Hoşgeldiniz!

james mcavoy

Parçalanmış (Split) Türkçe Altyazılı Fragman 02:23
Parçalanmış (Split) Türkçe Altyazılı Fragman 21.382 izlenme - 2 yıl önce 2017'de gösterime girecek gerilim filmi Parçalanmış'ın fragmanı. M. Night Shyamalan'ın yönettiği filmde James McAvoy başrolde.
Trans (Türkçe Altyazılı Fragman) 02:06
Trans (Türkçe Altyazılı Fragman) 19.711 izlenme - 5 yıl önce Trainspotting, Milyoner ve 127 Saat'in ünlü yönetmeni Danny Boyle'dan, başrollerde James McAvoy, Rosario Dawson ve Vincent Cassel'le harika bir gerilim. TRANS, 14 Haziran'da sinemalarda.
The Disappearance Of Eleanor Rigby (Aşkın Halleri) Fragman 02:26
The Disappearance Of Eleanor Rigby (Aşkın Halleri) Fragman 8.496 izlenme - 3 yıl önce 24 Ekim 2014'te gösterime girecek olan The Disappearance of Eleanor Rigby (Aşkın Halleri) adlı filmin fragmanı. Filmde James McAvoy ile Jessica Chastain başrolleri paylaşıyor.
Atomic Blonde (2017) Teaser Fragman #1 00:15
Atomic Blonde (2017) Teaser Fragman #1 1.483 izlenme - 1 yıl önce 2017 yapımı Atomic Blonde filminin 1. teaser fragmanı. Filmde Sofia Boutella, Charlize Theron ve James McAvoy rol alıyor.
Aranıyor - Wanted 02:19
Aranıyor - Wanted 4.971 izlenme - 4 yıl önce Bizi takip edebileceğiniz adresler; www.sinemaseansi.com www.facebook.com/sinemaseansi www.twitter.com/sinemaseansi Sitemizde film tavsiyeleri film önerileri alanında paylaşımlar bulunmaktadır.
aşkın son mevsimi filmi 02:05
aşkın son mevsimi filmi 7.774 izlenme - 8 yıl önce aşkın son mevsimi filmi
The Graham Norton Show - Jennifer Lawrence & Johnny Deep 44:13
The Graham Norton Show - Jennifer Lawrence & Johnny Deep 1.073 izlenme - 1 yıl önce Jennifer Lawrence'ın tüm şirinliğini sergilediği bir bölüm. Daha sonradan Johnny Depp'in de katılmasıyla güzel muhabbet dönmüş. Keyifli seyirler. Not: Altyazıyı kendim dinleyerek hazırladım eksikler, hatalar olabilir kusura bakmayın artık.
Atomic Blonde (2017) Teaser Fragman #2 00:15
Atomic Blonde (2017) Teaser Fragman #2 754 izlenme - 1 yıl önce 2017 yapımı Atomic Blonde filminin 2. teaser fragmanı. Filmde Sofia Boutella, Charlize Theron ve James McAvoy rol alıyor.
Welcome to the Punch Fragman 01:50
Welcome to the Punch Fragman 5.153 izlenme - 5 yıl önce James McAvoy, Mark Strong ve Andrea Riseborough başrollerinde yer aldığı aksiyon macera türündeki Welcome to the Punch filminin resmi fragmanı.
X-Men: Geçmiş Günler Gelecek Türkçe Altyazılı Fragman 02:17
X-Men: Geçmiş Günler Gelecek Türkçe Altyazılı Fragman 4.260 izlenme - 4 yıl önce X-Men: Days of Future Past 23 Mayıs'ta Sinemalarda. X-Men zamanda yolculuk yapmak zorundadır. Amacı dünyadaki tüm canlılar üzerinde evrensel bir etkisi olacak önemli bir tarihi olayı değiştirmektir. Tahmin edebileceğiniz gibi bu zorlu görevde X-Men'i yine bir sürü macera bekliyor. Filmin yönetmenliğini Bryan Singer yapıyor ve başrollerini Jennifer Lawrence, Hugh Jackman ve Michael Fassbender paylaşıyor.
Trance Fragman 01:26
Trance Fragman 1.441 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde James McAvoy, Rosario Dawson, Vincent Cassel gibi isimlerin yer aldığı Gerilim Suç tarzındaki Trance filminin kırmızı bantlı fragmanı.
Filth Fragman 01:18
Filth Fragman 1.781 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde James McAvoy, Imogen Poots, Jamie Bell gibi isimlerin yer aldığı ve keş bir polisin hayatını konu alan Filth filminin resmi fragmanı.
Welcome To The Punch - TV Fragman 00:30
Welcome To The Punch - TV Fragman 1.279 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde James McAvoy, Mark Strong, David Morrissey gibi ünlü isimlerin yer aldığı Aksiyon Suç türündeki Welcome To The Punch filminin resmi TV fragmanı.
Trans Fragman 02:06
Trans Fragman 766 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde James McAvoy, Rosario Dawson, Vincent Cassel gibi isimlerin yer aldığı Trance filminin yayınlanan ikinci resmi fragmanı.
Filth - Doktor Sahnesi 00:41
Filth - Doktor Sahnesi 459 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde James McAvoy, Imogen Poots gibi isimlerin yer aldığı Filth filminin doktor sahnesi.
Atomic Blonde / Sarışın Bomba Kamera Arkası 06:56
Atomic Blonde / Sarışın Bomba Kamera Arkası 78 izlenme - 8 ay önce https://www.instagram.com/bizimcansu/ https://www.facebook.com/sinemaskoptv/ Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...
Filth TV Fragman 00:30
Filth TV Fragman 274 izlenme - 5 yıl önce Başrolünde James McAvoy'un yer aldığı Filth filminin televizyonlarda yayınlanan resmi fragmanı.
Filth (Kırmızı Şerit) - Fragman 02:19
Filth (Kırmızı Şerit) - Fragman 252 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde James McAvoy, Jamie Bell, Jim Broadbent gibi isimlerin yer aldığı Filth filminin kırmızı şeritli resmi fragmanı.
Filth Fragman 2 (Kırmızı Şerit) 02:14
Filth Fragman 2 (Kırmızı Şerit) 65 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde James McAvoy, Imogen Poots, Jamie Bell gibi isimlerin yer aldığı Filth filminin ikinci resmi fragmanı.
Sınemaskop 35. Bölüm 42:05
Sınemaskop 35. Bölüm 9 izlenme - 8 ay önce https://www.instagram.com/bizimcansu/ https://www.facebook.com/sinemaskoptv/ Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...
The Disappearance of Eleanor Rigby Official International Trailer #1 (2014) - James McAvoy Movie HD 02:22
The Disappearance of Eleanor Rigby Official International Trailer #1 (2014) - James McAvoy Movie HD 26 izlenme - 4 yıl önce The Disappearance of Eleanor Rigby Official International Trailer #1 (2014) - James McAvoy Movie HD
Sınevızyon 96.bölüm Sinematv Filtv Cansu Bizim 10:51
Sınevızyon 96.bölüm Sinematv Filtv Cansu Bizim 6 izlenme - 1 yıl önce Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...
Sınebox 95 Bolum_sinematv_filtv_cansubizim 03:07
Sınebox 95 Bolum_sinematv_filtv_cansubizim 5 izlenme - 1 yıl önce Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...