Hoşgeldiniz!

japon yapıştırıcısı

Japon Yapıştırıcısı Nasıl Temizlenir? - Pratikbilgiler 03:52
Japon Yapıştırıcısı Nasıl Temizlenir? - Pratikbilgiler 7.421 izlenme - 2 yıl önce Hemen hemen herkesin başına gelen bir şansızlıktan yola çıkarak yeni bir video hazırladım. Elimize bulaşan ve parmaklarımıza yapışan japon yapıştırıcısı nasıl temizlenir?
Kepçe Kulakları Japon Yapıştırıcısıyla Kafaya Monte Etmek - Doğa Bekleriz 01:06
Kepçe Kulakları Japon Yapıştırıcısıyla Kafaya Monte Etmek - Doğa Bekleriz 752 izlenme - 3 yıl önce Efendim sitemizin güzide sarışınlarını tenzih ederek,sarışın kızlar aptal olur genellemesinin bir örneğini sizlere sunmak istedim.Mankenimizin kulakları kepçedir ve bu durumdan rahatsızdır.Bir gün kuaförde tesadüf eseri saça sürülen soğuk spreyin kulaklara teması ile saçına yapıştığını farkeder.Durum böle olunca kepçelik durumu ortadan kalkmıştır.Bu duruma çok sevinen mankenimiz olayı abartıp kulak arkasına japon yapıştırıcısını bocalar.Ama olayın sonu pek mutlu bitmez.
Klozete Japon Yapıştırıcısı Dökerek Arkadaşını Yapıştıran Adam 03:29
Klozete Japon Yapıştırıcısı Dökerek Arkadaşını Yapıştıran Adam 277 izlenme - 2 yıl önce Ev arkadaşına yaptığı kötü şakalarla tanınan Ben Phillips, bu sefer klozete japon yapıştırıcısı dökerek arkadaşına zor anlar yaşattı.
Kesin Çözüm ile Doğal Saça Ulaşmak 02:40
Kesin Çözüm ile Doğal Saça Ulaşmak 367 izlenme - 3 yıl önce Şimdi araştırmalara göre erkeklerden yarısından fazlasının saç dökülmesi, kellikle mücade ettiği söyleniyor. Bende bu dertten muzdarip bir kimseyim. Son yıllarda saçlarım için kullanmadığım yağ, sürmediğim sarımsak, denemediğim çözüm kalmadı. (iktidarsızlık etkisi olan ilaçlar hariç) Geçenlerde yine internette saç çıkartma, kelliğe son gibi başlıklarda gezer dururken, birinin soğanı sorduğunu gördüm. Yuh ulan dedim. Biri de yazmış, soğan, yumurta saça süper diye falan derken dedim ki kendime; ulan bak hale bak insanlar kafayı yemiş, bu konuyla ilgili sende tuttun kendini onlar gibi yaptın, saçına sürmediğin madde kalmadı, şimdi insanlar yanına yaklaşamıyor, bırak bunları olm bırak! derken o da ne kesin çözümü bu videoda buldum. İyi seyirler, kel olan ve olacak alkışlarlayaşıyorum halkı. Abimizinde dediği gibi doğal yolla saçlarınıza kavuşmaya hazır mısınız!!
Klozete Japon Yapıştırıcısı Dökerek Arkadaşını Yapıştıran Adam 03:29
Klozete Japon Yapıştırıcısı Dökerek Arkadaşını Yapıştıran Adam 142 izlenme - 2 yıl önce Ev arkadaşına yaptığı kötü şakalarla tanınan Ben Phillips, bu sefer klozete japon yapıştırıcısı dökerek arkadaşına zor anlar yaşattı.