Hoşgeldiniz!

Jane Birkin

Serge Gainsbourg & Jane Birkin - Je T'aime Moi Non Plus 04:28
Serge Gainsbourg & Jane Birkin - Je T'aime Moi Non Plus 3.617 izlenme - 5 yıl önce Serge Gainsbourg Ve Jane Birkin'in Birlikte Söyledikleri "je T'aime Moi Non Plus" Şarkısının Klibi
Jane Birkin&Serge Gainsbourg - Je t'aime Moi Non Plus (+18) 04:23
Jane Birkin&Serge Gainsbourg - Je t'aime Moi Non Plus (+18) 2.309 izlenme - 3 yıl önce Erotik şarkılar listesinin en üstündeki şarkıdır kanımca..Minik sevgi sözcüklerinin çılgın ihtiraslara dönüşü bu kadar mı güzel anlatılabilir? Müthiş bir düettir, hatta düet kavramının tam karşılığıdır. Sevişirken dinlenebilecek şarkıların en güzelidir ya da tercihe bağlı olarak sevişme başlatıcı etkisinden yararlanılabilir. Şarkının kaydı sırasında iki sanatçının gerçekten seviştiği de yıllarca söylenegelen bir efsane olup, ev halkının yanında dinlenmesi sakıncalı olabilir.
Jane Birkin Et Quand Bien Meme 05:15
Jane Birkin Et Quand Bien Meme 2.238 izlenme - 7 yıl önce http//www.facebook.com/urkekduses
Serge Gainsbourg - Je Suis Venu Te Dire Que Je M'en Vais (Konser) 03:24
Serge Gainsbourg - Je Suis Venu Te Dire Que Je M'en Vais (Konser) 493 izlenme - 2 yıl önce Asi ve ilginç tarzıyla hafızamıza kazınmış, 1991 yılında kaybettiğimiz Serge Gainsbourg'un duygusal şarkısı. Orijinal versiyonunda sonlara doğru ağlaşmalar duyulur ve o ağlaşmalar Serge'in aşkı Jane Birkin'e aittir. Çünkü Serge bu şarkıyı kaydetmeye başlamadan önce Jane'i stüdyoya çağırmıştır ve bu şarkıyı söyleyerek ayrılmak istediğini söylemiştir. Türkçe sözleri; sana gidiyorum demeye geldim gözyaşların faydasız verlaine'in güzelce dediği gibi, pis ayazda sana gidiyorum demeye geldim eski günler aklına geliyor, ağlıyorsun şimdi elveda vakti geldiğinde bembeyazsın ve nefessiz evet pişmanım, sana gidiyorum dediğim için evet seviyordum seni evet, ama sana gidiyorum demeye geldim uzun hıçkırıkların faydasız verlaine'in güzelce dediği gibi, pis ayazda sana gidiyorum demeye geldim mutlu günler aklına geliyor, ağlıyorsun şimdi elveda vakti geldiğinde hıçkırıyor, inliyorsun evet pişmanım sana gidiyorum dediğim için ama artık canıma yettin!
Jane Birkin - Arabesque (Full Album) 01:13:44
Jane Birkin - Arabesque (Full Album) 388 izlenme - 3 yıl önce Artist : Jane Birkin Album : Arabesque Year : 2002 00:00 Elisa 07:21 Et Quand Bien Même 12:34 L'Amour de Moir 18:38 Couleur Café 23:17 Close to the River 26:09 Dépression au Dessus du Jardin 26:51 Valse de Melody 33:12 Haine Pour Aime 37:04 Amours de Feintes 42:31 She Left Home (Instrumental) 46:55 Les Dessous Chics 50:17 Les Clefs du Paradis 56:18 Fuir le Bonheur de Peur Qu'il Ne Se Sauve 1:01:08 Comment Te Dire Adieu 1:06:53 Baby Alone in Babylone 1:10:55 La Javanaise
Jane Birkin - Je Taime 04:21
Jane Birkin - Je Taime 707 izlenme - 4 yıl önce Je Taime...
Serge Gainsbourg - Melody 07:32
Serge Gainsbourg - Melody 546 izlenme - 3 yıl önce Asi Fransız Serge Gainsbourg'un ''Histoire de Melody Nelson'' Albümünden bir şarkı. Şarkı daha çok arka planı ile dikkat çekiyor; müthiş bir enstrümantal. Şarkının sonlarına doğru Serge reisin oynaşı Jane Birkin'i de duymak mümkün.
Serge Gainsbourg & Jane Birkin - Je T'aime...  Moi Non Plus (1969) 04:20
Serge Gainsbourg & Jane Birkin - Je T'aime... Moi Non Plus (1969) 274 izlenme - 3 yıl önce Serge Gainsbourg'un o zamanlardaki sevgilisi Jane Birkin ile birlikte söylediği erotik şarkının klibi. Klibe bakacak olursak şarkı bayağı mülayim gözüküyor. Keza Eyfel Kulesi'nin ortasında geçen sahneler de insanın içini ısıtıyor. Neyse, sizi bu muhteşem şarkıyla baş başa bırakıyorum.
Je Suis Venu Te Dire Que Je M'en Vais 03:24
Je Suis Venu Te Dire Que Je M'en Vais 157 izlenme - 3 yıl önce "Je t'aime ... Moi non plus" şarkısından hatırlayacağınız efsane çift Serge Gainsbourg ve Jane Birkin'in ayrılık şarkısı. Serge yeni bestelediği şarkıyı kaydedecektir, dinlemesi için Jane'i stüdyoya çağırır. Şarkıda geçen "sana gidiyorum demeye geldim , gözyaşların artık hiçbirşeyi değiştiremez ..." sözlerini duyan Jane, o an ayrıldıklarını anlar ve Serge şarkıyı söylemeye devam ederken stüdyoda ağlamaya başlar. Şarkının ikinci bölümünde kopan Jane'in hıçkırık sesleri ve Serge'nin titreyen sesi insanı yerden yere çarpar ...
Serge Gainsbourg & Jane Birkin - La Decadanse 05:11
Serge Gainsbourg & Jane Birkin - La Decadanse 138 izlenme - 3 yıl önce "Serge: Bana dön Jane: Hayır. S: Bana doğru J: Hayır,öyle yapma. S: Ve danset, çöküşün dansını. Belini kımıldat benimkilerin önünde, yavaşça. J:Orada kal, arkamda. Çöküşün dansını dengele. Ellerin yavaşça dokunsun göğsüme ve sana ait olan kalbime. S: Sonsuza dek sevgilimsin, sabret. Çöküşün dansı parmaklarımın altında. Seni alıp götürecek çok uzaklara. J: Bulanık sular birbirine karıştırıyor hislerimi. Çöküşün dansı bana kendimi kaybettiriyor. Ah sevgilim, beni öldürüyorsun ! Söyle, beni seviyor musun ? S: Sevdim zaten ama aradaki fark, çöküşün dansı, daha da fazlası. Ölüm bağlar birbirine bedenlerimizi ve ruhlarımızı. J: Tanrım, sen günahlarımızı bağışla. Çöküşün dansı sarsıyor bezgin bedenlerimizi ve yolunu şaşırmış ruhlarımızı. S: Tanrım, sen günahlarımızı bağışla.Çöküşün dansı sarsıyor bezgin bedenlerimizi ve yolunu şaşırmış ruhlarımızı." Ben aşkın tanımını daha iyi yapabilen bir çift duymadım !!!
Jane Birkin - Je T'aime 03:58
Jane Birkin - Je T'aime 107 izlenme - 4 yıl önce Jane Birkin - Je T'aime
Güven Bana 03:00
Güven Bana 125 izlenme - 3 yıl önce Sevgilinize ne kadar güveniyorsunuz? Onun için çiğ tavuk bile yer miydiniz? Ya birini öldürseydi ne yapardınız? İşte bu sorular çerçevesinde hazırlanmış başka bir komikli goldenmoustache videosu sizlerle.İyi seyirler...(Not:Beyler senkron yaparken video'u 100 kere izlediğim için mi bilmiyorum ama ben bu video'daki kıza feci vuruldum dilinden dolayıda olabilir)
Gainsbourg - Bonnie and Clyde 01:16
Gainsbourg - Bonnie and Clyde 63 izlenme - 3 yıl önce İlk içeriğimi yüklediğim için heyecanlıyım aslında biraz.. Her neyse. Serge Gainsbourg abimizin biyografisini anlatan Gainsbourg A Heroic Life filminden bir sahneyi izliyoruz. Serge Gainsbourg ve Brigitte Bardot piyano eşliğinde Bonnie and Clyde'ı söylüyor. İyi seyirler efenim.
Jane Birkin Et Serge Gainsbourg - Je T'aime,moi Non Plus 04:15
Jane Birkin Et Serge Gainsbourg - Je T'aime,moi Non Plus 92 izlenme - 4 yıl önce Jane Birkin Et Serge Gainsbourg - Je T'aime,moi Non Plus
Jane Birkin & Serge Gainsbourg - Je T'aime Moi Non Plus 04:12
Jane Birkin & Serge Gainsbourg - Je T'aime Moi Non Plus 33 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri: [Jane] Je t'aime je t'aime, oh oui je t'aime [Serge] Moi non plus [Jane] Oh mon amour [Serge] Comme la vague irrésolue Je vais, je vais et je viens entre tes reins Je vais et je viens entre tes reins et je me retiens [Jane] Je t'aime je t'aime, oh oui je t'aime [Serge] Moi non plus [Jane] Oh mon amour, tu es la vague, moi l'île nue Tu vas, tu vas et tu viens entre mes reins Tu vas et tu viens entre mes reins et je te rejoins Je t'aime je t'aime, oh oui je t'aime [Serge] Moi non plus [Jane] Oh mon amour [Serge] Comme la vague irrésolue Je vais, je vais et je viens entre tes reins Je vais et je viens entre tes reins et je me retiens [Jane] Tu vas, tu vas et tu viens entre mes reins Tu vas et tu viens entre mes reins et je te rejoins Je t'aime je t'aime, oh oui je t'aime [Serge] Moi non plus [Jane] Oh mon amour [Serge] L'amour physique est sans issue Je vais je vais et je viens entre tes reins Je vais et je viens, je me retiens [Jane] Non ! Maintenant viens.