Hoşgeldiniz!

Jargon Videoları

Jargon Nedir? 02:25
Jargon Nedir? 1.026 izlenme - 12 ay önce Jargon Nedir? Jargon, aynı meslek ya da topluluktaki insanların ortak dilden ayrı olarak kullandıkları özel dil veya söz dağarcığıdır. Bir grup için sosyolojik olarak birleştirici özelliğe sahiptir. Ama zaman zaman grubun jargonu, o grubun dışındakiler için komik ya da ilginç olarak algılanabilir. TDK: http://www.tdk.gov.tr/index.php?optio... Ex Nedir mesela? Senin için eski sevgili, Nuri Alço için drugs, doktor içinse mefta. Bir de iş hayatı jargonu var ki, o çok yapıldı, çok güldük, çok komikti falan. Onu biliyorsundur diye kısa geçtik. Al sana bazı jargonlar, at fava bekle işte: Sis Atma Orçun: Akıllı ol SS: So sorry / screenshot L4L: Beğeniye beğeni F4F: Takibe takip WTF: Bunu zaten biliyorsundur. Gülme, komik değil! AEO: Allah'a Emanet Ol
Jargon Nedir? 02:25
Jargon Nedir? 319 izlenme - 12 ay önce Jargon Nedir? Jargon, aynı meslek ya da topluluktaki insanların ortak dilden ayrı olarak kullandıkları özel dil veya söz dağarcığıdır. Bir grup için sosyolojik olarak birleştirici özelliğe sahiptir. Ama zaman zaman grubun jargonu, o grubun dışındakiler için komik ya da ilginç olarak algılanabilir. Ex Nedir mesela? Senin için eski sevgili, Nuri Alço için drugs, doktor içinse mefta. Bir de iş hayatı jargonu var ki, o çok yapıldı, çok güldük, çok komikti falan. Onu biliyorsundur diye kısa geçtik. Al sana bazı jargonlar, at fava bekle işte: Sis Atma Orçun: Akıllı ol SS: So sorry / screenshot L4L: Beğeniye beğeni F4F: Takibe takip WTF: Bunu zaten biliyorsundur. Gülme, komik değil! AEO: Allah'a Emanet Ol Birbirinden ilginç konuları Nedir'e has bir tarzla eğlenceli ve mizahi olarak videolara yansıtan Nedir YouTube kanalı, üçüncü sezonunda yeni sunucusu Büşra Şenol ve yeni konularıyla yayında!
Jargon - Nefes 02:52
Jargon - Nefes 213 izlenme - 4 yıl önce Jargon 2013 Nefes Albümünün Çıkış Parçası Genelde Melankolik Tarzı Barındıran Albüm Gerçekten Keşfedilmeye Değer.
Diablo Hamza - Hadi Sıra Sende Jargon Beat 03:52
Diablo Hamza - Hadi Sıra Sende Jargon Beat 228 izlenme - 6 yıl önce diablo hamza - hadi sıra sende jargon beat 2011
Senator Ft. Rapkod - Son 03:41
Senator Ft. Rapkod - Son 69 izlenme - 3 yıl önce Mix&mastering&scratch: Senator Parçanın Orijinal Kaydı Telif Hakkından Dolayı Kaldırıldı Ve Remıx Olarak Yeniden Düzenlendi. Keyifli Dinlemeler. Facebook Lin...
Diablo Hamza - Gözlerin Yeter [jargon Beat] 03:05
Diablo Hamza - Gözlerin Yeter [jargon Beat] 136 izlenme - 6 yıl önce diablo hamza - gözlerin yeter [jargon beat]
Mc Yakup Can Caddelle Jargon 03:42
Mc Yakup Can Caddelle Jargon 67 izlenme - 5 yıl önce
Diablo Hamza-Kuşlar Yanlız Uçmazjargon Beat 04:36
Diablo Hamza-Kuşlar Yanlız Uçmazjargon Beat 70 izlenme - 6 yıl önce diablo hamza-kuşlar yanlız uçmazjargon beat
Haluk Koç - Cumhurbaşkanının mal bildirimi - 02:30
Haluk Koç - Cumhurbaşkanının mal bildirimi - 11 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, "Bir cumhurbaşkanının bir siyasi parti kongresinde, o partinin genel başkanıymış gibi konuşması, açması kongreyi, yönlendirmesi hukuka meydan okumaktır, hukuk tanımazlıktır.