Hoşgeldiniz!

janset

Banyo - Kadın Memedir, Memeli Bir Şeydir 00:41
Banyo - Kadın Memedir, Memeli Bir Şeydir 13.752 izlenme - 3 yıl önce Evet efendim yüzyıllardır insanlığın gündemini meşgul eden, sitemizin varoluşunun temel sebeplerinden birisidir meme. Peki meme meme diyorsunuz da kadına hiç önem vermiyorsunuz diyen eleştiriler almaktaydım son zamanlarda. bende bu eleştirilerin altında kalamazdım elbette. ve de kadının ne demek olduğunu nasıl birşey olduğunu bu kısa video ile sizlere göstermek istedim. ünlü memelilerden seray sever kadının ne demek olduğunu sesli ve görüntülü olarak bu videoda göstermektedir. o yüzden lütfen bundan kelli bana yok efendim meme de meme deyip duruyorsun kadından hiç bahsetmiyorsun gibisinden serzenişlerde bulunmayınız. Kadın demek meme demek, meme demek kadın demektir zaten. Seray sever ve ölümcül memelerini izlerken aynı zamanda yumruğuyla öldüren adama da kapak olsun diyoruz senin yumruğun varsa seray ablamında memesi var memesiyle öldürür valla bak.
24 Saat 1 Star - Kurban (2007) 11:14
24 Saat 1 Star - Kurban (2007) 753 izlenme - 3 ay önce Efsane Kurban Grubunun powertürk'de yayınlanan 24 saat 1 star programına konuk oluşu. Programda Hayko Cepkin ve Janset'in kurban grubuyla ilgili görüşleride bulunuyor.
Tatlı Kaçıklar - Hizmetçi (1997) 10:48
Tatlı Kaçıklar - Hizmetçi (1997) 1.842 izlenme - 2 yıl önce Bu bölümde, Rafet ve Saffet, evlerine hizmetçi olarak Emine adlı birisini alırlar ve ona sarkıntılık yaparlar. Ancak Emine'nin aslında Figen adlı bir gazeteci olması ve başına gelen herşeyi gazetede yazı dizisi haline getirmesiyle Rafet ve Saffet'in hayatları bambaşka bir hal alacaktır. Tatlı Kaçıklar'ın 1. sezonunda yer alan bu bölümünde Mehmet Ali Erbil (Rafet), Yalçın Menteş (Saffet), Neslihan Yeldan (Serap), Buket Dereoğlu (Aysu), Kayhan Yıldızoğlu(Selim Bey), Erol Günaydın(Beton Raziye), İsmet Ay (Dürdane Hanım), Şencan Güleryüz ve Janset (Figen- Hizmetçi Emine) rol alıyor.
Yalnızım 03:23
Yalnızım 3.676 izlenme - 9 yıl önce ragıp savaş janset yalnızım şarkısi ibrahim tatlıses yalnızım neredesin firuze,özcan deniz,ata demirer muro,kurtlar vadisi pusu,bu şehir girdap gülüm,
Televizyon Çocuğu - Okan Bayülgen - Jenerik(1996) 01:26
Televizyon Çocuğu - Okan Bayülgen - Jenerik(1996) 959 izlenme - 3 yıl önce Televizyon Çocuğu, muhtemelen Türkiye televizyonlarında bir daha rastlanamayacak ölçüde sıradışı, ipini koparmış ve fütürsuz bir programdı. Cem Özer'in kendi programında esneye esneye vurguladığı "bu programda her an her şey olabilir" sloganının altını Cem Özer'den kesinlikle çok daha iyi dolduran, stüdyoya dana sokan, seyircilere saldıran, telefonla bağlananları şıftırtan, asparagas yorumlarken kafa göz yaran, sakalsız ve komplekssiz bir Okan Bayülgen tarafından sunulan bu program, Janset gibi bir afetin de geniş kitleler tarafından tanınmasını sağlamış, Şafak Sezer, Hakan Yılmaz, Zafer Algöz gibileri de meşhur etmiştir. Kanalın ısrarlı laf anlamazlığı sonucu gecenin bir köründe başlayıp sabahın ilk ışıklarında biten ve dönemin veledlerinin bugün pörtlek gözlerle dolaşmasının sebebi olan bu programın birkaç bölümü, yakın zamanda nekbey tarafından internete konuldu. Biz şimdilik tadımlık olarak, bungee jumpingli nefis jeneriğini koymakla yetinelim. Sizi şıııf... şıııf... şıııf-tır-tıyoraaaaaa!!!
Doğa & Janset - Soranlar Oldu 04:08
Doğa & Janset - Soranlar Oldu 1.114 izlenme - 5 yıl önce Soranlar Oldu (Doğa & Janset) - İsyanım Budur (2013)
Janset Kimdir? 03:05
Janset Kimdir? 148 izlenme - 3 yıl önce Janset Biyografi, Janset Kim, Janset Hayatı, Janset Kimdir, Janset Yaşamı, Janset Yaşı, Janset
Yarım Elma - 1. Bölüm (Kanal D) 46:42
Yarım Elma - 1. Bölüm (Kanal D) 375 izlenme - 2 yıl önce 2001 yılında Kanal D'de başlayan komedi dizisinin ilk bölümü. Bonus Huşenk içerir ayrıca Kanal D bölümleri.
Yarım Elma - 1. Bölüm 53:26
Yarım Elma - 1. Bölüm 325 izlenme - 2 yıl önce 2001 yılında Kanal D'de başlayan komedi dizisinin ilk bölümü demek isterdim ama değil. Bu Show Tv'ye geçtikten sonraki ilk bölüm çünkü.
Kemal Doğulu - Uzayda Aşk Var (2009) 04:05
Kemal Doğulu - Uzayda Aşk Var (2009) 336 izlenme - 2 yıl önce Kemal Dogulunun saykodelik sözlere, dans figürlerine sahip klibini paylasmak istedim. Klip 2009 değilde 2005'de falan çekilmiş gibi duruyor. neyse bugün dersi kirip bu vidyoyu izleyelim. Bugün dersi kırıyorum Biraz mola istiyorum Öğren öğren bitmiyor Biraz harcamak istiyorum Bildiğin her şeyi yapmayı yapmak için Yetmez sınırlı zamanlar O zaman belki de bir yerde Başka bir hayat var Neyin telaşı bu yasalar Boşuna bence bu tasalar Birileri var mı bilmem ama Bence uzayda aşk var
Maximum - Yeni Yıl - Janset 00:38
Maximum - Yeni Yıl - Janset 411 izlenme - 7 yıl önce maximum - yeni yıl - janset forumuz.net
Patron Kim? - Şifre Çözücü Ece 02:01
Patron Kim? - Şifre Çözücü Ece 264 izlenme - 3 yıl önce 2003 yılında ATV'de başlayıp kısa süren, ''Who's The Boss'' sitcomunun Türk versiyonu olan ''Patron Kim ?'' dizisinden bir kesit... Patronu Haluk ile, haftasonu bir dağ evinde terfi edeceği umuduyla yatıp yatmama (a.k.a tabak kırıp kırmama) konusunda gidip gelen Sibel'e (Janset) gece vakti evin çalışanı Cem (Cem Davran) tarafından akıl verilir ve sabah kahvaltısında neye karar verip vermediği sorulur. Yaşları küçük olan çocukların önünde yapılan şifreli tabak konuşması pek de işe yaramayacaktır. Zira Ece kızımız (Merve Pekbelgin), Mert oğlumuzun (Ilgaz Çelik) sorusu karşısında adeta bir Cine5 dekoderi, bir Meydan Larousse, bir Ana Britanica, hatta ve hatta bir Vikipedi kesilecektir.
Janset 02:50
Janset 386 izlenme - 9 yıl önce
Yarım Elma (Jenerik) 02:22
Yarım Elma (Jenerik) 312 izlenme - 3 yıl önce Yarım Elma, komedi türünde Türk televizyon dizisi. Yönetmenliğini Ömer Uğur'un yönettiği dizi, 10 Kasım 2001'de Kanal D'de gösterime girdi. Daha sonra Show TV'de 12 Nisan 2003'te gösterime girdi. Dizi, 19 Haziran 2004'te sona erdi.
Sitem - Kısa Film 06:19
Sitem - Kısa Film 126 izlenme - 2 yıl önce Yönetmenliğini Kubilay Aksun'un yaptığı Janset ve Ahmet Kural'ın oynadığı kısa filmi izleyeceğiz.
Janset 03:25
Janset 362 izlenme - 9 yıl önce güzellik yarışması resimler
Fikret Alper - Tenni Terenne 04:06
Fikret Alper - Tenni Terenne 118 izlenme - 3 yıl önce Zamanında değeri bilinmeyen, dilinize dolandı mı günlerce mırıldanıp durduğunuz o güzide eser, alkışlarla yaşamak üzere sizlerle. Janset'in genç hali de hediyesi...
Janset 02:45
Janset 223 izlenme - 8 yıl önce minnoş'uma sevgilerle.dayın...
anneme 03:38
anneme 226 izlenme - 9 yıl önce kanı beş para etmez bir insan yüzünden kırdıgım annemin gönlünü almak ugruna :(
Janset 00:46
Janset 299 izlenme - 9 yıl önce
Mert Tunay - Taş 02:22
Mert Tunay - Taş 210 izlenme - 5 yıl önce Mert Tunay - Taş - Yeni Klip 2013
Janset 01:36
Janset 198 izlenme - 9 yıl önce
Türkiye'nin İlk Kukla Filmi Rimolar ve Zimolar - Kasabada Barış 01:50
Türkiye'nin İlk Kukla Filmi Rimolar ve Zimolar - Kasabada Barış 157 izlenme - 3 yıl önce 1990'ların efsane kukla topluluğu The Muppets, tüm dünyada unutulmaz karakterleri, müzikleri ve skeçleriyle kuklayı kitlelerle buluşturdu. Türkiye'nin ilk kukla filmi ise yakında gösterime girecek olan 'Rimolar ve Zimolar: Kasabada Barış' adını taşıyor. Yönetmenliğini 'Rimolar' ve 'Zimolar' karakterlerini tasarlayan Nermin Er'in İsmet Kurtulmuş ile yaptığı filmin yapımcılığını Yonca Ertürk üstlendi. Barış, sevgi, dostluk temaları üzerine kurulan, çocukları, kuklaların renkli ve eğlenceli dünyasına davet eden film, 12 Aralık'ta 60'ı aşkın salonda vizyona girecek. Film, iki farklı kasabada yaşayan 'Rimolar' ve 'Zimolar'ın dargınlık ve yanlışlıklar üzerine kurulmuş hikayesini konu ediniyor. Hikaye, aralarında ufak bir çöl bulunan bu iki topluluğun, Rimolu Bızdık ve Minnik'in kazara Zimolu bir yumurtayı bulması ile yeniden bir araya gelişini anlatıyor. "Rimolar ve Zimolar: Kasabada Barış" filminin seslendirmelerinde Yekta Kopan, Janset, Ezgi Mola, Şevket Süha Tezel, Hayko Cepkin, Akasya Asıltürkmen, Berrak Kuş, Zeyno Eracar, Özgür Özdural, Fatih Ürek, Ezel Akay, Banu Güven, Murat Şen, S. Emrah Özdemir ve Nazmi Sinan Mıhçı görev aldı. Kaynak: Al Jazeera, Anadolu Ajansı
Maximum - Romeo Ve Janset 00:38
Maximum - Romeo Ve Janset 120 izlenme - 7 yıl önce maximum - romeo ve janset
Harun Ve Janset Pes'te Kapışıyor! 01:07
Harun Ve Janset Pes'te Kapışıyor! 132 izlenme - 7 yıl önce
Janset&murat 02:39
Janset&murat 126 izlenme - 9 yıl önce janset abla bunu murat eniştemle sizin için yaptım size mutluluklar dilerim bir yastıkta yaşlanın
Hayat Öpücüğü - Fragman 02:14
Hayat Öpücüğü - Fragman 36 izlenme - 2 yıl önce Maceradan ve hastalıktan ölesiye korkan Metin bir gün yaşam dolu Hayat adında bir kadına rastlar. Kavgalarla başlayan ilişkileri bir hayat öpücüğü gibi ikisinin de hayatını değiştirir ve Metin bu aşk sayesinde yaşamanın hayatta kalmaktan daha fazlası olduğunu öğrenir. Yaşamı böylesine çok seven ve yaşamdan böylesine korkan bu iki insan bütün imkânsızlıklara rağmen birlikte mutlu olmayı becerebilecekler midir, hayata tutunabilecekler midir?
Akrepçiii 02:57
Akrepçiii 53 izlenme - 9 yıl önce jansetimmm
Doğa - Soranlar Oldu ( Janset İle Birlikte ) 04:08
Doğa - Soranlar Oldu ( Janset İle Birlikte ) 28 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: İsyanım Budur Çıkış Tarihi: 21.05.2013 Türkçe Pop
Burada Laf Çok  - 8 Ekim 2015 01:36:00
Burada Laf Çok - 8 Ekim 2015 14 izlenme - 2 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 8 Ekim Perşembe gecesi Ali Sunal, Janset, Ayda Aksel, Eray Kılıç konuk oldu.