Hoşgeldiniz!

jandarma

Mahmut Tuncer - Jandarma (Cenderme) 03:39
Mahmut Tuncer - Jandarma (Cenderme) 185.646 izlenme - 7 yıl önce Gençlerin sevgilisi Mahmut Tuncer yıllar önce askerlere morall olsun diyerekten bir şarkı söylemiştir. Söylediği şarkıya bir de klip çekmiş bütün asker camiasının sevgisini kazanmıştır. Özellikle askerliğini jandarma olarak yapanlar için ayrı bir yere sahiptir bu şarkı. Mahmut Tuncer söylüyor...Jandarma (Cenderme)... Şarkı Sözleri (lyrics): cendermenin alayları koğuştur, koğuştur benim yarim cendermede çavuştur, çavuştur kadir mevlam beni yare kavuştur, kavuştur kız ben sana demedim mi karşıki dağlar cenderme, cenderme yarin ufak sen askere gönderme, gönderme siyah zülfün ince bele indirme, indirme cendermenin elindeki süngüsü benim yarim cendermede hangisi ben yarime dayanamam doğrusu kız ben sana demedim mi karşıki dağlar cenderme, cenderme yarin ufak sen askere gönderme, gönderme siyah zülfün ince bele indirme, indirme
Korktun Mu? (Jandarma Versiyonu) 00:13
Korktun Mu? (Jandarma Versiyonu) 59.770 izlenme - 5 yıl önce Sosyal medyada son günlerin fenomen kişisi Simge Barankoğlu isimli bir kadın. Kendisi "Yılan, korktun mu? Örümcek korktun mu? Voooooov korktun mu?" şeklinde değişik bir replikle fenomen oldu gitti. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Üç Harfliler Geldi Teslim Olun! - Pöh/jöh  Anonsları (Küfür İçerir) 02:16
Üç Harfliler Geldi Teslim Olun! - Pöh/jöh Anonsları (Küfür İçerir) 75.197 izlenme - 6 yıl önce Terör örgütü pkk'ya yönelik gerçekleştirilen operasyonlarda teröristlerin teslim olması veya ortaya çıkması kolluk güçlerimiz ilginç anonslar yapıyor dinliyoruz... :):) pöh, jöh, terör operasyonları, üç harfliler, küfür, polis özel harekat, jandarma özel harekat, Türk Askeri, Türk Polisi,
Çocuklarını Dinlenme Tesisinde Unutan Aile 00:32
Çocuklarını Dinlenme Tesisinde Unutan Aile 1.484 izlenme - 3 ay önce Diyarbakır - Şanlıurfa karayolunda bir aile mola verdiği esnada 3 yaşındaki kız çocuklarını dinlenme tesisinde unutarak yoluna devam etmiş. Çocuk, jandarma tarafından bulunarak ailesine teslim edilmiş.
Yayın Ortasında Haber Muhabirine Süpriz. 2018 00:19
Yayın Ortasında Haber Muhabirine Süpriz. 2018 14.667 izlenme - 5 yıl önce Sakarya'nın Karasu ilçesi'nde yayın yapan Karasu TV Muhabiri Levent Kızılaslan 2018 Yılbaşı Asayiş Uygulamasını Haberler'e taşırken Jandarma'dan o süpriz geldi. İşte o anlar.
Operasyon Esnasında Dikiz Aynayı İndiren Özel Harekat Polisi 00:12
Operasyon Esnasında Dikiz Aynayı İndiren Özel Harekat Polisi 14.963 izlenme - 5 yıl önce Operasyon esnasında araçların arasından geçerken farkında olmadan dikiz aynanın birini indiren özel harekat polisinin soğuk kanlılığından ödün vermediği o anlar..
Hızlı ve Öfkeli Türkiye - Jandarma Geliyo Gaç Gaçç 01:06
Hızlı ve Öfkeli Türkiye - Jandarma Geliyo Gaç Gaçç 15.268 izlenme - 8 yıl önce Hızlı ve öfkeli filmini çoğumuz izlemiştir. Burda o filmde kesitleri görmemiz mümkün. Videoyu çeken arkadaşın yorumlarına dikkat!
Jandarma Karakolunda Kendini Döven Adam 01:19
Jandarma Karakolunda Kendini Döven Adam 3.161 izlenme - 3 yıl önce abimiz ne içtiyse sağlam bişey içmiş ve kafayı duvarlara vurmaya başlamış ve en sonunda bana vurmayın abi diye bağırmış işte o ilginç video
Kendilerine Selam Veren Ufaklık ile Sohbet Eden Jandarma 00:42
Kendilerine Selam Veren Ufaklık ile Sohbet Eden Jandarma 2.493 izlenme - 2 yıl önce Artvin Şavşat'ta devriye gezen Jandarmayı küçük kız asker selamı ile karşılayınca ortaya güzel görüntüler çıkmış.
Sokağa Çıkma Yasağına Uymayan Gençlere Şınav Cezası Veren Jandarma 00:14
Sokağa Çıkma Yasağına Uymayan Gençlere Şınav Cezası Veren Jandarma 3.242 izlenme - 2 yıl önce Sokağa çıkma yasağına uymayan gençlere emniyet güçlerimiz tarafından cezaları uygulanmış ve evlerine yollanmış.
Jandarma'nın İşkencesi Sonucu Ruhunu Teslim Eden Adam! 01:37
Jandarma'nın İşkencesi Sonucu Ruhunu Teslim Eden Adam! 5.586 izlenme - 3 yıl önce Konya'da gerçekleşen olayda Jandarma tarafından gözaltına alınan vatandaş 40 yıllık tiyatroculara taş çıkartıyor.
Jandarma'nın Sorgusunda Kafasını Duvara Vuran Adam 02:03
Jandarma'nın Sorgusunda Kafasını Duvara Vuran Adam 8.241 izlenme - 4 yıl önce Şüpheli Şahıs Jandarma ekiplerine bana İşkence yapın diye yalvarıyor, kafasını duvarlara vuruyor. Hatta hatta duvarı kafasıyla çatlatıyor. Film gibi sahneyi izliyoruz.
Jandarma Polisimizin Atatürk Sevgisi 00:37
Jandarma Polisimizin Atatürk Sevgisi 3.944 izlenme - 4 yıl önce Kirlenen otobüsünden Ata'mızın portresini elleri ile silen ve yanlarına kalp çizen Jandarma Polisimizi izliyoruz efenim.
Jandarma'yı Yüksek Tanıdıklarıyla Tehdit Eden Kabadayı 01:08
Jandarma'yı Yüksek Tanıdıklarıyla Tehdit Eden Kabadayı 3.051 izlenme - 2 yıl önce Vatandaşın uygulama noktasında jandarma trafik timine tehdit hakaret ve küfürlerini izleyeceğiz elemanın ne dediği pek anlaşılmasa da ap açık tehdit ve küfürleri ortada
Ankara'da Askerleri Vurarak Firar Eden Mahkum 01:37
Ankara'da Askerleri Vurarak Firar Eden Mahkum 8.512 izlenme - 7 yıl önce Haberi kopyalıyorum: Ankara Sincan Açık Ceza İnfaz Kurumu'ndan Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirilen mahkum, 2'si asker 3 kişiyi yaraladıktan sonra firar etti. Yaralanan 3 kişi hastane tedavi altına alınırken firar eden mahkumun yakalanması için operasyon başlatıldı. Firar olayı ile ilgili hastane önünde bekleyen bir kadının poşet içindeki silahı mahkum Eyüp E.'ye verdiği ortaya çıktı.
Jandarma Komutanı ile Giresun Bulancak Belediye Başkanının Tartışması 25:00
Jandarma Komutanı ile Giresun Bulancak Belediye Başkanının Tartışması 9.498 izlenme - 7 yıl önce Jandarma Komutanı ile Giresun Bulancak Belediye Başkanı taşıdıkları suyun fazla olması gerekçesiyle tartıştı.Belediye başkanı, komutan'ı rüşvet almakla suçladı.Araya savcının telefon bağlantılarıyla katılmasıyla ortam yumuşasa da nasıl bir sonuca bağlandı bilemiyorum. Sizce hangi taraf haklı?
Mehmet Borukcu - JÖH Jandarma Özel Harekat (feat. Edizz'A) 03:50
Mehmet Borukcu - JÖH Jandarma Özel Harekat (feat. Edizz'A) 9.260 izlenme - 5 yıl önce Mehmet Borukcu - JÖH Jandarma Özel Harekat (feat. Edizz'A) (Video Klip ) 2017 Terör örgütlerinin korkulu rüyası Jandarma Özel Harekat (JÖH) birlikleri için yazılan ve JÖH birliklerinin de yer aldığı rap şarkısının klibi sosyal medyada büyük ilgi gördü. Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Askerde Telefon Nasıl Kullanılır? 06:03
Askerde Telefon Nasıl Kullanılır? 5.081 izlenme - 4 yıl önce Askerden kanal açıp yayın yapmak son level sanırım daha üstü gerçi yapıl G.K Başkanı yanında selfie denemesi. Artık bir sonraki turda neler yapılır onu merak ediyorum.
Isparta Yöresi (Yayla Yolları, Serenler, Kesinti, 02:19
Isparta Yöresi (Yayla Yolları, Serenler, Kesinti, 18.095 izlenme - 14 yıl önce ısparta yöresi (yayla yolları, serenler, kesinti, jandarma zeybeğii, teke zortlaması)
116 Jandarma Eğitim Alayı Çanakkale 90.4 Tertipler 17:12
116 Jandarma Eğitim Alayı Çanakkale 90.4 Tertipler 12.108 izlenme - 10 yıl önce 90.4 tertipler yıldıray dereli
Çukurca Jandarma Komando Taburu 03:30
Çukurca Jandarma Komando Taburu 8.719 izlenme - 9 yıl önce Hakkari Çukurca Jandarma Komando Taburu 90/4 Ler Hatırası...
Yabani Bekleme Yapma Devam Et! 00:15
Yabani Bekleme Yapma Devam Et! 3.211 izlenme - 4 yıl önce Bodrum Güllük’te yol kenarında toplanan 10 kişilik domuz familyasının gösteriye hazırlandığını düşünen jandarma ekipleri 'yabani bekleme yapma, devam et' diyeli birkaç saat geçti
Jandarma Özel Harekat ( Jöh) 03:50
Jandarma Özel Harekat ( Jöh) 5.217 izlenme - 5 yıl önce Jöh için yapılmış bir klip BİR ÖLÜR BİN DİRİLİRİZ !
Güler İşık Oy Askerime 2008 03:48
Güler İşık Oy Askerime 2008 21.653 izlenme - 14 yıl önce http//www.facebook.com/erzurumlularfan
Güneydoğu'da Counter Terrorist Olmak (İçtenlik içerir) 05:12
Güneydoğu'da Counter Terrorist Olmak (İçtenlik içerir) 7.617 izlenme - 7 yıl önce Şırnak Cizre Nusaybin Silvan vs,vb Türkiye'nin Güneydoğu illerinde pkk ve uzantısı terörist organizasyonlarının gerek işsizlikten gerek cahillikten zaten meyilli olan halkı nasıl canice kullandığı ve Ay Yıldıza gönül vermiş inançlı kolluk güçlerimnizin olaylar ve eylemcilerle mücadelesi. Not. Trafik polisinden piyade erbaşa kadar hepsi baş tacıdır, başlıkta kayırma gibi olmasın.
Kameraya Hareket Çeken Jandarma 00:18
Kameraya Hareket Çeken Jandarma 1.319 izlenme - 1 yıl önce Karakolda görev arkadaşı tarafından odasından çağırılan Jandarma, koridorda ilerlerken güvenlik kamerasına el hareketi çekmeyi ihmal etmemiş.
Ümraniye Sapığı Diye Tutuklanan Bilal Akyıldız'ın İsyanı 01:11
Ümraniye Sapığı Diye Tutuklanan Bilal Akyıldız'ın İsyanı 5.592 izlenme - 7 yıl önce Gündemi hayli meşgul eden halk arasında tereddüte yol açan sapık olayının en akılda kalıcı isimlerinden Bilal Akyıldız'ın düştüğü durum oldukça ürkütücü. Cezaevine sevk edilirken kendisini korku ve çaresizlik içinde böyle ifade ediyor.
Sinan Akçıl - Seni Böyle Sevmediler (Tarık İster Versiyon) 03:54
Sinan Akçıl - Seni Böyle Sevmediler (Tarık İster Versiyon) 3.936 izlenme - 4 yıl önce Sinan Akçıl'ın, DMC etiketiyle yayınlanan, "Güzel Şeyler" albümünde yer alan "Seni Böyle Sevmediler (Tarık İster Versiyon)" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Söz: Sinan Akçıl, Leyli Erol Müzik: Hakan Erol Düzenleme: Tarık İster Yönetmen: Alişan Günay Yıldırım
Jandarmanın Araç Kapısı ile İmtihanı 01:37
Jandarmanın Araç Kapısı ile İmtihanı 1.062 izlenme - 2 yıl önce Jandarma askerler devrelerine küçük bir şaka yapmış ve hep beraber eğlenmişler. Araç kapısını bozuk sana asker oldukça uğraşmış.
Çanakkale 116.er Eğitim Alayi Jandarma 07:56
Çanakkale 116.er Eğitim Alayi Jandarma 6.041 izlenme - 13 yıl önce çanakkale 116.er eĞİtİm alayi jandarma