Hoşgeldiniz!

Jamie Dornan

Grinin Elli Tonu (Fifty Shades of Grey) filminin fragmanı! 02:24
Grinin Elli Tonu (Fifty Shades of Grey) filminin fragmanı! 218.665 izlenme - 4 yıl önce Grinin elli tonu filminin fragmanı yayınlandı.. Film Hakkında: Bir edebiyat öğrencisi olan güzel Anastasia Steele, çekici bir iş adamı olan Christian Grey ile bir röportaj gerçekleştirir. Görüşmeye gittiğinde karşısında, tavırları ve çekiciliği ile baş döndüren bir adam bulur. Aşk ve ilişkiye biraz mesafeli duran Anastasia, bu zengin ve yakışıklı adamın cazibesine karşı koyamaz ve kendisini çekimine bırakır. Fakat hayatta her şeye karşı doyum noktasına ulaşmış olan Grey'in ilişki ve seks söz konusu olunca kimsenin bilmediği gizli sırları vardır. Genç kız karşısındaki adamla şehvetin bilmediği yollarına da sapacak mıdır? E.L. James'in çok satanlar listesinden inmeyen aynı adlı romanından uyarlanan filmin yönetmenliğini Sam Taylor-Johnson üstlenirken, başrolleri Jamie Dornan ve Dakota Johnson paylaşıyor.
The 9th Life of Louis Drax (2016) Fragman 02:05
The 9th Life of Louis Drax (2016) Fragman 3.985 izlenme - 4 ay önce 2016 yapımı The 9th Life of Louis Drax filminin fragmanı. Filmde Jamie Dornan, Aaron Paul ve Sarah Gadon oynuyor.
Grinin Elli Tonu Fragmanı 02:33
Grinin Elli Tonu Fragmanı 27.323 izlenme - 2 yıl önce Sonunda Beklenen An Geldi Çattı. Dünyada Fenomen Haline Gelen Grinin Elli Tonu Serisinin İlk Filminin Fragmanı Çıktı. jamie Dornan Ve Dakota Johnson'ın Başrollerde Oynadığı Filmi Görmek İçin 14 Şubat 2015'i Bekleyeceğiz!
Anthropoid (2016) Fragman 02:28
Anthropoid (2016) Fragman 2.374 izlenme - 4 ay önce 2016 yapımı Anthropoid filminin fragmanı. Sean Ellis'in yönettiği filmde Jamie Dornan ve Cillian Murphy oynuyor.
Grinin Elli Tonu Fragman 2015 02:21
Grinin Elli Tonu Fragman 2015 8.847 izlenme - 2 yıl önce Bir edebiyat öğrencisi olan güzel Anastasia Steele, çekici bir iş adamı olan Christian Grey ile bir röportaj gerçekleştirir. Görüşmeye gittiğinde karşısında, tavırları ve çekiciliği ile baş döndüren bir adam bulur. Aşk ve ilişkiye biraz mesafeli duran Anastasia, bu zengin ve yakışıklı adamın cazibesine karşı koyamaz ve kendisini çekimine bırakır. Fakat hayatta her şeye karşı doyum noktasına ulaşmış olan Grey'in ilişki ve seks söz konusu olunca kimsenin bilmediği gizli sırları vardır. Genç kız karşısındaki adamla şehvetin bilmediği yollarına da sapacak mıdır? E.L. James'in çok satanlar listesinden inmeyen aynı adlı romanından uyarlanan filmin yönetmenliğini Sam Taylor-Johnson üstlenirken, başrolleri Jamie Dornan ve Dakota Johnson paylaşıyor.
Jamie Dornan Ve Dakota Johnson'ın Grinin Elli Tonu Set Röportajı ( Türkçe Altyazılı ) 01:07
Jamie Dornan Ve Dakota Johnson'ın Grinin Elli Tonu Set Röportajı ( Türkçe Altyazılı ) 3.557 izlenme - 2 yıl önce
Fifty Shades of Grey Official Trailer #1 (2015) - Jamie Dornan, Dakota Johnson Movie HD 02:24
Fifty Shades of Grey Official Trailer #1 (2015) - Jamie Dornan, Dakota Johnson Movie HD 1.601 izlenme - 2 yıl önce Fifty Shades of Grey Official Trailer #1 (2015) - Jamie Dornan, Dakota Johnson Movie HD