragmanı.
Titanik'ten Kurtulanlar İle Röportaj 2 05:05
Titanik'ten Kurtulanlar İle Röportaj 2 322 izlenme - 2 yıl önce Alaka gösterdiğiniz için kısa bir süre önce eklediğim röportajın 2. bölümünü beğeninize sunuyorum. Şunu tekrar belirtmek isterim; belgesel biraz eski, kazazedeler hayli yaşlı ve dinleyerek çevirdim. Bu yüzden çeviride birtakım ufak hatalarım olmuş olabilir. Çeviri hatası farkederseniz, yorumlarda bildirmenizi rica ederim. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/134597/titanikten-kurtulanlar-ile-roportaj
avatar (teaser) 02:09
avatar (teaser) 368 izlenme - 8 yıl önce kıdemli savaş gazisi jake, gelecek dünyasında pandora adlı na'vi'lerin yaşadığı başka bir gezegene getirilmiştir. dünya'dan gelenler, bu gezengende kendi dillerine ve kültürlerine sahip olan insansı robotlar (na'vi'ler) arasında kendilerini garip hissederler. terminator'ün yazarı, titanic'in yönetmeni james cameron, bu sefer karşımıza ütopik bir filmle çıkıyor. avatar, şimdiye kadarki en yüksek bütçeli ve sinemada çığır açacak nitelikte bir film.
Alien Serisi Hakkında İlginç Bilgiler 09:30
Alien Serisi Hakkında İlginç Bilgiler 21 izlenme - 2 ay önce Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...
Balıkları Ağlatan Titanik Sağantrak by Güçlü Soydemir 04:29
Balıkları Ağlatan Titanik Sağantrak by Güçlü Soydemir 85 izlenme - 2 yıl önce Arabeskin arşidükü Güçlü Soydemir'e ait "Titanik Masalı" adlı bu güzide eserin James Cameron'ın Titanic filminin soundtrack albümünden son anda çıkarıldığı ve Güçlü Ağbimizin de James'e kızıp bir kaç düzenlemeyle şarkıyı kendi albümüne koyduğu söylentiler dahilinde.
Röportaja Yancı Olmak! 03:11
Röportaja Yancı Olmak! 133 izlenme - 3 yıl önce Efendim oyuncumuz Kıvanç Tatlıtuğ, Sanctum filminin galasına çağrılınca kalkıp gitmiş bir de ülkemizi temsilen yaşayan efsane yönetmenlerden James Cameron ile röportaj yapmış..Evet herşey iyi güzel de birader senin bu esnada ayakta ne işin var orada bu telaş ne? sen TV eleştirmenisin ayrıca ..Özellikle 1.20 ile 1.23 arasına dikkatinizi çekmek isterim..
Yönetmenlerin Cameo Rolleri 05:05
Yönetmenlerin Cameo Rolleri 97 izlenme - 2 yıl önce Her yönetmen kendi filmlerinde cameo rol yapmıştır ünlü yönetmenler bile.Quentin Tarantino Rezervuar Köpeklerinde Mr.Brown olmuştur.Cameoyu başlatan Alfred Hitchcocktur.Oynadığı her filmde görüldüğü için cameoyu başlatmıştır.Quentin Tarantino Pulp Fictiondada cameo rol yapmıştır.Part 2yi paylaşırım.Altyazı yok ama kabul eder mi bilmem.
3 Yılda 3 Yeni Avatar Çekilecek 02:16
3 Yılda 3 Yeni Avatar Çekilecek 26 izlenme - 3 yıl önce ABD'li ünlü yönetmen James Cameron, tüm dünyada büyük yankı uyandıran filmi 'Avatar'a üç devam filmi çekeceğini açıkladı.