Hoşgeldiniz!

Jamie Carragher

Jamie Carragher İngilizcesi (İngilizce Alt Yazılı) 00:45
Jamie Carragher İngilizcesi (İngilizce Alt Yazılı) 860 izlenme - 3 yıl önce Liverpool'un efsane kaptan Jamie Carragher'ın sadece Liverpool şehrine has olan ve "irlanda göçmeni ingilizcesi" diye tanımlanan Scouse aksanı ile konuştuğu ingilizce'nin ingilizce alt yazıya mecburiyetini izlemekteyiz.
Eski Liverpoollu Futbolcu Jamie Carragher, 14 Yaşındaki Kıza Tükürdü 00:36
Eski Liverpoollu Futbolcu Jamie Carragher, 14 Yaşındaki Kıza Tükürdü 7 izlenme - 2 hafta önce İngiliz ekibi Liverpool'un eski futbolcularından Jamie Carragher, kendisiyle dalga geçen taraftara kızınca camı açıp tükürdü.
Jamie Carragher'dan İnanılmaz Hata! 00:25
Jamie Carragher'dan İnanılmaz Hata! 47 izlenme - 4 ay önce Liverpool'un efsane isimlerinden Jamie Carragher, oynadığı bir maçta yaptığı hatayla şaşırttı.
Taraftara Tüküren Jamie Carragher, Televizyon Kanalından Kovuldu 00:33
Taraftara Tüküren Jamie Carragher, Televizyon Kanalından Kovuldu 4 izlenme - 1 hafta önce Liverpool'un eski futbolcusu Jamie Carragher, kendisini sözlü taciz eden taraftara tükürdüğü için yorumculuk yaptığı televizyon kanalından kovuldu.
Tek Klüpte Bir Ömür Geçiren Futbolcular 06:34
Tek Klüpte Bir Ömür Geçiren Futbolcular 54 izlenme - 3 yıl önce Bazı futbolcular vardır. Devamlı adından bahsederiz. Bunu sağlayan şey genelde attıkları gollerdir. Ve çok uçuk paralara başka takımlara trasfer olmalarıdır. Ama bazıları vardır o takımla özdeşleşmiş bir oyuncu olmuşlardır. Başka yerde olmayı asla hayal edemezler ve bunu yapamazlar. İşte bu belgesel başka yerde olması hayal edilemeyecek 10 oyuncuyu konu almaktadır. Onlar doğrulup o klübün önüne bırakılmışlardır.
İngiliz Basını: Meireles, Hippi ve Berduş 00:36
İngiliz Basını: Meireles, Hippi ve Berduş 53 izlenme - 3 yıl önce İngiliz basını, giyim tarzı ve saç stili nedeniyle Fenerbahçeli Meireles'i yerden yere vurdu. Daha fazlası www.izlesene.com/haberlercom kanalında sizlerle...