Hoşgeldiniz!

James Mcavoy Videoları İzle

Parçalanmış - Split (2. Türkçe Altyazılı Fragman) 02:23
Parçalanmış - Split (2. Türkçe Altyazılı Fragman) 2.378 izlenme - 3 ay önce 17 Şubat 2017'de gösterime girecek gerilim filmi Parçalanmış'ın 2. fragmanı yayınlandı. Başrolde James McAvoy ve Anya Taylor-Joy bulunuyor.
Parçalanmış (Split) Türkçe Altyazılı Fragman 02:23
Parçalanmış (Split) Türkçe Altyazılı Fragman 2.571 izlenme - 6 ay önce 2017'de gösterime girecek gerilim filmi Parçalanmış'ın fragmanı. M. Night Shyamalan'ın yönettiği filmde James McAvoy başrolde.
Trans (Türkçe Altyazılı Fragman) 02:06
Trans (Türkçe Altyazılı Fragman) 16.383 izlenme - 4 yıl önce Trainspotting, Milyoner ve 127 Saat'in ünlü yönetmeni Danny Boyle'dan, başrollerde James McAvoy, Rosario Dawson ve Vincent Cassel'le harika bir gerilim. TRANS, 14 Haziran'da sinemalarda.
Wanted Fragman 02:29
Wanted Fragman 22.936 izlenme - 4 yıl önce Babası öldürülen Wesley Gibson’a (James McAvoy), babasının intikamını alma fırsatı teklif edilir. Kötü adamları yok eden bir suikastçi olarak ünlenen babası bir suikaste kurban gitmiştir. Babasının bıraktığı yerden yola devam etmeye kararlı olan Gibson, babasının ortağı Sloan’dan (Morgan Freeman) eğitim almaya başlar.
The Disappearance Of Eleanor Rigby (Aşkın Halleri) Fragman 02:26
The Disappearance Of Eleanor Rigby (Aşkın Halleri) Fragman 7.180 izlenme - 2 yıl önce 24 Ekim 2014'te gösterime girecek olan The Disappearance of Eleanor Rigby (Aşkın Halleri) adlı filmin fragmanı. Filmde James McAvoy ile Jessica Chastain başrolleri paylaşıyor.
Aranıyor - Wanted 02:19
Aranıyor - Wanted 4.882 izlenme - 3 yıl önce Bizi takip edebileceğiniz adresler; www.sinemaseansi.com www.facebook.com/sinemaseansi www.twitter.com/sinemaseansi Sitemizde film tavsiyeleri film önerileri alanında paylaşımlar bulunmaktadır.
aşkın son mevsimi filmi 02:05
aşkın son mevsimi filmi 7.754 izlenme - 7 yıl önce aşkın son mevsimi filmi
The Graham Norton Show - Jennifer Lawrence & Johnny Deep 44:13
The Graham Norton Show - Jennifer Lawrence & Johnny Deep 250 izlenme - 3 ay önce Jennifer Lawrence'ın tüm şirinliğini sergilediği bir bölüm. Daha sonradan Johnny Depp'in de katılmasıyla güzel muhabbet dönmüş. Keyifli seyirler. Not: Altyazıyı kendim dinleyerek hazırladım eksikler, hatalar olabilir kusura bakmayın artık.
X-Men: Geçmiş Günler Gelecek Türkçe Altyazılı Fragman 02:17
X-Men: Geçmiş Günler Gelecek Türkçe Altyazılı Fragman 3.666 izlenme - 3 yıl önce X-Men: Days of Future Past 23 Mayıs'ta Sinemalarda. X-Men zamanda yolculuk yapmak zorundadır. Amacı dünyadaki tüm canlılar üzerinde evrensel bir etkisi olacak önemli bir tarihi olayı değiştirmektir. Tahmin edebileceğiniz gibi bu zorlu görevde X-Men'i yine bir sürü macera bekliyor. Filmin yönetmenliğini Bryan Singer yapıyor ve başrollerini Jennifer Lawrence, Hugh Jackman ve Michael Fassbender paylaşıyor.
Welcome to the Punch Fragman 01:50
Welcome to the Punch Fragman 3.924 izlenme - 4 yıl önce James McAvoy, Mark Strong ve Andrea Riseborough başrollerinde yer aldığı aksiyon macera türündeki Welcome to the Punch filminin resmi fragmanı.
Trance Fragman 01:26
Trance Fragman 1.125 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde James McAvoy, Rosario Dawson, Vincent Cassel gibi isimlerin yer aldığı Gerilim Suç tarzındaki Trance filminin kırmızı bantlı fragmanı.
Filth Fragman 01:18
Filth Fragman 1.332 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde James McAvoy, Imogen Poots, Jamie Bell gibi isimlerin yer aldığı ve keş bir polisin hayatını konu alan Filth filminin resmi fragmanı.
Welcome To The Punch - TV Fragman 00:30
Welcome To The Punch - TV Fragman 1.092 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde James McAvoy, Mark Strong, David Morrissey gibi ünlü isimlerin yer aldığı Aksiyon Suç türündeki Welcome To The Punch filminin resmi TV fragmanı.
Filth - Doktor Sahnesi 00:41
Filth - Doktor Sahnesi 361 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde James McAvoy, Imogen Poots gibi isimlerin yer aldığı Filth filminin doktor sahnesi.
Trans Fragman 02:06
Trans Fragman 487 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde James McAvoy, Rosario Dawson, Vincent Cassel gibi isimlerin yer aldığı Trance filminin yayınlanan ikinci resmi fragmanı.
Filth TV Fragman 00:30
Filth TV Fragman 208 izlenme - 3 yıl önce Başrolünde James McAvoy'un yer aldığı Filth filminin televizyonlarda yayınlanan resmi fragmanı.
Filth (Kırmızı Şerit) - Fragman 02:19
Filth (Kırmızı Şerit) - Fragman 179 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde James McAvoy, Jamie Bell, Jim Broadbent gibi isimlerin yer aldığı Filth filminin kırmızı şeritli resmi fragmanı.
Filth Fragman 2 (Kırmızı Şerit) 02:14
Filth Fragman 2 (Kırmızı Şerit) 64 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde James McAvoy, Imogen Poots, Jamie Bell gibi isimlerin yer aldığı Filth filminin ikinci resmi fragmanı.
The Disappearance of Eleanor Rigby Official International Trailer #1 (2014) - James McAvoy Movie HD 02:22
The Disappearance of Eleanor Rigby Official International Trailer #1 (2014) - James McAvoy Movie HD 26 izlenme - 2 yıl önce The Disappearance of Eleanor Rigby Official International Trailer #1 (2014) - James McAvoy Movie HD
Arthur Chrıstmas - Sinematv 00:25
Arthur Chrıstmas - Sinematv 3 izlenme - 11 ay önce Noel arifesidir ve Noel Baba tam 2 milyar hediyeyi zamanında dağıtmalıdır. Oğlu Arthur, İngiltere'de yaşayan küçük bir kızdan mektup alır. Küçük kız bu Noel, pembe bir bisiklet istemektedir. Noel Baba'nın yüksek teknoloji ile donanmış S1 adlı aracı, pembe bisiklet dahil, tüm dünyayı dolaşarak hediyeleri zamanında dağıtacaktır.