Hoşgeldiniz!

Jasmine Tridevil Videoları İzle

Filmden Etkilendi 3. Göğüs Yaptırdı 00:51
Filmden Etkilendi 3. Göğüs Yaptırdı 3.648 izlenme - 3 yıl önce ABD'nin Florida eyaletinde yaşayan Jasmine Tridevil adlı bir kadın ameliyat oldu ve üçüncü bir göğüs taktırdı.Televizyon yıldızı olmak istediğini söyleyen 21 yaşındaki Tridevil, “Total Recall” (Gerçeğe Çağrı) filmindeki 3 göğüslü kadından etkilendi. Ameliyat için birçok cerrah ile görüştüğünü söyleyen Tridevil, "başlarda hiçbir doktorun olumlu yaklaşmadığını" söylüyor. Normal göğüs ameliyatı için büyütme implantları kullanırken Jasmin Tridevil’de tamamen yeni bir göğüs yapıldı. Daha sonra bir doktorla anlaşmayı başaran Tridevil’in ameliyatı, 20 bin dolar tutmuş. Yaşadıklarını anlattığı bir Youtube videosu yayınlayan kadın, aynı zamanda bir de kamera ekibi tuttu. Ekip Tridevil’i gittiği her yerde izliyor ve hayatından yola çıklarak bir ‘Reality Show’ hazırlanırsa diye, sürekli görüntü alıyor. Tridevil MTV ile anlaşıp, bu görüntülerin bir şovda kullanılmasını hedefliyor. Ameliyatın parasını henüz ödemeyen Tridevil, eğer böyle bir anlaşma sağlanırsa, elde edeceği gelir ile doktorunun parasını ödemeyi planlıyor.
3 Göğüslü Kadın Görenleri Şok Etti! 03:32
3 Göğüslü Kadın Görenleri Şok Etti! 388 izlenme - 3 yıl önce Florida'da yaşayan Jasmine Tridevil, "Gerçeğe Çağrı" filmindeki unutulmaz sahneyi gerçeğe dönüştürerek 3 göğüslü ilk kadın oldu. Televizyon yıldızı olmayı amaçlayan Jasmine Tridevil, 20.000 dolar harcayarak üçüncü bir göğüs sahibi oldu
Estetikle 3. Göğüs Ekletmek 00:51
Estetikle 3. Göğüs Ekletmek 67 izlenme - 3 yıl önce Jasmine Tridevil "Gerçeğe Çağrı" filmindeki unutulmaz sahneyi gerçeğe dönüştürerek 3 göğüslü ilk kadın oldu. Estetik operasyon sayesinde istediği 3. göğüsüne kavuştu.