Hoşgeldiniz!

jamiryo

Jamiroquai - Jamiryo 00:39
Jamiroquai - Jamiryo 1.959 izlenme - 4 yıl önce www.jamiryonetwork.tk
Turkish Jamiryo Remix 03:09
Turkish Jamiryo Remix 3.739 izlenme - 5 yıl önce Turkish Jamiryo Remix
Simitçinin Jamiroquai 00:39
Simitçinin Jamiroquai 1.685 izlenme - 5 yıl önce Simitçinin Jamiroquai Yorumu Çok Komik :)
Peşmergenin İngilizce ile İmtihanı 01:30
Peşmergenin İngilizce ile İmtihanı 806 izlenme - 3 yıl önce Büyük ihtimalle sınır veya kontrol noktasını geçmek isteyen Amerika'lı dostumuzun peşmergeler ile imtihanı. Filmleri aratmıcak cinsten. Haw ar yooooo diyorum.
Jalapeno Nasıl Okunur? 01:15
Jalapeno Nasıl Okunur? 582 izlenme - 3 yıl önce Yeni bir jamiryo vakası. ispanyolca bir kelime olan jalapeno nasıl okunur. bu pizzada salatada olan halka halka doğranmış biber. ağa o bu değilde memlekette acı biber bitti de yurt dışından biber mi getirdik. onun ismi nasıl okunur diye böyle kendimizi maynum ediyoruz. ayrıca ispanyolcada j kurtçe bilenler rahat telefuz eder. Gırtlaktan getirelen h harfi gibi okunur. N harfinin üzerinde uzatma olur. Ve nina kelimesindeki n harfi gibi ninya diye telafuz edilir yani doğru telefuzu halepenyo şeklindedir. Özetle jamiryo anasını satayım.
Jamiryo 2 ( Gençlerin Yorumu ) 01:01
Jamiryo 2 ( Gençlerin Yorumu ) 500 izlenme - 5 yıl önce Jamiryo 2 ( Gençlerin Yorumu )
1 Dakikada Türk İnternet Fenomenleri - Hdomag 01:54
1 Dakikada Türk İnternet Fenomenleri - Hdomag 343 izlenme - 3 yıl önce HDomag yine bizleri hop oturtup hop kaldıracak, kahkaha tufanına hazır olun, çünkü HDomag 2014 için ilk videosunu yaptı bile. Bu video da bizlere gelmiş geçmiş tüm Türk fenomenlerini gösteriyor, hemde sadece 1 dakikada. Maziye yolculuğa hazırmısınız? İyi seyirler o zaman. Not: Anlaşılan o ki yıllar bu çocuğa gittikçe bir tecrübe ve yetenek katıyor. İlk izlediğim HDomag videosunu dün gibi hatırlıyorum, şimdi ki haliyle karşılaştırınca arada ki yetenek uçurumunu görmemek mümkün değil. Yolun açık olsun sevgi kelebeği HDomag.
Site Tanıtım Şarkısı - Kızlar Soruyor 02:12
Site Tanıtım Şarkısı - Kızlar Soruyor 182 izlenme - 3 yıl önce http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/108751/kizlar-soruyor bu linkten tesadüfi bulduğum siteye, sesinin güzel olduğunu iddia eden bir üye şarkı yapmış. Overlokçu ve Ajdar karışımı bir sese sahip şahsımızın enfes bestesini dinliyoruz efenim (Adminden ricam, olur da bu paylaşımı kabul edecek olursanız anasayfadan paylaşırsanız çok makbule geçer valla. Bunca yıldır üyeyim bu siteye bir sakız bile istemedim sizden. İlk ve son arzum budur. Şimdi asabilirsiniz beni)
Disequilibrium Nasıl Telaffuz Edilir? 03:10
Disequilibrium Nasıl Telaffuz Edilir? 249 izlenme - 3 yıl önce Fatin Rüştü Zorlu Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırladığı bi video daha. Bu videoda öğrenciler Disequilibrium u doğru söylemeye çalışıyolar, İzleyelim görelim (Bonus:JAMİRYOOO) Bir Önceki video için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/133464/no-woman-no-cry-ne-demektir-fatin-rustu-zorlu-anadolu-lisesi
Jamiryo 2 ( Gençlerin Yorumu ) 01:01
Jamiryo 2 ( Gençlerin Yorumu ) 198 izlenme - 5 yıl önce Jamiryo 2 ( Gençlerin Yorumu )
Dark Horse Şarkısını 20 Değişik Stilde Söylemek 03:55
Dark Horse Şarkısını 20 Değişik Stilde Söylemek 124 izlenme - 3 yıl önce Adamımız Katy Perry'nin "Dark Horse" isimli eserini başarılı bir biçimde 20 farklı müzik türü şeklinde söylemiş. Gayette başarılı.
Jamiroquai - Jamiryo 00:29
Jamiroquai - Jamiryo 114 izlenme - 4 yıl önce Jamiroquai - Jamiryo
Peşmergenin İngilizce İle İmtihanı 01:30
Peşmergenin İngilizce İle İmtihanı 53 izlenme - 4 yıl önce Büyük ihtimalle sınır veya kontrol noktasını geçmek isteyen Amerika'lı dostumuzun peşmergeler ile imtihanı.
Asc Koala feat. C.G.P & Hezarfen - Fıskiye 02:35
Asc Koala feat. C.G.P & Hezarfen - Fıskiye 63 izlenme - 3 yıl önce Asc Koala'nın İTTİFAK albümünden Fıskiye'ye çekilmiş HD video klip. UŞAKSPOR'umuza her alanda başarılar dileriz. Parçanın kaydı Snapshot Records'ta alınmıştır. Mix, mastering ve klip montajı Asc Koalaya aittir. *Parçada her şey tamamen parodi amaçlıdır, belli bir kişi yada kuruma kötü söylemde bulunulmamıştır. SÖZLER: C.G.P Fanboy sana bu track benimle delirerek Var mısın lan delip geçek yeni bi döneme girek Ben buyum lan bak huyumdan ödün vermem (kırarım lan) Fışkiye söz konusuysa tek rakibim Melih Gökçek Her bi ritim benim içim için farklı duygu Hiphop benim saklı kutum biraz sertim affı buyur buysa durum (Günaydın) amına kodumun Rap müzikte orospuya punch atarım uçkurum bu Söylediler en başında bu sektörde para varmış Bunu duydum girdim gruba sonrasında aman tanrım Buralarda ortam varmış yalan dolan bunlar kanka Beni böyle kandıranlar tez zamanda sakat kal inş Buralarda aga b gibiyim beni anlayan yok Tek kişilik forumdayım sanki beni banlayan yok Daha ünlü benden mahmut tuncer ve de jamiryo Benim için bi ilk oldu diğer şarkı manifesto Hezarfen Tek tasamız beat bulupta girsek bide Hezayla C.G.P kaçarsın çin seddine Hacı biz insek bile çıkarız Sen bilirsin ama kardeşim o kıza çakmış lan şimşek bile Piyasa köpeğimiz olsun lan pati verir her kul Küp varsa bende varım ha bide hem sensun Diğer adım hayalet hadi beni gel bul Kafamda deli sorular kadife mi len bu Sen önce öde koçum lan bana olan borcunu Nakarata almadık moruk Elçin Orçun'u Yolcuyum zirveye aga ama yok çulum Yoksulum Hezarfen kim ya popçu mu ? Bağırman gerekli wack abini de çağırman Ağırdan aldım da anlamadı sağırlar Dağılman sonuç lan genellikle yanılmam Hepinize selamlar huzurkentin bağrından Asc Koala Hacı düzden vermek varken istiyosun ters olanı Oyunumuz sayko burda soruları ben sorarım Müziğimiz uyuşturur kafasına bakarım Bu rap dediğinde pirim adamın anasını satarım Eskileri sildik aga bu laf artık pozitif Ben öyle bi punch attım ki surat astı 10 isim Sizler veletsiniz lunaparkın popisi Lan dünyaları fethederdi Burak artı Johnny Sins Rap nedir ki diyosanız gelip bizi biraz tanı Öyle gruba girceksen tek tabanca gir aslanım Yumruk atar küfrederim inan bana pis atlarım Lütfen ama lütfen artık ibo bana diss atmasın Dünden bugüne o mirasım farklılığım "Canım o benim değil ya hiphop'ın tatlılığı" Gangstalığı unut çocuk peace at bırak kılığı Snapshotla hiphop aynı B Buds'ın haklılığı