Hoşgeldiniz!

james gandolfini

The Drop (2014) Fragman 02:28
The Drop (2014) Fragman 3.636 izlenme - 3 yıl önce Tom Hardy ve James Gandolfini'nin oynadığı, Gandolfini'nin tamamladığı son filmi The Drop'un fragmanı
The Sopranos - Tony'nin İntikamı 01:05
The Sopranos - Tony'nin İntikamı 1.150 izlenme - 1 yıl önce Lupertazzi'den Coco, Tony Abi'nin kızı Meadow'u taciz etmiş. Tony Abi durur mu? Patlatmış ensesine.
The Sopranos - Tony'nin İbret Dolu Rüyası (Alt Yazılı) 01:33
The Sopranos - Tony'nin İbret Dolu Rüyası (Alt Yazılı) 758 izlenme - 1 yıl önce 2. Sezonun final bölümünde hastalanan Tony, zaten muhbir olabileceğini düşündüğü pussy amcayı yüksek ateşin de etkisiyle balık olarak görüyor. İzlemeyenler için 3. sezon hakında minik bir spoiler: Rüyada balıkla konuştuğunu görmek; korkuya gerçekleşmesine, bir kişiden yardım isteyerek istediği kazanca, cefa ile birlikte ümit ettiği zafere, cefa çekerek gözlediği feraha manasına gelir, Rüyanız olumlu şekliyle: balıkla konuşmak görmek, zorluklara göğüs gererek düşlediği az olan kazancının artacağına, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak elde ettiği rahata, sıkıntılarının sonunda ulaştığı rahatlığa, umudunu kestikten sonra gözlediği hünere, uzun süren çabaların sonunda özlediği başarıya, hoşnutsuz bir hale düşmeye manasına gelir.
Enough Said - Parti Sahnesi 01:03
Enough Said - Parti Sahnesi 561 izlenme - 4 yıl önce Oyuncu kadrosunda Julia Louis-Dreyfus, James Gandolfini, Caherine Keener, Toni Collette, Ben Falcone gibi isimlerin yer aldığı Enough Said filminin parti sahnesi.
James Gandolfini -  A Man Without Love 03:03
James Gandolfini - A Man Without Love 65 izlenme - 6 ay önce Huzur içinde yat James Gandolfini!! Bu şarkı "Engelbert Humperdinck" a ait 2005 yılında çevrilen "ROMANCE AND CIGARETTES" filminden. I cannot face this world that's fallen down on me Üzerime düşen bir dünya ile yüzleşemem So if you see my girl please send her home to me Kızımı görürsen lütfen onu evine, bana yönlendir Tell her about my heart that's slowly dying Ona kalbimin yavaş yavaş öldüğünü söyle Say I can't stop myself from crying Kendimi ağlamaktan alıkoyamadığımı söyle Every day I wake up then I start to break up Hergün uyanıp ayrılmaya başlıyorum Lonely is a man without love Sevgisiz bir adam yalnızdır Every day I start out then I cry my heart out Hergün işe koyuluyup içimden ağlıyorum Lonely is a man without love Sevgisiz bir adam yalnızdır Every day I wake up then I start to break up Hergün uyanıp ayrılmaya başlıyorum Knowing that it's cloduy above Gökyüzünün bulutlu olduğunu bildiğimden Every day I start out then I cry my heart out Hergün işe koyulup içimden ağlıyorum Lonely is a man without love Sevgisiz bir adam yalnızdır not: aradım sitede bulamadım daha önce yüklenmişse şimdiden özür dilerim.
Tony Soprano'nun Yaşayarak Oynadığı Dizi The Sopranos 03:02
Tony Soprano'nun Yaşayarak Oynadığı Dizi The Sopranos 102 izlenme - 1 yıl önce New Jersey mafya ailesinin başı Anthony Soprano'nun köstebek olduğundan şüphelendiği yakın arkadaşı PussyBompinsero'nun infaz kararını verdikten sonra aslında köstebeğin o olmadığını anladığında suikastı düzenlemesi gereken ama düzenlemeyen adamı Paulie Gaultieri'ye yemin ettirmesi ve inanmaması kısacası James Gondolfini oyunculuğu..
The Incredible Burt Wonderstone TV Fragmanı 00:32
The Incredible Burt Wonderstone TV Fragmanı 577 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Steve Carell, Jim Carrey, Olivia Wilde gibi ünlü isimlerin yer aldığı ve sihirbazlık dünyasında geçen komedi türündeki The Incredible Burt Wonderstone filminin kısa tv fragmanı.
Enough Said Fragman 02:29
Enough Said Fragman 118 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Julia Louis-Dreyfus, James Gandolfini, Caherine Keener, Toni Collette, Ben Falcone gibi isimlerin yer aldığı Enough Said filminin resmi fragmanı.
The Drop (2014) 2. Fragman 01:56
The Drop (2014) 2. Fragman 19 izlenme - 3 yıl önce Tom Hardy ve geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden James Gandolfini'nin başrolde yer aldığı The Drop filminin 2. fragmanı.