Hoşgeldiniz!

Jamie Foxx Videoları İzle

İnanılmaz Örümcek-Adam 2 Türkçe Dublaj Fragman 02:24
İnanılmaz Örümcek-Adam 2 Türkçe Dublaj Fragman 126.024 izlenme - 3 yıl önce The Amazing Spider-Man 2 - 25 Nisan'da Sinemalarda! Örümcek-Adam’ın en önemli savaşının kendisiyle olduğunu hep biliyorduk; Peter Parker’ın sıradan sorumluluklarıyla, Örümcek-Adam’ın sıradışı sorumlulukları arasındaki mücadele. Ama, İnanılmaz Örümcek-Adam 2de Peter Parker daha büyük bir çatışmanın başlayacağını fark ediyor. Örümcek-Adam (Andrew Garfield) olmak harikadır. Peter Parker için gökdelenler arasında yüzmek, bir kahraman olmak ve Gwen (Emma Stone) ile vakit geçirmek kadar müthiş hiçbirşey yoktur. Ama, Örümcek-Adam olmanın da bir debeli vardır ve New York’luları, şehirlerini tehdit eden korkunç kötü adamlardan koruyabilecek tek kişi Örümcek-Adam’dır. Electro’nun (Jamie Foxx) ortaya çıkması ile, Peter’ın kendisinden çok daha güçlü biriyle yüzleşmesi gerekir. Ve eski dostu Harry Osborn’un (Dane DeHaan) da dönmesiyle, Peter bütün düşmalarının ortak noktasının OsCorp Şirketi olduğunu fark eder. Yönetmen Marc Webb. Yapımcular Avi Arad ve Matt Tolmach. Senaryo Hikayesi ve Senaryo Alex Kurtzman & Roberto Orci & Jeff Pinkner. Stan Lee ve Steve Ditko’nun Marvel Comic Book’undan uyarlanmıştır.
İnanılmaz Örümcek Adam 2 Türkçe Altyazılı Fragman 2 02:34
İnanılmaz Örümcek Adam 2 Türkçe Altyazılı Fragman 2 110.113 izlenme - 3 yıl önce İnanılmaz Örümcek Adam 25 Nisan 2014'de Sinemalarda. 2012'de büyük sükse yapan Örümcek Adam'ın devam filmi olan The Amazing Spider-Man 2'de Peter Parker'ın işi hayli zor ve her günü yoğun. Zira Örümcek Adam olarak kötü adamların peşini bırakmıyor. Ama bir yandan da büyük aşkı Gwen'e zaman ayırmaya çalışıyor. Lise mezuniyeti ise henüz ufukta görünmüyor. Gwen'ın babasına verdiği sözü unutmayan Peter, Gwen'e zarar vermemek için elinden geleni yapıyor ama kötü Electro'nun ortaya çıkması, Harry Osborn geri dönüşü bu sözünü tutmasını oldukça zorlaştıracaktır. Peter Parker'ın geçmişine dair ortaya yeni ipuçları Örümcek Adam'ın gidişatını da derinden etkileyecektir...
İnanılmaz Örümcek Adam 2 - Son Fragman 02:34
İnanılmaz Örümcek Adam 2 - Son Fragman 74.811 izlenme - 3 yıl önce İnanılmaz Örümcek Adam 25 Nisan 2014'de Sinemalarda. 2012'de büyük sükse yapan Örümcek Adam'ın devam filmi olan The Amazing Spider-Man 2'de Peter Parker'ın işi hayli zor ve her günü yoğun. Zira Örümcek Adam olarak kötü adamların peşini bırakmıyor. Ama bir yandan da büyük aşkı Gwen'e zaman ayırmaya çalışıyor. Lise mezuniyeti ise henüz ufukta görünmüyor. Gwen'ın babasına verdiği sözü unutmayan Peter, Gwen'e zarar vermemek için elinden geleni yapıyor ama kötü Electro'nun ortaya çıkması, Harry Osborn geri dönüşü bu sözünü tutmasını oldukça zorlaştıracaktır. Peter Parker'ın geçmişine dair ortaya yeni ipuçları Örümcek Adam'ın gidişatını da derinden etkileyecektir...
İnanılmaz Örümcek Adam 2 (Türkçe Altyazılı) Fragmanı 02:28
İnanılmaz Örümcek Adam 2 (Türkçe Altyazılı) Fragmanı 49.703 izlenme - 3 yıl önce 25 Nisan'da Sinemalarda! Örümcek-Adam'ın en önemli savaşının kendisiyle olduğunu hep biliyorduk; Peter Parker'ın sıradan sorumluluklarıyla, Örümcek-Adam'ın sıradışı sorumlulukları arasındaki mücadele. Ama, İnanılmaz Örümcek-Adam 2'de Peter Parker daha büyük bir çatışmanın başlayacağını fark ediyor. Örümcek-Adam (Andrew Garfield) olmak harikadır. Peter Parker için gökdelenler arasında yüzmek, bir kahraman olmak ve Gwen (Emma Stone) ile vakit geçirmek kadar müthiş hiçbirşey yoktur. Ama, Örümcek-Adam olmanın da bir debeli vardır ve New York'luları, şehirlerini tehdit eden korkunç kötü adamlardan koruyabilecek tek kişi Örümcek-Adam'dır. Electro'nun (Jamie Foxx) ortaya çıkması ile, Peter'ın kendisinden çok daha güçlü biriyle yüzleşmesi gerekir. Ve eski dostu Harry Osborn'un (Dane DeHaan) da dönmesiyle, Peter bütün düşmalarının ortak noktasının OsCorp Şirketi olduğunu fark eder. Yönetmen Marc Webb. Yapımcular Avi Arad ve Matt Tolmach. Senaryo Hikayesi ve Senaryo Alex Kurtzman | Roberto Orci | Jeff Pinkner. Stan Lee ve Steve Ditko'nun Marvel Comic Book'undan uyarlanmıştır .
 The Amazing Spider Man 2 Yeni Fragman 02:02
The Amazing Spider Man 2 Yeni Fragman 43.808 izlenme - 3 yıl önce Merakla Beklenen The Amazing Spider Man 2 Filminin Tanıtım Fragmanı. Uzatılmış fragman ise bu perşembe yayınlanacak. Peter Parker'ın hayatı oldukça yoğun. Bir yandan Örümcek Adam olarak kötü adamları yakalıyor diğer yandan ise aşkı Gwen'le vakit geçiriyordur. Peter, Gwen'ın babasına kızından uzak durarak onu koruyacağına dair verdiği sözü de unutmamıştır. Fakat bu tutmakta zorlandığı bir sözdür. Kötücül Electro'nun ortaya çıkması, eski arkadaşı Harry Osborn geri dönüşü ve Peter'ın geçmişine dair yeni ipuçlarının ortaya çıkması Örümcek Adam'ın hayatını değiştirecektir.
Zincirsiz Türkçe Fragman 02:25
Zincirsiz Türkçe Fragman 34.622 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Jamie Foxx, Christoph Waltz, Leonardo DiCaprio gibi isimlerin yer aldığı Zincirsiz filminin Türkçe resmi fragmanı.
Adalet Peşinde Fragman 03:08
Adalet Peşinde Fragman 31.174 izlenme - 4 yıl önce Başrolünde Gerard Butler ve Jamie Foxx'un yer aldığı Adalet Peşinde (Law Abiding Citizen) filminin resmi fragmanı.
The Amazing Spider Man 2 Tanıtım Fragmanı 00:30
The Amazing Spider Man 2 Tanıtım Fragmanı 29.414 izlenme - 3 yıl önce Merakla Beklenen The Amazing Spider Man 2 Filminin Tanıtım Fragmanı. Uzatılmış fragman ise bu perşembe yayınlanacak. Peter Parker'ın hayatı oldukça yoğun. Bir yandan Örümcek Adam olarak kötü adamları yakalıyor diğer yandan ise aşkı Gwen'le vakit geçiriyordur. Peter, Gwen'ın babasına kızından uzak durarak onu koruyacağına dair verdiği sözü de unutmamıştır. Fakat bu tutmakta zorlandığı bir sözdür. Kötücül Electro'nun ortaya çıkması, eski arkadaşı Harry Osborn geri dönüşü ve Peter'ın geçmişine dair yeni ipuçlarının ortaya çıkması Örümcek Adam'ın hayatını değiştirecektir.
Sleepless (2017) Fragman 02:24
Sleepless (2017) Fragman 2.272 izlenme - 7 ay önce Oyuncular: Jamie Foxx, Michelle Monaghan, T.I. Yönetmen: Baran Bo Odar 2017 yapımı Sleepless filminin fragmanı.
Jamie Foxx Featuring Twista - Dj Play A Love Song 04:40
Jamie Foxx Featuring Twista - Dj Play A Love Song 16.938 izlenme - 5 yıl önce
İnanılmaz Örümcek-Adam 2 – The Amazing Spider-Man 2 (2014) – 5. Fragmanı 03:04
İnanılmaz Örümcek-Adam 2 – The Amazing Spider-Man 2 (2014) – 5. Fragmanı 20.186 izlenme - 3 yıl önce ‘İnanılmaz Örümcek-Adam 2 (The Amazing Spider-Man 2) filminin 5. fragmanı yayınlandı! Örümcek-Adam’ın en önemli savaşının kendisiyle olduğunu hep biliyorduk; Peter Parker’ın sıradan sorumluluklarıyla, Örümcek-Adam’ın sıradışı sorumlulukları arasındaki mücadele. Ama, İnanılmaz Örümcek-Adam 2de Peter Parker daha büyük bir çatışmanın başlayacağını fark ediyor. Örümcek-Adam (Andrew Garfield) olmak harikadır. Peter Parker için gökdelenler arasında yüzmek, bir kahraman olmak ve Gwen (Emma Stone) ile vakit geçirmek kadar müthiş hiçbirşey yoktur. Ama, Örümcek-Adam olmanın da bir debeli vardır ve New York’luları, şehirlerini tehdit eden korkunç kötü adamlardan koruyabilecek tek kişi Örümcek-Adam’dır. Electro’nun (Jamie Foxx) ortaya çıkması ile, Peter’ın kendisinden çok daha güçlü biriyle yüzleşmesi gerekir. Ve eski dostu Harry Osborn’un (Dane DeHaan) da dönmesiyle, Peter bütün düşmalarının ortak noktasının OsCorp Şirketi olduğunu fark eder. Yönetmen Marc Webb. Yapımcular Avi Arad ve Matt Tolmach. Senaryo Hikayesi ve Senaryo Alex Kurtzman | Roberto Orci | Jeff Pinkner. Stan Lee ve Steve Ditko’nun Marvel Comic Book’undan uyarlanmıştır. 25 Nisan’da sinemalarda!
The Amazing Spider Man 2 Tanıtım Fragmanı 02:40
The Amazing Spider Man 2 Tanıtım Fragmanı 16.840 izlenme - 3 yıl önce Merakla Beklenen The Amazing Spider Man 2 Filminin Tanıtım Fragmanı. Uzatılmış fragman ise bu perşembe yayınlanacak. Peter Parker'ın hayatı oldukça yoğun. Bir yandan Örümcek Adam olarak kötü adamları yakalıyor diğer yandan ise aşkı Gwen'le vakit geçiriyordur. Peter, Gwen'ın babasına kızından uzak durarak onu koruyacağına dair verdiği sözü de unutmamıştır. Fakat bu tutmakta zorlandığı bir sözdür. Kötücül Electro'nun ortaya çıkması, eski arkadaşı Harry Osborn geri dönüşü ve Peter'ın geçmişine dair yeni ipuçlarının ortaya çıkması Örümcek Adam'ın hayatını değiştirecektir.
Beyaz Saray Düştü Türkçe Altyazılı Fragman 01:53
Beyaz Saray Düştü Türkçe Altyazılı Fragman 14.802 izlenme - 4 yıl önce Columbia Pictures'ın "Beyaz Saray Düştü / White House Down" filminde, polis kuvvetlerinde görevli John Cale, (Channing Tatum) Başkan James Sawyer'ı (Jamie Foxx) korumak için Gizli Servis görevine başvurmuş ancak kabul edilmemiştir. Küçük kızını bu haber ile hayal kırıklığına uğratmak istemeyen Cole, onu Beyaz Saray turuna götürür. Baba-kız Beyaz Saray'ı gezdikleri sırada, ağır silahlarla donanımlı ordu mensubu olmayan askerler tarafından Beyaz Saray kuşatılır. Kısa sürede büyük bir kaosun hakim olduğu ortamda, küçük kızını, başkanı ve ülkeyi kurtarmak için Cale'in zamana karşı yarışması gerekmektedir. Yönetmen Roland Emmerich, yazar James Vanderbilt, yapımcılar Bradley J. Fischer, Harald Kloser, James Vanderbilt, Larry Franco, ve Laeta Kalogridis. Yönetici yapımcılar Ute Emmerich, Channing Tatum ve Reid Carolin.
İnanılmaz Örümcek Adam 2 Setten Fotoğraflar 00:56
İnanılmaz Örümcek Adam 2 Setten Fotoğraflar 18.703 izlenme - 4 yıl önce Çekimleri devam eden İnanılmaz Örümcek Adam 2 filminin set çekimlerinden basına sızan görüntüleri.
Jamie Foxx featuring Ludacris - Unpredictable 03:44
Jamie Foxx featuring Ludacris - Unpredictable 9.710 izlenme - 5 yıl önce
Ali Fragman 02:40
Ali Fragman 17.336 izlenme - 4 yıl önce O Cassius Clay olarak doğdu ... 1960'lı yıllarda ringlerde fırtına gibi eserek, otoriteler tarafından gelmiş geçmiş en iyi boksör olarak nitelendirildi. Vietnam Savaşı'na gitmeyi red ettiği için elinden alınan şampiyonluğunu tekrar geri kazandı. Müslümanlığı seçerek Muhammed Ali adını aldı. Medyanın ve kadınların sevgilisi oldu.
Annie (2014) 2. Resmi Fragman 01:45
Annie (2014) 2. Resmi Fragman 4.681 izlenme - 2 yıl önce 2015 yılında gösterime girmesi beklenen Annie filminin 2. resmi fragmanı. Filmin başrolünde, filme adını veren Annie karakterini canlandıran Quvenzhané Wallis ve Jamie Foxx oynuyor.
 The Amazing Spider Man 2 Yeni Son Fragman 02:32
The Amazing Spider Man 2 Yeni Son Fragman 5.986 izlenme - 3 yıl önce Peter Parker'ın hayatı oldukça yoğun. Bir yandan Örümcek Adam olarak kötü adamları yakalıyor diğer yandan ise aşkı Gwen'le vakit geçiriyordur. Peter, Gwen'ın babasına kızından uzak durarak onu koruyacağına dair verdiği sözü de unutmamıştır. Fakat bu tutmakta zorlandığı bir sözdür. Kötücül Electro'nun ortaya çıkması, eski arkadaşı Harry Osborn geri dönüşü ve Peter'ın geçmişine dair yeni ipuçlarının ortaya çıkması Örümcek Adam'ın hayatını değiştirecektir.
Kanye West Feat. Jamie Foxx - Gold Digger 03:39
Kanye West Feat. Jamie Foxx - Gold Digger 8.945 izlenme - 9 yıl önce
İnanılmaz Örümcek Adam 2 Fragmanı 02:29
İnanılmaz Örümcek Adam 2 Fragmanı 6.446 izlenme - 3 yıl önce İnanılmaz Örümcek Adam 25 Nisan 2014'de Sinemalarda. 2012'de büyük sükse yapan Örümcek Adam'ın devam filmi olan The Amazing Spider-Man 2'de Peter Parker'ın işi hayli zor ve her günü yoğun. Zira Örümcek Adam olarak kötü adamların peşini bırakmıyor. Ama bir yandan da büyük aşkı Gwen'e zaman ayırmaya çalışıyor. Lise mezuniyeti ise henüz ufukta görünmüyor. Gwen'ın babasına verdiği sözü unutmayan Peter, Gwen'e zarar vermemek için elinden geleni yapıyor ama kötü Electro'nun ortaya çıkması, Harry Osborn geri dönüşü bu sözünü tutmasını oldukça zorlaştıracaktır. Peter Parker'ın geçmişine dair ortaya yeni ipuçları Örümcek Adam'ın gidişatını da derinden etkileyecektir...
Zincirsiz -Django Unchained fragmanı 02:03
Zincirsiz -Django Unchained fragmanı 3.518 izlenme - 5 yıl önce Zincirsiz -Django Unchained :İç Savaş'tan iki yıl önce, güneyde geçen Django Unchained'de Oscar sahibi Jamie Foxx eski sahipleriyle geçmişi yüzünden Alman bir ödül avcısı olan Dr. King Schultz'la (Christoph Waltz) bir araya gelen Django karakterini canlandırıyor... Schultz, katil Brittle kardeşlerin peşindedir ve ödülüne kavuşmasını sadece Django sağlayabilir. Doğru kabul edilen her şeye aykırı olan Schultz, Brittle kardeşlerin –ölü veya diri- yakalanmasını sağlarsa Django'yu özgürlüğüne kavuşturma sözü verir. Vizyon tarihi : 18 Ocak 2013
Jamie Foxx - You Changed Me ft. Chris Brown 04:05
Jamie Foxx - You Changed Me ft. Chris Brown 1.829 izlenme - 2 yıl önce Jamie Foxx - You Changed Me (Audio) ft. Chris Brown / 2015 Şarkı Sözleri (Lyrics): Don't talk to me Don't talk to me, I'm serious Ohh, you don't even know Oh baby get it over Now it's starting to show Ain't no sense in frontin' when you know I got a thing for you Ain't no other girls in mind it's me and you baby, I love you Used to be the kind of nigga never wanna settle down Cause you changed me baby Cause you changed me baby Cause you changed me baby Cause you changed me baby Say I never settled down I'm with you girl, look at me now Cause you changed me baby I be player for life You switched that up in one night, oh baby Ain't no sense in frontin' when you know I got a thing for you Ain't no other girls in mind it's me and you baby, I love you Use to be the kind of nigga never wanna settle down Not just the physical You mentally stimulate me I'm really in love that's crazy Girl you can't even save me You got me thinkin' 'bout us havin' us some babies Everything about love got me like Baby come home and put it on me tonight I want it right now girl I can't even lie Fuck them other girls, they ain't you You're the only one I need and that's the truth, oh baby Ain't no sense in frontin' when you know I got a thing for you Ain't no other girls in mind it's me and you baby, I love you Used to be the kind of nigga never wanna settle down Cause you changed me baby Cause you changed me baby Cause you changed me baby Cause you changed me baby Girl it ain't just me Tell 'em how you feel Breezy You know what I'm missin', fiendin' for your kisses All night on my phone, when you talk I listen Sexin' all in the kitchen Breakin' all of these dishes Your crib or my bed? It don't make a difference I'm lickin' on your body girl I'm feelin' on your booty Now you really wanna do the nasty Girl I love it when you get on your knees you make me disappear like magic Girl you don't even know All the bitches I let go, for you Ain't no sense in frontin' when you know I got a thing for you Ain't no other girls in mind it's me and you baby, I love you Used to be the kind of nigga never wanna settle down Cause you changed me baby Cause you changed me baby Cause you changed me baby Cause you changed me baby Say I never settled down I'm with you girl, look at me now Cause you changed me baby I be player for life You switched that up in one night, oh baby Ain't no sense in frontin' when you know I got a thing for you Ain't no other girls in mind it's me and you baby, I love you Use to be the kind of nigga never wanna settle down You know I've been all over the world, man I had really gave up on this shit, you know Finally met a girl that do for me though It's crazy, it's like a dream I think I got me one __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! [Jamie Foxx - You Changed Me (Audio) ft. Chris Brown
Rio 2 Fragmanı 02:28
Rio 2 Fragmanı 3.234 izlenme - 3 yıl önce Anne Hathaway ve Jesse Eisenberg 'ün seslendirenler arasında yer aldığı 2013 yapımı animasyon filmi Rio 2 'nin fragmanı. Rio 2de, Blu, Jewel ve üç çocuğunu sihirli bir şehirde harika bir ev hayatı yaşarken buluyoruz. Jewel çocuklara gerçek kuşlar gibi yaşamayı öğretmeye karar verince, ailenin Amazonlara gitmesi konusunda ısrarcı olur. Blu yeni komşularına alışmaya çalışırken, Jewel’ı ve çocukları vahşi dünyanın ellerinde kaybetmekten korkmaktadır
İnanılmaz Örümcek Adam 2 (2014) - Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:28
İnanılmaz Örümcek Adam 2 (2014) - Türkçe Altyazılı Fragmanı 4.211 izlenme - 3 yıl önce Örümcek-Adam’ın en önemli savaşının kendisiyle olduğunu hep biliyorduk; Peter Parker’ın sıradan sorumluluklarıyla, Örümcek-Adam’ın sıradışı sorumlulukları arasındaki mücadele. Ama, İnanılmaz 2012'de büyük sükse yapan İnanılmaz Örümcek Adam'ın devam filmi olan The Amazing Spider-Man 2 25 Nisan 2014'te vizyonda.. Örümcek-Adam 2'de Peter Parker daha büyük bir çatışmanın başlayacağını fark ediyor. Örümcek-Adam (Andrew Garfield) olmak harikadır. Peter Parker için gökdelenler arasında yüzmek, bir kahraman olmak ve Gwen (Emma Stone) ile vakit geçirmek kadar müthiş hiçbirşey yoktur. Ama, Örümcek-Adam olmanın da bir debeli vardır ve New York’luları, şehirlerini tehdit eden korkunç kötü adamlardan koruyabilecek tek kişi Örümcek-Adam’dır. Electro’nun (Jamie Foxx) ortaya çıkması ile, Peter’ın kendisinden çok daha güçlü biriyle yüzleşmesi gerekir. Ve eski dostu Harry Osborn’un (Dane DeHaan) da dönmesiyle, Peter bütün düşmalarının ortak noktasının OsCorp Şirketi olduğunu fark eder. Yönetmen Marc Webb. Yapımcular Avi Arad ve Matt Tolmach. Senaryo Hikayesi ve Senaryo Alex Kurtzman & Roberto Orci & Jeff Pinkner. Stan Lee ve Steve Ditko’nun Marvel Comic Book’undan uyarlanmıştır. 25 Nisan’da sinemalarda!
Jamie Foxx - In Love By Now 03:09
Jamie Foxx - In Love By Now 991 izlenme - 2 yıl önce Jamie Foxx - In Love By Now (Audio) 2015 Şarkı Sözleri (Lyrics): I'm supposed to be in love by now, by now It's been so long for me, I don't know how, by now Been drowning in the sea of broken vows, by now But I'm supposed to be in love by now, by now I've been chasing my dream, I've been chasing you Running hard but my legs feel weak I done played every part, I done played a fool Write the movie, I'll be your lead Cause I'm supposed to be in love by now, by now Well girl you stole my heart now take a bow, by now In love by now Well I'm supposed to walk you down the aisle, by now Change your name and make your parents smile, by now Leave the Church, make plans to celebrate, by now A big old house and babies on the way, by now I've been chasing my dream, I've been chasing you Running hard but my legs feel weak I done played every part, I done played a fool Write the movie, I'll be your lead Well I'm supposed to be in love today, by now Go through my phone and throw 'em all away, by now In love by now Without your love, I want what they say when they write my stories Without your touch, I'll never know how it feels to fly Drown in my emotions, now it's all on me Eyes are finally open to love I couldn't see Can't wait 'til I can say bless the day you landed in my arms I'm supposed to be in love by now I'm supposed to be in love by now In love by now __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Jamie Foxx - In Love By Now (Audio) Pre-order Jamie Foxx "Hollywood: A Story Of A Dozen Roses"!
Jamie Foxx - You Changed Me ft. Chris Brown 05:19
Jamie Foxx - You Changed Me ft. Chris Brown 925 izlenme - 2 yıl önce Jamie Foxx ft. Chris Brown - You Changed Me (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (Lyrics): [Jamie Foxx:] Don't talk to me Don't talk to me, I'm serious Ohh, you don't even know Oh baby get it over Now it's starting to show Ain't no sense in frontin' when you know I got a thing for you Ain't no other girls in mind it's me and you baby, I love you Used to be the kind of nigga never wanna settle down Cause you changed me baby [x4] Say I never settled down I'm with you girl, look at me now Cause you changed me baby I be player for life You switched that up in one night, oh baby Ain't no sense in frontin' when you know I got a thing for you Ain't no other girls in mind it's me and you baby, I love you Used to be the kind of nigga never wanna settle down Not just the physical You mentally stimulate me I'm really in love that's crazy Girl you can't even save me You got me thinkin' 'bout us havin' us some babies Everything about love got me like Baby come home and put it on me tonight I want it right now girl I can't even lie Fuck them other girls, they ain't you You're the only one I need and that's the truth, oh baby Ain't no sense in frontin' when you know I got a thing for you Ain't no other girls in mind it's me and you baby, I love you Used to be the kind of nigga never wanna settle down Cause you changed me baby [x4] Girl it ain't just me Tell 'em how you feel Breezy [Chris Brown:] You know what I'm missin', fiendin' for your kisses All night on my phone, when you talk I listen Sexin' all in the kitchen Breakin' all of these dishes Your crib or my bed, it don't make a difference I'm lickin' on your body girl I'm feelin' on your booty Now you really wanna do the nasty Girl I love it when you get on your knees you make me disappear like magic Girl you don't even know All the bitches I let go, for you [Jamie Foxx:] Ain't no sense in frontin' when you know I got a thing for you Ain't no other girls in mind it's me and you baby, I love you Used to be the kind of nigga never wanna settle down Cause you changed me baby [x4] Say I never settled down I'm with you girl, look at me now Cause you changed me baby I be player for life You switched that up in one night, oh baby Ain't no sense in frontin' when you know I got a thing for you Ain't no other girls in mind it's me and you baby, I love you Used to be the kind of nigga never wanna settle down You know I've been all over the world, man I had really gave up on this shit, you know Finally met a girl that do for me though It's crazy, it's like a dream I think I got me one __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Jamie Foxx - You Changed Me ft. Chris Brown
Beyaz Saray Düştü - Uzun Fragman 04:19
Beyaz Saray Düştü - Uzun Fragman 2.330 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Channing Tatum, Jamie Foxx, Maggie Gyllenhaal gibi isimlerin yer aldığı Beyaz Saray Düştü filminin dört dakikalık uzun fragmanı.
Sleepless (2017) İlk Görüntüler 00:10
Sleepless (2017) İlk Görüntüler 229 izlenme - 7 ay önce Oyuncular: David Harbour, Michelle Monaghan, Jamie Foxx 2017'de gösterime girecek Sleepless filminin yarın yayınlanacak fragmanı öncesinde ilk görüntüleri (Sneak Peek) yayınlandı.
At ken Dini DiskoLara Unut Gitsin DetLerini kooop Malık REmix 2013 04:34
At ken Dini DiskoLara Unut Gitsin DetLerini kooop Malık REmix 2013 1.854 izlenme - 5 yıl önce At ken Dini DiskoLara Unut Gitsin DetLerini kooop Malık REmix 2013
T.ı Feat Jamie Foxx-Live In The Sky 04:56
T.ı Feat Jamie Foxx-Live In The Sky 2.206 izlenme - 10 yıl önce izleyin