Hoşgeldiniz!

jandarma

Üç Harfliler Geldi Teslim Olun! - PÖH/JÖH  Anonsları (Küfür İçerir) 02:16
Üç Harfliler Geldi Teslim Olun! - PÖH/JÖH Anonsları (Küfür İçerir) 64.043 izlenme - 5 ay önce Terör örgütü pkk'ya yönelik gerçekleştirilen operasyonlarda teröristlerin teslim olması veya ortaya çıkması kolluk güçlerimiz ilginç anonslar yapıyor dinliyoruz... :):)
Eşref Bitlis Kimdi, Neler Yapmıştı? 07:33
Eşref Bitlis Kimdi, Neler Yapmıştı? 1.816 izlenme - 1 hafta önce 29 Kasım 1989, Türkiye için tarihi bir gündü. Turgut Özal 8'inci Cumhurbaşkanı seçildi. Cumhuriyet 66 yıl sonra ilk kez bir sivil Cumhurbaşkanı ile tanışıyordu. Özal’ın ilk icraatı komuta kademesinde değişikliğe gitmek oldu. Terör sorununu kökünden çözmeye niyetliydi; çok güvendiği birini, orgeneral eşref Bitlis’i Jandarma Genel Komutanlığı’na getirdi. Ama Orgeneral Eşref Bitlis görünmez bir elin düğmeye basmasıyla şehit edilmişti. Peki, kimdi Eşref Bitlis kimdi, neler yapmıştı?.
Komandolar Nasıl Uyandırılır? 01:46
Komandolar Nasıl Uyandırılır? 10.193 izlenme - 8 ay önce Foça Jandarma Komando Okulu'nda sabah içtimasına askerler bakın nasıl kaldırılıyor! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Jandarma Özel Harekat Gövde Gösterisi 03:08
Jandarma Özel Harekat Gövde Gösterisi 176.097 izlenme - 7 yıl önce Jandarma özel Harekat Efeler gövde gösterisi yemin töreninde askerleri motive ediyorlar.
Naci Bayşu - Çift Jandarma 04:10
Naci Bayşu - Çift Jandarma 45.720 izlenme - 5 yıl önce
komando operasyonda 10:42
komando operasyonda 125.345 izlenme - 9 yıl önce komando operasyonda
Jandarma Komutanı ile Giresun Bulancak Belediye Başkanının Tartışması 25:00
Jandarma Komutanı ile Giresun Bulancak Belediye Başkanının Tartışması 8.809 izlenme - 10 ay önce Jandarma Komutanı ile Giresun Bulancak Belediye Başkanı taşıdıkları suyun fazla olması gerekçesiyle tartıştı.Belediye başkanı, komutan'ı rüşvet almakla suçladı.Araya savcının telefon bağlantılarıyla katılmasıyla ortam yumuşasa da nasıl bir sonuca bağlandı bilemiyorum. Sizce hangi taraf haklı?
köprü dizisi  jandarma bordobereliler askerler tsk 03:08
köprü dizisi jandarma bordobereliler askerler tsk 68.580 izlenme - 8 yıl önce köprü dizisi , jandarma , bordobereliler ,askerler ,tsk ,valİ
Mahmut Tuncer - Jandarma (Cenderme) 03:39
Mahmut Tuncer - Jandarma (Cenderme) 15.022 izlenme - 2 yıl önce Gençlerin sevgilisi Mahmut Tuncer yıllar önce askerlere morall olsun diyerekten bir şarkı söylemiştir. Söylediği şarkıya bir de klip çekmiş bütün asker camiasının sevgisini kazanmıştır. Özellikle askerliğini jandarma olarak yapanlar için ayrı bir yere sahiptir bu şarkı. Mahmut Tuncer söylüyor...Jandarma (Cenderme)... Şarkı Sözleri (lyrics): cendermenin alayları koğuştur, koğuştur benim yarim cendermede çavuştur, çavuştur kadir mevlam beni yare kavuştur, kavuştur kız ben sana demedim mi karşıki dağlar cenderme, cenderme yarin ufak sen askere gönderme, gönderme siyah zülfün ince bele indirme, indirme cendermenin elindeki süngüsü benim yarim cendermede hangisi ben yarime dayanamam doğrusu kız ben sana demedim mi karşıki dağlar cenderme, cenderme yarin ufak sen askere gönderme, gönderme siyah zülfün ince bele indirme, indirme
Yozgat Jandarma Halay Oyun Havasi 01:58
Yozgat Jandarma Halay Oyun Havasi 95.065 izlenme - 8 yıl önce yozgat jandarma halay oyun havasi
Hızlı ve Öfkeli Türkiye - Jandarma Geliyo Gaç Gaçç 01:06
Hızlı ve Öfkeli Türkiye - Jandarma Geliyo Gaç Gaçç 15.240 izlenme - 2 yıl önce Hızlı ve öfkeli filmini çoğumuz izlemiştir. Burda o filmde kesitleri görmemiz mümkün. Videoyu çeken arkadaşın yorumlarına dikkat!
yozgat jandarma halayı 04:04
yozgat jandarma halayı 33.492 izlenme - 5 yıl önce tüm yozgatlılara armaganım olsun bizi takibe devam... teşekkürler...
Askerlere Özel - _ Şırnak  - _ 19:51
Askerlere Özel - _ Şırnak - _ 30.904 izlenme - 5 yıl önce http//www.facebook.com/damara.devam3 . damarin-merkezi-isyankar41@hotmail.com facebook sayfamız ise http//www.facebook.com/arabeskciler.fan ... arabesk yaşam tarzıdır---tartışılmaz--
mustafa kücük yandim ogul mehmetcik komando, ozel 05:18
mustafa kücük yandim ogul mehmetcik komando, ozel 63.176 izlenme - 8 yıl önce mustafa kücük yandim ogul mehmetcik komando ozel hareket ,jandarma burak
Ankara'da Askerleri Vurarak Firar Eden Mahkum 01:37
Ankara'da Askerleri Vurarak Firar Eden Mahkum 7.830 izlenme - 1 yıl önce Haberi kopyalıyorum: Ankara Sincan Açık Ceza İnfaz Kurumu'ndan Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirilen mahkum, 2'si asker 3 kişiyi yaraladıktan sonra firar etti. Yaralanan 3 kişi hastane tedavi altına alınırken firar eden mahkumun yakalanması için operasyon başlatıldı. Firar olayı ile ilgili hastane önünde bekleyen bir kadının poşet içindeki silahı mahkum Eyüp E.'ye verdiği ortaya çıktı.
Güneydoğu'da Counter Terrorist Olmak (İçtenlik içerir) 05:12
Güneydoğu'da Counter Terrorist Olmak (İçtenlik içerir) 7.225 izlenme - 11 ay önce Şırnak Cizre Nusaybin Silvan vs,vb Türkiye'nin Güneydoğu illerinde pkk ve uzantısı terörist organizasyonlarının gerek işsizlikten gerek cahillikten zaten meyilli olan halkı nasıl canice kullandığı ve Ay Yıldıza gönül vermiş inançlı kolluk güçlerimnizin olaylar ve eylemcilerle mücadelesi. Not. Trafik polisinden piyade erbaşa kadar hepsi baş tacıdır, başlıkta kayırma gibi olmasın.
Doğuda Askerlik - Ağrı Diyadin 1991/4 Jandarma 16:47
Doğuda Askerlik - Ağrı Diyadin 1991/4 Jandarma 3.124 izlenme - 7 ay önce canı cehenneme başkasının yangınıyla ısınanın evini ısıtıp yemeğini pişirenin canı cehenneme başkasının üstüne basa basa yükselen oturduğu yerden ahkam kesenin Şükrü Erbaş
Çift Jandarma 03:05
Çift Jandarma 10.156 izlenme - 3 yıl önce Şavsatin Cirit Düzğü Köyünden Mustafa Aslan Dan Çift Jandarma Türküsü Siz Seyircilerimize Geliyor Kameraman Yılmaz Kurtuluş Şavsat :koyunlu Köyü
Niğde'de Hain Pusu:3 Şehit 00:29
Niğde'de Hain Pusu:3 Şehit 9.889 izlenme - 3 yıl önce Niğde'nin Ulukışla İlçesi'nde otoyolda yol kontrolü yapan jandarmaların üzerine uzun namlulu silahlarla bir kamyonetten ateş açıldı. Saldırıda 1 astsubay ve 1 polis memuru şehit oldu, 1 kamyon sürücüsü hayatını kaybetti. 2'si asker 4 yaralı var.
Kahraman Türk Askeri 03:30
Kahraman Türk Askeri 45.674 izlenme - 8 yıl önce türk ordusu türkish army
mahmut tuncer jandarma 03:40
mahmut tuncer jandarma 11.489 izlenme - 5 yıl önce
Özel Tim Foça Jandarma Komando Okulu 27:24
Özel Tim Foça Jandarma Komando Okulu 3.581 izlenme - 1 yıl önce Özel Tim Foça Jandarma Komando Okulu'ndan görüntüler izliyoruz.
Cüneyt Tek - Jandarma 04:15
Cüneyt Tek - Jandarma 10.387 izlenme - 5 yıl önce
Yavuz Bingöl - Çift Jandarma 02:43
Yavuz Bingöl - Çift Jandarma 11.414 izlenme - 5 yıl önce
Dağ - Bir Ölür Bin Diriliriz 03:36
Dağ - Bir Ölür Bin Diriliriz 4.252 izlenme - 1 yıl önce PKK bu ülke insanına silah çekti,korumasız,silahsız erlere,otobüste giden çocuğa,dershaneye giden gariban öğrenciye Türk,Kürt demeden hepsi öldü,yaralandı,sakat kaldı.Kahramanlık öyküsü değil açın tarihi okuyun ,o silahı ya bırakacaksın ya da bırakacaksın.He 30 yıldır bitiremediniz şu terörü diyenlere elbet bir cevap olacaktır: Sen 30 yılda bir karış toprak alabildin mi? Dağ Filminden Diğer Bir Sahne: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/271137/psikopat-usta-askerin-acemi-askere-posta-koymasi
Selma Geçer - Çift Jandarma Geliyor 02:43
Selma Geçer - Çift Jandarma Geliyor 7.356 izlenme - 2 yıl önce Selma Geçer - Çift Jandarma Geliyor
Ustura Kemal - Çift Jandarma Türküsü 00:28
Ustura Kemal - Çift Jandarma Türküsü 8.629 izlenme - 4 yıl önce Askerler tarafından karakola götürülen ustura kemal çift jandarma türküsünü söylüyor.
Çukurca Jandarma Komando Taburu 03:30
Çukurca Jandarma Komando Taburu 7.583 izlenme - 3 yıl önce Hakkari Çukurca Jandarma Komando Taburu 90/4 Ler Hatırası...
Şehit Alim Yılmaz Komando 05:00
Şehit Alim Yılmaz Komando 30.331 izlenme - 9 yıl önce bu video şehit olan alim yılmaz komutan ve tüm mehmetçiklere gelsin.hepsinin ruhları şad olsun.
Davaro - Kemal Sunal & Şener Şen (1981 - 94 dk) 01:34:03
Davaro - Kemal Sunal & Şener Şen (1981 - 94 dk) 7.234 izlenme - 1 yıl önce Yapım: 1981 - Türkiye Tür: Dram, Komedi, Süre: 94 dakika Yönetmen: Kartal Tibet, Oyuncular: Kemal Sunal, Şener Şen, Adile Naşit, Ayşen Gruda, İhsan Yüce, Sırrı Elitaş, Pembe Mutlu, Ahmet Açan, Abdi Algül, Bahri Ateş, Çetin Basaran, Osman Çağlar, Yusuf Çetin, Muzaffer Civan, Yadigar Ejder, Sırrı Elitaş, Hakkı Kıvanç, Cevdet Özalaş, Nermin Özses, Senaryo: Yavuz Turgul, Yapımcı: Kadir Baykut, Yalçın Başaran, Konusu: Almanya'ya çalışmaya giden Memo, istediği parayı kazanıp köyüne döner ve sözlüsü Cano'yla evlenmek ister. Memolar'ın kan davalı oldukları Sülo da hapisten çıkarak karısı Ayşo'nun yanına gelir.Bunu duyan Hamo, düğünü durdurur ve oğlu Memo'nun, Sülo'yu öldürmesini ister.Ancak, Memo buna pek yanaşmaz.Öldürüleceğini anlayan Sülo, Memo'ya bir teklifte bulunur. Memo'nun kendisini öldürmemesi durumunda köyden uzaklaşacağını söyler. Evlenmek için başka çaresi kalmayan Memo, Sülo'nun planını kabul eder ve köy meydanında Sülo'yu yalandan vurur.Köy halkı da bu numaraya inanır.Daha sonra dağdaki bir eşkıyanın yanında tekrar karşılaşan Memo ve Sülo yine birbirine düşer. Eşkıyanın altınlarını gören Sülo'nun iştahı kabarır ve şehirde kalmaktan vazgeçer.