Hoşgeldiniz!

James Foley

FBI: Foley'in Başının Kesildiği Görüntüler Gerçek 00:35
FBI: Foley'in Başının Kesildiği Görüntüler Gerçek 17.096 izlenme - 4 yıl önce FBI (Amerikan Federal Soruşturma Bürosu) IŞİD’in sosyal medyada yayınladığı ve Amerikalı gazeteci James Foley’nin başının kesilerek öldürüldüğünü gösteren videonun gerçek olduğunu onayladı. Amerikan ve İngiliz istihbarat uzmanları ise İngiliz aksanıyla konuşan katilin kimliğini tespit etmeye çalışıyor. IŞİD örgütü gazetecinin öldürülmesinin ABD’nin Irak’taki mevzilerine yönelik gerçekleştirdiği hava saldırısının intikamı olduğunu belirtiyor. 40 yaşındaki James Foley Ortadoğu ve genelde çatışma bölgelerinde serbest muhabirlik yapmış bir gazeteciydi.
Fifty Shades Freed / Özgürlüğün Elli Tonu - Fragman (9 Şubat 2018) 01:11
Fifty Shades Freed / Özgürlüğün Elli Tonu - Fragman (9 Şubat 2018) 2.011 izlenme - 5 ay önce Fifty Shades Freed / Özgürlüğün Elli Tonu - Fragman (9 Şubat 2018) E.L. James’in dünya çapındaki çok satanlar kitabından uyarlanan Grinin Elli Tonu'nun son halkasına şimdiden bir yıldız katıldı bile! The Wrap'te yer alan habere göre Ballers dizisinin oyuncusu Arielle Kebbel serinin son halkasında Christian Grey'in mimarını canlandıracak. Serinin son kadro gelişmesi Fifty Shades Darker filminde Grey'in tek gecelik BDSM partneri Leila Williams rolünde seyirci karşısına çıkacak olan Bella Heathcote olmuştu. Son yılların en çok konuşulan romanları arasına giren serinin 2. beyazperde mahsülü Christian Grey'in hikayesini genişletecek. Jamie Dornan'ı bir kez daha Christian Grey olarak göreceğimiz filmde Dakota Johnson da Anastasia Steele rolünde başrole geri dönecek. Filmin kadrosunda Kim Basinger da yer alıyor. Universal yapım şirketi ikinci filmin yönetmen koltuğunu ve senaryosunu James Foley’in ellerine teslim ederken, ilk filmden tanıdığımız Luke Grimes, Eloise Mumford ve Max Martini de rolleri için geri dönüyor. Filmin 10 Şubat 2017’de vizyonda olması bekleniyor. Devam halkalarının birbiri ardına çekileceği için 3. film Fifty Shades Freed de 9 Şubat 2018'de seyircileriyle buluşmuş olacak.
ABD'li Gazeteci James Foley'in Celladı 03:29
ABD'li Gazeteci James Foley'in Celladı 131 izlenme - 3 yıl önce 24 yaşındaki Abdel-Majed Abdel Bary. Arkadaşlarıyla birlikte savaşmak için Suriye'ye gitmiş. ABD'li Gazeteci James Foley'in öldürülmesinde de bir numaralı şüpheli. 2012 yılında çıkardığı bir albümü var. Olaylarla ilgili ayrıntılı bilgi : http://ind.pn/YMqFUN